Evropská liga (předkola) -  ONLINE PŘENOS -  Viitorul : Gent - 1. srpna 2019   17:00

Viitorul
Viitorul
47' Iancu  • 61' Iancu
2:1
(0:1)
Gent
Gent
37' Jaremčuk
Viitorul
Cabuz – Mladen, Tiru (C), Ghita, de Nooijer – Achim, Artean (62. Eric), Houri – Iancu Cristian, Ganea (73. Calcan), Matan (55. Filip)
Tordai – Boboc, Calcan, Ciobanu, Eric, Dulca, Filip
Central Stadium Hagi Academy, Ovidiu
Gent
Kaminski – Lustig, Ngadeu-Ngadjui, Plastun, Asare – Dejaegere (57. Verstraete), Owusu, David, Odjidja-Ofoe (C) – Kubo (59. Bezus), Jaremčuk (88. Sylla)
Coosemans – Bezus, Castro-Montes, Derijck, Mohammadi, Sylla, Verstraete

To je dnes ode mě vše, děkuji vám za pozornost.
Držení míče: 53 % : 47 %.
Střely na branku: 3:1. Střely mimo: 2:4. Rohy: 4:1. Ofsajdy: 3:1. Fauly: 11:12.
Je konec. Viitorul Constanta sice dokázal porazit na domácí půdě svého belgického soupeře Gent, ovšem z postupu do 3. předkola se mohou radovat hosté, kteří v prvním zápase vyhráli 6:3 a celkově tak dvojzápas skončil 7:5. Po prvním poločase to vypadalo, že už je vše rozhodnuto, když se prosadil Jaremčuk a hosté vedli 1:0. Ve 47. minutě ale vstřelil srovnávací gól z penalty Iancu. V 61. minutě to byl opět Iancu, který se prosadil z pokutového kopu a Constanta vedla 2:1. Následně si ale hosté konec zápasu pohlídali.
90+3'
90+3'
Ovšem posléze skončil balón jen v zámezí za hostující bránou a je rozhodnuto.
90+2'
Nyní ještě Viitorul Constanta získal rohový kop z pravé strany a může zdramatizovat konec zápasu.
90+1'
Domácí tentokrát získali autové vhazování na své polovině, ovšem čas se jim hodně krátí.
90'
Rozhodčí nastavuje tři minuty navíc.
89'
Tentokrát se hostující hráč pouze dopustil nedovoleného zákroku a Viitorul získal volný kop.
88'
Střídání v týmu KAA Gent: ze hřiště odchází Jaremčuk, přichází Sylla.
86'
Posléze se dopředu dostala Constanta, která získala rohový kop z levé strany.
85'
Verstraete parádně podržel míč u rohového praporku a následně jej patičkou předal Asaremu, který jej posunul Bezusovi a ten vypálil, ovšem jeho pokus prosvištěl kolem pravé tyče.
84'
Ovšem útočná akce rumunského mužstva rovněž nepřinesla nic vážnějšího a Gentu se konec utkání daří skvěle.
83'
Následná standardní situace belgického celku nepřinesla nic vážnějšího a u míče tak bude Viitorul.
82'
Jaremčuk se ocitl v obrovské šanci, ale tváří v tvář brankáři Cabuzovi jej nedokázal překonat! Následuje rohový kop pro Gent.
81'
Asare se snažil dostat dopředu z levé strany, ale dopustil se jen nedovoleného zákroku, což sudí José Luis Munuera Montero viděl a odpískal.
80'
Calcan to měl proti třem obráncům ve vápně soupeře hodně těžké, ale nakonec se přece jenom dostal ke střela bránu, se kterou si ale Kaminski poradil.
80'
Hosté se pokusili projít po levé straně, ale následný centr nepřišel a následně se navíc hráč Gentu dopustil faulu.
79'
Viitorul už bude mít čím víc otevřená zadní vrátka, protože se bude cpát ve větším počtu směrem dopředu, což je šance pro Gent definitivně rozhodnout tento dvojzápas 2. předkola Evropské ligy.
78'
Poprvé ve druhém poločase se hosté dostali ke střele, ale rána Bezuse zamířil pouze nad horní tyč domácí svatyně.
77'
Přihrávka domácích skončila pouze v zámezí a následuje tak autového vhazování belgického celku, o které se postará Asare.
76'
Po nákopu Ngadeu-Ngadjuia se faulu dopustil Tiru, který se snažil dostat k balónu ve středu hrací plochy.
75'
Gent se ve druhé půli trochu překvapivě pouze brání a nedostal se ani k jedné střele.
74'
Iancu se opět ocitl jen v ofsajdovém postavení a další útok Viitorulu je tak u konce.
73'
Střídání v týmu FC Viitorul Constanta: ze hřiště odchází Ganea, přichází Calcan.
72'
Hosté se momentálně dobře brání, ale jsou i nadále pod tlakem a konec tohoto zápasu tak bude ještě hodně dramatický.
70'
Ovšem s následným centrem si obrana Gentu poradila bez problémů.
70'
Žlutou kartu dostává Houri (FC Viitorul Constanta).
68'
Viitorul získal rohový kop z levé strany a může vstřelit třetí branku.
66'
A málem to bylo 3:1! Centr skončil na hlavě Ianca, který zakončil vedle levé tyče. Nakonec se ale pískal ofsajd.
65'
Asare se dopustil faulu na své polovině a Viitorul Constanta tak získal volný kop z pravé strany.
64'
Rumunské mužstvo nyní drží míč na svých kopačkách a je hodně hladové po vstřelení třetího gólu.
62'
Střídání v týmu FC Viitorul Constanta: ze hřiště odchází Artean, přichází Eric.
61'
Tým Viitorul Constanta právě vstřelil branku!
Domácí otáčejí vývoj tohoto zápasu a vedou 2:1! K pokutovému kopu se opět postavil GABRIEL IANCU, který si tentokrát vybral levou stranu, kde šel také gólman, ale na tuto precizně kopnutou penaltu nedosáhl. Viitorul Constanta ale k postupu musí vstřelit ještě dvě branky.
60'
Byla nařízena penalta pro Viitorul Constanta. Odjidja-Ofoe zahrál rukou uvnitř svého vápna, když se snažil zblokovat centr.
59'
Střídání v týmu KAA Gent: ze hřiště odchází Kubo, přichází Bezus.
