Evropská liga (předkola) -  ONLINE PŘENOS -  KF Teuta : Beitar Jerusalém - 27. srpna 2020   16:30

KF Teuta
KF Teuta
6' Krasniqi  • 87' Hebaj
2:0
(1:0)
Beitar Jerusalém
KF Teuta
Frašeri – Todorovskij, Hoxha, Arapi (C), Kouros – Avdyli (90+2. Beqja L.), Aleksij – Beqja F. (63. Gruda), Vila E., Vila L. – Krasniqi (65. Hebaj)
Celeskij – Beqja L., Goncalves, Gruda, Hebaj, Hreljič, Kapllani
Neokleous – Georgiou, Tziortzis
Niko Dovana Stadium
Nitzan – Konstantini, Verdasca, Dgani, Bitton (76. Uri Magbo) – Krieff, Mohamed, Rotman (46. Vlijter) – Vered (C), Azulaj, Atar (70. Edry)
Daloja – Edry, Fadida, Parado, Uri Magbo, Vlijter, Zargary

To je dnes ode mě vše, děkuji vám za pozornost.
Držení míče: 50 % : 50 %.
Střely na branku: 4:3. Střely mimo: 7:7. Rohy: 3:3. Ofsajdy: 2:2. Fauly: 11:19.
Je konec. KF Teuta Durrës zvítězila nad Beitar Jerusalém FC poměrem 2:0 a postupuje tak do 2. předkola Evropské ligy. Už v 6. minutě poslal domácí mužstvo do vedení Krasniqi. Následně sice byli častěji u míče hráči Beitaru, ale ti nedokázali žádnou příležitost přetěžit v branku. Ve druhém poločase se opět hosté dostali do několika šancí, ale ty nedokázali proměnit v branku a v 87. minutě pojistil postup domácích Hebaj.
90+4'
90+4'
Po rohu se sice dostal ke střele Edry, ale ten jí poslal jen nad bránu.
90+4'
Beitar ještě získal ke konci nastaveného času rohový kop z pravé strany.
90+3'
Po souboji zůstal domácí hráč ležet na trávníku a sudí tak odpískal faul.
90+2'
Střídání v týmu KF Teuta Durrës: ze hřiště odchází Avdyli, přichází Beqja L..
90+1'
E. Vila se snažil prodrat k míči uvnitř vápna soupeře, ale to se mu nepodařilo.
90'
Rozhodčí nastavuje čtyři minuty navíc.
89'
Beitar Jerusalém sice chce něco vymyslet, ale moc se mu to nedaří a Teuta je tak velice blízko k postupu.
87'
Teuta Durrës právě vstřelilo branku!
Pravděpodobně je rozhodnuto, neboť domácí mužstvo jde do dvoubrankového vedení! E. Vila se dostal ke střele, která byla zblokována a posléze poslal centr do vápna, do kterého se vložil RUBIN HEBAJ a hlavičkou překonal gólmana Nitzana.
86'
Teuta se znovu dostala dopředu, ale hlavička Hebaje minula bránu.
84'
Domácí útočník sice spadl v pokutovém území, ovšem sudí penaltu neodpískal.
83'
Domácí gólman odkopl míč od své brány co nejdál, aby zamezil šanci hostů.
81'
Hosté se sice dostali do šance, ale nakonec se odpískal pouze ofsajd.
80'
Máme před sebou posledních deset minut základní hrací doby plus nějaké nastavení a můžeme se tak těšit na velké drama.
78'
Krieff je dalším potrestaným hráčem žlutou kartou.
76'
Střídání v týmu Beitar Jerusalém FC: ze hřiště odchází Bitton, přichází Uri Magbo.
76'
Todorovskij se z pravé strany sice dostal ke střele, ale tou netrefil bránu soupeře.
75'
Nakonec se domácí mužstvo ocitlo v obrovské šanci, ovšem hostující gólman Nitzan předvedl skvělý zákrok!
74'
Následně ale přišel další faul hostů a Teuta tak má standardní situaci z levé strany.
73'
Ovšem dlouho u míče domácí nebyli a Jerusalém se tak může vydat dopředu.
72'
Teuta Durrës se snažila projít po levé straně, kde se ale dopustil faulu hostující Krieff.
70'
Střídání v týmu Beitar Jerusalém FC: ze hřiště odchází Atar, přichází Edry.
70'
Rozhodčí nyní nařídil krátkou přestávku na občerstvení.
69'
Avdyliho centr z levé strany sice letěl do vápna, ale tam si s ním hostující obrana poradila.
68'
Po centru do vápna získali domácí hráči rohový kop z levé strany.
66'
Domácí mužstvo se vydalo dopředu z pravé strany, kde získalo volný kop.
