Evropská liga (předkola) -  ONLINE PŘENOS -  Midtjylland : Arka - 3. srpna 2017   20:30

Midtjylland
Midtjylland
77' Socha(vl.)  • 90+3' Sorloth
2:1
(0:0)
Arka
Arka
60' Soldecki
Midtjylland
J. Hansen – Nissen, K. Hansen, Korcsmar, Dal Hende (69. Novák) – Sparv (76. Kraev) – Borring (58. Sorloth), Poulsen, Hassan, Wikheim – Onuachu
Drachmann, Falkesgaard, Halsti, Kraev, Kroon, Novák, Sorloth
Shmuelevitz – Biton, Yakobov (vš. ISR)
Arena Herning, Herning
Arka
Steinbors – Socha, Marcjanik, Sobieraj, Warcholak – Soldecki – Marcus (76. Rey), Kakoko, Marciniak, Piesio – Kun (57. Siemaszko)
Danch, Jurado, Nalepa, Pilarz, Rey, Siemaszko, Zbozien

Z mé strany je to vše! Děkuji Vám za pozornost a těším se u sledování dalších přenosů! Dobrou noc!
Držení míče: 52 % : 48 %.
Střely na branku: 3:4. Střely mimo: 9:8. Rohy: 2:3. Ofsajdy: 0:1. Fauly: 18:14.
Je konec! Midtjylland zvládl náročné utkání a nakonec postupuje do závěrečného předkola Evropské ligy! Po opatrném prvním poločase se po přestávce děly věci! Po hodině hry se totiž prosadil hostující Soldecki a Arka byla velmi blízko k postupu! Midtjylland dokázal vyrovnat až v 77. minutě, kdy si Socha vstřelil vlastní branku! Poté se domácí tlačili do útoku, ale obrana polského celku dlouho odolávala. Až ve třetí nastavené minutě se trefil Sorloth a postupové oslavy mohly začít!
90+5'
90+3'
Midtjylland právě vstřelil branku!
Domácí fotbalisté se přeci jen dočkali! Wikheim prodloužil hlavou oblouček do pokutového území. K míči se dostal ALEXANDER SORLOTH, který se dokázal otočit a přesnou střelou vystřelil domácímu celku postup!
90+3'
Onuachu si brousil zuby na povedený centr z pravé strany. Domácí útočník se přes dobře postaveného stopera nedostal ke střele a hosté míč odkopli do bezpečí.
90+2'
Další útočný faul na straně domácího celku! S agresivitou v hlavičkovém souboji to přehnal Onuachu. Na domácích jsou vidět známky frustrace.
90+1'
Nastavuje se pět minut!
90'
Poulsen se z hranice pokutového území opřel do odraženého míče, jenže jeho volej skončil daleko od branky. Arka už je opravdu blízko.
89'
Hosté stále odolávají! Filip Novák se v souboji v pokutovém území dopustil útočného faulu. Hosté nasbírají další cenné vteřinky.
88'
Poulsen si navedl míč do středu hrací plochy, předal jej Hassanovi, který dokonce napřáhl levačkou, avšak jeho rána prosvištěla vysoko nad břevnem.
87'
Početná skupinka polských fanoušků už začíná na tribuně za brankou Steinborse slavit. Arka totiž v posledních minutách nepouští Midtjylland do šancí.
86'
Hosté se po pádu Kakoka dožadovali odpískání pokutového kopu. Hlavní rozhodčí měl souboj přímo před sebou a rozhodl se nechat pokračovat ve hře.
85'
Domácí trenér neunesl emoce a hlavní rozhodčí jej vykázal na tribunu! Poslední minuty dnešního duelu budou rozhodně velmi napínavé!
84'
Piesio si na levé straně hrací plochy neporadil s Nissenem a navíc se dopustil útočného faulu. Midtjylland může znovu zaútočit.
83'
Midtjylland zahrával další rohový kop. Na vysoký centr na zadní tyč si naskočil Sorloth, jehož hlavička prolétla dobré tři metry vedle branky.
