FORTUNA:LIGA - Baráž o FORTUNA:LIGU - 2. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Vlašim : Teplice - 22. května 2022   16:00

Vlašim
Vlašim
33' Svoboda  • 39' Zlatohlávek (Broukal)
2:2
(2:1)
Teplice
Teplice
35' Mareš  (Fortelný) • 49' Sejk  (Shejbal)

Vágner (C) – Icha (81. Hošek), Breda, Broukal, Svoboda – Rigo (81. Toula), Suchan (88. Lehoczki), Křišťan, Jurásek – Gningue (81. Zinhasović), Zlatohlávek (66. Solomon).
Řehák – Kneifel.
Szikszay – Nádvorník, Volf
Stadion v Kollárově ulici, Vlašim
Grigar – Hyčka (90+2. Prošek), Vondrášek, Shejbal, Tijani – Fortelný (68. Kodad), Trubač, L. Mareček, Kučera, Nsunzu (46. Sejk) – Mareš (80. Ledecký).

SESTŘIH: Vlašim - Teplice 2:2. Severočeši slaví záchranu, klid pojistil Sejk

90+2'
90+2'
Střídání v týmu FK Teplice:
ze hřiště odchází Alois Hyčka, přichází Václav Prošek.
90+1'
Breda to zkusil zpoza vápna, ale jeho pokus mířil nad branku.
90'
Nastavují se 3 minuty.
88'
Střídání v týmu FC Sellier & Bellot Vlašim:
ze hřiště odchází Jan Suchan, přichází Ondřej Lehoczki.
85'
Hra je nyní často přerušována. Je tu druhý faul na polovině hřiště.
84'
Suchan podklouzl a přišel o míč, ale tohoto zaváhání hosté nedokázali patřičně využít. Nicméně jsou stále v držení míče.
82'
Vágner zachránil domácí i při šanci Ledeckého
82'
Nový muž na hřišti Ledecký prověřil Vágnera, který jeho pokus z úhlu dokázal zneškodnit.
81'
ze hřiště odchází Marek Icha, přichází Michal Hošek.
ze hřiště odchází Tomáš Rigo, přichází Adam Toula.
ze hřiště odchází Abdallah Gningue, přichází Nedžad Zinhasović.
80'
ze hřiště odchází Jakub Mareš, přichází David Ledecký.
79'
Mareš se zjevil v prostoru penalty a v jasné šanci jej dokázal vychytat Vágner, který jeho střelu vyrazil nad branku!
78'
Vágner fantasticky vychytal Mareše, ten pálil úplně osamocen
78'
Do konce zápasu nám i s nastavením zbývá zhruba patnáct minut a o vítězi barážového dvojzápasu je zřejmě rozhodnuto.
77'
Sejk obral o míč Svobodu, ale bohužel pro teplické nedokázal najít na zadní tyči volného Mareše. Nakonec snahu hostí ukončuje útočný faul.
75'
Kodad dostal míč na vápno, ale se svou šancí naložil bídně a nasměřoval míč vedle branky.
72'
Centr se nepovedl ani hostům a nebezpečno bylo na druhé straně, kde se ke střele odhodlal Solomon John, ale jeho rána mířila mimo.
70'
A znovu Chramosta, Digaňa však zasahovat nemusel
70'
Žlutá karta pro tým FC Sellier & Bellot Vlašim (John Solomon).
70'
Centr z přímého kopu odhlavičkoval Sejk do bezpečí a brejk teplických přerušil faulem John.
69'
Žlutá karta pro tým FK Teplice (Tomáš Vondrášek).
68'
ze hřiště odchází Jan Fortelný, přichází Ladislav Kodad.
67'
I hostům se povedlo roh ubránit.
66'
ze hřiště odchází Tomáš Zlatohlávek, přichází John Solomon.
66'
Ichova tečovaná rána na druhé straně také končí rohem.
65'
Roh díky Juráskovi domácí ubránili.
64'
Další akce severočeského celku končí rohovým kopem.
62'
Sejk si nerozuměl s Marešem a míč berou domácí.
61'
Další šance Gninga, který hlavičkuje pouze do připraveného Grigara!
59'
Rohový kop domácím další šanci nepřinesl.
58'
Gningovu parádní hlavičku vytáhl skvělý Grigar nad břevno
58'
Abdallah Gning si počkal na výborný centr do vápna a hlavičkou pořádně protáhl Grigara, který konečky prstů míč vyrazil nad branku!
57'
Mareš se prodral do vápna a prověřil Vágnera
57'
Tomáš Rigo po centru Juráska zakončoval a Grigara ležícího na zemi zdá se zachránil jeden z obránců!
54'
Centr prosvištěl pokutovým územím a domácí zůstali v nebezpečném prostoru, ale nakonec je míč v autu a vykopávat bude Grigar.
53'
Rohový kop domácích fotbalistů.
52'
Další nepříjemný centr proletěl vápnem Vlašimi. Úvod druhého poločasu patří hostujícím hráčům.
50'
Hosté jsou při chuti a centr z levé strany tak tak dokázal Vágner zachytit.
49'
Sejk ztrestal minelu domácí obrany
49'