59'
Hra se po velice aktivním začátku druhé půle zklidnila, ale stále to je především Viitorul, který se snaží něco vymyslet.
57'
Střídání v týmu KAA Gent: ze hřiště odchází Dejaegere, přichází Verstraete.
56'
Filip se po minutě pobytu na hřišti dostal ke střele, ale jeho pokus z dálky nic nepřinesl.
55'
Střídání v týmu FC Viitorul Constanta: ze hřiště odchází Matan, přichází Filip.
53'
Artean se dopustil jen nedovoleného zákroku ve středu hrací plochy a u balónu tak bude Gent.
52'
Belgický celek je zaskočen velkým tempem ze strany domácích a momentálně moc nestíhá.
51'
Viitorul Constanta je zatím ve druhém poločase jasně lepším týmem a opět se snaží něco vymyslet, ale centr z levé strany odvrátila obrana Gentu.
49'
A opět se domácí dostali do vápna soupeře, kde si chtěli vymodlit další penaltu díky ruce, ale ta nepřišla.
47'
Je srovnáno na 1:1! K pokutovému kopu se postavil GABRIEL IANCU, který vypálil razantně k pravé tyči, zatímco brankář Kaminski šel na druhou stranu brány.
47'
Byla nařízena penalta pro Viitorul Constanta. "Uličník" Ngadeu-Ngadjui se dopustil nedovoleného zákroku uvnitř svého vápna a domácí mají velkou možnost srovnat stav utkání.
46'
Druhý poločas začne přibližně v 18:01.
První poločas je u svého konce a Gent vede nad Viitorulem Constanta 1:0. O postupujícím je s velkou pravděpodobností už teď rozhodnuto, jelikož rumunský celek musí vstřelit čtyři góly. Zatím byla první půle ovšem spíše zklamáním a o jediný gól se tak postaral Jaremčuk.
45+1'
45+1'
Domácí sice získali autové vhazování na polovině soupeře, ale nemohou se dostat před bránu.
45'
Rozhodčí nastavuje jednu minutu navíc.
43'
Následně to zkoušel belgický celek po levé straně, ovšem tentokrát z toho nic nebezpečného nebylo.
41'
Opět přiletěl nákop domácích před bránu soupeře, ale gólman Kaminski byl i tentokrát připraven.
39'
Nyní ale zahrozil také domácí celek Viitorul Constanta, ovšem gólman Kaminski byl připraven.
37'
Gent právě vstřelil branku!
Hosté otevírají brankový účet tohoto utkání a jdou tak do vedení! Kubo posunul míč uvnitř vápna na ROMANA JAREMČUKA, který zavěsil krásně k levé tyči. Asistence: Kubo.
35'
Nakonec byla standardní situace rozehrána nakrátko a posléze přišla střela Arteana, ale ta skončila jen vedle svatyně soupeře.
34'
Posléze se Owusu dopustil nedovoleného zákroku a Viitorul Constanta může otevřít brankový účet z přímého kopu.
33'
Domácí celek ví, že nemůže soupeře pouštět k míči, jelikož v prvním utkání dostal hned šest gólů, a tak se snaží být u balónu co nejdéle.
32'
Ovšem zatím nejsme svědky nějakých rychlých protiútoků a obě dvě mužstva spíše vyčkávají.
31'
Rumunský celek nyní kombinuje na polovině soupeře, ale posléze přišla jen nepřesná přihrávka na pravé straně a dopředu tak může jít Gent.
30'
Půl hodina hry je u svého konce a branky jsme se zatím nedočkali. Viitorul Constanta je lepším týmem na hrací ploše, ale musí vstřelit tři góly.
29'
Už to vypadalo na střelu z kopačky domácího hráče Iancu Cristiana, ale hostující obránce skvěle zasáhl.
28'
Domácí obrana si lehce poradila s nepřesnou přihrávkou soupeře a Viitorul Constanta tak může něco vymyslet směrem dopředu.
27'
Hostující hráč Kubo si naběhl za obranu, ale nakonec se ocitl pouze v ofsajdovém postavení.
26'
Po chvíli už přiletěl centr do vápna, po kterém to zkusil Asare, ale ten minul.
25'
Po delší době se dopředu podívali hosté z Gentu, ale centr z prav strany nepřinesl ovoce.
24'
Po chvíli se ale faulem provinil Odjidja a u balónu tak bude opět Viitorul Constanta.
23'
Následný centr sice letěl do vápna, ale tam jej odhlavičkovala hostující obrana bez větších problémů.
22'
Lustig tentokrát zblokoval pokus o centr z levé strany a následuje tak rohový kop.
20'
Tentokrát sice přišlo zakončení domácího hráče, ale jeho rána letěla pouze nad svatyni Gentu.
19'
Domácí celek se musí snažit útočit, protože k postupu musí vstřelit minimálně tři branky.
17'
V hlavičkovém souboji se srazil Ganea s Plastunem a oba dva hráči tak jsou momentálně ošetřováni na hrací ploše, ale vypadá to, že budou moct pokračovat.
15'
Fanoušci Viitorul Constanta se už sice radovali z branky, ale Achim se ocitl pouze v ofsajdovém postavení!
14'
Achim obdržel za svůj nedovolený zákrok žlutou kartu.
13'
Hostující hráč Asare vypálil zpoza vápna dobrou střelu, ale ta nakonec skončila jen vedle pravé tyče.
12'
Opět se dopředu dostali domácí, kteří se snažil projít po levé straně, ale to se jim nepovedlo.
10'
Măţan se dostal ke střele, ale Kaminski předvedl důležitý zákrok proti této střele k levé tyči.
8'
Zatím se hraje převážně ve středu hrací plochy, kdy ani jedno mužstvo není v nějakém tlaku.
6'
Posléze získala Viitorul Constanta autové vhazování na své polovině hrací plochy.
5'
Posléze se sice dopředu dostali hosté, ale domácí odkopli balón uvnitř svého vápna.
3'
Domácí drží míč na své polovině a pomalou kombinací se snaží dostat dopředu do obrany Gentu.
1'

