Evropská liga (předkola) -  ONLINE PŘENOS -  Tiraspol : Partizani - 1. srpna 2019   19:00

Tiraspol
Tiraspol
66' N´Diaye
1:1
(0:1)
Partizani
Partizani
30' Asani
Tiraspol
Mikulič – Balima, N´Diaye, Muzek, Cristiano – Kendyš, Anton, Gordijenko (47. Posmac) – Latifi, Tambe, Boban
Celeadnic, Cojocaru, Jach, Leandro, Palčić, Palić, Posmac
Pajac – Zobenica, Durac (CRO)
Balšaja Sportivnaja Arena, Tiraspol
Partizani
Hoxha – Bitri, Belica, Boldor, Trashi – Mala, Taluši, Broja – Asani (72. Brown), Solomon, William
Bardhi, Brown, Cinari, Hakaj, Ibrahimi, Romero, Xhiha

Z mé strany je to vše! Děkuji Vám za pozornost a těším se u sledování dalších přenosů. Pěkný večer!
Držení míče: 48 % : 52 %.
Střely na branku: 8:2. Střely mimo: 10:4. Rohy: 4:2. Ofsajdy: 6:1. Fauly: 11:16.
Je konec! Šeriff Tiraspol nakonec uhrál s FK Partizani remízu 1:1 a po výhře na půdě soupeře postupuje do třetího předkola Evropské ligy. Hosté přitom přestáli úvodní tlak celku z Moldávie a po půlhodině hry se trefil Asani! Po změně stran však domácí zařadili vyšší rychlostní stupeň a N´Diaye vyrovnal. Poté si oba týmy připravily několik šancí, ale další branku už jsme neviděli.
90+5'
90+3'
Střídání v týmu FC Šeriff Tiraspol: ze hřiště odchází Boban, přichází Cojocaru.
90+2'
Žlutou kartu dostává Belica (FK Partizani).
90+1'
Nastavují se tři minuty!
89'
Jach toho stíhá opravdu hodně. V závěru ještě vidí žlutou kartu.
88'
Jach se krátce po svém příchodu na hrací plochu mohl stát hrdinou, ale jeho skákavou střelu vytáhl Hoxha na roh!
86'
Střídání v týmu FC Šeriff Tiraspol: ze hřiště odchází Latifi, přichází Jach.
85'
Taluši si vyměnil přihrávku s Williamem, navedl si míč na hranici pokutového území, ale levačkou trefil jen prvního zadáka.
83'
Tambe mohl rozhodnout, ale radost mu pokazil zdvižený praporek asistenta rozhodčího. Ofsajd!
81'
Žlutou kartu dostává Broja (FK Partizani).
79'
Cristiano dlouhým sprintem podpořil útočnou akci Šeriffu, ale při zasekávačce jej hostující Boldor poslal k zemi.
77'
Také domácí Šeriff po dlouhé době zahrával rohový kop. Prudký centr nebezpečí pro branku Partizani nepřinesl.
74'
Hostující brankář Hoxha si musel připsat další zákrok. Zkušený gólman udržel míč v rukavicích a stále drží naděje Partizani nad vodou.
72'
Střídání v týmu FK Partizani: ze hřiště odchází Asani, přichází Brown.
70'
Boban se zapomněl v pokutovém území a nemohl pokračovat v akci kvůli odmávanému ofsajdu.
68'
Cristiano dlouhým náběhem znovu podpořil útočnou akci domácího celku, ale střelou z voleje poslal míč vysoko na tribunu.
66'
Šeriff Tiraspol právě vstřelil branku!
Je jasné, že neuvidíme prodloužení! Domácí celek totiž dokázal vyrovnat! O branku Šeriffu se postaral OUSMANE N´DIAYE!
64'
Na trávníku přibývá karetních trestů. Žlutou kartu viděl také Boldor.
62'
Domácí obránce N´Diaye dostává za špatně načasovaný skluz žlutou kartu.
60'
Asani si naběhl na průnikovou přihrávku mezi obránce, ale rodící se šanci Partizani zastavil zdvižený praporek asistenta rozhodčího.
58'
Mohlo to být 0:2! William se na pravé straně dostal k odraženému míči, krásně utaženou střelou mířil na zadní tyč, ale Mikulič předvedl zákrok večera!
56'
Další žlutá karta na straně Šeriffu. Za šlapák ji dostává Muzek.
55'
Na druhé straně měl na noze branku aktivní Tambe, který měl moře času na značce pokutového kopu, ale trestuhodně netrefil branku!
53'
Hráči Šeriffu si však musí dát pozor na nebezpečné protiútoky soupeře. Asani levačkou jen těsně nenavýšil vedení Partizani.
51'
Tambe si sprintem za obranu řekl o prudkou přihrávku, ale podruhé v utkání se nechal lapit v ofsajdu.
49'
Kendyš napřáhl zpoza pokutového území, jenže domácím střelcům dnes prostě není přáno. Ani tato střela nemířila mezi tři tyče.
47'
Střídání v týmu FC Šeriff Tiraspol: ze hřiště odchází Gordijenko, přichází Posmac.
46'
Partizani obstaralo výkop do druhého poločasu dnešního souboje. Hosté v něm budou chtít pokračovat v dobrém výkonu.
46'
První poločas končí! Domácí Šeriff si v úvodní pětačtyřicetiminutovce pořádně zkomplikoval situaci ohledně postupu do dalšího předkola. Domácí celek sice vlétl do utkání aktivně, ale jeho střelci nemohli zacílit mezi tři tyče. Naopak hosté po půlhodině hry otevřeli skóre, když se trefil Asani! Do kabin se tak odchází za stavu 0:1.
45+2'
45'
Nastavuje se jedna minuta!
44'
Šeriff se v závěru první půle usadil v blízkosti pokutového území soupeře, ale nikdo se zatím nemůže dostat ke střele.
42'
Znovu byl v hlavní roli hvězdný Latifi. Jeho zakončení už bylo o něco lepší, jenže ani tentokrát se nevešlo mezi tři tyče.
40'
Domácí celek v posledních minutách stupňuje svůj tlak. Latifi zakončil pravačkou, jenže ani on netrefil zařízení.
38'
Tambe se v pokutovém území dostal k odraženému míči, pohotově zakončil z voleje, ale trefil jen obránce před sebou.
36'
Tambe se zapojil do útočné akce domácího mužstva, ale radost mu pokazil zdvižený praporek. Ofsajd!
34'
Domácí celek si po ojedinělém výpadu vybojoval rohový kop. Centrovaný míč však přiletěl do rukavic připraveného Hoxhy.
32'
Domácí fotbalisté jsou po brance soupeře pořádně zaskočení. Partizani se tímto zásahem vrací do boje o postup do třetího předkola.
30'
Tým Partizani právě vstřelil branku!
Pozor! Hostující celek se překvapivě dostává do vedení. Právě potrestaný Solomon krásnou přihrávkou našel JASIRA ASANIHO, který přesným zakončením otevřel skóre!
29'
Žlutá karta také na straně Partizani. Za svůj prohřešek ji dostává Solomon.
27'
Muzek zkusil překvapit obranu Partizani vysokým obloučkem, ale obránce Boldor se na poslední chvíli vrátil a zamezil pohromě.
25'
Cristiano se z pozice krajního obránce vydal podpořit útok, dostal se až do zakončení, ale z ostrého úhlu trefil jen boční síť.
23'
Asani poslal centr na přední tyč, nicméně tam vystartoval Mikulič, jež balón vyboxoval do bezpečí.
21'
Latifi se dral na hranici pokutového území, odkud vyslal střelu pravou nohou, ale jeho rána prolétla nad břevnem.
16'
Právě Boban se nyní musel popasovat také s defenzivní činnosti. Při snaze sebrat soupeři míč se dopustil faulu.
14'
Boban si sprintem řekl o přihrávku za obranu soupeře, ale asistent rozhodčího jej načapal v ofsajdu.
12'
Solomon se při návratu na vlastní polovinu dopustil nedovoleného zákroku a nabídl soupeři možnost k rozehrávce.
10'
Na světě je první žlutá karta. Dostává ji domácí Anton.
9'
Mala si při útočném výpadu pomohl zatažením soupeře za dres a dopustil se nedovoleného zákroku.
7'
Domácí celek je v úvodních minutách hodně aktivní. Latifi se protáhl na hranici velkého vápna, ale Hoxha jeho technickou střelu kryl.
5'
Anton se zpoza velkého vápna opřel do odraženého míče, jenže jeho dělovku ukryl brankář do rukavic.
3'
Šeriff hned v úvodu utkání zahrával rohový kop. Centrovaný míč přiletěl do prostoru, kde číhal Muzek, ale jeho hlavička prolétla nad břevnem.
1'
Šeriff Tiraspol obstaral výkop do prvního poločasu dnešního souboje. Domácí mužstvo je favoritem a bude bojovat o postup.
1'

