Evropská liga (předkola) -  ONLINE PŘENOS -  Malmö : Bnei Yehuda - 22. srpna 2019   19:00

Malmö
Malmö
36' Rosenberg  • 40' Bengtsson  • 47' Lewicki
3:0
(2:0)
Bnei Yehuda
Bnei Yehuda
Malmö
Dahlin – Beijmo (67. Nielsen), Larsson, Bengtsson, Safari – Christiansen, Bachirou, Lewicki, Rieks (82. Knudsen) – Rosenberg (C), Traustason (60. Molins)
Melichárek – Bonke, Gall, Knudsen, Molins, Nielsen, Rakip
Raczkowski – Obukowicz, Siejka (všichni Polsko)
Swedbank Stadion (Malmö)
Bnei Yehuda
Zubas – Cohen, Mori (C), Pnishi, Felscher, Baltaksa – Mazor, Soro (85. Tsaadon), Tambi, Jan (73. Lazmi) – Ghadir (67. Elo)
Shabi – Elo, Lazmi, Rustom, Shimoni, Tzaadon, Zenati

Držení míče: 68 % : 32 %.
Střely na branku: 6:0. Střely mimo: 5:2. Rohy: 4:1. Ofsajdy: 1:4. Fauly: 9:10.
Je konec! Dnešní utkání nakonec končí vítězstvím Malmö, které svého soupeře porazilo poměrem 3:0. Domácí měli tento duel pod kontrolou, navíc v úvodu druhého poločasu dokázali přidat třetí branku, což byla zároveň tou poslední. Yehuda v tomto utkání nepředvedla nic světoborného, v odvetném utkání to tak bude mít složité.
90+3'
90+2'
Vypadá to, že se žádné další branky už nedočkáme. Tento zápas se spíše jen dohrává, domácí hráči kombinují na útočné polovině.
90+1'
Ještě o jeden centr do pokutového území se pokoušel domácí zadák Safari, který trefil hned prvního protihráče, následovat bude další aut.
90'
Druhý poločas bude nastaven o tři minuty.
89'
Zanedlouho se nám rozběhne poslední minuta řádné hrací doby. O vítězi je již delší dobu rozhodnuto, ještě musíme počítat s nastaveným časem.
88'
Před malým momentem se hostujícímu celku podařilo vybojovat volný kop z vlastní poloviny. Mori nakonec rozehrával nakrátko na vedle stojícího Pnishiho.
85'
Střídání v týmu Bnei Yehuda Tel Aviv FC: ze hřiště odchází Ismaila Soro, přichází Shemor Tsaadon.
85'
Do konce zápasu zbývá něco málo kolem pěti minut. Švédský celek kontroluje utkání, navíc stále vede o tři branky, což se zdá být dostačující.
84'
Nielsen si prostřednictvím autového vhazování vybral ke spolupráci volného Lewickiho, který se nedokázal dostat přes přehuštěný střed hrací plochy.
83'
U hranice pokutového území číhal Knudsen, který se posléze pokusil o centr, jenž se stal snadnou kořistí Pnishiho. Hosté si ale vybojovali další autové vhazování.
82'
Střídání v týmu Malmö FF: ze hřiště odchází Soren Rieks, přichází Jonas Knudsen.
81'
Soro včas vystoupil z obrany, čímž zamezil jakémukoliv centru do pokutového území. Yehuda je ale hodně pasivní, což by se opět nemuselo vyplatit.
80'
Posléze se na druhou stranu vydal také obránce Larsson, který to zkoušel nákopem za obranu, avšak do něj vložil kopačku jeden z hráčů soupeře.
79'
Malmö opět zdlouhavě kombinovalo na polovině soupeře, avšak přihrávka od Bachiroua byla natolik pomalá, že ji dokázal vystihnout vracející se soupeř.
75'
Po krátkém ošetření se může pokračovat ve hře. Rieks musel dokráčet za autovou lajnu, jeho celek tak bude chvíli hrát v početní nevýhodě, tedy v desíti.
74'
Na scénu tak přispěchal lékařský personál Malmö, který si okamžitě vzal zraněného hráče do péče. Zřejmě tomu předcházelo přišlápnutí od protihráče.
73'
Střídání v týmu Bnei Yehuda Tel Aviv FC: ze hřiště odchází Dor Jan, přichází Ariel Lazmi.
73'
Yehuda se rovněž po delší době dostala k souvislejší práci s míčem, avšak tu hlavní sudí musel přerušit. Na hrací ploše totiž zůstal ležet domácí Rieks.
72'
Malmö tak dostalo k dispozici rohový kop. Rozehrávka nakrátko nakonec přinesla centrovanou nabídku, která se stala snadnou kořistí osamoceného soupeře.
71'
Bylo tomu skutečně tak. K rozehrávce se totiž postavil Christiansen, který zkoušel zakončení zakroutit ke vzdálenější konstrukci, avšak ho ještě tečoval Mori.
70'
Kousek před pokutovým územím fauloval jeden z hostujících hráčů, na řadu tak přijde standardní situace. Dost možná uvidíme přímý střelecký pokus.
69'
Posléze přišla na řadu zpětná nahrávka na obránce Larssona, který pro změnu roztáhl hru na pravou stranu, kde se do obležení dostal Rosenberg.
69'
Žlutou kartu dostává Avishay Cohen (Bnei Yehuda Tel Aviv FC).
68'
Domácí brankář Dahlin odkopával od své branky, přičemž se mu na opačné polovině podařilo najít Riekse, který do kombinace zapojil také Christiansena.
67'
