Fotbalová národní liga - 25. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Prostějov : Táborsko - 27. dubna 2019   17:00

Prostějov
Prostějov
12' Kroupa  • 61' Koudelka
2:1
(1:1)
Táborsko
Táborsko
42' Vandas
Prostějov
P. Le Giang – Kroupa, Slaninka, Koudelka, Polák – Janíček (46. Sus), Biolek, Vošahlík, Lutonský (86. Machynek) – Schuster, Píchal (61. Žikol).
Mucha – Pančochář, A. Ševčík, Machynek, Zapletal, Sus, Žikol.
Táborsko
Šiman – Navrátil, M. Kučera (78. Toutou Mpondo), P. Pilík, Valenta (63. Gebert) – Musiol, Vandas (73. Kopřiva), Klusák, Ad. Čermák – Ch. Frýdek, Březina.
Zadražil – Toutou Mpondo, Ngimbi, Gebert, Schramhauser, Pfeifer, Kopřiva.

Důležité body zůstávají na Hané. Drama nakonec skončilo lépe pro Prostějov, který si ale ke konci zápasu zahrával.Soupeř se osmělil a nepříjemnými rohy komplikoval Prostějovu život. Nakonec se ale v poločase prosadil pouze Koudelka.
90+3'
90+2'
Rozhodčí překazil akci Machynkovi, diváci pískají.
90+1'
Frýdek se dostal na levé straně k míči.Střela mu ale vůbec nesedla.
90'
Nastavují se tři minuty.
90'
Kroupa nabil hlavou ZHykolovi, který prodloužil na Koudelku. Ten ale z výborné pozice míří těsně nad.
89'
Machynek faulován, píská se ale proti Prostějovu. Diváci hodně rozezlení.
88'
Frýdek si teď z obrany domácích dělal dobrý den. Jeho následný centr ale nikoho nenašel.
87'
Hosté se nadechují k poslednímu náporu.
86'
Střídání v týmu 1. SK Prostějov: ze hřiště odchází Milan Lutonský, přichází Lubomír Machynek.
86'
Lutonského nahrávka sražena hned dvěma hráči.
85'
POlák se ztěžka zvedá trávníku. Čas rychle kvapí.
84'
A ještě jeden, brankář totiž sráží míč mimo.
84'
Pilík nakopl následně jen zeď. BUde z toho ale roh.
83'
Toutou sražen na hraně vápna. Píská se, co z toho bude?
82'
Kroupa poslal do strany Lutonskému, ten s přispění teče obrany posílá těsně nad.
81'
Zhykol dobře zablokoval míč soupeři a zhatil další akci.
80'
Klusák naběhl do BIolka a dostává žlutou. Domácí borec v péči zdravotníka.
78'
Střídání v týmu FC MAS Táborsko: ze hřiště odchází Martin Kučera, přichází Martins Toutou Mpondo.
78'
Kučera poslal nebezpečný centr. Sraženým míč pak musel na poslední chvíli vyboxovat le Giang.
77'
Žlutou kartu dostává Matěj Biolek (1. SK Prostějov).
76'
Gebert se dostal k míči po neodpískání zákroku na Poláka. Točenou střelu ale poslal nad.
75'
Kroupa se jen smutně dívá po Vošahlíkovi. Nelíbí se mu jeho lob nikomu.
75'
Klusákův centr poslala obrana na roh.
74'
VOšahlík obral Geberta o míč. DO brejku ale nešel, počínal si nepovoleně.
73'
Střídání v týmu FC MAS Táborsko: ze hřiště odchází Pavel Vandas, přichází Jakub Kopřiva.
69'
SLaninkův centr neprošel. Domácí mají aut.
64'
Sus stáhl soupeře na trávník. Vidí žlutou.
63'
Střídání v týmu FC MAS Táborsko: ze hřiště odchází Pavel Vandas, přichází Vojtěch Gebert.
61'
Prostějov právě vstřelil branku!
Oba nejčastější střelci domácích už se dnes prosadili. Opět jsme viděli JANA KOUDELKU, který hledal prostor až ho našel a prostřelil golmana k tyči.
