Evropská liga (předkola) -  ONLINE PŘENOS -  Bordeaux : Gent - 30. srpna 2018   20:45

Bordeaux
Bordeaux
11' Kamano  • 66' Briand
2:0
(1:0)
Gent
Gent
Bordeaux
Costil (C) – Palencia, Lewczuk, Pablo, Poundjé – Lerager, Plašil, Tchouaemi – Kalu (84. Youssouf), Briand (69. De Préville), Kamano
Poussin – Otávio, De Préville, Sankharé, Jovanović, Sabaly, Youssouf
Manzano – Rodriguez, Nicolás (vš. ESP)
Matmut Atlantique, Bordeaux
Gent
Kalinić – Foket, Plastun, Rosted, Asare (C) – Verstraete, Odjidja (46. Dejaegere) – Dompé (70. Kvilitaia), Čakvetadze, Jaremčuk – Awoniyi (64. David)
Thoelen – Limbombe, David, Dejaegere, Andrijašević, Bronn, Kvilitaia

Držení míče: 46 % : 54 %.
Střely na branku: 7:3. Střely mimo: 3:6. Rohy: 1:9. Ofsajdy: 1:2. Fauly: 17:13.
Tři nastavené minuty jsou minulostí a fanoušci domácího Bordeaux jsou u vytržení. Francouzský celek si zahraje základní skupinu Evropské ligy na úkor Gentu.

