Evropská liga (předkola) -  ONLINE PŘENOS -  Norrköping : Riteriai - 13. července 2017   20:00

Norrköping
Norrköping
32' Andersson  • 61' Holmberg
2:1
(1:0)
Riteriai
Riteriai
66' Maksimov
Norrköping
Langer, Blomqvist, Moberg-Karlsson,Skrabb, Smith, Sigurdsson, Tkalčić
Amaury Delerue – Bertrand Jouannaud, Michael Annonier (všichni Francie)
Norrköpings Idrottsparken
Riteriai
Plukas, Česnauskis, Traore, Čyžas, Marazas, Mamaev

Tímto se s vámi pro tento zápas loučím, příjemný zbytek dne přeje Petr Sumbal.
Utkání je za námi, podle předpokladu je to domácí Norrköping, který zvítězil. Čekalo se však jeho vítězství vyšším rozdílem, Trakai předvedlo směrem dozadu solidní výkon a navíc i překvapivě vstřelilo branku. Ta hraje v pohárově matematice velkou roli. Odveta se bude hrát za týden v Litvě.
90+3'
90+2'
Nakonec letěl míč od pravé postranní lajny do vápna, tam však rozhodčí viděl nějaký faul.
90+2'
Norrköping má míč na kopačkách a chystá se k nejspíš poslednímu útoku.
90+1'
Akce Norrköpingu je zastavena kvůli nedovolenému zákroku.
90+1'
Rozhodčí Amaury Delerue z Francie se rozhodl nastavit pouze dvě minuty.
90'
Centrovaný balón z pravé strany dokázala obrana hostů odvrátit, ale ne příliš daleko.
89'
Žlutou kartu dostává za faul u postranní čáry Dorley (Trakai).
88'
Alma Wakili má pro dnešek odpracováno, místo něj jde do akce Lajo Traore.
87'
Andersson nadále hýří aktivitou. Ani tentokrát však svůj druhý gól nepřidal. Z voleje mířil vedle.
86'
Hosté nebyli daleko vyrovnání! Nakonec se však píská Dorleymu faul na brankáře, který proti němu vyběhl a byl u míče jako první.
85'
Z centru z pravé strany z pravé strany nevzešlo pro hosty žádné nebezpečí.
83'
Kapitán hostů Bychenok opouští trávník. Místo něj si zahraje Svajūnas Čyžas. Za domácí přijde Eric Smith namísto Niclase Eliassona.
83'
Trakai se opět soustředí hlavě na obranu a zalezlo do své obranné ulity.
82'
Nebezpečný centr z levé strany musel brankář FK Trakai Sheremeta boxovat do bezpečí.
81'
Norrköping má balón v moci a bude se snažit navýšit své vedení.
80'
Jako by se obě mužstva chystala na závěrečný tlak, nyní se těžiště hry odehrává kolem středového kruhu.
78'
Domácí podruhé střídají. Thorarinssona nahradí na zbývající minuty Simon Skrabb.
78'
Vysoký míč nadělal brankáři Nilsonovi spoustu starostí, nakonec však vše skončilo pro domácí dobře.
77'
Žádný problém pro Norrköping. Jeden z jeho hráčů míč hlavou odvrátil.
77'
Situace se obrací, tentokrát to budou hosté, kdo bude kopat roh.
76'
Míč kopnutý od rohového praporku směřoval na přední tyč, tam byl zastaven jedním z obránců Trakai.
76'
Domácí budou mít nyní možnost navýšit svůj náskok. Budou zahrávat rohový kop.
75'
Poté, co hosté snížili je obrázek hry rázem vyrovnaný a útočí oba týmy.
74'
Nepřesný centr z pravé strany zhatil Trakai jakoukoliv šanci o vyrovnání. Prozatím.
72'
Výborný zákrok Sheremety proti střele zpoza vápna.
71'
Po rychlé kombinační akci byl na levé straně volný Andersson, ale nedokázal prostřelit Sheremetu.
69'
Po nepřesné přihrávce hostů bude od své brány odkopávat Nilson.
69'
Hosté rázem nabyli sebevědomí a kombinují s míčem ve středu pole.
68'
Tímto se situace zamotává, gól na hřišti soupeře může litevskému týmu hodně pomoct.
67'
Žlutou kartu dostává Eliasson (IFK Norrköping).
66'
Trakai právě vstřelil branku!
Pozor, utkání bude ještě zajímavé! Hosté se z první střely na bránu prosazují a korigují stav na 1:2. Po centru z pravé strany se hlavou prosadil MAKSIM MAKSINMOV.
65'
První střídání zápasu. Ze hřiště odchází střelec druhé branky Karl Holmberg. Nahradí jej David Moberg-Karlsson.
65'
Roh hosté nekopli vůbec špatně. Míč letěl do nebezpečného prostoru, ale obrana domácích si poradila.
