Evropská liga (předkola) -  ONLINE PŘENOS -  Lyngby : Krasnodar - 3. srpna 2017   19:45

Lyngby
Lyngby
28' Jensen
1:3
(1:2)
Krasnodar
Krasnodar
9' Pereyra   • 22' Pereyra   • 89' Mamajev
Lyngby
Andersen – Lund, Christensen, Sorensen (C) (81. Tshiembe), Lumb – Ørnskov, Christjansen – Blume (59. Larsen), Jensen (72. Ojo), Boysen – Kjær.
Beck Larsen – Hebo, Fosgaard, Højer Nielsen, Tshiembe, Larsen, Ojo.
S. Colţescu – R. Ghinguleac, M. Grigoriu (ROU)
Lyngby Stadium, Lyngby (Kodaň)
Krasnodar
Sinicin – Ramirez, Martynovič, Granqvist (C), Ristić – Šiškin (65. Gazinskij), Kaboré, Pereyra (80. Žigulev) – Mamajev, Claesson, Wanderson (87. Sulejmanov).
Safonov – Žirov, Gazinskij, Žigulev, Jambajev, Sulejmanov, Petrov.

Střely na branku: 2:6. Střely mimo: 11:5. Rohy: 4:8. Ofsajdy: 1:2. Fauly: 9:12.
Hostující Krasnodar vítězí na půdě Lyngby 3:1 a v součtu s domácí výhrou 2:1 si zajistil jasný postup. Hosté dnes byli lepším týmem a prakticky od začátku zápasu nemohl nikdo pochybovat, že si jdou pro postupový výsledek. Ruský celek vedl už ve 22. minutě 2:0 díky dvěma zásahům Mauricia Pereyry. Domácí kontrovali trefou Mikkela Rygaarda Jensena, ovšem to už bylo z jejich strany vše. Poslední slovo si vzali v závěru utkání hosté, proměněnou penaltou upravil skóre do konečné podoby Pavel Mamajev.
90+5'
90+5'
Už se hraje přesčas. Hosté mají míč pod kontrolou a užívají si závěr zápasu.
90+3'
Už se opět hraje. Ramirez je připraven naskočit zpět do hry.
90+2'
Na trávníku zůstává ležet Ramirez. Rozhodčí povolává na trávník hostující lékařský tým.
90+1'
Rumunský rozhodčí zápas prodlouží o čtyři minuty.
89'
Krasnodar právě vstřelil branku!
Exekuce pokutového kopu se ujal PAVEL MAMAJEV. Andersen sice vystihl směr jeho střely, ale Mamajev míč umístil tak přesně k tyči, že na něj domácí gólman dosáhnout nemohl – 1:3.
88'
Ristić byl v šestnáctce faulován Oliverem Lundem a hosté budou kopat penaltu!
87'
Právě střídající Sulejmanov se hned dostal ke střele. Tu tečoval jeden z bránících hráčů a hosté tak budou zahrávat rohový kop.
87'
Střídání v týmu FK Krasnodar: ze hřiště odchází Wanderson, přichází Magomed-Šapi Sulejmanov.
85'
Claesson se již vrátil na trávník. Je tedy zřejmě v pořádku.
84'
Na trávníku zůstává ležet Viktor Claesson, kterého stáhl k zemi Tshiembe. Švédský útočník Krasnodaru je ošetřován.
82'
Z poměrně velké dálky střílel Oliver Lund. Jeho projektil prolétl nad břevnem.
81'
Střídání v týmu Lyngby BK: ze hřiště odchází Thomas Sorensen, přichází Kevin Tshiembe.
80'
Střídání v týmu FK Krasnodar: ze hřiště odchází Mauricio Pereyra, přichází Ilja Žigulev.
80'
Larsen hezky vysunul Jeppeho Kjæra, který zkoušel zakončit technicky, ale obstřelil bránu soupeře.
79'
Domácím nevyšla snaha o rychlé přenesení hry. Vykopávat bude gólman Krasnodaru Andrej Sinicin.
78'
Hosté navíc mají hru pod kontrolou. Do šancí se dostávají především oni.
76'
Do konce utkání zbývá zhruba čtvrthodina. Krasnodar by už o postup připravil jen totální kolaps.
74'
Velká šance Krasnodaru! Wanderson vysunul Mihaila Ristiće, který postupoval z levé strany na gólmana soupeře. Chtěl ho dloubnout, ovšem Andersen situaci ustál a uchránil domácí od třetího obdrženého gólu.