Bordeaux vstoupilo do zápasu velmi aktivně a bylo odměněno rychlou brankou. Po excelentní přihrávce Lukase Leragera se již v jedenácté minutě prosadil Francois Kamano. Poté převzal útočení Gent, ale Benoit Costil nemusel řešit žádné větší nebezpečí před vlastní brankou. Naopak v závěru první půle už zase vládli na trávníku domácí a nebyli ani daleko od druhého zásahu, když se musel činil po střele Brianda až Kalinić. Fotbalisté belgického celku nastoupili do druhé půle nažhaven, ale druhý zásah přidal z pokutového kopu domácí Jimmy Briand. Ke snížení ztráty se již Gent nedostal a tak bude muset na evropské poháry tento rok zapomenou. Naopak Bordeaux se může těšit na zítřejší los základních skupin Evropské ligy.
90+3'
90+3'
Domácí hrají v závěru druhé půle na útočné polovině. U rohového praporku se prezentovala skvělým držením balonu Youssouf – Kamano.
90+2'
Hlavní rozhodčí nastavuje ve druhém poločase tři minuty.
90+1'
Kamano se řítil do protiútoku, ale už neměl potřebné síly, aby utekl Asaremu. Střela na přední tyč Kaliniće nedokázala překvapit.
90'
Až s devadesátou minutou se hosté dostali do pokutového území. Z levé strany pronikl do šestnáctky David, ale jeho pokus z velkého úhlu stačil Costil vytěsnit na rohový kop.
89'
Balon se po dlouhém výkopu dostal znovu až ke Kalinićovi. Chorvatský brankář neměl komu rychle nahrát, ale bleskově se k němu stáhl Plastun s Rostedem.
88'
Costil navíc zadržel v rukavicích další vysoký centr z pravé strany a nedal tak hostům ani malou naději na zakončení.
86'
Domácí si stále s velkým přehledem hlídají postupový výsledek. Gent se nemůže ani usadit na útočné polovině a pořádně zatlačit fotbalisty Bordeaux.
85'
Domácí drží soupeře daleko od vlastní branky. Na dlouhý pas si sice na pravé straně naběhl Kvilitaia, ale jeho následný pokus o centr nebyl vůbec přesný.
84'
Střídání v týmu Girondins Bordeaux FC: ze hřiště odchází Kalu, přichází Youssouf.
83'
Zhruba posledních deset minut pro oba týmy. Především tedy pro Gent, který by teď skončil před branami základní skupiny Evropské ligy.
82'
Domácí se hnali hned ve třech do rychlého kontru. Hosté si mysleli, že je míč za postranní lajnou, ale hlavní rozhodčí nechal hru pokračovat, ale Kamanova střela byla zblokována.
81'
Thomas Foket je v posledních minutách hodně u balonu, ale jeho poslední centr mířil vysoko nad branku Benoita Costila. Domácí tak ušetří další důležité sekundy.
80'
Belgickému celku už příliš času nezbývá. Gent potřebuje v tuto chvíli k postupu vstřelit dvě branky a těm je na míle vzdálen.
79'
Rohový kop ale už tolik hostům nevyšel. Ba naopak! Do protiútoku se hnal čerstvý De Préville, ale jeho pokus v plném běhu neměl šanci na úspěch.
78'
Benoit Costil se musel tentokrát činit. Po parádním centru Thomase Foketa se dostal k hlavičce střídající David. Domácí brankář ale dokázal míč vyškrábnout vedle své tyče.
77'
Lerager šel agresivně po balonu na středové lajně, ale před ním byl rychlejší Verstraete. Nakonec si domácí záložník vykoledoval žlutou kartu.
76'
Gent se usadil na útočné polovině a pomalu začíná ždímat domácí hráče. Foketův centr z pravé strany ale jednoduše odhlavičkoval do bezpečí Pablo.
75'
Samuel Kalu si přichystal míč na pravou nohu, ale ze střední vzdálenosti se mezi tři tyče netrefil. Pokus domácího útočníka šel hodně vysoko nad Kalinićovu branku.
73'
Lerager výtečně zabral směrem dozadu. Čistým skluzem odzbrojil Jaremčuka, který se sice dostal zpět k balonu, ale měl proti sobě další dvě obránce a těm už nemohl konkurovat.
72'
A domácí nekončí ani s útočením. Plašil skvěle vysunul střídajícího De Prévilleho, ale následně se postavil do cesty viník pokutového kopu Plastun.
71'
