Evropská liga (předkola) -  ONLINE PŘENOS -  M. Tel-Aviv : Pyunik - 16. srpna 2018   19:30

M. Tel-Aviv
M. Tel-Aviv
55' Micha  • 68' Atar
2:1
(0:1)
Pyunik
Pyunik
10' Vojnov
M. Tel-Aviv
Rajković – Dasa, Tibi, Jair, Saborit – Atzili (88. Hozez), Peretz (79. Glazer), Barsky, Micha "C" – Kjartansson (46. Shechter), Atar.
Ohayon – Glazer, Golasa, Hozez, Shechter, Schoenfel, Yeini.
V. Nevalajnen – V. Koskiniemi, M. Lamppu
Winner Stadium (Netanya).
Pyunik
Dragojević – Dmitriev, Stecko, Žestokov, Grigorjan (45+1. Kolyčev) – Vojnov (68. Mkrčjan), Trusevič, Hajrapetjan, Hovsepjan "C" – Konaté (60. Korjan), Arakeljan.
Kobozev – Hakobjan, Kartašjan, Kolyčev, Korjan, Minasjan, Mkrčjan.

Já děkuji za pozornost, přeji příjemný zbytek večera, dobrou noc a na shledanou.
Ještě doplním, že Maccabi Tel-Aviv se o postup do Evropské ligy střetne buď s chorvatskou Rijekou nebo norským Sarpsborgem. V tuto chvíli má k postupu blíž první zmíněný tým.
Pjunik těsný náskok neudržel, domácí ve druhé půli dokázali skóre otočit, i s přispěním štěstěny, ale ta ke sportu patří. Hosté jsou smutní, věděli, že historický postup je blízko, avšak ubránit jednobrankový náskok je velice těžké, je pravda, že ve druhé půli toho směrem dopředu moc nepředvedli, prakticky vůbec nic.
90+6'
90+5'
Domácí posílají míč k Dragojevićovi, utkání za chvíli skončí.
90+4'
Do ofsajdu se chytil Žestokov.
90+3'
Velké šance domácích, nejprve Hozez vběhl do otevřené obrany soupeře, ovšem tváří v tvář brankáři neuspěl, Dragojević jeho ránu vyrazil. Následně se o dorážku nůžkami pokoušel Atar, ale balón netrefil.
90+2'
Atar se chytil do ofsajdové pasti.
90+1'
Nastavuje se ještě pět minut.
90'
Jeden z hostujících hráčů se ocitl v dobré palebné pozici, jenže míč netrefil vůbec ideálně. Hosté u balónu přeci jen zůstali, ale krátce na to je zastavil ofsajd.
88'
Střídání v týmu Maccabi Tel-Aviv FC: ze hřiště odchází Atzili, přichází Hozez.
87'
Domácí se už do útoku příliš neženou a spíše s snaží držet míč co nejdéle na svých kopačkách.
83'
Vzápětí v obrovské možnosti Micha, který dnes už jeden gól dal, tváří v tvář brankáři mířil na vzdálenější tyč, Dragojević však konečky prstů míč vytěsnil mimo tři tyče.
82'
Atar ve velké šanci nebezpečně a hlavně tvrdě pálil, překonal hostujícího gólmana, ovšem míč se odrazil od břevna zpátky do hřiště, poté se o něj postarali hostující fotbalisté.
81'
Míč končí u Rajkoviće, ten s rozehrávkou nepospíchá.
79'
Střídání v týmu Maccabi Tel-Aviv FC: ze hřiště odchází Peretz, přichází Glazer.
77'
Žlutou kartu dostává Hovsepjan (FC Pjunik).
75'
Mohlo být definitivně rozhodnuto, Atzili však v první šanci nepříliš prudkým pokusem nechal vyniknout pouze Dragojeviće, následně trestuhodně netrefil odkrytou hostující svatyni.
73'
Situace se obrací a nyní to jsou domácí, kdo bude polehávat na trávníku, nyní je to Peretz.
71'
Hostující celek má dvacet minut na odpověď, nyní jej zastavuje ofsajd.
68'
Maccabi Tel-Aviv právě vstřelil branku!
Domácí otáčí nepříznivý stav a v tuto chvíli postupují oni. ELIRAN ATAR po rozehrávce rohového kopu na krátko naběhl více do pokutového území a tvrdě vypálil, míč byl před Dragojevićem ještě tečován a skončil za jeho zády.
68'
Střídání v týmu FC Pjunik: ze hřiště odchází Vojnov, přichází Mkrčjan.
66'
Atzili nejprve pálil pouze do protihráče, následně se ale k míči dostal znovu a vleže zkoušel dorážet, tentokrát už zasáhl Dragojević, jenž ukryl míč do rukavic.
63'
Teď se ovšem provinili faulem u středové lajny a míč musí odevzdat.
62'
Rajković se musí v posledních minutách hodně nudit, u míče jsou převážně jeho spoluhráči, kteří se snaží vstřelit postupovou branku.
60'
Střídání v týmu FC Pjunik: ze hřiště odchází Konaté, přichází Korjan.
59'
Domácí rozehráli rohový kop, míč proletěl pokutovým územím a skončil v zámezí. Hosté budou podruhé střídat.
57'
Žlutou kartu dostává Konaté (FC Pjunik), který se nejprve dostával do dobré šance, ovšem poté, v souboji o míč, zbytečně fauloval.
55'
Domácí z velkého tlaku přeci jen skórují. Hosté se v pokutovém území provinili zcela evidentním faulem, rozhodčí ale nechal ve hře pokračovat, k míči se dostal DOR MICHA a bez váhání vypálil na vzdálenější stranu, Dragojević se tentokrát po balónu stačil pouze ohlédnout.
52'
Žlutou kartu dostává Shechter (Maccabi Tel-Aviv FC).
50'
