Domácí tak obrali vedoucího lídra tabulky o body, když dokázali šest minut před koncem vyrovnat. Liberečtí byli ve druhém poločase lepším týmem a zaslouženě vyrovnali. To je ode mě vše. Přeji příjemný zbytek dne.
90+1
Hlavní rozhodčí nastavuje jednu minutu navíc.
90
Zbytek utkání se spíše jen dohrává. Liberečtí se hnát už nikam nebudou a s bodem bude více než spokojeni. Hosté chtějí sice útočit, ale příliš se jim to nedaří.
88
Hosté jsou hodně opaření. I když po celý zápas vedli a byli lepším týmem, inkasovali těsně v závěru a to je bude zřejmě stát dva body.
86
I domácí družina střídá. Ze hřiště odešel Jánošík, místo něj přišel Bouška.
86
Hosté střídají. Ze hry odejde Přerovský, který přenechá své místo Michnovi.
84
Liberec právě vstřelil branku!
Domácí nakonec vyrovnávají. Centr do šestnáctky nedokázali hostující hráči odvrátit. Toho využil FILIP KMONÍČEK, který vyrovnává stav utkání na 1:1.
82
Žlutou kartu vidí také zástupce domácího týmu. Za faul zezadu ji inkasoval kapitán Soběslav.
82
Do hry se podívá další ofenzivní hráč. Liberecký Šulc přijde do hry a nahradí Beníška.
81
Domácí fotbalisty brzdí nepřesná rozehrávka a stále se nemohou dostat do větší blízkosti brněnské branky.
80
Na libereckém Městském stadionu se nám zatím rozběhla poslední desetiminutovka hry, která rozhodne o osudu dnešního utkání.
79
Dnešní utkání sleduje 60 diváků.
78
Liberečtí dál zůstávají u balonu, který vybojovali po souboji Morezenka s Lapešem. Zatím se ale dopředu nehrnou a vyčkávají na vhodný moment.
76
Domácí se dostali do slibné šance na vyrovnání. Z hranice vápna nepříjemně vypálil Morozenko, který však trefil pouze prostředek brány, kde stál připravený Veselý.
74
Zároveň střídají i hosté. Na hřiště se podívá Kunc. Ze hry odejde Jurdík.
74
Domácí trenér Chytrý střídá podruhé. Ze hry odejde Leibl, kterého nahradí Kmoníček.
74
Nastartovaného Musiola zastavil obránce Zezula a odkopává míč do autu. Liberečtí budou vhazovat na polovině hřiště.
73
Liberecká juniorka se vymanila ze sevření a pokusila se ohrozit branku Veselého. Centr letící do vápna však v pohodě sebral brněnský strážce svatyně.
72
Druhá branka hostů visí ve vzduchu. V posledních minutách tlačí svého soupeře, který se pouze brání a odkopává.
70
Odpracováno má dnes brněnský Kršák, který přepustí své místo Lapešovi.
69
Z následného rohového kopu však hráči v červených dresech nic nevytěžili. Centr do šestnáctky odvrátil Morozenko.
68
Hostující Jurdík se dostával do slibné příležitosti. Naštěstí pro domácí tým zakročil na poslední chvíli obránce Pokorný a odkopl míč na rohový kop.
66
Žluté napomenutí vidí hostující Janoščin.
65
I domácí družina poprvé střídá. Ze hry odešel Butenin, kterého vystřídal Dydowicz.
64
Janoščin hledal svým centrem od levé postranní lajny někoho ze svých spoluhráčů. Bohužel pro hosty nikoho nenašel a domácí hráči budou rozehrávat.
63
Hra se nám teď poněkud kouskuje a obě mužstva se střídají v držení míče. Liberecká družina bude muset přidat, pokud bude chtít připravit lídra tabulky o nějaké body.
61
Zbrojovka střídá podruhé. Odchází Mohamed, místo něj přijde Stehlík.
60
Hosté z Brna se domácí tlaku zdárně ubránili a sami se pokusili o útočný výpad. Ke střele se dostal Jurdík, ale libereckou branku vůbec netrefil.
58
Hosté poprvé střídají. Do hry se podívá Malík, který nahradí Varaďiho.
57
Domácí fotbalisté teď hodně přitlačili na pilu a hosté se zuby nehty musí bránit. Zbrojovka se ubránila pouze za cenu rohového kopu.
