Fortuna liga Slovensko - 9. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Žilina : Pohronie - 21. září 2019   19:00

Žilina
Žilina
4' Kaša  • 56' Boženík
2:1
(1:0)
Pohronie
Pohronie
79' Klec
Žilina
Holec – Tomič, Kaša, Králik, Sluka – Káčer (C), Demiri, Diaz (80. Vallo) – Ďuriš (74. Bernát), Boženík, Jánošík (84. Kiwior).
Volešák – Myslovič, Balaj, Kiwior, Pečovský, Vallo, Bernát.
Dohál M.
Pod Dubňom, Žilina
Pohronie
Vantruba – Mainge (80. Mészáros), Jacko, Tesák, Bartoš, Župa – Hrnčár, Mazan (68. Klec), Pellegrini (C), Blahút (86. Zachara) – Abrahám.
Jenčo – Klec, Mészáros, Sedláček, Sojka, Zachara, Kondrlík.

V zápase jsme mohli vidět plno drobných chyb ze kterých těžila domácí Žilina, která svého soupeře herně přejela. Kromě parádní střely Klece moc toho Pohronie neměly.
90+3'
90+2'
Žlutou kartu dostává Marek Kristián Bartoš (FK Pohronie Žiar n.H. Dolná Ždaňa).
90+1'
Praporek rozhodčího vystavil stopku dobře vypadající se útočné akci hostí.
90+1'
Žlutou kartu dostává Branislav Sluka (MŠK Žilina).
90'
Rozhodčí nastavuje 3 minuty.
88'
Faul jednoho z domácích hráčů na polovině soupeře.
86'
Střídání v týmu FK Pohronie Žiar n.H. Dolná Ždaňa: ze hřiště odchází Patrik Blahút, přichází Mateusz Zachara.
84'
Střídání v týmu MŠK Žilina: ze hřiště odchází Lukáš Jánošík, přichází Jakub Piotr Kiwior.
84'
Jánošík technickou střelou prověřil Vantrubu.
83'
Ošetření Pellegriniho na hrací ploše.
82'
Mészáros vybojoval rohový kop pro Pohronie.
80'
Střídání v týmu MŠK Žilina: ze hřiště odchází Ivan Santiago Diaz, přichází Kristián Vallo.
80'
Střídání v týmu FK Pohronie Žiar n.H. Dolná Ždaňa: ze hřiště odchází Yusuf Mainge, přichází András Mészáros.
80'
Roh pro domácí družstvo.
79'
Pohronie právě vstřelily branku!
Technickou ranou se trefuje Patrik Klec do Holecovy klece a snižuje stav zápasu na 2:1.
76'
Hlavičku Roberta Boženíka vychytal skvěle chytající Vantruba.
74'
Famózním zákrokem se ukázal Vantruba, následuje rohový kop domácích.
74'
Střídání v týmu MŠK Žilina: ze hřiště odchází Dávid Ďuriš, přichází Ján Bernát.
73'
Jánošík vybojoval rohový kop pro svůj tým.
71'
Jánošíkův přetažený centr nenašel nikoho, následuje odkop od brány soupeře.
69'
Po dlouhé době se Pohronie dostaly k bráně Holece, ovšem bez sebemenšího úspěchu.
68'
Střídání v týmu FK Pohronie Žiar n.H. Dolná Ždaňa: ze hřiště odchází Peter Mazan, přichází Michal Klec.
67'
Robert Boženík nedokázal překonat Vantrubu.
65'
Sřela Jánošíka byla zblokována obranou hostujícího celku.
63'
Žilina dobývá bránu Vantruby, zatím bez jakéhokoliv úspěchu.
60'
Střela jednoho z domácích hráčů míří vysoko nad bránu.
59'
Žlutou kartu dostává Patrik Jacko (FK Pohronie Žiar n.H. Dolná Ždaňa).
58'
Odkop od brány Vantruby,
56'
Žilina právě vstřelila branku!
Po střele Jánošíka se k dorážce dostal ROBERT BOŽENÍK a zvyšuje náskok Žiliny v dnešním utkání.
53'
