Evropská liga (předkola) -  ONLINE PŘENOS -  Valletta : Zrinjski - 2. srpna 2018   18:00

Valletta
Valletta
56' S. Borg
1:2
(0:1)
Zrinjski
Zrinjski
31' Barišić   • 66' Filipović
Valletta
Bonello – Zarafa, Camilleri, S. Borg, Muscat, Gavrilă (71. Nwoko), Ibrahim Saleh, Malano (88. J. Borg), Alba, Piciollo, Fontanella
Gill, Fenech, Nwoko, J. Borg, Peña, Pulis, Cini
Obrenović – Kordeź, Pospeh (vš. SLO)
MFA Centenary Stadium, Ta'Qali, Malta
Zrinjski
Soldo – Stojkić (46. Kadušić), Jakovljević, Todorović, Filipović (90. Jović), Barišić, Rustemović, Galić, Bilbija, Perišić (53. Laštro), Pezer
Bekrić, Jović, Laštro, Hairlahović, Šutalo, Barić, Kadušić

To je z dnešního online přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou.
Je konec! Hosté na ploše slaví postup do 3. předkola Evropské ligy, k němuž dnes dokráčeli i o deseti, kdy se dočkali rozhodující druhé branky. Domácí La Vallettě nelze upřít snahu, domácí zejména ve druhé půli občas zahrozili, ale kvalita v koncovce prostě scházela a tak se opět La Valletta loučí s pohárovou Evropou ve 2. předkole.
90+5'
90+3'
Míč ale končí vedle branky Zrinjski, to je již labutí píseň domácích...
90+2'
Ve druhé nastavené minutě ještě roh pro domácí.
90'
Střídání v týmu HŠK Zrinjski: ze hřiště odchází Filipović, přichází Jović.
90'
Poslední minuta řádné hrací doby, hosté připravují taktické střídání.
88'
Střídání v týmu La Valletta FC: ze hřiště odchází Santiago, přichází J. Borg.
87'
V 87. minutě registrujeme nepřesnou střelu domácího Ibrahima Saleha.
85'
Posledních pět minut, nad postupovými ambicemi maltského týmu lze pomalu udělat kříž... i přes nadějný výsledek z prvního duelu.
84'
Míč se celkem rychle vrací k brance Zrinjski, což samozřejmě hostům vyhovuje.
83'
Soldo je vyzýván rozhodčím, aby si pospíšil s rozehrávkou od branky Zrinjski.
82'
Nepřesná střela domácích končí nad brankou hostů.
79'
Filipović to vzal na sebe, zkusil to přímo na branku soupeře, kterou ale netrefil.
78'
Hostující hráč, faulovaný Borgem, se samozřejmě nechal ošetřit, aby ušetřil nějaké ty vteřiny.
77'
Hosté nespěchají s rozehrávkou volného kopu, na polovině soupeře... následuje pas k vápnu La Valletty, kde ale fauluje střelec prvního domácího gólu S. Borg, který dostává žlutou kartu!
76'
Žlutou kartu dostává Alba (La Valletta FC).
75'
Od brankáře Bonella začne další kombinační akce domácích.
74'
Nakonec končí míč u brankáře Solda, který vykopává od své branky. Vzápětí se ale k míči opět dostali domácí.
73'
Domácí na polovině Zrinjski, které se nyní brání.
71'
Střídání v týmu La Valletta FC: ze hřiště odchází Gavrila, přichází Nwoko.
71'
Nyní se ale La Valletta bude muset bránit, hosté totiž získali volný kop z levé strany, u postranní čáry.
70'
Posledních dvacet minut, domácí přidali na tempu, zároveň ale nechávají okénka v obraně... nyní je jedno jisté – prodlužovat se nebude. Pokud domácí chtějí postoupit, musí vstřelit ještě dva góly.
68'
Akce domácích končí ztrátou míče, hosté budou v poklidu rozehrávat od své branky.
66'
Zrinjski právě vstřelil branku!
Tak tenhle gól bude domácí asi hodně mrzet! MILOŠ FILIPOVIĆ byl s míčem na pravé straně, udělal pár kroku k vápnu soupeře, vypálil a míč skončil v brance, hosté opět vedou.
65'
Volný kop pro La Vallettu, domácí rozehráli z pravé strany, na polovině soupeře, ten se ale bleskově dostal k míči a zkusil zahrozit z rychlého brejku, nepovedlo se.
64'
Ten ale rozehráli hodně nepovedeně, domácí se osvobozují.
63'
Hosté mohou nyní zahrozit, mají roh z pravé strany.
62'
Celkem jednoduše se nyní domácí dostali před branku Zrinjski, ale poslední střela postrádala přesnost.
60'
A domácí ožili po vyrovnávacím gólu, dočkáme se dalšího? Za tohoto stavu by se totiž prodlužovalo!
56'
Valletta právě vstřelila branku!
Tak domácí se přece jenom vyrovnání dočkali, Zarafa poslal pas do vápna, kde se dokázal prosadit STEVE BORG.
55'
Žlutou kartu dostává Jakovljević (HŠK Zrinjski).
54'
Celkem zajímavou standardku získávají nyní domácí, kteří zahrají z pravé strany, u vápna soupeře, dočkají se vyrovnání?
53'
Střídání v týmu HŠK Zrinjski: ze hřiště odchází Perišić, přichází Laštro.
52'
Tak o deseti budou muset hosté téměř celou druhou půli bránit těsné vedení, no uvidíme, zda budou úspěšní.
50'
