Evropská liga (předkola) -  ONLINE PŘENOS -  Birkirkara : KÍ Klaksvík - 28. června 2018   19:00

Birkirkara
Birkirkara
72' Mifsud
1:1
(0:0)
KÍ Klaksvík
KÍ Klaksvík
89' Pavlovič
Birkirkara
Naumovski – Herrera, Mrsulja, Mancha, Attard – Grech, Andjelković (C), Marcelinho (83. Stanimir) – Mifsud, Fabiano, Umeh
Cassar, Stanimir, Sciberras, Borg, Zammit, Attard, D. Cassar
Kasumi – Zequri, Sekiraqa (vš. KOS)
Centenary - Ta´Qali
KÍ Klaksvík
Joensen – Danielsen, Pavlovič, Dušak (74. Olsen), Niclasen – Andreasen, Hadžibulič, Askham, Bjartalid (85. Moller-Iversen) – Došljak, Klettskard (C)
Bergi, Simonsen, Moller-Iversen, Danielsen, Olsen, Poulsen, M. Joensen

Z mé strany je to vše! Děkuji Vám za pozornost a těším se u sledování dalších přenosů. Pěkný večer!
Držení míče: 59 % : 41 %.
Střely na branku: 2:1. Střely mimo: 0:2. Rohy: 2:2. Ofsajdy: 4:4. Fauly: 12:16.
Je konec! Birkirkara nedokázal dovést slibně rozehrané utkání do vítězného konce a s Klaksvíkem nakonec remizovala 1:1. Domácí udeřili hned z první šance, když se dvacet minut před koncem prosadil Mifsud! Klaksvík poté vrhl všechny síly do útoku, jenže dlouho nemohl najít recept na obranu. Po rohovém kopu se však prosadil Pavlovič!
90+4'
90+2'
Jeden z hostujících fotbalistů zůstává ležet na trávníku a drží se za kotník. Uvidíme, zda bude schopen dnešní duel dohrát.
90'
Nastavují se tři minuty!
89'
KÍ Klaksvík právě vstřelil branku!
Je vyrovnáno! Hosté udeřili z rohového kopu! Na krásný centr si naběhl DENI PAVLOVIČ a prudkou hlavičkou nedal domácímu brankáři sebemenší šanci!
88'
Askham zahrával přímý kop hostujícího celku. Jeho nadýchaný centr přiletěl na malé vápno, kde s přehledem zasáhl obránce Mancha. Bude z toho pouze roh.
87'
Olsen poslal oblouček po pravém křídle, nicméně nikdo v modrém se za jeho pobídkou nerozběhl. Střídající hráč Klaksvíku jen rozhazuje rukama.
86'
Další útočný výpad Klaksvíku zastavuje zdvižený praporek asistenta rozhodčího. Své postavení si nyní nepohlídal právě střídající Moller-Iversen.
85'
Střídání v týmu KÍ Klaksvík: ze hřiště odchází Bjartalid, přichází Moller-Iversen.
84'
Další nedovolený zákrok hostujícího útočníka. Střelci Klaksvíku dnes nemohou najít recept na dobře postavené obránce soupeře.
83'
Střídání v týmu Birkirkara FC: ze hřiště odchází Marcelinho, přichází Stanimir.
81'
Attard se při napadání Niclasena dopustil nedovoleného zákroku. Vše se odehrálo před očima hlavního arbitra, který ihned odpískal nedovolený zákrok.
80'
Marcelinho si řekl o přihrávku mezi obránce. Nikdo ve žlutém dresu jeho ofenzivní aktivitu nepodpořil a obránci Klaksvíku obrali domácího fotbalistu o míč.
79'
Domácí fotbalisté se nastěhovali na polovinu soupeře a obléhají pokutového území Klaksvíku. Obrana hostů opět brání v šesti lidech na hranici velkého vápna.
