Evropská liga (předkola) -  ONLINE PŘENOS -  Pyunik : M. Tel-Aviv - 7. srpna 2018   18:00

Pyunik
Dragojevič – Grigorjan(67. Kolčev), Žestokov, Kadio, Dmitrijev – Arakeljan, Hovsepjan, Truševič, Hajrapetjan(43. Bogatyrev) – Konate(66. Korjan), Vojnov
Kobozev, Kartashjan, Korjan, Hakobjan, Stežko, Bogatyrev, Kolčev
P. van Boekel – D. Goossens, J. van Zuilen (NED)
Vazgen Sargsyan anvan Hanrapetakan Marzadasht, Yerevan
M. Tel-Aviv
Rajkovič – Dasa, Tibi, Amador, Saborit – Micha, Glazer, Golasa(59. Barsky), Atzili – Atar(67. Ofoedu), Schoenfeld(87. Kjartansson)
Ohayon, Kjartansson, Ofoedu, Hozez, Yeini, Kandil, Barsky

To je ode mne vše, děkuji za pozornost a u dalšího přenosu.
Opravdu to byla poslední akce. Máme dobojováno a zápas končí bezbrankovou remízou 0:0. Po prvním poločase to vypadalo, že Maccabi zápas vyhraje a nějaký gól vstřelí. To se ale nestalo a ve druhém poločase začali hrát i domácí fotbalisté. Střel na branku bylo dohromady pouze 5, takže jsme dnes mohli vidět spíše nepřesné pokusy obou týmů. Odveta je naplánována na příští čtvrtek. Favoriti stále zůstávají hráči z Izraelu.
Držení míče: 39 % : 61 %.
Střely na branku: 2:3. Střely mimo: 7:9. Rohy: 5:4. Ofsajdy: 0:1. Fauly: 8:11.
90+3'
90+2'
Hosté se ještě dostali do velké šance, tu ale ukončuje Ofoedu, jelikož v brankovišti zfauloval obránce. Tohle vypadá, že to byla poslední akce zápasu.
90+1'
Rozhodčí nastavuje 3 minuty.
90'
Domácí hráče teď podržel Dragojevič. Micha zpoza brankoviště zkusil placírkou točenou střelu, tu ale golman vyrazil.
88'
Právě nám probíhají poslední dvě minuty zápasu a gól stále nepřišel. Hosté drží míč na polovině Pjuniku.
86'
Poslední střídání hostů. Odchází Schoenfeld a nahradí ho Kjartansson.
84'
Izraelský tým opět zkouší skórovat. Do brankoviště přiletěl zajímavý centr od Bratskyho. Centr našel hlavičkujícího Atziliho, avšak jeho hlavička letěla mimo tři tyče.
81'
Hra pokračuje dále a hned se dostali hosté do šance, ale pokus střelce šel hodně mimo.
80'
Rozhodčí dal menší pauzu na občerstvení.
79'
Hra se nám v posledních minutách výrazně rozjela a šance jsou na obou stranách, ovšem bez gólu.
77'
Domácí si vybojovali rohový kop, za který se postavil Korjan. Míč letěl přesně na obránce, který odkopl míč z brankoviště. Vzápětí se dostali hosté do protiútoku a následně i zakončoval Barsky, střela ale letěla nad.
75'
I domácí se následně dostávají do akce. Nejdříve se k zakončení dostal Bogatyrev, jeho pokus byl zblokován, to stejné přišlo i při dorážce a na potřetí to zkusil Arakeljan, ale jeho střela končí vedle branky.
73'
Další nebezpečná akce hostů. Přišli velké kombinace v brankovišti, ale následně se odrazil míč k Ofoedovi, který míč střelil z první a jeho pokus letěl těsně nad.
71'
Maccabi se dostali až do brankoviště, kde i zakončili. Přihrávku do brankoviště dostal Barsky, který zkusil jakousi patičku, ta ovšem branku minula. Následuje odkop od branky.
70'
V druhém poločase vidíme už i nějaké velké šance od domácího celku, avšak góly stále nepřichází.
69'
Domácí si vybojovali roh. Za roh se postavil Korjan, který míč namířil na zadní tyč a odtamtud končí míč v autu.
66'
Vzápětí střídají i hosté. Odchází Atar a nahradí ho Ofoedu.