Pozor, hostující Galić ostře fauluje domácího Zarafu a je to druhá žlutá, to znamená vyloučení v sestavě hostů!
50'
A byla z toho zajímavá střela doprostřed branky, kterou ale Soldo chytá.
49'
Aktivita domácích v úvodu druhé půle nese ovoce, domácí mají nyní volný kop na útočné polovině.
48'
Problémy s rozehrávkou má nyní hostující gólman a následně i celá obrana Zrinjski.
46'
Střídání v týmu HŠK Zrinjski: ze hřiště odchází Stojkić, přichází Kadušić.
46'
Druhý poločas začne přibližně v 19:02.
První poločas je za námi, lépe se do kabin odchází hostům, kteří díky krásné střele Barišiće vedou na Maltě 1:0 a jsou tak blíže k postupu. Domácím ale bude stačit alespoň vyrovnání, které by je posunulo do prodloužení.
45+2'
45+2'
Obléhání vápna La Valletty skončilo, Bonello má míč a hned rozehrává. Akce domácích pak končí střelou Alby nad branku Zrinjski.
45+1'
Rozhodčí nastavuje dvě minuty, mezitím hosté centrují z pravé strany, ale nepřesně.
45'
Hlavičkové souboje na polovině Zrinjski, aktivita domácích přesáhla únosnou mez, je pískán útočný faul.
44'
Stojkić (Zrinjski) nyní zastavil průnik soupeře po pravé straně.
43'
La Vallettě se nyní daří držet míč, ovšem hosté dobře hlídají svou polovinu.
42'
Další nepřesný dlouhý nákop domácích, tudy zatím cesta dopředu nevede z pohledu La Valletty.
41'
Míč znovu u Solda (Zrinjski), který rozehrává na levou stranu.
40'
Posledních pět minut prvního poločasu, domácí rozehráli roh z levé strany, ale pro míč si v klidu došel gólman Soldo.
39'
S. Borg (La Valletta) nakopává míč dopředu a je z toho rohový kop.
38'
Žlutou kartu dostává Marin Galić (HŠK Zrinjski).
36'
Hosté branku soupeře ohrozit nedokázali.
35'
Volný kop nyní získávají hosté, na polovině soupeře, z nějakých čtyřiceti metrů.
34'
První gólová šance domácích, z levé strany však Marko Fontanella těsně minul branku Zrinjski!
32'
Ofsajd přerušil kombinaci domácích, Soldo rozehraje od branky hostů.
31'
Hosté jdou do vedení, po autovém vhazování Pezera dokázal míč dostat za záda Bonella krásnou střelou z levé strany HRVOJE BARIŠIĆ.
30'
Stejně si vedou na druhé straně i hosté... zatím je to velká přehlídka chyb na obou stranách.
29'
To se jim nakonec povedlo a nebyla to vůbec marná akce, ve třech šli domácí dopředu, pak ale špatnou první přihrávkou přišli o míč.
28'
Již se hraje, domácí se snaží přejít na polovinu soupeře.
26'
Vzhledem k horku dává rozhodčí oběma týmům přestávku na osvěžení.
25'
Domácí se pokusili nyní zahrozit po levé straně, marně, o míč přišli.
23'
Nezměnilo, hraje se stále bez branek, nicméně hosté se znovu dostali k míči.
22'
V dosavadním průběhu zatím ani jedna střela nemířila na branku... třeba se to nyní, po rohovém kopu hostů, změní.
21'
Hosté opět s míčem na polovině soupeře, ale je to platonická převaha.
19'
Útočným faulem končí nyní akce hostů, Camilleri (La Valletta) rozehrává.
18'
Zrinjski drží míč u půlící čáry a hledá skulinku, kterou by pronikl k vápnu La Valletty.
17'
Další nepřesný nákop hostů, zatím sledujeme hodně slabý fotbal.
16'
Nyní to hosté zkusili dlouhým pasem do vápna, z pravé strany, ovšem jako první byl u míče gólman domácích.
15'
Tentokrát hostům akce, kdy zakončuje Filipović, nevyvedla, byl z toho rychlý brejk domácích, ovšem také bez úspěchu.
14'
Rohový kop Zrinjski, hosté rozehrají opět z levé strany.
13'
Akce domácích zatím docela postrádají přesnost, z toho samozřejmě těží soupeř, který tak získává spoustu míčů.
12'
Odkop od branky La Valletty, která je mírně pod tlakem hostů.
10'
Nebylo to špatně vymyšlené, roh na krátko, kdy si poté Miloš Filipović naběhl k vápnu a vypálil, ovšem branku Bonella přestřelil.
9'
Další rohový kop budou rozehrávat hosté, tentokrát z levé strany.
8'
Miloš Filipović poslal přízemní pas na bližší tyč, tam je míč sražen vedle branky, odkop Bonella.
7'
V sedmé minutě první roh v zápasu, z pravé strany ho rozehrají hosté.
6'
Marin Galić (Zrinjski) se snaží něco vymyslet na pravé straně, ale netroufl si na průnik, vrací míč zpět obráncům.
5'
Špatnou přihrávkou ztrácí domácí míč, hraje soupeře, který nyní kombinuje u půlící čáry.
3'
Nepřesným centrem se ale hosté připravují o možnost ohrozit branku La Valletty, ta jde dopředu.
2'
Hosté získávají volný kop na polovině soupeře, z pravé strany rozehraje Miloš Filipović.
1'