FC Šeriff Tiraspol: Mikulič – Balima, N´Diaye, Muzek, Cristiano – Kendyš, Anton, Gordijenko – Latifi, Tambe, Boban
Náhradníci: Celeadnic, Cojocaru, Jach, Leandro, Palčić, Palić, Posmac

FK Partizani: Hoxha – Bitri, Belica, Boldor, Trashi – Mala, Taluši, Broja – Asani, Solomon, William
Náhradníci: Bardhi, Brown, Cinari, Hakaj, Ibrahimi, Romero, Xhiha

Rozhodčí: Pajac – Zobenica, Durac (CRO).
Úvodní utkání

Domácí Šeriff Tiraspol jde do dnešního souboje v lepší pozici. Celek z Moldávie totiž prokázal své pohárové zkušenosti a dokázal na trávníku soupeře z Albánie vykopat těsné vítězství 1:0. O jedinou branku duelu se postaral ve 24. minutě Tambe. Partizani poté sice útočilo, ale pozorná obrana Šeriffu tlak ustála.
Dobrý den všem fanynkám a fanouškům fotbalu! Vítejte u sledování textového přenosu z utkání předkola Evropské ligy mezi Šeriffem Tiraspol a FK Partizani. Výkop je stanoven na 19 hodin.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 19:00.