Gent vrhl všechny síly do útoku, ale Benoit Costil mohl propagační střelu z velké vzdálenosti v klidu pustit daleko vedle své tyče.
70'
Střídání v týmu KAA Gent: ze hřiště odchází Dompé, přichází Kvilitaia.
69'
Střídání v týmu Girondins Bordeaux FC: ze hřiště odchází Briand, přichází De Préville.
68'
Kalu si šel znovu pro další faul, ale jeho pád před vápnem nebyl posouzen jako nedovolený zákrok. Následný centr z pravé strany musel zblokovat na rohový kop Poundjé.
67'
Domácí fanoušci jsou v extázi. Dvoubrankové vedení a do konce zápasu zbývá už něco přes dvacet minut. Gent se pouští do zdramatizování závěru odvetného utkání.
66'
Bordeaux právě vstřelilo branku!
Bordeaux se obrovsky přibližuje postupu do základní skupiny Evropské ligy. Míč si totiž na značku penalty postavil JIMMY BRIAND a jako starý mazák poslal míč nekompromisně po trávníku k pravé tyči. Lovre Kalinić si vybral opačný kout brány.
65'
Pokutový kop pro Bordeaux! Kalu byl v šestnáctce faulován Plastunem.
64'
Střídání v týmu KAA Gent: ze hřiště odchází Awoniyi, přichází David.
63'
Gent sice drží balon mnohem více než v prvním poločase, ale do nebezpečných pozic před Costilem se nedostává v potřebném množství.
61'
Domácím se ve druhé půli nedaří dojít až do vápna. Lerager prostrkával míč na Brianda, ale třiatřicetiletý útočník Bordeaux nestačil zpracovat balon před bránícím Rostedem.
60'
Po hodině hry stále drží celek Jaroslava Plašila postupový výsledek 1:0. O zatím jedinou branku utkání se postaral již v úvodu první půle Francois Kamano.
59'
Plašil se už už dostával do nadějné pozice, ale hlavní rozhodčí po velké odmlce odpískal faul ve středu pole. Hráči Bordeaux z toho pochopitelně příliš nadšení nebyli.
58'
Benoit Costil měl znovu práci. Taiwo Awoniyi se prosmýkl mezi dvěma obránci do pokutového území, ale na střelu už neměl potřebou sílu a Costil pokus bez razance s přehledem kryl.
57'
Hosté se nebezpečně dostávají blíže a blíže k domácí brance. Po rozehrávce rohového kopu se míč dostal jen do rukavic připraveného Costila.
56'
Snad poprvé ve druhém poločase se udrželi domácí déle na útočné polovině. Lerager ale zbytečně ztratil míč a poté musel unikajícího Asareho faulovat.
55'
Následná rozehrávka od rohového praporku skončila na hlavě Jaremčuka. Ukrajinec ale ve velké rychlosti poslal balon vysoko nad Costilovu branku.
54'
Awoniyi se otáčel po zpracování hrudníkem okolo Poundjého, ale krajní obránce Bordeaux stačil míč odpravit alespoň na rohový kop.
53'
Palencia vhodil míč do hry zpoza postranní lajny. Následně po několika soubojích se dostal míč až ke Kalinićovi. Chorvatský brankář vykopl až na útočnou polovinu, ale hosté se museli rychle vrátit.
51'
Velké nebezpečí před Costilem zachraňoval na poslední chvíli Lewczuk, který se postavil do tvrdé střely Dompého. Balon by nejspíše směřoval přesně k levé tyči.
50'
Ve druhém poločase se zatím hraje nahoru dolů. Teď měli navrch hosté, ale jejich centr šestnáctkou jen prosvištěl bez doteku.
49'
Plašil výborně převzal míč, poté se snažil otočit kolem obránce, ale to už se zkušenému Čechovi nepovedlo úplně nejlépe. Přesto se Bordeaux řítilo do útoku, ale proti byl Plastun.
48'
Po nebezpečném centru z levé strany byl na zadní tyči agresivní při snaze získat míč Kalu. Po jeho přistrčení se pískal faul a hosté mohou rozehrávat od své branky.
47'
Do druhého poločasu vstoupili rozehrávkou hostující fotbalisté. Gent se však dostal rychle pod tlak a musel se tak zapojit do hry i Kalinić.
46'
Střídání v týmu KAA Gent: ze hřiště odchází Odjidja, přichází Dejaegere.
46'
Druhý poločas začne přibližně ve 21:45.
Hlavní rozhodčí nenastavil v prvním poločase ani sekundu navíc a oba týmy tak odcházejí do šaten. O poznání spokojenější jsou ti domácí, kteří vedou v odvetném utkání 1:0.