Teplice právě vstřelily branku! VÁCLAV SEJK dokázal využít zaváhání domácího Ichy, který nedokázal míč odkopnout do bezpečí a hostující fotbalista se sám před Vágnerem nezmýlil!
46'
ze hřiště odchází Ngosa Nsunzu, přichází Václav Sejk.
46'
45+5'
45+4'
Žlutá karta pro tým FK Teplice (Alois Hyčka).
45+3'
Jakub Mareš mohl využít chyby Svobody při zakončení na druhé straně, ale hostům je máván ofsajd.
45+1'
Fortelný měl míč na hranici vápna, ale místo střely se snažil ještě přihrávat. V ten moment zasáhl Zlatohlávek a míč hostům sebral.
44'
Nastavovat se bude 5 minut.
43'
Žlutá karta pro tým FC Sellier & Bellot Vlašim (Tomáš Zlatohlávek).
40'
Rohový kop opět pro Teplice a je tu velký závar, který však nakonec domácí dokázali pohlídat.
39'
Hosté neuhlídali standardku, trefil se Zlatohlávek
39'
Vlašim právě vstřelila branku! Centrovaný míč na vápno dokázal před branku vrátit David Broukal a TOMÁŠ ZLATOHLÁVEK následně míč dokázal poslat do sítě!
38'
Žlutá karta pro tým FK Teplice (Mohamed Tijani).
35'
Teplice právě vstřelily branku! JAKUB MAREŠ prokázal ideální orientaci ve vápně, kde dokázal míč poslat za záda Vágnera.
33'
Svoboda prostřelil Grigara
33'
Vlašim právě vstřelila branku! VÁCLAV SVOBODA ukončil domácí trápení v koncovce a krásnou střelou vymetl šibenici Grigarovi branky!
32'
Žlutá karta pro tým FK Teplice (Jakub Mareš).
30'
Suchan našel ve vápně Gninga, který už byl sám před Grigarem, ale míč nedokázal posunout za záda teplického brankáře!
28'
Teplice ztratily míč na půlce a Rigo z dobrých třiceti metrů prověřil Grigara, který tvrdou ránu chytá.
27'
Domácí zahráli roh secvičeným signálem a Jurásek se dral do zakončení, ale zády k brance nebezpečný nebyl.
26'
Grigar vytáhl perfektní zákrok po Rigově tutovce
26'
Rigova rána z hranice vápna a Grigar vyráží!
26'
Střela z větší dálky Jana Suchana proletěla vedle Grigarovi branky.
23'
Hra byla na chvíli přerušena, protože hostující sektor zasypal vápno hostujících fotbalistů konfetami.
21'
Domácí kombinovali po pravé straně hřiště, ale hosté dokázali snahu domácích eliminovat.
19'
Trubačova jedovka po rohu byla zablokována
19'
Rohový kop zahráli hosté signálem, ale Trubačova rána na branku neprošla.
17'
Marečkova dalekonosná rána skončila nad
17'
Centr na přední tyč zasáhl zřejmě Mareš, ale Vágnerovu pozornost neprověřil a mířil vedle.
17'
Na druhé straně budou rozehrávat přímý kop hosté, kteří s rozehrávkou rozhodně nechvátají.
16'
Suchan ve velké šanci trefil boční síť
16'
Abdallah Gning nyní dokázal míč poslat na Suchana, který z hranice vápna trefuje boční síť!
15'
Před Juráskem sebral míč do rukavic Grigar. Vlašim se opravdu nebojí a hraje aktivně.
13'
Přetažený centr na Ichu končí v autu a Grigar bude rozehrávat.
11'
Tijani si položil Gninga na zem a domácí útočník se tak k míči nemohl dostat.
10'
Icha se snažil stihnout míč, ale jeho radost z jeho zisku překazil vracející se Vondrášek.
9'
Lukáš Mareček se dostal k míči a zpoza vápna zkusil ohrozit domácí branku. Jeho pokus však zamířil vysoko nad.
7'
V domácím vápně kraloval Petr Breda, ale hosté dokázali míč udržet na dostřel branky. Míč nakonec skončil vedle branky a Vágner bude vykopávat.
6'
Shejbal nyní vybojoval rohový kop pro teplické barvy.
5'
Opět to byl domácí útočník Abdallah Gning, který zaběhl za obránce a postupoval na Grigara. Podle názoru domácí lavičky byl i přidržen a faulován. Sudí však ukazuje, že faul pískat nebude.
4'
Gning se opět hnal za dlouhým míčem, ale tentokrát na něj nedosáhl.
3'
Grigar vyběhl daleko od své branky do rohu vápna, kde byl Gning, který Grigara vymazal ze hry, ale následně nedokázal odcentrovat na své spoluhráče ve vápně!
2'
Domácí jsou stále na útočné polovině, ale daleko od Grigarovi branky.
1'
Domácí začali aktivně, ale míč nakonec končí až u Grigara.
1'
Oba celky nastupují na hrací plochu.