74'
Na přihrávku za obranu si nabíhal Viktor Claesson, který byl dobře zakřižován domácím obráncem.
72'
Střídání v týmu Lyngby BK: ze hřiště odchází Mikkel Rygaard Jensen, přichází Kim Ojo.
71'
Po rohu Pereyry se už domácí ubránili.
70'
Fantastické zákroky teď předvedl domácí gólman Mikkel Andersen! Skvěle hrající Pereyra poslal do samostatného úniku Ramireze, jehož v pádu vychytal vybíhající Andersen. Brankář Lyngby se pak stačil postavit i proti dorážce Mamajeva, kterou vyrazil na roh!
68'
Nyní se toho na trávníku mnoho neděje. Hraje se převážně u půlící čáry.
66'
Lund a Ristić se vzájemně drželi za dres. Rozhodčí si vybral zákrok domácího pravého beka.
65'
Střídání v týmu FK Krasnodar: ze hřiště odchází Roman Šiškin, přichází Jurij Gazinskij.
64'
Domácí už nemají co ztratit a začali důrazněji napadat rozehrávku soupeře. Teď díky tomu získali míč na útočné polovině.
62'
Tak posledním, kdo se dotkl míče, byl dokonce Larsen. Sudí totiž nakonec nařizuje odkop od brány.
61'
Moc nechybělo a střídající Larsen se hned mohl prosadit! Jensen totiž zatáhl míč před bránu a předkládal ho do vyložené šance svému spoluhráči. Na poslední chvíli však zabránil nejhoršímu stoper Krasnodaru Martynovič, jenž stačil špičkou kopačky odehrát balón na roh.
59'
Střídání v týmu Lyngby BK: ze hřiště odchází Bror Blume, přichází Kristoffer Larsen.
59'
Teď to zkoušel Claesson, ale po souboji s obráncem domácích skončil na trávníku. Poté se ještě dostal k míči Mamajev, jenž vybojoval rohový kop.
58'
Hra se teď poměrně uklidnila. Hosté se nemusejí nikam hnát, v pohodě si hlídají postupový výsledek.
56'
Hezkou individuální akcí se prezentoval hostující Wanderson. Ten pronikl po levém křídle a levačkou vypálil. Jeho střela tak o metr minula bližší tyč.
54'
Nic z toho. Centr Blumeho si stáhl ze vzduchu brankář Sinicin.
53'
Lumb pro domácí vybojoval rohový kop.
52'
Roman Šiškin byl ve středu hřiště faulován. Hosté tak zůstávají u míče.
51'
Ramirez před bránou zachytil domácí přihrávku a odehrál míč k brankáři Sinicinovi. Ten ho musel okamžitě odpálit pryč, protože už byl napadán jedním z hráčů Lyngby.
49'
K rohu Jensena se vybíhající Sinicin nedostal a hlavičkovat tak mohl Lund. Domácí fotbalista ale neusměrnil míč do prostoru mezi tyčemi!
48'
Na druhé straně prověřil hostujícího gólmana Jeppe Kjær. Sinicin jeho pokus vyrazil na roh.
47'
Hosté začali také druhý poločas aktivně. Mauricio Pereyra zatáhl míč až k pokutovému území a následně si ho narazil s Mamajevem. Rána uruguayského záložníka pak skončila nad břevnem.
46'
Rozhodčí nic nenastavil a ukončil první poločas, který Krasnodar hodně přiblížil k postupu. Hosté totiž aktuálně mají k dobru hned tři góly. Ruský celek v úvodu duelu jasně dominoval a prakticky Lyngby nepouštěl z obranné poloviny. V 9. minutě se tak poprvé prosadil Mauricio Pereyra a stejný hráč zvýšil ve 22. minutě přesnou střelou z přímého kopu. Ve 28. minutě se pak konečně dostali ke slovu i domácí, když Boysen zatáhl míč až do šestnáctky a po jeho nahrávce skóroval Mikkel Rygaard Jensen. Zatím sledujeme velmi zajímavé utkání.
45'
44'
Za ostrý zákrok na Pereyru obdržel žlutou kartu domácí Mikkel Rygaard Jensen.
43'
Domácí se vydali do nebezpečného kontru. Lund předal míč rozběhnutému Boysenovi, který ho podobně jako při gólové situaci posílal do předbrankového prostoru. Obrana Krasnodaru si tentokrát poradila.