82'
Hosté se po dlouhé době prodrali na polovinu domácího celku a nasbírali další cenné vteřinky. Kakoko už ale nevymyslel další postup.
81'
Jeden z hostů zůstává ležet na hrací ploše a drží se za levou nohu. Hostující fotbalista bude schopen pokračovat ve hře.
80'
Socha si tentokrát splnil své defenzivní povinnosti. Domácí obránce přečetl úmysl Wikheima a zakopl míč do autu.
79'
Domácím fotbalistům po vstřelení vyrovnávací branky narostla křídla. Midtjylland se nadále tlačí do pokutového území. Pro Arku to bude hodně těžký závěr.
77'
Je vyrovnáno! Midtjylland ještě žije! Před branku polského celku přilétlo dlouhé autové vhazování, které chtěl odvrátit TADEUSZ SOCHA, ale nešťastně si míč prodloužil do vlastní branky!
76'
Střídání v týmu Arka Gdynia: ze hřiště odchází Marcus, přichází Rey.
Střídání v týmu FC Midtjylland: ze hřiště odchází Sparv, přichází Kraev.
75'
Kakoko si nabíhal na prudkou kolmici mezi obránce domácího celku. Stoper Korcsmar jej na poslední chvíli předskočil a získal balón pro domácí.
74'
Socha si skvěle pokryl míč na polovině hrací plochy a vracející se Onuachu jej poslal k zemi. Hosté nasbírají další sekundy k dobru.
73'
Steinbors rozhodně nespěchal s rozehrávkou z vlastního pokutového území. Domácímu celku zbývá na obrat posledních dvacet minut.
72'
Socha si s ničím nelámal hlavu a poslal míč vysoko na tribunu. Hosté už brání ze všech sil. Arka je opravdu velmi blízko k překvapivému postupu.
71'
Hra je přerušena! Onuachu se v hlavičkovém souboji provinil faulem na Sobieraje, který po tomto souboji zůstává ležet na trávníku.
70'
Domácímu celku se stále nedaří. Další vysoký nákop na hranici pokutového území skončil na hlavě pozorného Sobieraje.
69'
Střídání v týmu FC Midtjylland: ze hřiště odchází Dal Hende, přichází Novák.
68'
Marcus dotíral na Dal Hendeho, který jej před sebe nepustil a pohlídal cestu míče do zámezí. Domácí obránce poté hlasitě burcoval své spoluhráče.
67'
Na další centr do pokutového území si nabíhal Hassan, který se natahoval po vysoké pobídce, jenže obránce Sobieraj jej k zakončení nepustil.
66'
Domácí fotbalisté kombinují s míčem na polovině hrací plochy a snaží se najít skulinky v obraně soupeře. Arka však přijela do Dánska s pevnou defenzívou.
65'
Onuachu si v pokutovém území naběhl na centr z pravé strany. Zády k brance míč jen těsně lízl a balón se od jeho temena odrazil mimo tři tyče.
64'
Do rozehrávky domácího celku se musel zapojit také brankář J. Hansen. Jeho dlouhý nákop na polovinu soupeře však sebrali stopeři.
63'
Mohlo být vyrovnáno! Střídající Sorloth se v pokutovém území dostal k odraženému míči, zpracoval si jej, jenže levačkou poslal míč mimo tři tyče!
62'
Po vstřelené brance se nyní hlasitě ozývají příznivci polského celku, kterých do Herningu přicestovalo opravdu požehnaně. Arka je blízko obrovskému překvapení.
60'
Arka právě vstřelila branku!
Tak to je šok! Hosté se ujímají vedení! Arka zahrávala další rohový kop a tentokrát už udeřila! Na povedený centr si naskočil DAWID SOLDECKI, jehož oblouček hlavou zapadl přesně k zadní tyči!
59'
Hosté zahrávali rohový kop. Prudký centr od rohového praporku přiletěl na malé vápno, kde stačil zasáhnout obránce Dal Hende.
58'
Střídání v týmu FC Midtjylland: ze hřiště odchází Borring, přichází Sorloth.
57'
Hassan fauloval na vlastní polovině a za ostrý skluz dostává žlutou kartu.