65'
Střídání v týmu KF Teuta Durrës: ze hřiště odchází Krasniqi, přichází Hebaj.
63'
Střídání v týmu KF Teuta Durrës: ze hřiště odchází Beqja F., přichází Gruda.
63'
Albánský tým se sice dostal ke střele, ale ta letěla nad hostující svatyni.
62'
E. Vila rovněž uviděl žlutou kartu za předešlý faul.
61'
Znovu přišla šance hostů, ale nůžky tentokrát skončily vedle pravé tyče.
60'
Krasniqi uviděl za odkopnutí míče žlutou kartu.
60'
Hodina hry je u svého konce a Teuta Durrës pořád vede nad Beitarem Jerusalémem těsně 1:0.
59'
Beqja tentokrát potřeboval ošetřit od lékařů a po menší přestávce se opět může pokračovat.
58'
Následně se sice Teuta Durrës dostala do protiútoku, ale střela ze středu vápna byla zblokována.
57'
Další velká šance Jarusalému! Střídání hostujícího trenéra se povedlo, neboť se Vlijter ocitl v další šanci, ale jeho hlavičku chytil na brankové čáře gólman Frašeri!
56'
Tentokrát domácí pouze odkopli balón zpoza své šestnáctky a mohou tak na chvíli vydechnout.
55'
Hosté nadále pokračují ve velkém tempu a obrana Teuty má čím dál víc problémů.
53'
Tentokrát se sice ke střele dostali domácí, ale ta letěla jen nad bránu soupeře.
52'
Jerusalém sice je zatím ve druhém poločase lepším týmem, ale nemůže vstřelit srovnávací branku.
50'
Avdyli tentokrát uviděl žlutou kartu za svůj faul.
50'
Domácí si špatně poradili s míčem na hranici vápna a Vlijter se dostal ke střele, která ale skončila těsně vedle pravé tyče!
49'
Vlijter se sice snažil něco vymyslet směrem dopředu, ale nakonec je z toho jen odkop od domácí brány.
48'
Posléze ještě domácí mužstvo získalo rohový kop, ale následná hlavička po centru skončila vedle pravé tyče.
47'
Hned v úvodu druhého poločasu se sice Teuta dostala do šance, ale ta byla zblokována do zámezí.
46'
Střídání v týmu Beitar Jerusalém FC: ze hřiště odchází Rotman, přichází Vlijter.
46'
Druhý poločas začne přibližně v 17:32.
První poločas je u svého konce a Teuta Durrës vede nad Beitarem Jerusalémem 1:0. Už v 6. minutě poslal domácí mužstvo do vedení Krasniqi. Následně sice byli častěji u míče hráči Beitaru, ale ti nedokázali žádnou příležitost přetěžit v branku. Druhá polovina zápasu tak bude velmi zajímavá.
45+5'
45+4'
Teuta Durrës se sice snažila prodrat do vápna z pravé strany, ale sudí nakonec odpískal Beqjovi faul.
45+3'
A další míč končí jen v rukou domácího gólmana.
45+2'
Posléze se sice Beitar dostal z levé strany do vápna, ale následnou přihrávku odkopla obrana soupeře.
45+1'
V nastaveném čase byli hosté blízko srovnání, ale střela Konstantiniho z pravé strany skončila vedle brány!
45'
44'
Tentokrát šel ven z brány gólman Frašeri, jenž byl u míče dřív, než jeho soupeř.
43'
Atar chtěl přihrávkou najít ve vápně soupeře, ale tu zachytil domácí obránce.
42'
Posléze ještě přišel centr hostujícího hráče z levé strany, který ale skončil bezpečně v rukou gólmana Frašeriho.
41'
Ovšem se standardní situací soupeře si Teuta znovu poradila.
40'
Nyní má Jerusalém šanci srovnat stav zápasu, když získal volný kop z levé strany.
39'
Rozhodčí Neokleous znovu přerušil hru, když přišla srážka dvou hráčů a na hrací ploše jsou doktoři.
38'
Beqja si skvěle poradil se soupeřem a získal tak pro domácí mužstvo autové vhazování.
36'
Tentokrát se sice Atar dostal ke střele, ale jeho pokus mu sjel z nohy a letěl hodně vedle brány.
35'
Po centru z rohu se ale Beitar do žádné šance nedostal a zatím tak nemá na kontě ani jednu střelu na branku.
34'