56
Brňané měli další příležitost ke skórování. V šestnáctce už balon mířil na volného Jurdíka. Včas však zakročil domácí Pokorný, který odvrátil do bezpečí.
54
Musiol se šikovně obtočil kolem svého strážce a pokoušel se odcentrovat do vápna. Pas se mu ale vůbec nepovedl a skončil za brankou Veselého.
53
Domácí fotbalisté jsou v úvodních minutách druhého poločasu aktivnější a pokoušejí se o gólovou myšlenku. Ta však zatím ani z daleko nepřišla.
51
První žlutou kartu utkání vyfasoval hostující Kršák.
50
Hráči v modrých dresech sice přitlačili svého soupeře do šestnáctky, ale to bylo tak od domácích mladíku vše. Nepřesná rozehrávka na Jánošíka skončila v autu.
49
Hosté také nevstoupili do druhé půle nějak oslnivě. Dvakrát zbytečně ztratili balon po nepřesné rozehrávce. Liberecké však trápí stejný problém.
48
Liberecká družina se dostala až před branku Veselého. Tam ale také celá akce skončila, včasným vyběhnutím brankáře Zbrojovky.
47
Druhý poločas začal a u balonu jsou domácí fotbalisté. Ty zatím nikam nespěchají a v poklidu kombinují na vlastní polovině.
46
Druhý poločas začne přibližně v 14:01 .
V prvním poločase jsme viděli na libereckém Městském stadionu celkem pohledné fotbalové představení. Šance ke skórování měly oba týmy a doufejme, že ofenzivní jízda bude pokračovat i ve druhé půli.
45
Poslední sekundy prvního poločasu se dohrávají na polovině hřiště. Oba týmy se nejspíše už chystají do kabin a nic vážného tak již neuvidíme.
43
Hosté už mohli vést o dvě branky. Nepřesnou rozehrávku mohl potrestat Varaďa, který získal míč na polovině hřiště a postupoval vstříc brankáři Zoulovi. Ten ale dobře zakročil a druhý gól za svá záda nepustil.
41
Rohový kop, o který se postaral Jánošík znovu nic významného Libereckým nepřinesl. Navíc se budou muset hodně rychle vracet, protože hosté jdou do rychlého brejku.
40
Morozenko byl poslán k zemi a liberecká družina bude odkopávat od vlastní šestnáctky. Toho se ujal Pokorný, který přesunul hru až na polovinu hostů.
38
Liberecká obrana se tentokrát bez chybičky ubránila. Jenže další nepřesná rozehrávka Butenina, domácí fotbalisty balonu zbavila.
37
Brňanům jednobrankové vedení nestačí a touží přidat další přesné zásahy. O ten se teď pokoušel Jurdík, ale jeho rána byla zblokována.
35
Brno právě vstřelilo branku!
Nádherná akce hostů končí první brankou utkání. Mohamed to udělal náramně, když obešel několik domácích obránců a poté přihrál volnému LUKÁŠI MATYSKOVI, který pohotově překonal libereckého brankáře.
34
Dlouhý pas Butenina na rozběhnutého Musiola byl příliš dlouhý a liberecký útočník jej dostihnout nemohl. Hráči v červených dresech bude rozehrávat od vlastní branky.
33
I hosté měli možnost ohrozit branku Zoula z přiměřené vzdálenosti. O přímou střelu se pokusil Janoščin, který však trefil pouze domácího obránce.
31
Brněnská Zbrojovka inkasovala pouze šestkrát z posledních deseti utkání. Domácí ofenziva to tak bude mít dnes hodně těžké.
29
Výhodu standardní situace měl liberecký Slovan. K míči se kousek za hranicí šestnáctky postavil Morozenko a vystřelil. Jeho šance nebyla marná, ale chyběli ji potřebné parametry, když skončila jen těsně vedle levé tyče.
28
O exekuci rohového kopu se postaral domácí Jánošík. Našel však pouze hlavu jednoho z Brněnských, který odhlavičkoval do bezpečí.
26
Na druhé straně se blýskl pěknou ranou Musiol. Ten z úhlu vypálil na Veselého a ten se měl co ohánět, aby balon vyrazil mimo tři tyče.
25
Nebezpečný Mohamed se řítil do další vyložené šance. Veškeré vzrušení však bylo zbytečné, protože hostující útočník stál v ofsajdu.