77'
Jeden z hostů se při napadání domácí rozehrávky dopustil nedovoleného zákroku a daroval míč domácím.
75'
Domácí fanoušci si užívají vedení svého oblíbeného celku. Výběr z Malty je zatím aktivnějším týmem a zaslouženě se dostal do vedení.
74'
Střídání v týmu KÍ Klaksvík: ze hřiště odchází Dušak, přichází Olsen.
72'
Birkirkara právě vstřelila branku!
Přeci jen jsme se dočkali branky! Birkirkara se dostává do vedení! Jeden z obránců srazil míč pouze k MICHAELOVI MIFSUDOVI, který si jej zpracoval a zakončil přesně k zadní tyči!
71'
Herrera vyslal na pravé straně dlouhé vhazování. Domácí celek udržel míč na svých kopačkách a snaží se obléhat pokutové území svého soupeře.
70'
Askham si ve středu hrací plochy přehodil míč na levačku a dostal se do zakončení. Jeho rána ze střední vzdálenosti postrádala potřebnou přesnost.
69'
Dosljak si naběhl na střílený centr z pravé strany. Klaksvík se nyní osmělil a tlačí se do útoku, jenže hráči v modrém se stále nemohou dostat do zakončení.
68'
Hra je přerušena. Jeden z hostujících fotbalistů zůstává ležet na trávníku a drží se za hlavu. Uvidíme, zda bude schopen nadále pokračovat ve hře.
67'
Dosljak si v dalším souboji na hranici pokutového území pomohl nedovoleným zákrokem. Sudí měl souboj přímo před očima a odpískal nedovolený zákrok.
66'
Mifsud se přihlásil o přihrávku na levou stranu hřiště, ale obránce Mancha mu poslal hodně nepřesnou pobídku. Mifsud balón neudržel ve hřišti.
65'
Hosté zahrávali přímý kop. Centrovaný míč z levé strany hřiště přiletěl na přední tyč, kde se balón několikrát odrazil. Do zakončení se poté dostal Askham, ale asistent rozhodčího odmával ofsajd!
64'
Nyní se hraje hlavně ve středu hrací plochy. Ani jeden z týmů stále nemůže najít recept na důraznou obranu svého soupeře. Navíc přibývá nedovolených zákroků.
62'
Aktivita domácího celku nadále pokračuje. Umeh operoval s balónem u nohy na pravé straně hřiště, jenže přes pozorného obránce Niclasena se nedostal k odcentrování.
61'
Mifsud se z levého křídla prosmýkl do pokutového území a levou nohou odcentroval na malé vápno. Brankář Joensen jeho přihrávku schoval do rukavic.
60'
Je za námi hodina hry a stále čekáme na první výraznou šanci dnešního duelu. Domácí jsou aktivní i po přestávce, ale obě dnes hrají opravdu dobře.
59'
Naumovski nakopl míč na polovinu soupeře, jenže nikdo ve žlutém dresu za jeho rozehrávkou nespěchal. Obrana Klaksvíku hraje na podtrženou jedničku.
58'
Fabiano si při průniku do pokutového území soupeře pomohl loktem a dopustil se útočného faulu. Brankář Joensen tak bude moci rozehrávat.
57'
Birkirkara zahrávala další přímý kop. Jeho exekuce se ujal Grech, jehož krátký centr chtěl do sítě uklidnit Mrsulja, ale obránce mu nedal prostor k zakončení.
55'
Askham se při napadání rozehrávky domácího celku dopustil nedovoleného zákroku a poslal k zemi jednoho ze soupeřů. Birkirkara bude rozehrávat.
54'
Grech si připravil míč k odcentrování. Jeho pobídku sledovali hned tři hráči ve žlutém, jenže urostlí zadáci Klaksvíku odhlavičkovali balón do bezpečí.
53'
Naumovski vyrazil ven z branky na malé vápno a došel si pro míč z autového vhazování. Brankář domácího celku zatím působí jistým dojmem.