Střídání v týmu Malmö FF: ze hřiště odchází Felix Beojmo, přichází Lasse Nielsen.
Střídání v týmu Bnei Yehuda Tel Aviv FC: ze hřiště odchází Mohammad Ghadir, přichází Dor Elo.
66'
Zničehonic měl hodně prostoru kolem sebe hostující Tambi, který se pokoušel vysunout svého kolegu Ghadira, jenž se k míči nakonec vůbec nedostal.
65'
Do pokutového území Tel Avivu přiletěla další vzdušná nabídka, která pouze proletěla šestnáctkou. Posléze se jako první dostal k míči Rieks.
61'
Máme za sebou něco málo přes hodinu hry, švédský celek stále vede o tři branky. Yehuda je směrem dopředu naprosto neškodná, což i nadále trvá.
60'
Střídání v týmu Malmö FF: ze hřiště odchází Arnor Traustason, přichází Guillermo Federico Molins.
59'
Traustason hodně krkolomným způsobem nahrál na vedle stojícího Bengtssona, který operoval u středového kruhu, kde se mu ihned nabídl Bachirou.
58'
Obránce Safari v tísni vyprodukoval zpětnou nahrávku na brankáře Dahlina, který konstruktivně rozehrál do strany. Malmö se žene na druhou stranu.
57'
Fantastická kolmice putovala na naběhnuvšího Riekse, který měl velké starosti se zpracováním míče. Nakonec jeho celek vybojoval autové vhazování.
56'
Yehuda se opět zatáhla hluboko na vlastní polovinu, kde se pokoušela odrazit další útok soupeře. Ten zatím kombinuje daleko od branky soupeře.
55'
Zubas se tak postaral o provedení odkopu od své branky. Ten nakonec zamířil na levou stranu, kde si hlavní sudí všiml útočného faulu Traustasona.
54'
Do volného prostoru si seběhl domácí Rieks, který raději ještě přenášel hru na pravou stranu, odkud pálil vysoko nad branku hodně aktivně hrající Christiansen.
53'
Hlavní sudí nařídil standardní situaci pro domácí. Z levé strany ho nakonec obstaral Bachirou, jehož vzdušnou nabídku se podařilo odvrátit Cohenovi.
52'
Naopak si Malmö vybojovalo další rohový kop, tentokráte z pravé strany. Na přední tyč si pokusil seběhnout Rieks, jehož zakončení bylo zablokováno.
51'
Za obranu si pokusil seběhnout hostující Jan, avšak daleko se nedostal. Naopak pochvalu si zaslouží pozorný Beijmo, který ihned odvracel hrací předmět.
50'
Poprvé se k míči dostal brankář Dahlin, který ihned odkopával na opačnou stranu hrací plochy, kde u středového kruhu uspěl v osobním souboji Bachirou.
49'
Yehuda tak navazuje na nepovedený konec prvního poločasu, ve kterém hned dvakrát inkasovala. V tom druhém zatím inkasovala jedinou branku.
48'
Hned v úvodu druhého poločasu jsme sledovali kombinaci hráčů Malmö. Na útočné polovině se zbavil protihráče Lewicki, který ihned hledal Larssona.
47'
Malmö právě vstřelilo branku!
Domácí jdou do tříbrankového vedení! Malmö se opět nastěhovalo před pokutové území soupeře, Pnishimu se nepodařilo odstavit protihráče, naopak jsme sledovali přihrávku do druhé vlny, kam si seběhl OSCAR LEWICKI, který zamířil pod břevno.
46'
Odstartoval nám druhý poločas, jehož úvodní rozehrávku si tentokráte vzali na starost domácí hráči, kteří budou pro změnu hrát zprava doleva.
46'
Máme za sebou první poločas, který nám nabídl celkem nezáživnou podívanou. Malmö sice mělo více ze hry, avšak většinu času naráželo na pozornou obranu soupeře, což se zlomilo ke konci prvního poločasu, kdy se domácím podařilo hned dvakrát skórovat, což se příznivcům musí líbit.
45+1'
45'
První poločas bude nastaven o jednu minutu.
43'
První poločas se neúprosně blíží ke svému konci, hrát se bude ještě něco málo kolem tří minut. Uvidíme, zda se bude něco málo nastavovat.
42'
Yehuda to nyní bude mít hodně složité, prohrává totiž o dvě branky. Do konce zápasu zbývá hodně času, skóre se klidně může úplně otočit.
40'
Žlutou kartu dostává Emilijus Zubas (Bnei Yehuda Tel Aviv FC).
40'
Domácí hráči se dostávají do dvoubrankového vedení! K rozehrávce standardní situace se totiž postavil Christiansena, jehož nebezpečný centr našel u zadní tyče RASMUSE BENGTSSONA, který zakončoval stehnem. Zubas sice zakročil, avšak to bylo za brankovou čárou.
39'
A ten bude pokračovat. K nedovolenému zákroku totiž sáhl obránce Felscher, který celkem zbytečným způsobem povalil k zemi právě Rosenberga.
38'
Ihned po rozehrávce se hráči švédského celku opět umístili na polovině soupeře, což se domácím příznivcům rozhodně líbí. Yehuda je pod tlakem.
36'