FC Viitorul Constanta: Cabuz – Mladen, Tiru (C), Ghita, de Nooijer – Achim, Artean, Houri – Iancu Cristian, Ganea, Matan
Náhradníci: Tordai – Boboc, Calcan, Ciobanu, Eric, Dulca, Filip

KAA Gent: Kaminski – Lustig, Ngadeu-Ngadjui, Plastun, Asare – Dejaegere, Owusu, David, Odjidja-Ofoe (C) – Kubo, Jaremčuk
Náhradníci: Coosemans – Bezus, Castro-Montes, Derijck, Mohammadi, Sylla, Verstraete

Rozhodčí: José Luis Munuera Montero – Iñigo Prieto López De Cerain, Alfonso Baena Espejo (vš. ESP).
První zápas v Ghelamco Aréně v Gentu sledovalo 13 398 diváků a byla to velká podívaná, jelikož padlo hned devět gólů. Už ve 4. minutě poslal domácí do vedení Asare. Ve 13. minutě zvýšil vedení Gentu na dvě branky Dejaegere. Ovšem o osm minut později snížil Mladen. To ale domácí příznivce opět nemuselo dlouho mrzet, protože ve 35. minutě poslal Gent do vedení 3:1 Kubo. Ve 42. minutě se prosadil z penalty Jaremčuk a těsně před přestávkou se opět trefil Kubo. Do šaten se tak šlo za stavu 5:1 pro domácí mužstvo. V 50. minutě zvýšil náskok Jaremčuk. O šest minut později ale snížil Tiru, který se ještě prosadil a opět minut později. Následně už branka nepadla Gent tak vyhrál 6:3.
V odvetě 2. předkola Evropské ligy se proti sobě utkají týmy FC Viitorul Constanta a KAA Gent. Tentokrát se bude hrát na Central Stadium Hagi Academy, Ovidiu. Tento stadion nabídne kapacitu pro 4 554 diváků. Utkání bude řídit hlavní rozhodčí José Luis Munuera Montero a jeho asistenti Iñigo Prieto López De Cerain a Alfonso Baena Espejo (vš. ESP). Úvodní výkop je naplánován na 17:00.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:00.