Evropská liga (předkola) -  ONLINE PŘENOS -  Tiraspol : Pyunik - 25. srpna 2022   19:00

Tiraspol
Caleadnić – Rnan, Kiki, Radeljić, Kpozo – Badolo (102. Salifu), Kyabou, Diop – Ouattara, Akanbi, Atiemwen (72. Tejan)
Ambri, Botos, Heron, Koval, Pascenco, Petro, Salifu, Tejan
Pyunik
Jurčenko – Radeski (46. Juričič), Cociuc (80. Milijković), Kovalenko, Juninho (91. Gareginjan) – Otubanjo (70. Nenadović (106. Varga)), Dašjan, Bratkov – González (80. Zambrano), Harutjunjan, Vakulenko
Avagjan, Bučněv, Gareginjan, Juričič, Milijkovič, Nenadović, Varga, Zambrano

Držení míče: 56 % : 44 %.
Střely na branku: 3:3. Střely mimo: 13:3. Rohy: 12:0. Ofsajdy: 3:2. Fauly: 20:20.
Je konec! Šeriff Tiraspol nakonec přetlačil Jerevan až po penaltách. Sledovali jsme celkem dvanáct penalt, z čehož hned sedm zůstalo neproměněných. Domácím hrdinou se v šesté sérii stal Radeljič.
Domácí stoper Stjepan Radeljič druhý mečbol využil a posílá Šeriff do základní skupiny!
Hostující stoper Kovalenko pro změnu po velkém rozběhu napálil míč do rukavic brankáře!
Domácí stoper Kiki měl na kopačce postup, jenže orazítkoval tyč!
Hostující celek ještě drží ve hře Vakulenko.
Domácí Kpozo kopl penaltu levačkou hodně ležérně, ale od tyče se míč odrazil do branky.
Je vyrovnáno! Horní roh branky vymetl svým pokusem Gareginjan.
Tragikomická podívaná pokračuje! Diop netrefil branku.
Jenže Zambranovu přízemní ránu domácí gólman vykopl!
Domácí Ambri zvolil pomalý rozběh a hostující brankář jeho pokus vyškrábl levou rukou.
Hostujícího Dašjana rovněž vychytal domácí brankář!
Domácí Tejan levačkou uklidil míč do protipohybu brankáře.
Jako první se k penaltě postavil Harutjunjan, kterého vychytal brankář.
Střílení penalt začíná.
120+1'
Druhé prodloužení skončilo.
119'
Žlutá karta pro tým FC Šeriff Tiraspol (Diop).
106'
Střídání v týmu FC Pjunik:
ze hřiště odchází Nenadović, přichází Varga.
106'
Začalo druhé prodloužení.
105'
První poločas prodloužení skončil.
102'
Střídání v týmu FC Šeriff Tiraspol:
ze hřiště odchází Badolo, přichází Salifu.
96'
Žlutá karta pro tým FC Šeriff Tiraspol (Botos).
95'
Žlutá karta pro tým FC Pjunik (Gareginjan).
91'
ze hřiště odchází Juninho, přichází Gareginjan.
91'
Začal první poločas prodloužení.
90+8'
Druhý poločas skončil.
85'
Žlutá karta pro tým FC Pjunik (Vakulenko).
80'
ze hřiště odchází Cociuc, přichází Milijković.
ze hřiště odchází González, přichází Zambrano.
72'
ze hřiště odchází Atiemwen, přichází Tejan.
70'
ze hřiště odchází Otubanjo, přichází Nenadović.
53'
Žlutá karta pro tým FC Šeriff Tiraspol (Ouattara).
46'
ze hřiště odchází Radeski, přichází Juričič.
46'
45'
1'

FC Šeriff Tiraspol: Caleadnić – Rnan, Kiki, Radeljić, Kpozo – Badolo, Kyabou, Diop – Ouattara, Akanbi, Atiemwen
Náhradníci: Ambri, Botos, Heron, Koval, Pascenco, Petro, Salifu, Tejan

FC Pjunik: Jurčenko – Radeski, Cociuc, Kovalenko, Juninho – Otubanjo, Dašjan, Bratkov – González, Harutjunjan, Vakulenko
Náhradníci: Avagjan, Bučněv, Gareginjan, Juričič, Milijkovič, Nenadović, Varga, Zambrano.
První zápas

Do domácí odvety jde v o něco lepší pozici domácí Šeriff Tiraspol, který je velmi dobře známý českým fanouškům. Ve 3. předkole Ligy mistrů totiž nestačil na Plzeň, se kterou ale hlavně v odvetném duelu neohrál špatné utkání. V úvodním duelu na půdě Pjuniku Jerevan se však zrodila bezbranková remíza. Jerevan následně o víkendu prohrál doma 0:1 s týmem Van. Naopak Šeriff si poradil výsledkem 3:0 s Balti a také do dnešního souboje jde v roli jasného favorita.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 19:00 a budeme z něj přinášet změny stavu.