Evropská liga (předkola) -  ONLINE PŘENOS -  Dudelange : Malmö - 11. srpna 2022   20:00

Dudelange
Dudelange
56' Hadji  • 61' Sinani
2:2
(0:0)
Malmö
Malmö
50' Turay   • 52' Toivonen
Dudelange
Fox – Gashi (67. Mendes), Skenderovic, Decker (77. Stumpf), Kirch (K) – Bojić (77. Diouf), Cruz, Agovic (60. Frere) – Hadji, Sinani, Victo.
Margato – Diouf, Frere, Fransicso Junior, Englaro, Silva, Stumpf, Lima, Mendes.
de Burgos – de Fransisco, Fuertes (všichni Španělsko).
Stade de Luxembourg (Lucemburk)
Malmö
Dahlin – Beijmo, Nielsen, Hadžikadunič, Olsson (78. E. Larsson) – H. Larsson, Peňa (67. Moisander), Christiansen (K) (88. Zeidan) – Ceesay, Toivonen (67. Thelin), Turay (68. Rieks).

Malmö v Lucembursku nečekaně jen remizovalo, postup ale vyřešila už vysoká výhra z prvního zápasu. V dalším předkole Malmö vyzve turecký Sivasspor.
Držení míče: 53 % : 47 %.
Střely na branku: 9:4. Střely mimo: 9:3.
Rohy: 7:5. Ofsajdy: 0:3. Fauly: 11:6.
90+4'
90+2'
Žlutá karta pro tým F91 Dudelange (Stumpf).
88'
Střídání v týmu F91 Dudelange:
ze hřiště odchází Christiansen, přichází Zeidan.
78'
Střídání v týmu Malmö FF:
ze hřiště odchází Olsson, přichází E. Larsson.
77'
ze hřiště odchází Bojić, přichází Diouf.
77'
ze hřiště odchází Decker, přichází Stumpf.
68'
ze hřiště odchází Turay, přichází Rieks.
67'
ze hřiště odchází Toivonen, přichází Thelin.
67'
ze hřiště odchází Peňa, přichází Moisander.
67'
ze hřiště odchází Gashi, přichází Mendes.
61'
Dudelange právě vstřelilo branku!
Autorem branky je DEJVID SINANI.
60'
ze hřiště odchází Agovic, přichází Frere.
56'
Žlutá karta pro tým F91 Dudelange (Victo).
56'
Žlutá karta pro tým Malmö FF (Dahlin).
56'
No vida, hezky se nám to tady rozstřílelo... Fotbalisté Dudelange ukončují gólový půst a vracejí se do utkání.
56'
Autorem branky je SAMIR HADJI.
53'
Dvěma slepenými góly Malmö odskakuje soupeři, v celkovém součtu vede švédský tým už 5:0.
52'
Malmö právě vstřelilo branku!
Autorem branky je OLA TOIVONEN.
50'
Autorem branky je BUYA TURAY.
49'
Žlutá karta pro tým F91 Dudelange (Gashi).
46'
Podceňované Dudelange bylo v první půli lepší než Malmö (celkový počet střel 11:3 a držení míče 54% : 46%), způsob jak vstřelit gól však přesto hledalo marně.
45+3'
45'
Žlutá karta pro tým F91 Dudelange (Decker).
25'
Žlutá karta pro tým Malmö FF (Hadžikadunić).
23'
Žlutá karta pro tým F91 Dudelange (Agovic).
1'

F91 Dudelange: Fox – Gashi, Skenderovic, Decker, Kirch (K) – Bojić, Cruz, Agovic – Hadji, Sinani, Victo.
Náhradníci: Margato – Diouf, Frere, Fransicso Junior, Englaro, Silva, Stumpf, Lima, Mendes.
Trenér: Carlos Fangueiro.

Malmö FF: Dahlin – Beijmo, Nielsen, Hadžikadunič, H. Olsson – Larsson, Peňa, Christiansen (K) – Ceesay, Toivonen, Turay.
Náhradníci: Diawara, Andersson – E. Larsson, Knudsen, Moisander, Rieks, Thelin, Birmančević, Zeidan, Chaluš, Sejdiu.
Trenér: Andreas Georgson.

Rozhodčí: de Burgos – de Fransisco, Fuertes (všichni Španělsko).
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:00 a budeme z něj přinášet změny stavu.