International Champions Cup -  ONLINE PŘENOS -  CD Guadalajara : Atlético - 24. července 2019   03:00

CD Guadalajara
0:0
(0:0)

4:5 (PEN)

Atlético
Atlético
Gudino – Van Rankin, Briseno, Oswaldo (C) (59. González), Ponce – Villalpando (73. Beltrán Cruz), López (59. Molina), Peralta (73. Huerta), Cervantes – Vega (59. Brizuela), Villanueva.
Rodríguez, Antonio Torres – Basulto, Beltrán Cruz, Brizuela, Cisneros, Gonzalez, Huerta Valera, Madrigal, Marin, Mayorga, Mier, Molina, Pérez, Pulido, Sandoval, J. Sánchez, Alan Torres, Zendejas.
Toledo – Mariscal, Greeson (USA)
Globe Life Park in Arlington (Arlington)
Atlético
Oblak (46. Adán) – Trippier (46. Muñoz) Savić (46. Felipe), Hermoso (46. Montero), Renan Lodi (Sánchez) – Vitolo (46. Sanabria), Llorente, Saúl (Herrera), Lemar (46. Moya) – D. Costa (C) (46. Correa), Morata (46. Koke, 70. Šaponjić).
Adán, Dos Santos – Camello, Correa, Herrera, Felipe, Montero, Moya, Munoz, Koke, Riquelme, Sanabria, M. Sánchez, Šaponjić.