64'
Trakai se chystá k rozehrání rohového kopu.
63'
I tentokrát hosté po obdrženém gólu hned zaútočili. Uvidíme, zda bude jejich aktivita tentokrát dlouhodobějšího charakteru.
61'
Norrköping právě vstřelil branku!
A je to tady. Domácí proměnili svůj tlak ve druhý gól. Znovu to bylo po centru, tentokrát z pravé strany od Eliassona. Hlavou se trefil také druhý útočník, KARL HOLMBERG. Asistence: Niclas Eliasson.
60'
Nyní se hosté ojediněle podívali na polovinu soupeře, ale bleskově zase přišli o míč.
58'
Znovu se zdá, že je jen otázkou času, kdy se budou domácí radovat z gólu. Hosté se pouze brání a na útok už jim nezbývají síly.
57'
Hostům nyní muselo hodně zatrnout. Míč po hlavičce Andersona jen těsně minul pravou tyč branky Sheremety.
55'
Švédské mužstvo znovu rozvíjelo svůj útok po pravé straně, nakonec však k ohrožení brankáře Trakai nedošlo.
54'
Tentokrát měl Sheremeta práci jednoduchou stačilo mu sebrat míč, který mu přiklepl hrudí jeden z jeho spoluhráčů.
53'
Norrköping je ve druhém poločase ještě aktivnější než v tom prvním a už si vytvořil několik slibných příležitostí.
52'
Ke střele z pravé strany se protlačil Dagerstal. Sherementa dokázal míč vyrazit.
50'
Domácí pokračují v obléhání pokutového území. Nyní jejich akce skončila nepřesnou ranou z pravé strany.
49'
Velká šance Norrköpingu! Brankář Sheremeta musel nadvakrát krýt míč po střele z hranice vápna.
47'
Po centru z pravé strany má míč v moci brankář Trakai Sheremeta.
46'
Druhá půle začala a jsou to hosté, kteří se hned hnali dopředu. Byli zastaveni faulem.
46'
Druhý poločas začne přibližně v 21:01.
První poločas úvodního utkání druhého předkola Evropské ligy je za námi. Domácí Norrköping měl celý první poločas jasně navrch a bylo jen otázkou času, než se mu podaří skórovat. Tím, kdo otevřel skóre byl nakonec v 32. minutě Sebastian Anderson. Ten samý hráč měl pak ještě v závěru jednu velkou šanci, ale netrefil branku.
45+1'
45+1'
Anderson si pěkně zasekl míč a kolem padajícího obránce zakončil. Jeho střele však proletěla těsně vedle.
45+1'
Nastavovat se bude jedna minuta.
45+1'
Míč od rohového praporku doletěl jen do místa, které měl pod kontrolou brankář Sheremeta.
45'
Trakai se ubránilo jen za cenu rohového kopu.
44'
Blíží se nám konec poločasu a domácí mužstvo mohutně podporované velmi slušně zapojeným stadionu zaslouženě vede 1:0.
43'
A následné zakončení domácích šlo jen nad bránu.
43'
Brankář Sheremeta musel reflexivně zasahovat proti střele z vápna.
42'
Je zajímavé, že ač byli domácí zatím po pravé straně aktivnější, branka padla po akci z opačné strany.
41'
Další útočná akce Norrköping končí jen následný odkopem od branky hostů.
40'
Domácí se vydali do protiútoku po levém křídle, moc daleko se však nedostali. Jen kousek za půlící čáru.
39'
Jeden z hráčů Norrköpingu natáhl ke střele z dálky, ale branku přestřelil.
38'
Po přihrávce za obranu musel Sheremeta ven z brány a u míče byl včas. Těsně před dobíhajícím Andersonem.
37'
Ke střele z osy hřiště se odhodlal útočník hostů Maksimov, ale branku těsně přestřelil.
37'
Brankář Sheremeta sebral míč ze vzduchu a hned založil akci svého týmu.
36'
Na zemi se po faulu ocitl Wakli. Hosté budou rozehrávat ze středu pole.
35'
Hosté se pokusili o odpověď, ale jejich akce byla zastavena ještě v zárodku.
32'
Máme tu první gól zápasu! Po zásluze jdou do vedení domácí. Z levé strany míč odcentroval Telo a míč si v pokutovém území našel SEBASTIAN ANDERSON uklidil ho do sítě. Asistence: Christopher Telo.
31'
Pravý bek Wahlqvist (Norrköping) nastřeloval míč do pokutového území. Nakonec se však pískal ofsajd.
30'
Po nepřesné střele domácího mužstva bude míč od branky odkopávat brankář Sheremeta.