Máme tady úvodní branku tohoto zápasu! Beijmo dokázal na hranici pokutového území oslovit volného Christiansena, který okamžitou přízemní nahrávkou našel MARKUSE ROSENBERGA, jehož rána z první nebyla nikterak dobře umístěna, avšak Zubas přeci jenom inkasuje.
35'
Po delší době si hostující Cohen vyzkoušel autové vhazování z pravé strany. Provedení trvalo celkem dlouho, navíc se Mazor ocitl v ofsajdu.
31'
Do pokutového území se snesl nadýchaný centr, na který se pokoušel naskočit Rosenberg, avšak před ním se přeci jenom podařilo zasáhnout Morimu.
30'
Malmö se celkem snadným způsobem dostalo na druhou polovinu, kde dlouho kombinovalo. Napadajícímu Tambimu se málem povedlo vystihnout rozehrávku.
29'
Beijmo rovněž vhazoval ze strany, na pomoc mu přispěchal kolega Bachirou, který si na levém křídle všiml volného Safariho, který počkal na své spoluhráče.
28'
Hrací předmět se opět zjevil za postranní lajnou, což pochopitelně přineslo autové vhazování. V posledních minutách sledujeme hodně nepřesnou pasáž.
27'
Yehuda opět operovala s balónem na vlastní polovině, avšak Pnishi nedokázal najít nikoho ze svých spoluhráčů. Safari tak bude moci vhazovat.
26'
Zubas tentokráte rozehrál na pravou stranu, kde se nacházel volný Cohen. Jeho kolmice za obranu měla najít Ghadira, ten se k balónu ale nedostal.
25'
Posléze se k míči dostal hostující obránce Felscher, který uklidnil hru na vlastní polovině. Zanedlouho přišla kolmice na zcela osamoceného Jana.
24'
Posléze jsme sledovali přenesení hry na levou stranu, přičemž Rieks nedokázal udržet míč na hrací ploše. Cohen tak obstará autové vhazování.
23'
Ve středu hrací plochy operoval s míčem Bachirou, který kolem sebe neměl žádnou podporu spoluhráčů. Logicky tak přišla na řadu zpětná nahrávka na Larssona.
22'
Máme za sebou úvodní dvacetiminutovku, na první branku tohoto zápasu stále čekáme. Aktivnější jsou hráči Malmö, jenž dobývají šestnáctku soupeře.
21'
Do pokutového území si pokusil seběhnout domácí Rieks, avšak ani v tomto případě na dalekonosnou nabídku nedosáhl. Zubas bude rozehrávat.
16'
Jenomže volný kop nepřinesl nic nebezpečného. Posléze si navíc faulem pomohl Rosenberg, který na zemi přišlápl jednoho z ležících protihráčů.
15'
Hlavní sudí si nakonec všiml nedovoleného zákroku, o který se postaral hostující Baltaksa. Na řadu přijde standardní situace, avšak z velké vzdálenosti.
14'
Beijmo se celkem pohodlným způsobem dostal na druhou polovinu, kde se snažil spolupracovat s vedle stojícím Christiansenem, jenž na přihrávku nedosáhl.
13'
Rieks se pokoušel doplnit své útočné kolegy, avšak dalekonosná nahrávka nakonec směřovala mimo jeho dosah. Cohen tak rozehrává další útočnou akci.
12'
Na opačné straně si Safari navedl míč na levou nohu, avšak poté se mu nepodařilo odcentrovat přes Cohena. Zubas si tak vyzkouší další odkop od branky.
11'
Yehuda nyní kombinovala na útočné polovině, kde si pro přihrávku seběhl Jan, jenž nepředvedl dobré zpracování míče, čehož okamžitě využil Larsson.
10'
Christiansen se ještě pokoušel odehrát míč před brankovou čárou, což se mu nakonec nepodařilo. To znamená, že brankář Zubas bude moci odkopávat.
9'
Už to vypadalo, že se hostující Ghadir protáhne až do zakončení, avšak na poslední chvíli ho stačil zastavit vracející se Larsson, který navíc zasáhl čistě.
8'
Domácí brankář Dahlin si vyzkoušel rozehrávku od své branky. Nakonec jsme sledovali dalekonosný pas na druhou stranu, který do autu poslal Cohen.
7'
Na pořadu byl úvodní rohový kop. Z levé strany se o rozehrávku postaral Soro, který svůj centr poslal k hranici malého vápna, kde zasahoval Lewicki.
6'
Za obranu soupeře se pokoušel seběhnout Ghadir, avšak hostující útočník si nepohlídal ofsajdovou linii, což posléze signalizoval také pomezní sudí.
5'
Do první zajímavější šance se dostal domácí Christiansen, který si navedl míč na levou nohu, avšak poté zakončil jen o vlásek vedle vzdálenější tyče.
4'
Posléze se k autovému vhazování dostal také Cohen, po jehož přihrávce se na zemi ocitl křídelník Mazor, avšak ten byl zastaven čistým způsobem.
3'
Na řadu přišlo autové vhazování z pravé strany, o které se postaral obránce Beijmo. Jeho vzdušná nabídka doletěla k Larssonovi, který ihned přenesl hru.
2'
Hlavní sudí poprvé pískl do své píšťalky, utkání tak může začít. Úvodní slovo si vzali hosté, kteří budou hrát zprava doleva.
1'