La Valletta FC: Bonello – Zarafa, Camilleri, S. Borg, Muscat, Gavrilă, Ibrahim Saleh, Malano, Alba, Piciollo, Fontanella
Náhradníci: Gill, Fenech, Nwoko, J. Borg, Peña, Pulis, Cini

HŠK Zrinjski: Soldo – Stojkić, Jakovljević, Todorović, Filipović, Barišić, Rustemović, Galić, Bilbija, Perišić, Pezer
Náhradníci: Bekrić, Jović, Laštro, Hairlahović, Šutalo, Barić, Kadušić

Rozhodčí: Obrenović – Kordeź, Pospeh (vš. SLO).
Favoritem této odvety by měli být hosté. Bosenský HŠK Zrinjski však první duel až tak úplně nezvládl, v duelu s maltským soupeřem totiž pouze remizoval 1:1! Překvapivě lepší pozici do odvety má tak právě maltská La Valletta FC. Pro tento tým by to byl historický úspěch – zatím dokráčel nejdále do 2. předkola!
Utkáním, které se odehraje na stadionu MFA Centenary Stadium v Ta'Qali, provedou slovinští sudí, jako hlavní Rade Obrenović, kterému budou na čarách asistovat Grega Kordež a Tomislav Pospeh. Čtvrtým sudím je jejich krajan Dragoslav Perić.
Vítejte u dnešního online přenosu odvetného utkání 2. předkola Evropské ligy, v němž LA VALLETTA z Malty zabojuje o postup proti bosenskému ZRINJSKI MOSTAR.