Atzili to zkusil z dálky, ale ani on nebyl úspěšný a bránu minul.
48'
Shechter se přeci jen dostal k míči, z otočky a v těžké pozici střílel ale pouze do stojícího gólmana.
48'
Souhra na jeden dotek domácím příliš nevyšla, rozehrávat bude Dragojević.
46'
Střídání v týmu Maccabi Tel-Aviv FC: ze hřiště odchází Kjartansson, přichází Shechter.
46'
Duel se zatím vyvíjí dosti překvapivě, velký favorit ztrácí a před sebou má už jen jeden poločas, ve kterém musí vstřelit dva góly a žádný neinkasovat, pokud chce pomýšlet na postup do závěrečného, 4. předkola EL. Přes pevnou a zahuštěnou obranu Pjuniku to bude mít ale hodně těžké.
45+5'
45+5'
V posledních vteřinách první půle ještě jedna šance pro izraelský mančaft, Kjartansson ale zblízka hlavou poslal míč nad bránu hostů.
45+4'
Velice slušnou střelu z dálky obstaral Hajrapetjan, leč ta minula svůj cíl a rozehrávat bude Rajković.
45+3'
Hosté takticky zdržují, jak jen to jde. Další přerušení vinou ležícího hráče na trávníku.
45+2'
S vysokým míčem měl Dragojević nemalé problémy, ale povedlo se mu přeci jen zkrotit jej ve svých rukavicích.
45+1'
Nastavují se čtyři minuty, na první půli poměrně velký počet.
45+1'
Střídání v týmu FC Pjunik: ze hřiště odchází Grigorjan, přichází Kolyčev.
45'
Ještě před koncem první půle přichází střídání na straně hostujícího mužstva.
43'
Žlutou kartu dostává Grigorjan (FC Pjunik).
42'
Tak takhle to určitě nepůjde, Dasa zkusil střelu z dálky, avšak pálil příliš vysoko nad soupeřovu bránu.
41'
Hosté se dostali pod menší tlak, ale povedlo se jim odkopnout míč až k Rajkovićovi, jenž rozehrává na krátko.
37'
A znovu leží na zemi hráč arménského celku. Krátce před tím to vypadalo na faul, kterým se v pokutovém území provinil kapitán Pjuniku Hovsepjan, avšak penalta se nepíská.
36'
Hra byla na chvíli přerušena, neboť na trávníku zůstal ležet jeden z hráčů Pjuniku, což se domácí pochopitelně vůbec nezamlouvalo.
34'
Další dobrá možnost pro domácí, znovu se v ní zjevil Micha, který střílel z pravé strany k bližší tyči, ovšem Dragojević se natáhl a balón stačil vytěsnit mimo tři tyče.
33'
Tentokrát už Arakeljan (FC Pjunik) za svůj faul žlutý trest dostává, domácí znovu vehementně žádali žlutý trest pro protihráče a dočkali se.
30'
Domácí reklamovali ruku soupeře v pokutovém území, hlavní sudí zůstává v klidu.
29'
Domácí byli blízko vyrovnání, z podobné pozice, z které skórovali hosté, pálil Micha, jeho pokus však těsně minul vzdálenější tyč.
26'
Dragojević byl připraven, vyběhl z brány a letící míč v poklidu ukryl do své náruče.
25'
A pro domácí mohlo být zle ještě víc, Konaté však z hranice pokutového území zatočil míč těsně nad bránu.
24'
Ofsajd zastavil i hostující celek.
22'
Oba gólmani museli zasahovat, v obou případech se jednalo o střelecké pokusy z dálky, ale jak Dragojević na jedné, tak Rajković na druhé straně míč vyrazili.
19'
Izraelské mužstvo zastavuje ofsajd.
17'
Domácí obsadili pokutové území arménského mužstva, ale ani jednou se jim nepodařilo zahrozit.
14'
Saborit střílel z voleje příliš vysoko nad protivníkovu svatyni.
14'
Hosté nakopli míč pouze k domácímu brankáři, ten sice neměl žádnou práci, ale čas jeho mužstvu bude rychle utíkat, pokud chce izraelský celek postoupit, musí vstřelit v tuto chvíli dva góly. Prodloužení a případně penalty dnes určitě neuvidíme.
10'
Pyunik právě vstřelil branku!
A pozor, hosté se dostávají, trochu překvapivě, do vedení. Vše začalo nepříliš povedeným odkopem Rajkoviće, míč se poté několikrát odrazil, až se dostal k volnému DENISI VOJNOVOVI, který naběhl k pokutovému území a nepříliš prudkou, zato přesně mířenou ranou ke vzdálenější tyči poslal svůj tým do vedení. Domácí ještě protestovali, neboť dle jejich mínění stál hostující hráč v ofsajdu, rozhodčí se radil ještě s pomezním kolegou, ale gól platí.
9'
Na travnatém povrchu se dlouho nacházely dva balóny, ovšem hlavní arbitr hru nepřerušil.
8'
Dragojević vyběhl ven z pokutového území, nejprve si nerozuměl se spoluhráči, ale povedlo se mu zpracovat míč a odkopnout jej do bezpečí. Tohle byl velký risk, ale povedl se.
5'
Teď se faulem provinil domácí celek a míč musí odevzdat soupeři.
2'
Arakeljan hodně tvrdě fauloval domácího hráče a fanoušci Tel-Avivu se hodně zlobí, že nevidí žlutou kartu. Hlavní arbitr hříšníkovi pouze domlouvá.
1'