52'
Askham vybojoval míč pro Klaksvík na polovině hřiště. Hosté poté zaútočili po levém křídle, jenže fotbalisté hostujícího celku nedokázali odcentrovat.
51'
Andelkovič si zpoza hranice pokutového území zahrál na dalekonosného střelce. Jeho přízemní pokus však brankář schoval do rukavic.
50'
Dosljak se na pravé straně snažil uvolnit, jenže dvojice obránců ve žlutém mu nedovolila projít do pokutového území.
49'
Mancha znovu zastavil útok soupeře. Domácí obránce si dal pozor na prudký centr z pravé strany a odkopl míč ven ze šestnáctky.
48'
Naumovski se musel zapojit do rozehrávky domácího celku. Brankář Birkirkary přenesl hru na pravou stranu hřiště, kde našel volného Herreru.
47'
Do útoku se nyní hnali také hosté. Dosljak spěchal za obloučkem za obranu, jenže na vysoký míč neměl šanci dosáhnout. Brankář Naumovski si pro něj došel na značku penalty.
46'
Domácí obstarali výkop do druhého poločasu dnešního utkání. Birkirkara se ihned vydala do útoku, ale nikdo ve žlutém nedosáhl na vysokou přihrávku.
46'
První poločas končí! V úvodní pětačtyřicetiminutovce jsme sledovali hodně opatrné utkání. Kombinace obou týmů kazily nepřesné přihrávky. O něco aktivnější byla domácí Birkirkara, jenže důrazná obrana soupeře nepustila domácí křídelníky do šancí. Do kabin se tak odchází za bezbrankového stavu.
45+1'
45'
Na světě je první žlutá karta dnešního utkání. Za ostrý skluz na levé straně ji dostává domácí Herrera.
44'
Herrera se při svém průniku na polovinu soupeře zjevil až ve středu hrací plochy. Krajní zadák domácího celku si krásně pokryl míč a nechal se faulovat.
43'
Dosljak zahrával přímý kop Klaksvíku z pravé strany. Jeho vysoký centr přiletěl na malé vápno, kam si pro míč bez problémů došel brankář Naumovski.
42'
Mancha při návratu na vlastní polovinu zastavil rozběhnutého soupeře. Dosljak táhl akci Klaksvíku po pravé straně, ale domácí stoper jej včas zastavil.
41'
Domácí celek nadále kombinuje na polovině soupeře. Fotbalisté ve žlutém se dostávají jen těžce za obranu soupeře.
40'
Attard si s přehledem pohlídal náběh jednoho ze soupeřů. Domácí obránce se poté efektně otočil a přenesl hru na pravou stranu hřiště.
39'
Domácí stoper Mancha zasáhl na malém vápně proti centru z pravé straně. Hned za ním číhali dva fotbalisté v modrém. Nadále tak čekáme na velkou šanci.
38'
Mifsud si náběhem řekl o přihrávku mezi obránce. Domácí hráč však nedosáhl na prudkou přihrávku a nechal míč propadnout do rukavic brankáře.
37'
Mifsud dostal čas na pravé straně hrací plochy, připravil si míč na pravou nohu a odcentroval do pokutového území. Brankář Joensen jeho pobídku zastavil na malém vápně.
36'
Domácí celek se snaží hrát po křídlech. Zejména obránci Herrera a Attard se hodně zapojují do ofenzívy, jenže nikdo z nich se nedostává k centrům.
35'
Niclasen dohnal prudkou přihrávku na levou stranu hrací plochy. Krajní obránce hostujícího celku obešel Mifsuda, ale s Grechem si neporadil.
34'
Domácí celek v posledních minutách přeci jen převzal aktivitu a častěji se tlačí do útoku. Obrana hostujícího celku však drží pevně při sobě.
33'
Birkirkara zahrávala přímý kop. Nadýchaný centr přiletěl na hranici pokutového území, kde si na centr naskočil Mancha, jehož hlavička prolétla nad břevnem.