57'
Střídání v týmu Arka Gdynia: ze hřiště odchází Kun, přichází Siemaszko.
56'
Hosté zahrávali další přímý kop v blízkosti pokutového území Midtjyllandu. Do zakončení se tlačil Soldecki, jehož hlavička skončila vysoko nad břevnem.
55'
Midtjylland si po dlouhé době vypracoval šanci! Hassan vypálil ze střední vzdálenosti a jeho přízemní střela prosvištěla těsně vedle zadní tyče!
54'
Dal Hende chtěl posunout míč po levé straně. Wikheim si jeho pobídku posunul kolem Warcholaka, jenže Sobieraj míč odkopl do bezpečí.
53'
Onuachu spěchal po levé straně za dlouhou přihrávkou na polovinu soupeře. Socha se mu přesně načasovaným skluzem vrhl pod nohy a zakopl míč do autu.
52'
Rozehrávka rohového kopu se hostům vůbec nepovedla. Domácí se naopak vydali do protiútoku, ale ani Onuachu se neprobil k hlavičce.
51'
Socha vhazoval na pravé straně hrací plochy. Hostující obránce našel Marcuse, jehož přízemní centr srazil Dal Hende na rohový kop.
50'
Marciniak se s míčem prodral na polovinu domácího celku, kde si jej posunul kolem Poulsena a domácí záložník jej poslal k zemi.
49'
Sparv přenesl hru na pravou stranu hrací plochy, kde si míč zpracoval Nissen, který se chystal odcentrovat, nicméně jeho pobídku srazil Socha do autu.
48'
Po následném přímém kopu se do zakončení tlačil Marciniak, který se natahoval po dlouhém centru, nicméně akci hostujícího celku zastavuje ofsajd!
47'
Polský celek vlétl do druhého poločasu aktivněji. Arka kombinuje v blízkosti pokutového území. Warcholak si dokonce vymodlil přímý kop.
46'
Hosté obstarali výkop do druhého poločasu dnešního utkání. Kun ihned po výkopu zkusil překvapit domácího brankáře, jenže jeho oblouček skončil nad brankou.
46'
První poločas je minulostí! V úvodní pětačtyřicetiminutovce jsme sledovali obrovskou převahu Midtjyllandu, který se tlačil do útoku, jenže obrana polského celku byla pozorný. Největší šanci si domácí vypracovali v 11. minutě, kdy Onuachu z ostrého úhlu trefil tyč. Poté se do šancí dostali také hosté. Kakokovu ránu J. Hansen vyrazil a dělovka Soldeckého prosvištěla nad břevnem. Do kabin se proto odchází za bezbrankového stavu!
45+3'
45+3'
Sobieraj fauloval v blízkosti pokutového území a také on dostává žlutou kartu!
45+2'
Marciniak poslal krásný oblouček na hranici pokutového území, avšak před nabíhajícím Kunem stačil zasáhnout obránce Nissen.
45+1'
Nastavují se tři minuty!
45'
Onuachu si nabíhal na vysokou přihrávku na polovinu soupeře, nicméně stoper Sobieraj se natlačil před něj a hlavou zahrál do rukavic vlastního brankáře.
44'
Arka v závěru prvního poločasu kombinuje s míčem v blízkosti pokutového území soupeře. Míč se dokonce povaloval před brankou, ale J. Hansen jej stačil schovat do rukavic.
43'
Na světě je další žlutá karta! Za přerušení rozvíjející se akce domácího celku ji vidí Marcus Vinicius.
42'
Marcus se ujal rozehrávky přímého kopu. Jeho centr přiletěl na přední tyč, kde byl Sobieraj, kterého bez problémů uhlídal pozorný Sparv.
41'
Centr od rohového praporku přiletěl na malé vápno, kde číhal obránce Dal Hende, který balón lehce tečoval, jenže jeho pokus skončil daleko od branky.
40'
Poulsen si v pokutovém území naběhl na vysoký centr, jenže zpětnou přihrávkou trefil jen připraveného zadáka, který balón odkopl do autu.