Domácí hráč se zranil a poslední střídání pro domácí. Odchází Grigorjan a nahradí ho Kolčev.
65'
Druhé střídání domácích. Odchází Konate a nahradí ho Korjan.
64'
Hosté nyní drží míč na své polovině a snaží se hru uklidnit.
62'
Barsky se po dvou minutách na hřišti zapletl do menšího faulu, rozhodčí mu kartu neuděluje a hraje se dál.
59'
První střídání hostů. Ze hry odchází Golasa a nahradí ho Barsky.
57'
Hned je tu další šance domácích, která málem skončila v brance. Do brankoviště přiletěl míč na dva volné útočníky, avšak míč který mohl letět do prázdné branky, nikdo netrefil.
56'
Za míč se postavil Bogatyrev, který zkusil střelu přímo, ale ta trefila pouze zeď. Vzápětí po odrazu přišla další střela, ale ta končí na rohu. Z rohu nic nebylo.
54'
Žlutou kartu dostává Amador (Maccabi Tel-Aviv FC).
54'
Těsně před brankovištěm přichází faul od Amadora a přímý kop pro domácí z velmi dobré vzdálenosti. Amador dostává žlutou kartu.
53'
Menší faul od Tibiho a volný kop pro domácí.
50'
Hosté málem kopali penaltu, ale pád hráče byl mimo brankoviště a rozhodčí to nechal být. Vzápětí se ke střele dostal Atar, ale jeho střela byla vyražena na roh. Po rohu jsme nic velkého neviděli. U míče jsou domácí a snaží se kombinovat na polovině hostů.
49'
Domácí si vytvořili roh, za ten se postavil Arakeljan, avšak jeho centr byl příliš dlouhý a přeletěl celé brankoviště. U míče jsou hosté.
48'
Máme tu první žlutou kartu v zápase, tu obdrží domácí hráč Truševič. Domácí fanoušci jsou s tím hrubě nespokojeni.
47'
U míče jsou opět hosté a drží míč na své polovině.
46'
Začal druhý poločas o výkop se postarali domácí.
46'
Za námi je první poločas ve kterém byli jednoznačně aktivnější hráči Maccabi. Domácí měli nějaké šance, ale brankáře neohrozili, za to brankář domácích měl plné ruce práce udržet remízový stav. Maccabi se mohlo tak třikrát radovat, ovšem nepřesnost a branková konstrukce tomu zabránila. Viděli jsme i první střídání. Kvůli zranění tedy ze zápasu odstoupil domácí Hajrapetjan. První poločas byl spíše na jednu branku, ale jak tomu bude v tom druhém uvidíme přibližně v 19:03.
45+1'
45'
Atzili rozehrál roh nakrátko, po kterém přišel menší centr před brankoviště, ale nic z toho vytěžit nedokázali.
45'
Rozhodčí nastavuje 1 minutu, avšak ještě uvidíme roh pro hosty.
43'
Před rohovým kopem tu máme první střídání. Ze hřiště odchází nejspíš zraněný Hajrapetjan a nahradí ho Bogatyrev.
41'
Za roh se postavil Atar. Jeho roh letěl přímo do chumlu, kde stáli snad všichni hráči. Míč obránci odkopli pryč a vzápětí se dostali do šance hosté, ze které si vybojovali roh.
41'
Hosté si vybojovali rohový kop.
39'
Domácím fanouškům se hra přestává líbit, a tak slyšíme i pískot.
37'
Po odrazu od břevna přišla hned další střela, ale ta byla zblokovaná obráncem.
36'
Aktivita hostů nemá konce. Další kombinace nám přinesla málem gól. Do brankoviště přiletěl nádherný centr s krásným zakončením, o které se postaral Schoenfeld, avšak trefil pouze břevno.
33'
Hosté se dostali do výborné akce. Glazer viděl rozbíhajícího se Atara, kterému poslal přihrávku do brankoviště, avšak jeho akci ukončuje pomezní sudí, svým praporkem.
32'
Tak domácí něco zkoušejí. Do brankoviště letěl centr, který ale sbírá Rajkovič do svých rukavic. Hosté jsou nyní na polovině soupeře.
31'
Hosté mají neuvěřitelný tlak a drží se na polovině soupeře.
28'
Hosté jsou zatím králové hřiště. Maccabi si vytvořili opět nebezpečnou akci. Zpoza brankoviště další pozemní střelu zkusil Atar, střela letěla přímo na brankáře, který se štěstím míč vyrazil pryč.
25'
Domácí mají opět štěstí. Atzili si obehrál dva obránce a zpoza brankoviště zkusil pozemní střelu, která těsně míjela branku.
22'
Pjunik zatím zkouší střely z dálky, teď toho byl příkladem Vojnov, který střílel skoro ze 35 metrů, jeho pokus byl opět vedle.
21'
Máme tu další faul, tentokrát na polovině domácích a za faul byl napomenut domácí hráč Trusevich. Přímý kop pro hosty. Přímý kop rozehráli na krátko a jsou tak nyní v moci míče.
19'
U míče jsou opět hosté a snaží se zahrozit.
18'
Po dlouhé době tu máme střelu domácího celku. Arakeljan zkusil překvapit brankáře střelou z dálky, ta ale těsně minula branku.
16'
Glazer teď nepohlídal Hovsepjana a nečestně mu odebral míč, za jeho výrok se píská faul. Opět bez karty a Glazer byl napomenut.
14'
Domácí začínají mít menší problémy. Na branku to opět zkusil Atzili, ovšem z menší vzdálenosti. Jeho střela letěla po zemi a domácí brankář si s ní poradil. Nyní se hraje opět na polovině domácích.
13'
Hosté to opět zkusili. Do individuální akce se dostal Atzili, který zkusil střelu z cca 26 metrů, avšak střela letěla vedle tyče.
11'
Hosté opět zahrozili. Po delším kombinování přišel centr do brankoviště, ale tam našel míč pouze bránícího hráče.
9'
Hosté drželi míč na polovině domácích, ale ten po dlouhé kombinaci ztratili a Micha zfauloval protihráče. Volný kop budou zahrávat domácí.
7'
Hosté se dostali do menšího protiútoku, ve kterém došlo i zakončení. Zpoza brankoviště to zkusil placírkou Atar, střela ale letěla mimo tři tyče.
6'
Hra se nyní vyvíjí na obou polovinách.
5'
Vzápětí je tu hned další akce, opět to byl centr na který opět vyskočil Konate, avšak tentokrát jeho hlavička směřovala přímo do rukou Rajkoviče.
4'
První šance domácího celku. Do brankoviště přiletěl krásný centr, který našel majitele, tím byl Konate. Jeho hlavička letěla těsně vedle tyče.
2'
Máme tu první faul utkání. Amador stáhnul k zemi protihráče, za tento výrok rozhodčí kartu nevytahuje.
2'
Maccabi zatím drží míč na polovině domácích a snaží se zaútočit.
1'
Hosté se ihned pouštějí do útoku, avšak krásná kombinace končí v autu.
1'
O výkop se postarali hosté v žlutých dresech.
1'