32'
Klettskard krásnou kličkou obešel jednoho z domácích obránců, jenže nadějně vyhlížející akci Klaksvíku zazdil nepřesnou přihrávkou na levou stranu.
31'
Umeh vymyslel krásnou přihrávku za obranu soupeře. Fabiano sprintoval za míčem, nicméně důrazný stoper Pavlovič jej tělem odstavil od míče.
30'
Joensen přečetl přihrávku za obranu soupeře. Brankář Klaksvíku vyběhl ven z branky a před sprintujícím Fabianem odkopl míč do bezpečí.
29'
Joensen dlouho otálel s uvedením míče do hry. Brankář Klaksvíku poslal přihrávku na levou stranu hrací plochy, kde byli jen připravení fotbalisté Birkirkary.
28'
Mifsud rozehrál přímý kop domácího celku z pravé strany, jenže na jeho centr nedosáhl nikdo z domácích fotbalistů. Brankář Joensen mohl zůstat klidný.
27'
Na krásný centr z pravé strany hrací plochy si brousil zuby Fabiano. Domácí útočník se natlačil mezi stopery Klaksvíku, nicméně Joensen si došel pro míč.
26'
Danielsen nakopl míč na hranici pokutového území, kde domácí obránci poněkud zmatkovali. Ke střele se nakonec dostal Dosljak, ale Naumovski byl na místě.
25'
Hosté zahrávali další přímý kop. Bjartalid tentokrát odcentroval na přední tyč, kde se k hlavičce dostal Dusak, ale míč prodloužil pouze do prostoru, kde nebyl nikdo v modrém dresu.
24'
Fabiano se hnal za prudkou přihrávku mezi stopery hostujícího celku. Asistent rozhodčího mu však pokazil radost zdviženým praporkem. Ofsajd!
23'
Naumovski dostal obtížnou malou domů. Domácí brankář si musel dávat pozor na dotírajícího Dosljaka, před kterým odehrál míč na poslední chvíli.
22'
Utkání se hraje před fantastickou kulisou. Domácí fanoušci vytvářejí svým oblíbencům skvělé prostředí a ženou Birkirkaru ke vstřelení úvodní branky.
21'
Umeh upadl v souboji na polovině soupeře. Křídelník Birkirkary neustál souboj s Dosljakem a poroučel se k zemi. Rozehrávat bude domácí výběr.
20'
Mifsud vymyslel prudkou přihrávku za obranu hostujícího celku, jenže na jeho pobídku nezareagoval nikdo ve žlutém. Brankář Joensen jen kontroloval cestu balónu do autu.
19'
Další nepřesná přihrávka v podání hostujícího výběru. Na prudkou přihrávku na levé křídlo nedosáhl nikdo z dvojice Bjartalid, Niclasen.
18'
Mifsud se na pravé straně uvolnil kolem dvojice soupeřů a vyslal vysoký centr do pokutového území. Brankář Joensen byl pozorný a došel si pro míč na malé vápno.
17'
Niclasen poslal dlouhý aut na hranici pokutového území. Dosljak bojoval o míč s Herrerou, nicméně domácí obránce byl mnohem důraznější a balón vybojoval.
16'
Mancha znovu oslovil Herreru, který místo průniku zvolil centr na hranici pokutového území, jenže tam nebyl nikdo z jeho spoluhráčů. Klaksvík se znovu ubránil.
15'
Zatím sledujeme hodně opatrné utkání. Dosljak sice dostal přesnou přihrávku na pravou stranu hřiště, jenže nikdo v modrém dresu jeho postup nepodpořil.
14'
Mifsud vyslal prudkou přihrávku na levou stranu hrací plochy, jenže nikdo z jeho spoluhráčů na jeho pobídku nedosáhl. Vhazovat tak bude Klaksvík.