Maccabi Tel-Aviv FC: Rajković – Dasa, Tibi, Jair, Saborit – Atzili, Peretz, Barsky, Micha "C" – Kjartansson, Atar.
Náhradníci: Ohayon – Glazer, Golasa, Hozez, Shechter, Schoenfel, Yeini.

FC Pjunik: Dragojević – Dmitriev, Stecko, Žestokov, Grigorjan – Vojnov, Trusevič, Hajrapetjan, Hovsepjan "C" – Konaté, Arakeljan.
Náhradníci: Kobozev – Hakobjan, Kartašjan, Kolyčev, Korjan, Minasjan, Mkrčjan.

Rozhodčí: V. Nevalajnen – V. Koskiniemi, M. Lamppu.
Dnešní soupeři se spolu utkali jen jednou, právě v už několikrát zmíněném úvodním duelu 3. předkola EL.
Pjunik

Arménské mužstvo si v 1. předkole poradilo s makedonským Vardarem, který doma nejprve porazilo poměrem 1:0 a poté vyhrálo i na hřišti soupeře 2:0. To další souboj s kazašským Tobolem byl o poznání dramatičtější, Pjunik nejprve na protivníkově stadionu prohrál 1:2, ovšem důležitá vstřelená branka nakonec byla rozhodující, arménskému celku pak doma stačilo hubené vítězství 1:0. Do dnešního souboje jde jako velký outsider, ovšem kdyby se mu povedlo vstřelit gól, byla by to pro Maccabi velká komplikace.
Maccabi Tel-Aviv

Izraelský mančaft, častý účastník evropských pohárových soutěží, to neměl v cestě do 3. předkola vůbec snadné. V úvodním kole měl co dělat, aby přešel přes maďarský Ferencvároš, se kterým nejprve remizoval na jeho hřišti 1:1, když dlouho prohrával a vyrovnat se mu podařilo až v 91. minutě. V odvětě se pak mužstvo z hlavního města Svaté země radovalo z těsné výhry 1:0 a s ní i spojeného postupu do další fáze. Ve 2. předkole nejprve Tel-Aviv porazil před svými fanoušky srbský Radnički Niš 2:0, poté uhrál na protivníkově půdě remízu 2:2. Do dnešního souboje jde jako favorit, jeho výchozí pozice mohla být rozhodně lepší, ovšem v prvním klání nevyužili jeho hráči spoustu šancí ke skórování a duel tak skončil bez branek.
Dobrý den, 3. předkolo Evropské ligy startuje odvetnými duely, znovu je na programu pořádné množství zápasů, i s českou účastí, hraných v různých časových intervalech. V tomto on-line přenosu budeme sledovat souboj izraelského Maccabi Tel-Aviv s arménským Pjunikem. O trochu lepší pozici má favorizovaný domácí celek, který před týdnem uhrál na hřišti soupeře bezbrankovou remízu.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 19:30.