Statistiky zápasu:
Držení míče: 56 % : 44 %.
Střely na branku: 1:4. Střely mimo: 8:2. Rohy: 7:11. Ofsajdy: 2:4. Fauly: 14:19.
Penaltový rozstřel zvládlo lépe Atlético. Jeho hrdinou byl brankář Adán, který chytil už penaltu Brisena, ale ta se musela kvůli vyběhnutí gólmana madridského celku opakovat. Adán si však spravil chuť v páté sérii, kdy vychytal Beltrána, který mohl rozhodnout a následně si pak smlsl také na střele Cervantese. Na straně Atlética neproměnil pouze Šaponjić.
Je hotovo! Cervantes střílel po zemi po levé ruce Adána, který byl u své tyče včas a míč vyrazil!
Sanabria s přehledem proměnil a překlápí vedení na stranu Atletů.
Penaltu Beltrána Adán vyráží! Zase byl poměrně daleko od brankové čáry, ale tentokrát mu to prošlo.
Moya si počkal na pohyb Gudina a poslal míč do jeho protipohybu. Guadalajara má každopádně možnost rozstřel ukončit...
Ani Huerta nezaváhal, poslal Adána na druhou stranu.
Felipe s přehledem do protipohybu Gudina.
Molina s přehledem proměnil a přiblížil Chivas k výhře!
Šaponjić kopl penaltu do středu brány a Gudino míč vyrazil nohama!
Na druhý pokus už Briseno gól dává.
Špatně umístěnou střelu Brisena vyrazil Adán. Podle sudího ale stál před brankovou čarou a penalta se tak bud opakovat. Navíc žlutá karta pro brankáře Atlética!
Směr střely Herrery brankář Gudino vystihl, na míč ale nedosáhl.
Také Ponce s přehledem proměnil. Kopl to na stejnou stanu, Adán si vybral druhou tyč.
Penaltový rozstřel zahájil Ángel Correa. Míč poslal po zemi k opačné tyči, než ke které skákal Gudino.
Střílení penalt začíná.
V řádné hrací době gól nepadl. Ve druhém poločase jsme moc šancí ani neviděli. Největším vzrušením tak bylo vyloučení Villanuevy po druhé žluté kartě, což znamenalo, že o deseti dohrávaly oba celky. O vítězi utkání tak rozhodne penaltový rozstřel.
90+3'
Druhý poločas skončil.
90+3'
Asi poslední akci madridského týmu zastavil zdvižený praporek pomezního. Jeden z hráčů byl v ofsajdu.
90+2'
Ponce se dostal k míči až za brankovou čarou. Rozehrávat bude brankář Atlética Adán.
90+2'
Tak tohle už je vyloženě dohrávání zápasu. Oba týmy čekají na penalty.
90+1'
Rozhodčí Toledo nastaví zápas o tři minuty!
90'
Útočná akce Guadalajary skončila nepřesnou přihrávkou, po níž se bude kopat od Adánovy brány.
88'
Herrera byl na útočné polovině faulován. Španělé hned rozehráli, volí postupný útok.
87'
Teď si vyměňují na půlce míč hráči Atlética. Nikam s ním nepospíchají. Jako by se čekalo na penalty.
86'
Většina kombinací Chivasu konči před pokutovým územím. Atléticu se po změně stan ve hře dopředu nedaří, ale obrana i po vystřídání funguje.
84'
Čas nadále utíká. Je vidět, že ani jeden z týmů nechce udělat nějakou chybu, která by mu prohrála zápas.
82'
Los Colchoneros zahrávali přímý kop z 25 metrů. Spoluhráč přiťukl míč proti noze Correovi, který však po zemi neprostřelil zeď Guadalajary.
81'
Máme tu už poslední desetiminutovku zápasu. Stále čekáme na první gól.
79'
Tohle mohla být velká příležitost Chivas! José González dostal míč na levou stranu šestnáctky a posílal střílenou přihrávku na zadní tyč, kterou by spoluhráč asi uklízel do prázdné brány. Montero však ve skluzu balón odvrací na roh!
76'
Ve druhém dějství jsme viděli minimum šancí. Hra je kouskována střídáními a to se na její kvalitě určitě podepsalo.
74'
Antonio Moya ostře zajel do Cervantese, za což hráč Atlética dostal žlutou kartu.
73'
Střídání v týmu CD Guadalajara: ze hřiště odchází Villalpando, přichází Beltran Cruz.
Střídání v týmu CD Guadalajara: ze hřiště odchází Peralta, přichází Huerta.
71'
Vpředu přeci jen schází Atléticu v této sestavě větší kvalita a možná i sehranost. Hráči jako Diego Costa, Morata nebo Saúl na hřišti chybí.
70'
Střídání v týmu Atlético Madrid: ze hřiště odchází Koke, přichází Ivan Šaponjić.
69'
Po standardní situaci Chivasu se dostal k hlavičce Jesús Molina. Ten ji ale poslal mimo.
68'
Teď se naopak muselo Atlético rozehrávce od rohového praporku bránit. Zvládlo to s přehledem.
65'
Dva rohové kopy celku z Madridu se stavem zápasu nijak nepohnuly.
63'
Z přímého kopu pálil Koke. Míč směřující k tyči vyrazil na roh Raúl Gudino!
61'
Počet hráčů na hřišti se vyrovnává! Ángel Correa přešel přes dva hráče a Carlos Octavio Villanueva ho zastavil faulem. Za ten mu rozhodčí udělil druhou žlutou kartu a poslal ho do šaten.
60'
Koke posílal ze standardní situace před bránu Chivasu zajímavý centr. Balón však přeci jen odklidil jeden z bránících hráčů.
59'
Střídání v týmu CD Guadalajara: ze hřiště odchází Vega, přichází Brizuela.
Střídání v týmu CD Guadalajara: ze hřiště odchází López, přichází Molina.
Střídání v týmu CD Guadalajara: ze hřiště odchází Oswaldo, přichází González.
58'
Teď ale domácí předvedli rychlou narážečku, po níž se dostal ke střele z hranice šestnáctky Ernesto Vega. Trefil ale střed brány a Adán tak balón nadvakrát zkrotil v rukavicích.
57'
Zdlouhavá kombinace Chivasu na útočné polovině. Mexický tým moc neví, co s přesilovkou.
55'
Carlos Villanueva si přidržel za dres unikajícího Kokeho a za to dostal žlutou kartu.
54'
Ve středu hřiště byl faulován Peralta. U míče zůstávají Mexičané.
53'
Atleti se po hromadném vystřídání na trávníku zatím spíše rozkoukávají. Pro střídající hráče to není snadné i vzhledem k tomu, že čelí početní přesile soupeře.