13'
Herrera vyslal prudkou přihrávku po pravé straně. Za jeho pobídkou spěchali hned tři hráči ve žlutém, jenže míč prosvištěl do zámezí.
12'
Andreasen se ujal rozehrávky přímého kopu z pravé strany. Centr hostujícího záložníka se snesl na značku pokutového kopu, kde byl připravený Naumovski.
11'
Do rozehrávky domácího celku se zapojil také Naumovski. Gólman domácích si zpracoval prudkou malou domů a pohotově přenesl hru na levou stranu.
10'
Z rohového kopu však Birkirkara neudeřila. Prudký centr se snesl na malé vápno, kde kraloval jeden z připravených obránců v modrém dresu.
9'
Mifsud se hnal po levém křídle do pokutového území. Tahoun reprezentace Malty chtěl odcentrovat na přední tyč, ale obrana jeho pobídku srazila na roh.
8'
Rozehrávky přímého kopu hostujícího celku se chopil Andreasen. Jeho prudký centr přiletěl na malé vápno, kde kralovali připravení zadáci ve žlutém.
7'
Pavlovič se ujal rozehrávky hostujícího celku. Jeho nákop na polovinu Birkirkary skončil na kopačkách domácích obránců. Sudí však viděl faul jednoho z domácích hráčů.
6'
Herrera znovu dostal moře prostoru na pravé straně hřiště. Krajní obránce domácího celku se tentokrát cpal do pokutového území, ale jeho centr skončil v zámezí.
5'
Grech z pravé strany hledal rozběhnutého spoluhráče, nicméně záložní řada hostujícího celku zůstala blízko u sebe a přihrávku nepustila.
4'
Hosté se po špatné rozehrávce Mrsulji hnali do otevřené obrany soupeře, jenže rozhodčí si všiml nedovoleného zákroku a výpad Klaksvíku přerušil.
3'
Herrera znovu podpořil domácí ofenzívu sprintem po pravé straně hřiště. Krajní zadák domácího celku na balón nedosáhl. Rozehrávat budou hosté.
2'
Poprvé v utkání se do útoku vydal také domácí celek. Herrera dostal přihrávku na pravou, ale netroufl si na individuální průnik a raději obrátil hru na obránce.
1'
Hosté obstarali výkop do prvního poločasu dnešního utkání. Klaksvík se ihned vydal do útoku, jenže rána Hadžibuliče zpoza pokutového území byla velmi nepřesná.
1'
Oba týmy už nastupují na hrací plochu. Birkirkara bude hrát v červenožlutém, zatímco Klaksvík přijel v modrých dresech.

Birkirkara FC: Naumovski – Herrera, Mrsulja, Mancha, Attard – Grech, Andjelković (C), Marcelinho – Mifsud, Fabiano, Umeh
Náhradníci: Cassar, Stanimir, Sciberras, Borg, Zammit, Attard, D. Cassar

KÍ Klaksvík: Joensen – Danielsen, Pavlovič, Dušak, Niclasen – Andreasen, Hadžibulič, Askham, Bjartalio – Došljak, Klettskard (C)
Náhradníci: Bergi, Simonsen, Moller-Iversen, Danielsen, Olsen, Poulsen, M. Joensen

Rozhodčí: Kasumi – Zequri, Sekiraqa (vš. KOS).
Dnes budeme sledovat souboj mezi týmy z Malty a Faerských ostrovů. Klaksvík skončil na druhém místě faerské ligy, zatímco Birkirkara opanovala pohárovou soutěž na Maltě. Ani jeden z týmů si tak nadějě na postup do základních skupin nedělá, ale jakékoliv utkání předkol bude pro hráče, kteří normálně chodí do práce, velmi cennou zkušeností.
Příjemný podvečer všem fanynkám a fanouškům fotbalu! Vítejte u sledování textového přenosu z předkola Evropské ligy mezi Birkirkara FC a KÍ Klaksvík. Výkop je stanoven na 19 hodin.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 19:00.