Evropská liga (předkola) -  ONLINE PŘENOS -  FK Sūduva : Ludogorets - 24. srpna 2017   19:30

FK Sūduva
Kardum – Kerla, Jankauskas, Živanovič, Slavickas – Chvedukas (74. Leimonas), Janušauskas, Matulevičius – Švrljuga, Laukžemis (67. Veževičius), Manzorro (60. Altiparmakovski)
Matuzas – Činikas, Leimonas, Veliulis, Verbickas, Veževičius, Altiparmakovski
Özkahya – Yamisken, Satman (všichni Turecko)
Stadium of Marijampole football club
Ludogorets
Broun – Plastun, Cicinho, Terziev, Natanael – Sasha (90+1. Campanharo), Abel, Dyakov – Lukoki (79. Paulo), Misidjan, Wanderson (88. Keserü)
Dos Santos – Campanharo, Quixadá, Vasilev, Kerchev, Keserü, Paulo

Dnešní utkání teda končí bezbrankovým výsledkem. Po většinu zápasu byl Razgrad aktivnějším celkem a nakonec díky výhře v úvodním zápase postupuje do skupinové fáze Evropské ligy. Ode mě je to pro dnešek vše a těším se na Vás příště.
90+4'
90+2'
Domácí přecejen mohli jít do vedení! V dobré pozici se k hlavičce dostal Veževičius, který však trefil pouze náruč brankáře.
90+2'
Žlutou kartu dostává Keserü (PFC Ludogorec Razgrad).
90+1'
Střídání v týmu PFC Ludogorec Razgrad: ze hřiště odchází Sasha, přichází Campanharo.
90+1'
Nastavovat se budou 4 minuty.
90'
Žlutou kartu dostává Cicinho (PFC Ludogorec Razgrad).
89'
Ludogorec se vydal do rychlého protiútoku, obraně domácích musel pomoci včasným vyběhnutím z brány Kardum.
88'
Střídání v týmu PFC Ludogorec Razgrad: ze hřiště odchází Wanderson, přichází Keserü.
87'
Žlutou kartu dostává Slavickas (FK Sūduva Marijampolė).
86'
Razgrad v pohodě drží balón a kontroluje zbytek zápasu.
84'
A další ležící hráč, tentokrát pravý bek hostí Plastun.
82'
Na hřišti právě leží Matulevičius. Vypadá to, že má křeče.
81'
Střelecký pokus Dyakova nemohl Karduma ohrozit.
79'
Střídání v týmu PFC Ludogorec Razgrad: ze hřiště odchází Lukoki, přichází Paulo.
79'
Žlutou kartu dostává Leimonas (FK Sūduva Marijampolė).
78'
Rozeběhnutého Misidjana zastavil asistentův praporek a signalizovaný ofsajd.
77'
Domácí zatím nevypadají na to, že by měli síly s vývojem tohoto dvojzápasu ještě něco udělat.
76'
Na dlouhou chvíli drží míč na kopačkách zase Razgrad.
74'
Střídání v týmu FK Sūduva Marijampolė: ze hřiště odchází Chvedukas, přichází Leimonas.
72'
Südava to zkouší dlouhýma nákopama, ale zatím bez efektu.
69'
Emoce planou v plném proudu. Hráči se pustili do drobných potyček.
67'
Střídání v týmu FK Sūduva Marijampolė: ze hřiště odchází Laukžemis, přichází Veževičius.
66'
Domácí se tlačí stále víc k bráně Razgradu. K tomu aby zápas dotáhli aspoň do prodloužení potřebují vstřelit dvě branky.
63'
Zrovna jak se domácí usadili na půli soupeře, tak se dopustili útočného faulu.
60'
Střídání v týmu FK Sūduva Marijampolė: ze hřiště odchází Manzurro, přichází Altiparmakovski.
59'
Wanderson napálil dvakrát za sebou zeď.
58'
Přichází velmi zajímavý přímý kop pro Ludogorec.
58'
Ani hosté už nejsou tak přesní jako v prvním poločase. Nyní zrovna nesledujeme nejhezčí fotbal.
55'
Žlutou kartu dostává Kerla (FK Sūduva Marijampolė).
55'
Hra je teď velmi rozháraná a velmi často se přerušuje.
52'
Krásný centr Matulevičiuse stačil těsně před Monzorrem odkopnout Natanael.
50'
Cicinho se posunul za lajnu a za malou chvíli bude připraven se vrátit do hry.
50'
Na trávníku zůstává ležet jeden z hráčů Ludogorce Razgrad, snad to nebude vážné.
48'
Na dlouhý pas Dyakova nedosáhl Lukoki.
46'
První poločas skončil výsledkem 0-0, který jednoznačně vyhovuje hostujícímu týmu. Ludogorec je navíc aktivnějším týmem a vytvořil si také první velkou šanci, ze které trefil tyč. Uvidíme co nám nabídne druhý poločas, který začne přibližně v 20:32.
45+1'
45'
Kerla velmi nepříjemně srazil brankáře Brouna.
45'
V poslední minutě prvního poločasu bude odkopávat Kardum od své brány.
43'
A rozehrál ho pro brankáře Brouna velmi nepříjemně. Jeho točený centr však stačil gólman Razgradu vyboxovat.
43'
Slavickas rozehraje dnešní druhý roh Süduvy.
41'
Wandersonovu půnikovou přihrávku na Lukokiho zmařil ofsajd.
40'
Razgrad si opět vytváří tlak před bránou domácích.
38'
Celá útočná akce skončila střelou Janušauskase do středu brány.
37'
Domácí si svou aktivitou v posledních minutách vysloužili svůj první rohový kop v zápase.
35'
V tomto utkání jsme svědky velkého množství faulů. Rozhodčí zatím kartama šetří.
33'
Süduva rozehrávala velmi zajímavou standartní situaci. Laukžemisův centrovaný balón ale stačil vyhlavičkovat Cicinho.
31'
Abel se dopustil útočného faulu, míče se teda ujímají domácí.
30'
Tentokrát v akci útočník Misidjan, který si navedl míč na pravou nohu a vystřelil. Domácí stačili tuto ránu vytěsnit na roh.
28'
První velká šance Razgradu! Po nádherném průniku Lukokiho se k míči dostal Abel, jehož rána skončila na pravé tyči Kardumovy brány.
27'
Nyní se na trávníku nic moc neděje a hraje se kolem půlící čáry.
25'
Süduva se po vzoru islandských fotbalistů snaží házet dlouhé auty do šestnáctky soupeře.
24'
Slavickas fauloval Sashu velmi ostře. Rozhodčí však kartu nevytáhl.
23'
Pro dlouhý centrovaný míč z pravé stran si došel brankář Broun.
22'
Útočnou akci Ludogorce zastavil ofsajd.
20'
Ludogorec se opět snaží svého soupeře kombinačně přehrát a založit si dobrou střeleckou pozici.
18'
Švrljugovo dlouhé autové vhazování prodlužoval útočník Laukžemis pouze do náruče Brouna.
17'
Domácí se poprvé v zápase pořádně usazují na útočné polovině.
16'
Manzorro se teď stačil vrátit a vypomoct obraně proti útočnému výpadu Natanaela.
14'
První vážnější zákrok si připsal brankář Kardum.
13'
Po souboji v šestnáctce se penalty dožadoval Lukoki. Turecký rozhodčí usoudil, že to faul nebyl.
12'
Laukžemis se po žluté kartě dopustil dalšího faulu na útočné polovině.
11'
Žlutou kartu dostává Laukžemis (FK Sūduva Marijampolė).
10'
Domácí v úvodních deseti minutách téměř nepřešli na útočnou polovinu. Razgrad je zatím jasně lepší.
8'
Lukokiho nebezpečný centr stačil odhlavičkovat obránce Kerla.
7'
Ludogorec rozehrál standartní situaci poblíž šestnáctky, která mu vůbec nevyšla.
6'
V úvodních minutách zápasu míč kontrolují pouze hosté.
4'
Po souboji s Chvedukašem se ocitl na zemi Wanderson.
3'
Cicinho vedl první útočnou akci Razgradu, následně posunul míč na Lukokiho, jehož zradilo zpracování a míč mu utekl do autu.
2'
Prvního faulu v utkání se dopustil Natanael.
1'
Hosté to po rozehrávce zkoušeli hned dlouhým nákopem, obrana domácích však byla pozorná a míč odvrátila.
1'
Domácí Süduva dnes nastoupí v bílých dresech, hosté v tmavě zelených.
Hráči už přicházejí na trávník, za pár minut se začne.