FC Pjunik: Dragojevič – Grigorjan, Zhestokov, Kadio, Dmitrijev – Arakeljan, Hovsepjan, Trusevich, Hajrapetjan – Konate, Vojnov
Náhradníci: Kobozev, Kartashjan, Korjan, Hakobjan, Stezhko, Bogatyrev, Koljchev

Maccabi Tel-Aviv FC: Rajkovič – Dasa, Tibi, Amador, Saborit – Micha, Glazer, Golasa, Atzili – Atar, Schoenfeld
Náhradníci: Ohayon, Kjartansson, Ofoedu, Hozez, Yeini, Kandil, Barsky

Rozhodčí: P. van Boekel – D. Goossens, J. van Zuilen (NED).
Maccabi Tel-Aviv FC:

Maccabi je izraelským týmem, který v minulém ročníku domácí ligy obsadil druhé místo a tím si vysloužil účast v předkolech Evropské ligy. Stejně jak jeho soupeř, tak i Maccabi hraje od 1. předkola. Na jejich cestě do evropské ligy narazili na maďarský Ferencváros a srbskou Niš. Maccabi první zápas pouze remizovali 1:1, avšak o týden později dokázali doma zvítězit 1:0 a to je posunulo dále. 2. předkolo začali doma, kde si v klidu vyhráli 2:0. V odvetě padly 4 branky a zápas skončil 2:2, remíza Maccabi stačila a dnes je čeká Pjurnik. Minulý rok se jim podařilo kvalifikovat až do skupin, kde narazili i na pražskou Slávii. V tomto dvojzápase jsou považováni za favority.
FC Pjunik:

Arménský tým, který v minulé sezóně skončil na pátém místě v domácí lize, které jim stačilo na kvalifikaci o evropskou ligu. Pjurnik hraje už od 1. předkola. Na jejich cestě narazili na makedonský Vardar a kazachstánský Tobol. V 1. předkole neměli se soupeřem žádný problém soupeře porazili v součtu 3:0. V tom druhém už problémy nastali. První zápas v Kazachstánu prohráli 2:1, avšak dokázali vstřelit gól, což jim pomohlo, jelikož v odvetě doma vyhráli 1:0. A díky vstřelenému gólu postoupili. Dnes je čeká izraelský celek Maccabi Tel-Aviv FC, který minulý rok hrál finální fázi. Proto jsou v tomto dvojzápase favoriti.
Dobrý den, vítám vás u 3. Předkola Evropské ligy. Čeká nás zápas FC Pjunik a Maccabi Tel-Aviv FC. Oba celky jsou ve hře už od 1. předkola, a proto nás čeká zajímavá bitva.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:00.