61'
Vošahlík byl zahnán do rohu. Zkusil to odsud vysokým balonem, ten ale končí za čárou.
61'
Střídání v týmu 1. SK Prostějov: ze hřiště odchází David Píchal, přichází Dmytro Žikol.
61'
Vandas marně naskakoval na roh.Pak se ale k míči dostal Frýdek. A střílí těsně nad.
60'
Roh si vyzkouší také hosté.
60'
Pěkný centr našel Vošahlíka, který prudké zakončení posílá mimo.
59'
Slaninka se ujme dalšího rohu.
59'
KOudelka se po rohu natahoval zbytečně, pár čísel mu chybělo.
57'
Kostrbatá souhra Prostějova končí zakopnutím balonu od Biolka.
54'
Koudelka dlostal do strany míč od Kroupy. Prostějovská sedmička následně dlouho váhala, co s míčem. Nakonec poslal míč Slaninkovi, který ho tratil.
53'
Chvilku bylo před le GIangem horko. Nakonec obrana vykopává do bezpečí.
52'
Píchal doslova obejmul Frýdka. Píská se.
52'
Prostějov v postupném útoku.
50'
Dlouhý míč POláka našel jen obsazeného Biolka. HOsté se dostávají vcelku snadno k míči.
49'
AKci domácích hatí útočný faul. Trenér Machala hlasitě nesouhlasí.
47'
Valentův centr poslal jeho spoluhráč mimo. Le Giang vykopává.
46'
Střídání v týmu 1. SK Prostějov: ze hřiště odchází Tomáš Janíček, přichází Martin Sus.
46'
První poločas je u konce. Zprvu byli aktivnější hosté, ale pak iniciativu téměř zcela převzal Prostějov.Prosadil se však jen Kroupa, tradičně hlavičkou. Řadu střeleckých pokusů naopak domácí poslali do golmana nebo mimo, ke klasickému střelci Koudelkovi se přidal třeba Vošahlík a Lutonský. Hosté se pak dokázali ozvat těsně před koncem poločasu, krásně zavěsil Vandas. Celkově pak sledujeme rychlé a pohledné utkání s řadou střel.
45+1'
45+1'
Dlouhý nákop na domácí bránu adresáta nenašel.
45'
Koudelka obešel dva hráče, třetí ho fauloval.
44'
Dvě velké šance Prostějova! Nejprve BIolek poslal na bránu motýla za vyběhnuvšího Šimana. Ten konečky prstů vyráží. Následně tvrdá třela Lutonského, těsně nad břevno.
42'
Táborsko právě vstřelilo branku!
Tak z pvní vážné šance hosté vyrovnávají. VAlenta ze standardky poslal míč před bránu, kde ho PAVEL VANDAS poslal o břevno do brány.
41'
Březina se po střetu s Kroupou skácel na trávník. Míří k němu lékař.
40'
Příliš dlouhý, míč čape brankář.
39'
Další útok Prostějova. Obrana ho zažehnala zakopnutím, uvidíme roh.
38'
Tentýž hráč pálí k levé tyči brankář připraven.
36'
Žlutí se poprvé, "obětí" Koudelka.
36'
Domácí elegantně bránili akci soupeře. Pěknou patičkou posla naopak POlák na zteč Slaninku.
35'
Centr Slaninky byl příliš dlouhý na Kroupu. Ten hlídkoval na druhé tyči.
35'
Prostějov vytlačen na svou půlku. Ale drží balon.
33'
Koudelka pěknou nahrávkou oslovil Lutonského. Akce ale násldně ztroskotala na ose hřiště nepřesnou nahrávkou Kroupy.
33'
Velké škody zřejmě neutrpěl, pokračuje se.
32'
Kroupa po vzdušném souboji na polovině hřiště končí na trávníku a drží se za hlavu.
30'
Kučera s Valentou si očividně nerozuměli a vrhají po sobě nehezké pohledy.
30'
SLaninka z ostrého úhlu posílal před bránu. Ale nikdo ze nezpracoval.
29'
Březinovi se podařilo překopnout zeď. Ostrou ránu ale poslal doprostřed brány, kde byl le Giang. Ten vyboxoval mimo.