FK Sūduva Marijampolė: Kardum – Kerla, Jankauskas, Živanovič, Slavickas – Chvedukas, Janušauskas, Matulevičius – Švrljuga, Laukžemis, Manzorro
Náhradníci: Matuzas – Činikas, Leimonas, Veliulis, Verbickas, Veževičius, Altiparmakovski

PFC Ludogorec Razgrad: Broun – Plastun, Cicinho, Terziev, Natanael – Sasha, Abel, Dyakov – Lukoki, Misidjan, Wanderson
Náhradníci: Dos Santos – Campanharo, Quixadá, Vasilev, Kerchev, Keserü, Paulo

Rozhodčí: Özkahya – Yamisken, Satman (všichni Turecko).
FK Süduva je litevský fotbalový klub sídlící ve městě Marijampolé. Nyní jim patří třetí místo v tabulce v domácí lize. Odehráli 19 zápasů a získali 32 bodů se skóre 32:22. Süduva letos prošla už třemi předkoly Evropské ligy, a to když vyřadila postupně Soligorsk, Liepaju a Sion. Nejlepším ligovým střelcem týmu je Karolis Laukzemis se sedmi góly.
PFC Ludogorec Razgrad je pětinásobný mistr Bulharska. V posledních letech jasně dominuje domácí soutěži a také se pravidelně zúčastňuje evropských pohárů. V minulém ročníku hrál skupinu Ligy mistrů, ve které skončil třetí. V prvním vyřazovacím kole EL však skončil na týmu FC Kodaň svou pouť po Evropě. V právě rozehrané bulharské soutěži patří Ludogorci druhé místo se ziskem 13 bodů po 5 zápasech. V posledním ligovém zápase vyhrál Razgrad na půdě Dunavu Ruse 5:0.
Pěkný fotbalový večer u sledování on-line přenosu zápasu 4. předkola Evropské ligy mezi týmy FK Süduva a PFC Ludogorec Razgrad.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 19:30.