Arapi uviděl za nevhodné chování žlutou kartu a Jerusalém tak získal rohový kop z pravé strany.
32'
Kouros se sice až z levé obrany dostal dovnitř vápna, kde zkoušel zakončit z otočky, ale to se mu příliš nepovedlo.
31'
Bitton se v hlavičkovém souboji dopustil faulu, což sudí viděl a také odpískal.
30'
Půl hodina hry je už minulostí a Teuta Durrës stále vede nad Beitarem Jerusalém 1:0.
29'
Jerusalém už je znovu u balónu, ale proti hluboce zatažené Teutě to má velice těžké.
28'
Následně bude sudí znovu na chvíli přerušit hru, protože domácí hráč potřeboval ošetření.
27'
Znovu je míč mimo hrací plochu, ale tentokrát už to bude autové vhazování pro Teutu.
25'
Balón zavítal pouze do zámezí a Jerusalém tak vybojoval autové vhazování.
24'
Hosté se zatím dopouštějí velkého počtu faulů, což jim moc nepomáhá při snaze srovnat stav zápasu.
22'
Nyní je hra na chvíli přerušená, jelikož Kouros má nějaké zdravotní problémy a potřebuje ošetření.
21'
Bitton je dalším hráčem, který uviděl žlutou kartu, když skluzem sejmul soupeře.
20'
Máme za sebou dvacet minut hry a Teuta Durrës překvapivě vede nad Beitarem Jerusalém poměrem 1:0.
19'
Další nepřesný nákop hostů končí pouze u domácího brankáře.
18'
Verdasca podkopl E. Vilu a uviděl od sudího žlutou kartu.
17'
Následný centr ale skončil bezpečně v rukou gólmana Frašeriho.
16'
Standardní situace sice nic nepřinesla, ale potom co Todorovskij odhlavičkoval míč do zámezí následuje rohový kop hostů.
15'
Begja se dopustil nedovoleného zákroku na své polovině a Beitar Jerusalém tak má volný kop z dobré pozice.
14'
Tentokrát už útočná akce Beitaru po pravém křídle vypadala celkem nadějně, ale nakonec míč odkopla obrana Teuty.
13'
Azulaj se snažil někoho najít uvnitř vápna, ovšem míč mu sjel z nohy a skončil pouze v moci gólmana.
12'
Balón skončil pouze v zámezí a Jerusalém tak bude pokračovat v rámci autového vhazování.
10'
Nakonec se sice právě Beitar dostal do protiútoku, ale střela Vereda letěla hodně nad domácí svatyni.
9'
Posléze se Teuta Durrës vydal dopředu z levé strany a vybojoval autové vhazování.
7'
Jerusalém se sice okamžitě snažil něco vymyslet, ale opět se nedostal ke střele.
6'
Máme tady úvodní branku tohoto utkání, kterou dává domácí mužstvo! Po skvělém centru z levé strany se dostal do zakončení hlavou BLERIM KRASNIQI, jenž zamířil do protipohybu brankáře k levé tyči.
4'
Míč se dostali k domácímu brankáři Frašerimu, který poslal rychlý odkop od své svatyně.
3'
Následně šel sice dopředu Jerusalém, ovšem útok byl zastaven. Nicméně Beitar získal autové vhazování a může tak pokračovat.
2'
Domácí mužstvo se sice vydalo dopředu po pravém křídle, ale míč skončil jen v zámezí.
1'

KF Teuta Durrës: Frašeri – Todorovskij, Hoxha, Arapi (C), Kouros – Avdyli, Aleksij – Beqja F., Vila E., Vila L. – Krasniqi
Náhradníci: Celeskij – Beqja L., Goncalves, Gruda, Hebaj, Hreljič, Kapllani

Beitar Jerusalém FC: Nitzan – Konstantini, Verdasca, Dgani, Bitton – Krieff, Mohamed, Rotman – Vered (C), Azulaj, Atar
Náhradníci: Daloja – Edry, Fadida, Parado, Uri Magbo, Vlijter, Zargary

Rozhodčí: Neokleous – Georgiou, Tziortzis.
V 1. předkole Evropské ligy se proti sobě utkají týmy KF Teuta Durrës a Beitar Jerusalém FC. Tato mužstva se spolu ještě neutkala a čeká je tak premiéra. Díky změně pravidel se bude hrát pouze jedno utkání bez odvety. Zápas bude řídit hlavní rozhodčí Neokleous a jeho asistenti Georgiou a Tziortzis. Úvodní výkop na Niko Dovana stadionu je naplánován na 16:30.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 16:30.