Bordeaux vstoupilo do zápasu velmi aktivně a bylo odměněno rychlou brankou. Po excelentní přihrávce Lukase Leragera se již v jedenácté minutě prosadil Francois Kamano. Poté převzal útočení Gent, ale Benoit Costil nemusel řešit žádné větší nebezpečí před vlastní brankou. Naopak v závěru první půle už zase vládli na trávníku domácí a nebyli ani daleko od druhého zásahu, když se musel činil po střele Brianda až Kalinić.
45'
45'
Domácím teď nevyšla spolupráce na pravé straně. Lerager nezachytil prudkou přihrávku Plašila a míč skončil až v zámezí. Po bleskovém zisku centroval před Kaliniće Kamano, ale míč jen prolétl kolem kopačky Brianda.
44'
Minutu před pauzou se prezentoval mizernou přihrávkou Čakvetadze. Záložník z Gruzie chtěl najít Dompého, ale místo toho poslal míč jen k nohám Pabla. Následně dostává žlutou kartu kapitán Gentu Nana Asare.
43'
Domácím se daří držet balon pod kontrolou. Navíc Kamano byl přistrčen u postranní lajny, ale hlavní rozhodčí neposoudil tento zákrok jako nedovolený.
42'
Gent už není tak nebezpečný, jako několik minut po obdržené brance. Závěr poločasu už znovu patří Bordeaux. Ve středu pole byl faulován Tchouaemi.
40'
První poločas pomalu míří ke svému závěru. Šťastnější stále mohou být domácí fanoušci, kteří zatím drží palce postupujícímu celku.
39'
A Bordeaux mohlo být blízko postupu. Po Kamanově polostřele se dostal k balonu na značce pokutového kopu Briand, ale zkušený snajpr nechal vyniknout jen chorvatského brankáře ve službách Gentu.
38'
Další nebezpečí na hosty číhalo po rozehrávce Plašila. Český záložník nabízel míč do vápna, ale nakonec se nikdo z domácích ke hlavičce nedostal.
37'
Míč si na místo přestupku postavil Kalu s Leragerem. A byl to právě jednadvacetiletý útočník z Nigérie, kde se opřel do balonu. Kalinić zaplachtil vzduchem a sebral míč do rukavic.
36'
Domácím teď hlavní rozhodčí odpustil lehký faul ve středu pole a nakonec z toho vznikla nebezpečná situace. Kamano se hnal do vápna, ale ještě před ním ho skolil na trávník Rosted.
35'
Sudí teď musel urovnávat spory mezi Čakvetadzem a Leragerem. Oba fotbalisté si nakonec plácli a zápas může pokračovat.
34'
Samuel Kalu se tentokrát dostal i ke střele. Jeho pokus byl ale z velké dálky a Kalinić na něj dokázal bez problémů reagovat.
33'
Samuel Kalu nepříjemně napadat rozehrávku hostujícího celku. Když už to vypadalo, že se by se mohl zmocnit balonu, tak mu odskočil až za brankovou lajnu.
32'
Francois Kamano si šikovně došel pro faul. Odjidja byl u dvaadvacetiletého útočník domácího celku pozdě a musel zatáhnout za záchrannou brzdu.
30'
Po půlhodině hry vede domácí Bordeaux nad Gentem 1:0. Pokud by takto i zápas skončil z postupu do základní skupiny Evropské ligy by se radoval francouzský celek.
29'
Zdá se, že se domácím podařilo rozmělnit tlak Gentu. Hosté byli po obdržené brance velmi aktivní směrem dopředu, ale stoprocentní šanci na srovnání si nevytvořili.
28'
Kamano tentokrát obešel pouze jednoho protihráče, ale po lehkém kontaktu se poroučel k zemi. Hlavní rozhodčí byl celé situaci velmi blízko, ale faul neodpískal.
27'
Francois Kamano si nic nedělal ze třech bránících hráčů, kličkou je obešel, ale poté přihrával mizerně pod sebe a hosté mohli jít do rychlého protiútoku, který zakončil střelou těsně vedle levé tyče Mamadou Dompé.
26'
Benoit Costil teď záměrně s rozehrávkou nespěchal, aby si mohli jeho spoluhráči odpočinout od úporného bránění z posledních minut. Po výkopu domácího brankáře se však dostal míč jen k obráncům Gentu.
25'
Ani další situace po rohovém kopu nepřinesla Gentu ovoce. Jaremčuk chtěl po odvrácení centru ještě posílat míč do prostoru penalty, ale jeho dva spoluhráči byli přichyceni v ofsajdovém postavení.
24'
Jaremčuk utekl ve střední části trávníku záložní řadě Bordeaux. Plašil marně naháněl rozběhnutého soupeře, ale naštěstí pro domácí byl pokus ukrajinského záložníka zblokován.
23'
Už už to vypadalo, že Awoniyi projde s míčem u kopačky do vápna, ale těsně před ním stačil čistým skluzem zasáhnout polský dnes stoper Igor Lewczuk.
22'