42'
První poločas se pomalu blíží ke svému konci. Hosté drží míč a chtějí se s ním pohybovat daleko od své brány.
41'
Mikkel Rygaard Jensen to opravdu zkusil přímo, ovšem jeho rána skončila nad břevnem.
41'
Domácí se posunuli zase o něco blíže. Pereyra fauloval Sorensena a tohle už je poměrně zajímavá pozice pro přímý kop.
40'
Martynovič teď hodně ostře přejel Kjæra. Rozhodčí řeší situaci domluvou.
38'
Balón se odrazil k Davidu Boysenovi, který ho z 22 metrů z první napálil směrem k bráně. Zamířil však vysoko nad.
37'
Mikkel Rygaard Jensen si hledal prostor na střelu před pokutovým území. Hostující obrana ho nakonec vytlačila mimo nebezpečný prostor a donutila ho nahrát dozadu.
36'
Pereyra, jenž má skvělou kopací techniku, poslal před bránu hodně nebezpečný míč. Rozhodčí Colţescu ale viděl útočný faul nabíhajícího Granqvista.
36'
Oliver Lund šlápl na nohu Ristićovi. Hosté budou zahrávat standardní situaci v podobě vylepšeného rohového kopu.
34'
Utkání se musí nestrannému fanouškovi líbit. Viděli jsme už tři góly a navíc se hraje velmi útočně.
33'
Mohlo být vyrovnáno! Hosté se sice po rohu ubránili, ovšem hráči Lyngby zůstali u míče. Ørnskov ho nahrál do šestnáctky Michaelu Lumbovi, který pálil do boční sítě!
32'
David Boysen dostal přihrávku na pravou stranu. Pokusil se odcentrovat, ale trefil protihráče, od něhož se míč odrazil na rohový kop.
30'
Gól by domácí přeci jen mohl povzbudit k větší aktivitě. Mluvit o návratu do boje o postup, by bylo zatím asi hodně předčasné.
28'
Lyngby právě vstřelilo branku!
Domácí z ojedinělé akce snižují! Skvěle to udělal David Boysen, který na pravém křídle utekl Ristićovi a zatáhl míč do pokutového území, kde ho předložil před bránu MIKKELOVI RYGAARDOVI JENSENOVI a ten se trefil k tyči Sinicinovy brány – 1:2.
26'
Claesson si v souboji přidržel domácího obránce a rozhodčí mu tak odpískal útočný faul.
26'
Na druhé straně dával míč před bránu Ristić. Balón končí v náručí Andersena.
25'
Teď měli slušnou příležitost! Pohotová střela Jespera Christjansena ale zamířila vedle brány.
24'
O postupu Krasnodaru je asi definitivně jasno. Domácí, kteří soupeři v ničem nestačí, by teď museli vstřelit čtyři góly.
22'
není co řešit! Hosté zahrávali přímý kop z hranice šestnáctky, jehož exekuce se ujal MAURICIO PEREYRA. Ten poslal míč přes zeď přesně k levé tyči a Andersen plachtil vzduchem marně. Druhý zásah uruguayského fotbalisty v zápase.
20'
Stále ale hrají jen hosté. Po levé straně prošel do šestnáctky Wanderson, jenž přízemní střelou na vzdálenější tyč protáhl Andersena. Domácí gólman míč vyráží.
18'
Probouzejí se fanoušci dánského týmu. Ti by pochopitelně rádi viděli nějakou útočnou aktivitu i na druhé straně.
16'
Hosté až nečekaně jednoznačně dominují. Opět mají balón a velmi dobrou kombinací nechávají soupeře běhat.
15'
Po pravé straně zajímavě pronikl Oliver Lund. Balón si přehodil na levačku, ale jeho pokus zablokoval bránící hráč Krasnodaru.
14'
Šiškin nyní ve středu hřiště ztratil míč, ale to pro hosty nebyl velký problém. Také fotbalisté Lyngby balón moc dlouho neudrželi.
12'
Hosté pokračují v aktivní hře. Opět operují u pokutového území dánského týmu.
11'
Fotbalisté Krasnodaru se ujali vedení naprosto zaslouženě, dosud soupeři téměř nepůjčili míč. Fotbalisté Lyngby teď potřebují minimálně dvakrát skórovat, aby dostali tento dvojzápas alespoň do prodloužení. Samozřejmě už nesmějí inkasovat.