FC Sellier & Bellot Vlašim: Vágner (C) – Icha, Breda, Broukal, Svoboda – Rigo, Suchan, Křišťan, Jurásek – Gningue, Zlatohlávek.
Náhradníci: Řehák – Hošek, Lehoczki, Kneifel, Solomon, Toula, Zinhasović.
Trenér: Hyský

FK Teplice: Grigar – Hyčka, Vondrášek, Shejbal, Tijani – Fortelný, Trubač, L. Mareček, Kučera, Nsunzu – Mareš.
Náhradníci: Mucha – Boljevič, Kodad, Ledecký, Sejk, Prošek, Chaloupek.
Trenér: Jarošík

Rozhodčí: Szikszay – Nádvorník, Volf.
Na druhé straně tábora v Teplicích panuje po prvním zápase velká spokojenost. "Máme dobrý výsledek, ale pořád jsme v polovině cesty," řekl po úvodním duelu baráže teplický trenér Jiří Jarošík, který nedělní utkání podcenit podle svých slov nechce a chce jej zvládnout, tak aby první liga byla v Teplicích i v příštím ročníku.
"Byla by škoda to zabalit. Nic není definitivně ztraceno," burcuje svůj tým trenér Martin Hyský, který si je na druhou stranu vědom toho, že situace je za stavu 0:3 je pro jeho tým velmi složitá a postupový sen se dost vzdálil. "Porveme se o dobrý výsledek s vidinou, že postup není ztracený," říká lodivod Vlašimi, který věří především ve výhodu domácího prostředí. "Doma jsme hodně silní a věříme si," dodává.
Odvetné utkání baráže o nejvyšší soutěž mezi Vlašimí a Teplicemi je na programu již tuto neděli 22. května od 16:00 na stadionu v Kollárově ulici. Vlašim do utkání vstupuje za nepříznivého stavu 0:3, ale zbraně neskládá! Tepličtí naopak nechtějí situaci podcenit a nekomplikovat si situaci ohledně udržení ligové příslušnosti.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 16:00.