51'
Úvod druhé půle je zatím trochu rozháraný. Chivas zahrávali rohový kop, ovšem centr Lópeze si obrana Los Colchoneros pohlídala.
47'
To Guadalajara vyběhla do druhého dějství v totožné základní jedenáctce.
46'
Atlético o přestávce vyměnilo všechny hráče. Na hřišti jsou nově gólman Adán, dále Sanabria, Herrera, Montero, Koke, Muñoz, Correa, Sánchez, Felipe a Moya.
46'
První poločas zápasu International Champions Cupu mezi Guadalajarou a Atléticem Madrid gól nepřinesl. Jako první se osmělilo Atlético, které si kolem 20. minuty vytvořilo v rychlém sledu tři velké šance, ale Mexičany podržel výbornými zákroky brankář Gudino. Ve 24. minutě pak přišla velká komplikace pro evropského giganta. Unikajícího Vegu totiž stáhl na pozici posledního hráče Marcos Llorente, který si prohlédl červenou kartu a Atleti tak dohrávají o deseti. Obraz hry se poté vyrovnal, ovšem Guadalajara si zatím žádnou větší šanci nepřipravila.
45'
45'
Nyní to zkusili centrem z levé strany. Centr Ponceho však nabíhající hráče přelétl a míč skončil až v zámezí.
45'
Fotbalisté Guadalajary drží míč na útočné polovině, ale moc nevědí, jak se s ním přiblížit k šestnáctce nebo ho do ní dokonce dostat.
43'
Centr Kierana Trippiera od rohového praporku Mexičané odvracejí. Vše směřuje k bezgólovému poločasu.
43'
Na druhé straně se dostával do zakončení Álvaro Morata. Obránce mu na poslední chvíli balón ukopl a tak z toho bude roh.
42'
Z velké dálky vypálil Ernesto Alexis Vega. Bránu Atlética netrefil.
41'
Standardní situace Atlética nic velkého nepřinesla. Centr Lemara se totiž nikým netečován snesl až za bránu.
40'
Průnik Ernesta Vegy byl zakončen střelou, kterou defenziva Atética nepustila až na brankáře Oblaka.
38'
Roh domácí ubránili, ale u míče zůstali Atleti. Diego Costa se zkusil prosadit efektními nůžkami, bohužel pro Atlético a nezaujaté diváky netrefil bránu.
37'
Vpředu však má Atlético nebezpečné hráče. Saúl nyní nahrál do šestnáctky Vitolovi, který byl rychle dostoupen, ale stačil balón ještě posunout na Diega Costu. Ten si dělal místo odstrčením obránce, které mu prošlo a byť nezakončil, získal pro svůj tým alespoň roh.
36'
Fotbalisté z Madridu po vyloučení Llorenteho logicky nikam nepospíchají. Spíše na soupeře čekají na své polovině a spoléhají na protiútoky.
34'
Dalekonosná střela Dietera Villalpanda neměla gólové parametry. Oblakovu bránu minula.
33'
Po ubráněném rohu se řítili do brejku hráči Atlética. Kolmici za obranu dostával Vitolo, ale Gudino dobře vyběhl a sebral balón před záložníkem španělského mužstva.
32'
Přímý kop Villalpandy odklízel do zámezí Mario Hermoso. Další roh pro Guadalajaru.
30'
Na druhé straně rozehrával od rohového praporku Villalpando. Také Atleti si poradili.
29'
Los Colchoneros ale nebudou v deseti jen bránit. Po rychlé akci následoval rohový kop. Centr Lemara odklidili obránci.
27'
Poté, co si hráči Atlética vypracovali tři velké šance a vypadalo to, že přebrali otěže zápasu do svých rukou, přišla červená karta. To je samozřejmě voda na mlýn Guadalajary. Mexičané určitě vycítili šanci na dobrý výsledek.
26'
Následný přímý kop rozehrál Dieter Villalpando. Ten ale zamířil poměrně vysoko nad.
24'
Hráči Guadalajary se ubránili a vyrazili po rohovém kopu dopředu! Ernesto Vega už postupoval sám na bránu a na záda mu číhal Marcos Llorente. Ten ho strhl na trávník a následovat tak musela červená karta pro záložníka madridského klubu!
23'
Skvělé zákroky Raúla Gudina drží Guadalajaru! Mexický gólman sice nejprve neudržel míč po centru Trippiera, ale poté se ještě stačil postavit proti ráně Saúla a vytáhl balón nad břevno své svatyně!
21'
Další velká šance Atletů! Álvaro Morata postupoval na bránu z levé strany. Gudino však proti němu rychle vyběhl a vychytal forvarda Atlética levou nohou!
20'
První velká šance zápasu! Z nějakých 20 metrů napřáhl Thomas Lemar a jeho rána mířila do vzdálenější šibenice. Brankář Guadalajary Gudino se však vymrštil do vzduchu jako kočka a vyškrábl balón na roh!
19'
Aktivní Vitolo dostal míč na pravé křídlo, odkud ho chtěl servírovat do šestnáctky nabíhajícím útočníkům. Našel ale kopačku obránce, který ho odkopl do autu.
18'
Vitolo vysouval Diega Costu, který poslal míč do sítě. Útočník Los Colchoneros byl ale v ofsajdu a gól tak nemůže platit.
17'
Míč cpal z pravé strany do šestnáctky Vitolo. Jedne z obránců Guadalajary ale předvedl dobrý obranný zákrok a balón odvrátil.
15'
Žlutá karta také na druhé straně. Uviděl ji Dieter Villalpando.
14'
Villanueva byl faulován Diegem Costou. Kapitán Atlética vyfasoval žlutou kartu.
13'
Atleti zatím většinou dominovali na míči. Teď ho však drží fotbalisté Guadalajary, kteří ukazují, že také umějí kombinovat.
10'
K prvnímu rohu se propracovali domácí. Po něm se dostal k hlavičce Oribe Peralta, který ale bránu netrefil.
7'
Ten kopal Lemar. Mexičané se dokázali ubránit.
6'
Míč poslal před bránu Kieran Trippier jeho centr srazili hráči Guadalajary na rohový kop.
6'
Atlético bude zahrávat standardní situaci z levé strany. Sudí si ještě rovná hráče v šestnáctce.
4'
Ofsajd zastavil postup domácího Oribeho Peralty.
2'
Hned jsme viděli první rohový kop Atlética, který ale obrana Guadalajary pokryla.
1'