39'
Domácím fanouškům se výkon jejich oblíbenců přestává líbit. Příznivci Midtjyllandu začínají pískat. Domácí fotbalisté se budou muset hodně snažit.
38'
Naopak hosté se do zakončení dostali! Soldecki napřáhl ke střele z úctyhodné vzdálenosti a jeho projektil prosvištěl těsně nad břevnem!
37'
Midtjylland v posledních minutách ještě více navyšuje svůj tlak. Domácí fotbalisté kombinují v blízkosti pokutového území, ale zatím se ne a ne dostat do šancí.
36'
Hassan bojoval o míč na hranici pokutového území. Domácí záložník se pustil do tvrdého souboje se Soldeckim a dopustil se útočného faulu.
35'
Poulsen chtěl překvapit hostující obranu průnikovou přihrávkou do pokutového území, ale Sobieraj vystoupil proti míči a získal balón pro Arku.
34'
Borring táhl akci domácího celku po levém křídle. Záložník dánského celku však narazil hned na prvním obránci a přišel o míč.
33'
Hosté zahrávali přímý kop. Piesio vymyslel prudký centr na zadní tyč, jenže v pokutovém území ze všech nejvýše vyšplhal stoper Korcsmar.
32'
Onuachu se tentokrát ocitl v pozici rozehrávajícího fotbalisty. Domácí útočník chtěl posunout míč na Hassana, jenže Soldecki jeho úmysl přečetl.
31'
Socha se v souboji s Onuachem dopustil dalšího nedovoleného zákroku. Hostující obránce by si měl dávat pozor. Jednu žlutou kartu už totiž má.
30'
Kun si nabíhal na vysokou přihrávku za obranu domácího celku. Ihned k němu přistoupil důrazný stoper K. Hansen, který jej nepustil k balónu.
29'
Korcsmar potáhl míč na polovinu soupeře, kde předal míč Dal Hendemu, který se v souboji s Marcusem dopustil faulu. Hosté budou rozehrávat.
28'
Další rozehrávka se polskému celku vůbec nepovedla. Kakoko chtěl přenést hru na pravou stranu hřiště, nicméně jeho pobídka skončila u domácích stoperů.
27'
Marcus se hlásil o přihrávku na pravé křídlo. Pozorný obránce Dal Hende se před něj včas natlačil a dobrým obranným zákrokem zhatil akci hostů.
26'
Kakoko získal odražený míč na polovině hrací plochy a okamžitě vyrazil vpřed. Hostující záložník však nenašel rozběhnutého Kuna.
25'
Midtjylland kombinuje s míčem na polovině hrací plochy a hledá si cestičku do pokutového území soupeře. Další akci však zastavuje ofsajd.
24'
Dal Hende podpořil ofenzívu domácího celku náběhem až do pokutového území a dokonce odcentroval. Marcjanik jeho centr srazil do autu.
23'
Polský celek se po úvodním tlaku domácích fotbalistů přeci jen osmělil a nyní podniká nebezpečné výpady do útoku. Domácí brankář musel hasit nebezpečný centr.
22'
Kakoko se po přímém kopu opřel do odraženého míče a prudkou střelou pořádně protáhl domácího brankáře! J. Hansem pěkným zákrokem podržel domácí celek!
21'
Před branku hostujícího celku přiletěl vysoký centr z pravé strany. Brankář Steinbors vyrazil mezi hlavičkáře a stáhl míč do svých rukavic.
20'
Zraněný fotbalista nakonec opustil hrací plochu v doprovodu lékařů. Hostující hráč ještě podstoupí ošetření za čárou, ale podle všeho se vrátí do hry.
18'
Hra je přerušena! Po hlavičkovém souboji v pokutovém území domácího celku zůstává na trávníku ležet jeden z hráčů Arky. Uvidíme, zda bude schopen pokračovat.
17'
Arka se nyní snaží uklidnit hru. Polský celek hraje pod obrovským tlakem a Socha alespoň na malou chvíli vyvezl míč daleko od branky.