Patrik Abrahám se dostal do gólové příležitosti, ovšem selhal.
50'
První rohový kop domácích v druhém poločase.
49'
Přetažený centr nedokázal Jánošík zpracovat.
47'
Žilina vstoupila do druhého poločasu stejně aktivně, jako do toho prvního.
46'
V prvním poločase jsme viděli aktivní domácí celek, který si vytvořil mnoho gólových příležitostí, ale využil pouze jednu. Robert Boženík zaznamenal dvakrát tyč.
45+1'
45'
Rozhodčí nastavuje 1 minutu nad rámec základní hrací doby poločasu.
44'
Střela Káčera míří vysoko nad bránu Vantruby.
42'
Standartní situace ze slibné vzdálenosti pro domácí celek.
42'
Žlutou kartu dostává Yusuf Mainge (FK Pohronie Žiar n.H. Dolná Ždaňa).
41'
Boženík nedokázal zpracovat balón ve slibné pozici pro zakončení.
39'
Pellegrini nám ukázal svůj technický um a prošel přes tři hráče ve středu hřiště – parádní kousek pro oko diváka.
38'
Bartošův centr nenalezl nikoho ve vápně Holecovy brány.
36'
Zajímavá standartní situace pro hostující celek.
34'
Faul na útočné polovině, míč pro domácí.
31'
Nebezpečná střela Roberta Boženíka skončila na břevně Vantrubovy brány.
30'
Standartní situaci ze zajímavé pozice budou rozehrávat domácí.
28'
Jánošíkova střela letěla daleko od brány Vantruby.
27'
Další rohový kop pro domácí, tentokrát z pravé strany.
26'
Žilinští budou rozehrávat další rohový kop.
23'
Domácí hledají skulinku v obranném bloku hostujícího celku.
21'
Hosté budou rozehrávat rohový kop.
20'
Ofsajd vystavil stopku útočné akci domácích.
19'
Rozehrávat bude Holec, který se snad poprvé setkal v dnešním utkání s míčem.
17'
Nepřesný centr na Michala Tomiča, míč budou vhazovat hosté.
15'
Žilinští dobývají území hostí, ale zatím bez úspěchu.
12'
Robert Boženík svou střelou trefuje zařízení brány Vantruby.
11'
Domácí nikam nepospíchají a drží míč na svých kopačkách.
9'
Útočného faulu se dopustil jeden z domácích hráčů. Rozehrávat bude Vantruba.
7'
Žlutou kartu dostává Peter Mazan (FK Pohronie Žiar n.H. Dolná Ždaňa).
6'
Domácí kombinují na vlastní polovině.
4'
Po rohovém kopu se dostal k zakončení hlavou FILIP KAŠA a otevírá gólový účet v dnešním utkání.
3'
První rohový kop v utkání budou rozehrávat domácí.
1'

MŠK Žilina: Holec – Tomič, Kaša, Králik, Sluka – Káčer (C), Demiri, Diaz – Ďuriš, Boženík, Jánošík.
Náhradníci: Volešák – Myslovič, Balaj, Kiwior, Pečovský, Vallo, Bernát.

FK Pohronie Žiar n.H. Dolná Ždaňa: Vantruba – Mainge, Jacko, Tesák, Bartoš, Župa – Hrnčár, Mazan, Pellegrini (C), Blahút – Abrahám.
Náhradníci: Jenčo – Klec, Mészáros, Sedláček, Sojka, Zachara, Kondrlík..
FK Pohronie Žiar n.H. Dolná Ždaňa
Pohronie se nachází na předposledním místě ligové tabulky se skóre 8:20. V posledním zápase na domácí půdě prohráli 0:3 s Nitrou.
MŠK Žilina
Domácí celek zatím vévodí své lize. V posledním zápase zaváhal s týmem Z. Moravce 0:0.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 19:00.