CD Guadalajara: Gudino – Van Rankin, Briseno, Oswaldo (C), Ponce – Villalpando, López, Peralta, Cervantes – Vega, Villanueva.
Náhradníci: Rodríguez, Antonio Torres – Basulto, Beltran Cruz, Brizuela, Cisneros, Gonzalez, Huerta Valera, Madrigal, Marin, Mayorga, Mier, Molina, Pérez, Pulido, Sandoval, J. Sánchez, Alan Torres, Zendejas.

Atlético Madrid: Oblak – Trippier, Savić, Hermoso, Renan Lodi – Vitolo, Llorente, Saúl, Lemar – D. Costa (C), Morata.
Náhradníci: Adán, Dos Santos – Camello, Correa, Herrera, Felipe, Montero, Moya, Munoz, Koke, Riquelme, Sanabria, M. Sánchez, Saponjić.

Rozhodčí: Toledo – Mariscal, Greeson (USA).
Club Deportivo Guadalajara

Chivas je Mexický tým, kterému se loňská sezona příliš nevydařila a ani do té nové nevstoupil příliš dobře. Včera sehrál duel na hřišti Santosu Laguna a prohrál jej jednoznačně 0:3, i když herně se jednalo o docela vyrovnaný duel.

V přípravě Chivas sehrál dva duely proti nejslavnějším celkům Argentiny. River Plate podlehli 1:5 a Boce Juniors 0:2. Na ICC již má tým za sebou také dva duely a také je prohrál, s Fiorentinou 1:2 a Benficou 0:3.
Atlético Madrid

Atlético má prozatím za sebou jeden přípravný zápas, ve kterém si před třemi dny poradilo s Numancií 3:0 a poté se tento klub přesunul do USA, kde jej čekají čtyři duely. Tento s Chivasem a následně s Realem Madrid v rámci International Champions Cup a poté dva přátelské zápasy s All Stars MLS a se San Luis. Poslední duel ICC sehrají ve Stokholmu s Juventusem.

Atlético je v rámci přestavby před novou sezonou. Tým již opustila největší hvězda Antoine Griezmann (Barcelona) a pryč se poroučeli také Rodri (Manchester City) a také Lucas Hernandéz (Bayern Mnichov). Na odchodu je také Angel Correa, který jedná s AC Milán.

Naopak tým za rekordní sumu posilinil supertalent João Félix z Benficy Lisabon a přišli i Felipe a Héctor Herrera z FC Porto, Marcos Llorente z Realu Madrid, Renan Lodi (CA Paranaense), Kieran Trippier (Tottenham) a Mario Hermoso (Espanyol)
Hezký den přeji u online přenosu z oblíbeného International Champions Cup, kde se v Arlingtonu utká slavné Atlético Madrid proti Club Deportivo Guadalajara.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 03:00.