Nana Asare nezpracoval na levém kraji dlouhou přihrávku Foketa a míč skončil až za postranní lajnou. Domácí ale u balonu příliš dlouho nezůstali a musí se znovu bránit.
20'
Domácí jsou uzamčeni na vlastní polovině. Belgický celek je teď jasně rychlejší u balonu, ale až do šestnáctky se zatím nemůže prokombinovat.
19'
Gent pokračoval v nátlaku rozehrávkou rohového kopu. Jaremčuk si skvěle naskočil na balon na přední tyči, ale prudký pokus vyletěl lehce nad domácí branku. Tentokrát měl Benoit Costil pořádnou kliku.
18'
Hosté nebyli daleko od srovnání skóre. Foket se z pravé strany probojoval do vápna, kde měl volný prostor pro centr, ale jeho pobídku nezasáhl Jaremčuk ani Awoniyi.
17'
Gent teď vůbec nepouští domácí k balonu. Odjidja ve středu pole našel Dompého, který si doběhl pro balon až téměř ke středovému kruhu. Nakonec musel faulovat Tchouameni za žlutou kartu.
16'
Pohledná kombinace hostujícího týmu končí znovu před šestnáctkou. Pablo výtečně vystoupil proti útočícímu Čakvetadzemu.
15'
Gent rozhodně po inkasované brance ožil. Roman Jaremčuk si narazil na levém kraji s Asarem, ale poté už musel pod tlakem jen nakopávat míč do obrany Bordeaux.
14'
Ani následný rohový kop nepřinesl před domácí brankou nebezpečí. Dompé se sice prokousal k hlavičce, ale ta letěla k domácím fanouškům do dvacáté řady.
13'
Balon si postavil na místo přestupku Mamadou Dompé, ale jeho dělovka mířící k pravé tyči se otřela o obrannou zeď a skončila mimo branku Benoita Costila.
12'
Gent ale spěchá s odpovědí. Po kontaktu na hranici vápna se skácel na trávník Awoniyi a hosté budou míč k dispozici nebezpečný volný přímý kop.
11'
Bordeaux se po jedenácti minutách dostává do vedení! Lukas Lerager vymyslel milimetrovou přihrávku mezi obránce na rychlého FRANCOISE KAMANA. Ten bez potíží zpracoval míč a poté ho jen usměrnil za záda Lovre Kaliniće. Francouzský celek dělá důležitý krok k postupu do základní skupiny Evropské ligy.
10'
Prvním potrestaným hráčem je Jaroslav Plašil, který hasil na polovině trávníku rychlý náběh Dompého.
10'
Úvodní desetiminutovka byla jasně v režii Bordeaux. Teď to ale poprvé zkusili také hosté. Jaremčuk si kličkou udělal prostor k náběhu do vápna, ale tam už na něj čekal skvěle postavený Palencia.
9'
Domácí pokračují v držení míče. Do rozehrávky se zapojila také stoperská dvojice Lewczuk – Pablo. Právě druhý zmiňovaný hledal přihrávkou po trávníku rozběhnutého Poundjého. Ten si ještě stačil narazit s Kamanem, ale následně už přišla ztráta.
8'
Jednadvacetiletý útočník Bordeaux Samuel Kalu čaroval s míčem na pravé straně, ale proti Verstraeteovi si ukousl až příliš velké sousto. Belgický defenzivní záložník vyhnal soupeře do zámezí.
7'
Thomas Foket si mohl tentokrát oddechnout, když jen pustil nepřesnou přihrávku Leragera za postranní lajnu. Gent tak bude vhazovat hluboko na své polovině.
6'
Gent zatím marně nahání nažhavené hráče Bordeaux. Odjidja si musel znovu pomoci faulem a domácí mohou pokračovat v aktivní hře po rozehrávce z klidové pozice.
5'
V úvodní jsou jednoznačně aktivnější směrem dopředu domácí. Jaroslav Plašil se také poprvé zapojil do kombinace, ale jeho přihrávka na Poundjého vyletěla až za postranní lajnu.
4'
Z nadějně vypadající situace ale domácí ani nezakončili. V pokutovém území Gentu se nejvýše vyšplhal Rosted, který odhlavičkoval míč před vápno a tam už se faulem provinil domácí Kamano.
3'
Jimmy Briand tentokrát skvěle převzal míč těsně za půlící lajnou, pohotově se otočil kolem bránícího Plastuna, ale ve druhém souboji už padl na zem. Bordeaux bude po faulu rozehrávat volný přímý kop.
2'
Ani druhý pokus o útok v domácím podání nevyšel podle představ. Palencia si sice nabíhal velmi rychle na pravé straně, ale ani tak nedokázal prudkou přihrávku Brianda zasáhnout.
1'
Domácí tým uvedl míč do hry ze středového kruhu. Na úvod se ale fotbalisté Bordeaux nikam nehnali, spíše vyčkávali s míčem na vlastní polovině. Lerager však po ztrátě musel faulovat Čakvetadzeho.
1'
Hlavní rozhodčí již přivádí obě úvodní jedenáctky na hrací plochu. Odvetný zápas čtvrtého předkola Evropské ligy mezi Bordeaux a Gentem tak může za několik málo okamžiků začít.