29'
Aktivní pravý záložník domácích Eliasson znovu centroval do vápna, opět však nepřesně.
28'
Maksim Maksimov vrazil do brankáře domácích a je za tento incident potrestán žlutou kartou.
27'
Nebezpečný míč z pravé strany obrana hostů jen tak tak odvrátila do bezpečí.
27'
Po krátkém odmlčení domácí opět dobývají obranu Trakai. Ta zatím zuby nehty odolává.
25'
Hosté se pokusili o centr do vápna, ten byl však nepřesný a skončil v zámezí.
25'
Domácí budou vhazovat míč na polovině soupeře. Vhazování se ujme Wahlqvist.
23'
První žlutou kartu utkání dostává domácí útočník Sebastian Andersson.
21'
Roh Trakai byl přetažený, takže Nilson mohl zůstat v klidu. Následný vrácený míč do malého vápna odklidila obrana.
20'
Poprvé akce také před brankou domácích. Jeden z obránců Norrköpingu odvracel hlavou na rohový kop.
20'
Holmberg dostal ve středu pole poměrně dost volného prostoru, ale místo střely ještě přihrál do strany Eliassonovi. Jeho centr nebyl dobrý.
19'
Nyní Trakai přeci jen alespoň trochu vysunulo pressing. K zisku míče to ale nevedlo.
17'
Trakai zatím neukázalo dopředu vůbec nic, obrázek hry je stále stejný. Domácí s míčem na kopačkách hledají mezery v obraně hostů.
16'
Další rohový kop domácího celku nebyl špatně zahraný. Míč mířil na před tyč a brankář jej dokázal vyboxovat.
15'
Trakai znovu jen odevzdal míč a opět se bude muset bránit.
14'
Eliasson nacentroval míč z pravé strany jen přesně do náruče brankáře Sheremeta.
14'
Norrköping si vybojoval autové vhazování v blízkosti pokutového území soupeře.
14'
Míči už zase vládne domácí mužstvo, které se připravuje na další atak.
13'
Hosté se však k ohrožení branky Norrköpingu nedostali a nyní musí zase rychle upalovat dozadu.
13'
Nepřesná kombinace domácích dopřála Trakai autové vhazování.
12'
Míč se dostal až k brankáři Nilsonovi (Norrköping), který jej razantním odkopem poslal na druhou polovinu hřiště.
12'
Švédský tým kombinuje veprostřed hrací plochy.
10'
Hosté jsou zatím pod tlakem a tak se snaží udržet míč na svých kopačkách.
9'
Domácí Holmberg se probíjel středem hřiště, ale o balón přišel a následně si navíc pomohl faulem.
8'
Eliasson si zasekl míč, navedl si jej více na střed a odcentroval. Nikoho ze svých spoluhráčů však ve vápně nenašel.
7'
Rohový kop vyšuměl naprázdno, míč jen prolétl pokutovým územím.
7'
Situace nakonec vyústila rohovým kopem, který rozehraje domácí Eliasson.
6'
Trakai ztratilo míč a domácí jdou do protiútoku.
4'
Norrköping má lepší nástup do zápasu a je aktivnějším týmem.
2'
Domácí tým zapojuje do své rozehrávky i brankáře Nilssona.
2'
Byl to Wahlqvist. Teď už je ale na nohou a hra může pokračovat.
1'
Jeden z hráčů Norrköpingu leží na zemi. Hra je přerušena.
1'
Obě mužstva už jsou připravena na hrací ploše na zahájení zápasu.

IFK Norrköping: Mitov Nilson – Wahlqvist, Johansson (C), Fjóluson, Telo – Eliasson, Dagerstål, Sjölund, Thórarinsson – Andersson, Holmberg
Náhradníci: Langer, Blomqvist, Moberg-Karlsson,Skrabb, Smith, Sigurdsson, Tkalčić

FK Trakai: Sheremeta – Shyshka, Januševskis, Kruk, Wakili – Šilėnas, Bychenok (C), Vorobjovas – Borovskij, Maksimov, Dorley
Náhradníci: Plukas, Česnauskis, Traore, Čyžas, Marazas, Mamaev

Rozhodčí: Amaury Delerue – Bertrand Jouannaud, Michael Annonier (všichni Francie).
Švédský Norrköping prošel prvním kolem kvalifikace hladce, kdy vyřadil Prishtinu (5:0 doma na svém hřišti a 0:1 na hřišti soupeře). Dnes narazí na, poměrně dalšího slabšího soupeře, a to FK Trakai, který vyřadil St. Johnstone (po výhrách 1:2 a 1:0).

Oba týmy spolu doposud nesehrály žádné vzájemné utkání a dnešní match bude pro ne premiérou.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:00.