9'
Hosté ale okamžitě vybojovali balón zpět a dostali ho zpátky do pokutového území. Andreas Granqvist míč posunul k MAURICIOVI PEREYROVI, jenž přízemní střelou ke vzdálenější tyči otevřel skóre zápasu.
9'
Už třetí rohový kop Krasnodaru. Pereyra ho zahrál na bližší tyč, kde byla připravena obrana Lyngby.
7'
Jeppe Kjær povalil na vlastní polovině Kaborého. Jelikož tím přerušil zajímavě se vyvíjející hostující protiútok, tak mu rozhodčí udělil žlutou kartu.
7'
Další rohový kop Mauricia Pereyry propadl domácí šestnáctkou, aniž by ho někdo zasáhl.
6'
Po něm se tlačil do zakončení hostující kapitán Granqvist, ale jeden z bránících hráčů míč odkopl do zámezí. Další roh.
5'
Hosté pokračují v náporu. Nyní budou rozehrávat rohový kop.
4'
Z druhé strany pokutového území to zkoušel Wanderson. Brazilský křídelník obstřelil bránícího hráče, ale o hodně také vzdálenější tyč domácí brány.
3'
Po pravém křídle se prokličkoval až na hranici šestnáctky Pavel Mamajev. Trefil ale pouze protihráče.
3'
Ramirez na pravé straně ztratil míč. Ten získal Lumb, jenž ho o protihráče poslal do autu. Domácí budou vhazovat.
2'
Domácí hned po výkopu zase ztratili balón. Zatím si ho moc neužili.
1'
Hosté začali aktivně. K centru z pravé strany se dostal krajní bek Ramirez, ale míč skončil v náručí brankáře Mikkela Andersena.
1'
Úvodní rozehrávku provedli v tmavém hrající hosté. Hráči Lyngby mají modré dresy a bílé trenýrky.
1'
Aktéři zápasu už nastupují na hrací plochu Lyngby Stadium. Utkání začne za malou chvíli.

Lyngby BK: Andersen – Lund, Christensen, Sorensen (C), Lumb – Ørnskov, Christjansen – Blume, Jensen, Boysen – Kjær.
Náhradníci: Beck Larsen – Hebo, Fosgaard, Højer Nielsen, Tshiembe, Larsen, Ojo.

FK Krasnodar: Sinicin – Ramirez, Martynovič, Granqvist (C), Ristić – Šiškin, Kaboré, Pereyra – Mamajev, Claesson, Wanderson.
Náhradníci: Safonov – Žirov, Gazinskij, Žigulev, Jambajev, Sulejmanov, Petrov.

Rozhodčí: S. Colţescu – R. Ghinguleac, M. Grigoriu (ROU).
V Kodani před utkáním pršelo. Bude se hrát na mokrém trávníku.
Lyngby BK:
Klub sídlící v kodaňské čtvrti Lyngby loni prožil výbornou sezónu a jako nováček obsadil v lize třetí místo. Tento klub má přitom velmi slušnou minulost, dokonce je dvojnásobným mistrem dánské nejvyšší soutěže. V sezóně 2017/18 zatím Lyngby odehrálo v lize tři zápasy s bilancí jedné výhry a dvou porážek. Naposledy padlo 3:5 v derby na hřišti Brondby. Trenér David Nielsen spoléhá především na domácí fotbalisty. Jedinými krajánky jsou Nigerijec Kim Ojo a Islanďan Hallgrímur Jónasson.
FK Krasnodar:
Velmi mladý klub, který byl založen teprve v roce 2008, se rychle vypracoval mezi nejlepší celky ruské nejvyšší soutěže. V loňské sezóně obsadil v Premier Lize čtvrté místo. Fotbalisté Krasnodaru se už prosazují i v Evropské lize, v níž loni postoupili až do osmifinále. Krasnodar má za sebou už první tři kola nové sezóny domácí ligy. O víkendu si připsal po dvou výhrách první porážku, když podlehl 0:2 na půdě Spartaku Moskva. V kádru mužstva najdeme hned trojici Brazilců a nescházejí ani další zahraniční fotbalisté ze zemí jako Rumunsko, Kolumbie, Ekvádor, Uruguay nebo Švédsko.
Vítám tu všechny fotbalové příznivce! V odvetném utkání 3. předkola Evropské ligy přivítá dánské Lyngby ruský FK Krasnodar. Mírnou výhodu mají po prvním zápase fotbalisté Krasnodaru, kteří před svými diváky zvítězili 2:1.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 19:45.