Girondins Bordeaux FC: Costil (C) – Palencia, Lewczuk, Pablo, Poundjé – Lerager, Plašil, Tchouaemi – Kalu, Briand, Kamano
Náhradníci: Poussin – Otávio, De Préville, Sankharé, Jovanović, Sabaly, Youssouf

KAA Gent: Kalinić – Foket, Plastun, Rosted, Asare (C) – Verstraete, Odjidja – Dompé, Čakvetadze, Jaremčuk – Awoniyi
Náhradníci: Thoelen – Limbombe, David, Dejaegere, Andrijašević, Bronn, Kvilitaia

Rozhodčí: Manzano – Rodriguez, Nicolás (vš. ESP).
KAA Gent

V přípravě na novou sezonu Gent ani jednou nepoznal hořkost porážky. Belgické týmy přehrával rozdílem třídy, ale cennou remízu uhrál s řeckým PAOKem. V závěru přišla konfrontace s francouzským fotbalem. Štrasburk Gent dokázal překvapit jedinou brankou v závěru druhého poločasu.

To v Belgii už mají odehraných zápasů rovnou pět. Gent sice na úvod prohrál těsně 2:3 na půdě Standardu Lutych, poté jen remizoval proti Waregemu, ale od té doby už jen a jen vítězí. Jasně 4:1 přehrál Gent Waasland-Beveren. v nedělním utkání zvládl zvítězil i s Eupenem, když musel dohrávat téměř dvacet minut v deseti po vyloučení Odjidja-Ofoa. Mezi zápasy s Bordeaux dokázal Gent porazit v těsném domácím střetnutí Lokeren 2:1.

Díky pátému místu v minulém ročníku belgické soutěže si Gent zajistil účast ve třetím předkole Evropské ligy. S polskou Jagielloniou zvítězil v obou zápasech a po výsledcích 1:0 a 3:1 jasně postoupil dál.
Girondins Bordeaux FC

Francouzský celek bude ve čtvrtém předkole proti Gentu mírným favoritem na postup. Tým ze země čerstvých mistrů světa si povedeným závěrem loňské sezony v Ligue 1 vybojoval účast alespoň v předkolech Evropské ligy.

V přípravných zápasech je cenná je pro Bordeaux výhra 2:1 nad sokem ze Saint-Étienne, když se o branky postarali Kamano a Tchouameni. Generálka však celku Jaroslava Plašila příliš nevyšla. Proti Unionu Berlín z druhé Bundesligy zachraňoval jen remízu 1:1 po hodině hry Koundé.

Ligue 1 už má za sebou tři odehraná kola, ale celku Jaroslava Plašila vyšlo jen to poslední. Na úvod Bordeaux prohrálo 0:2 na domácí půdě se Štrasburkem, když už ve 13. minutě byl vyloučen krajní obránce Pablo. Také na trávníku Toulouse se Bordeaux bodů nedočkalo, když si odvezlo porážku 1:2. O jedinou branku hostů se postaral Francois Kamano. V domácím prostředí skvěle Girondins přehrálo 2:1 silné Monaka po dalších dvou gólech Kamana.

V předkolech Evropské ligy si Francouzi nejprve poradili s lotyšským Ventspils celkovým skóre 3:1. Ani Mariupol z Ukrajiny si ve třetím předkole na Bordeaux nepřišel.

Didier Deschamp do mistrovského týmu nikoho z Bordeaux nenominoval, přesto má celek ze západu Francie na soupisce několik zajímavých jmen. Jasnou brankářskou jedničkou Je Benoit Costil, v útoku sice Bordeaux na poslední chvíli přišlo o Malcoma, který nakonec zakotvil v Barceloně, ale Kamano s De Prévillem ho budou chtít nahradit v produktivitě. V záloze odehrál nejvíce minut z celého týmu v minulé sezoně Lukas Lerager z Dánska.
První zápas

KAA Gent – Girondins Bordeaux FC 0:0

Karty: 41. Koundé (BOR) 90+3. Koundé (BOR)

Držení míče: 54 % : 46 %.
Střely na branku: 6:4.
Střely mimo: 10:2.
Rohy: 8:2.
Ofsajdy: 1:0.
Fauly: 15:14.

KAA Gent: Kalinić – Foket, Rosted, Plastun, Asare (C) – Verstraete, Odjidja – Dompé (80. Limbombe), Čakvetadze (88. Dejaegere), Jaremčuk – Awoniyi (76. David)
Náhradníci: Thoelen – Andrijasević, Bronn, David, Dejaegere, De Smet, Limbombe

Girondins Bordeaux FC: Costil (C) – Lewczuk, Koundé, Pablo, Poundjé – Lerager, Plašil, Sankharé – Youssouf (75. Kalu), Briand, De Préville (88. Kamano)
Náhradníci: Poussin – Jovanović, Kalu, Kamano, Palencia, Otávio, Tchouameni
Krásný čtvrteční večer, vítám všechny příznivce fotbalu. V Evropské lize už chybí týmům z předkola do základních skupin pouze malý krůček. Po bezbrankové remíze se celky Bordeaux a Gentu přesunuly k odvětě na jihozápad Francie.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:45.