Malmö FF: Dahlin – Beijmo, Larsson, Bengtsson, Safari – Christiansen, Bachirou, Lewicki, Rieks – Rosenberg (C), Traustason
Náhradníci: Melichárek – Bonke, Gall, Knudsen, Molins, Nielsen, Rakip

Bnei Yehuda Tel Aviv FC: Zubas – Cohen, Mori (C), Pnishi, Felscher, Baltaksa – Mazor, Soro, Tambi, Jan – Ghadir
Náhradníci: Shabi – Elo, Lazmi, Rustom, Shimoni, Tzaadon, Zenati

Rozhodčí: Raczkowski – Obukowicz, Siejka (všichni Polsko).
Bnei Yehuda Tel Aviv FC

Na opačné straně stojí izraelská Yehuda, která se v loňském ročníku dostala na pátou pozici své domácí soutěže, přičemž na mistrovský Tel Aviv činilo hned osmatřicetibodové manko. Tyto dva celky si to navíc rozdaly v rámci izraelského superpoháru, o jedinou branku se postaral právě Tel Aviv, který získal další trofej. Yehuda se rovnou dostala až do třetího předkola, ve kterém se utkala s Neftči Baku. První zápas přinesl nerozhodný výsledek 2:2 na hostující půdě, což nebyla vůbec špatná výchozí pozice do odvety. Druhý zápas poté nabídl vítězství Yehudy, která se tak radovala z postupu do dalšího předkola.
Malmö FF

Fotbalisté Malmö se ve své domácí soutěži nacházejí na průběžné druhé pozici, přičemž je odehrané už dvacet kol. Malmö momentálně ztrácí na vedoucí Djurgarden pouze tři body, nicméně domácí celek tohoto zápasu konečně zlomil čtyřzápasovou sérii nerozhodných výsledků, v minulém kole se mu totiž podařilo porazit Falkenbergs poměrem 4:0. Malmö vstupovalo do Evropské ligy hned z prvního předkola, tam se mu podařilo vyřadit Ballymenu. O poznání vyrovnanější dvojzápas přinesl souboj proti Domžale, nicméně i tentokráte švédský celek dokázal postoupit, což se pochopitelně podařilo také proti Zrinjski.
Hezký den všem fanynkám a fanouškům! Evropská liga má na programu úvodní zápasy čtvrtého předkola, my budeme společně sledovat souboj mezi Malmö FF a Bnei Yehuda Tel Aviv FC.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 19:00.