16'
Onuachu si v pokutovém území brousil zuby na centr z přímého kopu. Domácí útočník zkoušel hlavičku na přední tyč, jenže trefil jen stopera.
15'
Polský celek dnes do Dánska přijela podpořit početná skupinka fanoušků, kterou jde v úvodu duelu hodně slyšet.
13'
Domácí fotbalisté už znovu kontrolují hru a s míčem na kopačkách se derou na polovinu soupeře. Midtjylland je zatím jasně lepším celkem.
12'
Kun se na levé straně natáhl po dlouhé přihrávce, dokázal si míč zpracovat a pohotově odcentroval. Jeho pobídku zablokoval pozorný obránce Nissen.
11'
První obrovská šance domácího celku! Onuachu se v pokutovém území dostal ke skákavé přihrávce, obstřelil brankáře a nakonec trefil tyč!
10'
Tentokrát už Marcus dokázal odcentrovat do pokutového území. Jeho prudký centr ale letěl těsně kolem čáry a skončil v rukavicích připraveného brankáře.
9'
Po delší době se polský celek vydal do útoku. Marcus napadal statického Nissena, kterého dostal pod tlak, ale nadějnou situaci zazdil faulem.
8'
Dánský celek je od úvodního hvizdu mnohem aktivnějším celkem. Domácí fotbalisté se tlačí do útoku, ale obrana soupeře zatím odolává.
7'
Hassan vlétl do pokutového území, kde se pokusil zpracovat vysoký oblouček. Domácí záložník se špatným zpracováním vyhnal ze šestnáctky a poté ztratil míč.
6'
Na světě je první žlutá karta dnešního duelu! Za ostrý skluz na vlastní polovině ji vidí Socha.
5'
Před branku polského celku přilétlo dlouhé vhazování z pravé strany. Míč se snesl na malé vápno, kde kraloval osamocený stoper Marcjanik.
4'
Domácí fotbalisté kombinovali v blízkosti rohového praporku. Nissen dokonce zkoušel odcentrovat do šestnáctky, ale od Marcjanika se míč odrazil do autu.
3'
FC Midtjylland zkouší v úvodu utkání štěstí pomocí dlouhých nákopů na Hassana. Domácí záložník se sice zbavil stoperů, ale míč si nedokázal zpracovat.
2'
Marcus bojoval o míč na levé straně hrací plochy, pustil se do souboje s Dal Hendem, který si před něj dal tělo a nepustil jej do vápna.
1'
Domácí fotbalisté obstarali výkop do dnešního utkání. Dánský celek se ihned vydal do útoku, ale obrana Arky si vysoký nákop dokázala pohlídat.
1'
Oba týmy už nastupují na hrací plochu. Arka přijela do Dánska ve žlutém, zatímco domácí nastoupí v červených dresech.

FC Midtjylland: J. Hansen – Nissen, K. Hansen, Korcsmar, Dal Hende – Sparv – Borring, Poulsen, Hassan, Wikheim – Onuachu
Náhradníci: Drachmann, Falkesgaard, Halsti, Kraev, Kroon, Novák, Sorloth

Arka Gdynia: Steinbors – Socha, Marcjanik, Sobieraj, Warcholak – Soldecki – Marcus, Kakoko, Marciniak, Piesio – Kun
Náhradníci: Danch, Jurado, Nalepa, Pilarz, Rey, Siemaszko, Zbozien

Rozhodčí: Shmuelevitz – Biton, Yakobov (vš. ISR).
První duel

První duel se odehrál před týdnem v Polsku. Domácí Arka vedla od 31. minuty zásluhou Marcuse, jenže Hassan a Dal Hende během pěti minut otočili stav. Ještě do přestávky dokázal z pokutového kopu vyrovnat Marcus. Ve druhé půli se gólové hody poněkud uklidnily. Přesto v nastaveném čase rozhodl Siemaszko a Arka pojede do Dánska s nadějí na postup.
Dobrý večer! Vítejte u sledování textového přenosu z odvetného utkání třetího předkola Evropské ligy mezi FC Midtjylland a Arka Gdynia. Výkop je stanoven na 20:30.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:30.