28'
Schuster poslal k zemi Musiola na hraně velkého vápna. DOmácí už se staví do zdi.
27'
Pilík směřoval další svůj centr na Navrátila. Nedostal se k němu, navíc zde byl faul hostí.
26'
Další střela z větší vzdálenosti. Vošahlík ale míjí levý růžek brány.
25'
DOmácí skutečně s rozehráním nespěchají. Opakovaná předávka mezi Schusterem a le Giangem.
24'
Le Giang zasahuje, ale byl to spíše padáček.
24'
Souboj u čáry Lutonského s Pilíkem skončil 1:1. Hosté se přes Lutonského ndostali mají ale aut.
23'
Prostějovská obrana v problémech. Zbrkle poslala míč po lajně, ztratila ho a le Giang musel hasit vysoký,nepříjemný míč snášející se do brány.
22'
Další dalekonosná střela Koudelky. Ten ale u levé tyče Šimana nepřekvapil.
21'
Ozvali se také hosté. Pilík poslal rychlý centr před bránu. Ze byl Frýdek, který vystřelil do golmana.
20'
Lutonský šikovnou nahrávkou hledal Píchala. Míč ale přetáhl, navíc pískán ofsajd.
19'
KOmbinace Poláka s Kroupou vyústila ve střelu KOudelky. Ten se napřáhl zpoza velkého vápna a těsně míjí pravou tyč.
18'
DOmácí ale situaci ustáli. ři protiútoku byl navíc faulován SLaninka.
17'
Faul u rohu vápna Prostějova. Tohle ž je nebezpečné místo pro zakončení.
16'
U míče Schuter, poslal Koudelkovi, který dlouhým balonem oslovil spoluhráče. JE z toho ale ofsajd.
15'
Koudelka zakombinoval s Lutonským. Ten byl v těžké střeleckém úhlu, ale zkusil to. A málem překvapil golmana. Nakonec ale balon končí těsně nad v publiku to jen zašumělo.
14'
Schustr překazil dlouhý nákop hostí. Koudelka sice vzápětí ztratil, ale Prostějov vybojoval zpět.
12'
KAREL KROUPA, dnes slavící 39 let se prosazuje! Naskočil si na roh a poslal míč do levého růžku. Šiman dělal seč mohl, míč za něj ale doslovA zaplul.
11'
Slaninka rohu využil ke střele, ta byla blokovaná mimo. Prostějov si roh zopakuje.
11'
První roh zápasu zahrají domácí.
10'
HOsté útočili po pravém křídle. Faulovali však jednoho ze stoperů, hra se tak obrací.
8'
První velká šance zápasu a v ní Píchal. Ten se dokázal prosadit jeden na jednoho, vytočil s do střely, ale těsně míjí břevno!
8'
Po chyběměli hosté trochu prostoru na ose hřiště. Ale nakonec se Prostějovu podařilo hru vytlačit postranní čáře, kde dobře zapracoval Schuster a získal pro svůj tým aut.
7'
Hra se nám zasekla v rohu Prostějova.
6'
Vošahlík stihl Valentu a brzdil akci hostí. Nicméně ti jsou stále častěji na míči a nebezpečnější.
5'
Vzápětí ale míč Táborsko ztrácí. Le Giang vykopává.
5'
Musiol si obhodil KOudelku, akce hostí pokračuje.
4'
Prostějov poprvé za půlkou. Ke střele se nedostal, stejně se na druhé straně vedlo hostím.
3'
Musiol se snažil z bezprostřední vzdálenosti od golmana o zakončení. Míč třímá ale brankář.
2'
Centr do vápna Prostějova. Polák ale byl na místě a srazil míč do bezpečí.
1'
Kučera v první akci. Golman domácích jen zkontroloval míč.
1'
Ještě jednou vás vítám u on-line přenosu. Mužstva nastupují na trávník, zápas co nevidět, začne.
Dobrý den, vítám vás u online přenosu zProstejova, kam dnes zavítalo Taborsko. Uvidíme velmi důležitý zápas, oba týmy bojují o přežití. Prostějov je 13. a hostující tým 15.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:00.