23
Horká chvilka přišla pro brankáře Zoula. Tomu míč vypadl po střele jednoho z brněnských fotbalistů. Naštěstí své zaváhání dokázal rychle napravit a balon chytit na druhý pokus.
22
Zbrojovka Brno měla k dispozici dva rohové kopy. Z ani jednoho však nic vymyslet nedokázala a Liberečtí se zdárně ubránili.
21
Hráči v červeno bílých dresech dobře napadají rozehrávku soupeře. Ten pod tlakem chybuje a míč pouze lacino odevzdal.
19
První branku utkání měl na kopačce brněnský Mohamed Traore. Ten dostal krásnou přihrávku za beky a řítil se sám na brankáře Zoula. Jeho následná střela však skončila pouze na boční síti.
18
Přerovský fauloval Coufala a liberecká družina bude mít k dispozici přímý volný kop. Ten se domácí pokoušeli rychle rozehrát , ale nic z toho nebylo.
16
Hosté se vykombinovali až před domácí šestnáctku. Tam ale o balon přišli po nepřesné rozehrávce. Liberecký Leibl poté odkopává do bezpečí.
14
První šanci od rohového praporku dostanou také domácí fotbalisté. O exekuci rohového kopu se postaral Morozenko, avšak nikoho v vápně v modrém dresu nenašel.
13
Souboj Zezuli s Morozenkem dopadl lépe pro hráče brněnské Zbrojovky. Ten pro svůj tým získává autové vhazování.
12
První rohový kop brněnských fotbalistů hodně zavařil domácí obraně. Centr do vápna doputoval až na hlavu Jurdíka. A jen dobrý zákrok Zoula uchránil domácí od pohromy.
10
Hosté se dožadují pokutového kopu. Pokorný se tělem opřel do protihráče a ten se skácel k zemi. Jeho počinek byl však zcela v souladu s pravidly a žádná penalta se kopat nebude.
9
Brňané opět zklidnili hru a s rychlejší rozehrávkou zatím hodně váhají. K té nakonec došlo po přihrávce Matyska. Kombinace byla ale nepřesní a končí v zámezí.
7
První větší šanci registrujeme na straně libereckých mladíku. Centr do šestnáctky se přesně snesl na hlavu Musiola, který ale nedokázal přesně zacílit a trefil pouze dobře postaveného Veselého.
6
Ale i domácí fotbalisté se zahrají. Butenin rozehrál na Karamatiče, který posunul ještě na nabíhajícího Leibla. Ten už však herní pomůcku na hřišti nezastihl.
5
Liberecká juniorka je zatím v úvodu utkání hodně pasivní. Zbrojovka má navrch a balon svému soupeři zatím půjčuje pouze vyjímečně.
4
Hosté v červeno bílých dresech se probíjeli do první vážnější šance. Mohamed Traore však nepřešel přes domácího obránce Karamatiče, který nebezpečný brejk zastavil.
3
U balonu poprvé také brněnská Zbrojovka. Ta se neukvapila a s rozehrávkou dopředu příliš nespěchá a zatím kombinuje pouze na vlastní polovině.
2
Domácí se ujali rozehrávky a hned se hrnou do útoku. Nepřesné rozehrávka však liberecké o míč připravila.
1
-1
Obě mužstva již nastupují na hrací plochu. Domácí nastoupí v modrých dresech a hosté z Brna v dresech červeno bílých.

FC Slovan Liberec: Zoul - Karamatič, Butenin, Beníšek, Coufal, Soběslav, Musiol, Jánošík, Leibl, Pokorný, Morozenko.

FC Zbrojovka Brno: Veselý - Hyčka, Kršák, Varaďa, Přerovský, Zezula, Buchta, Matyska, Mohamed, Janoščin, Jurdík.

Rozhodčí: Hrubeš K. - Černý, Krupa.
Domácí fotbalisté Slovanu na tom tak dobře nejsou. Se ziskem 11 bodů okupují až čtrnáctou pozici v tabulce. Své body si vysloužili za tři vítězství a dvě remízy. Poslední vystoupení liberecké družiny dopadlo dělbou bodů po domácí remíze 1:1 s Baníkem Ostrava.
Hosté zatím suverénně vládnou juniorské lize. Po deseti odehraných kolech mají na svém kontě 25 bodů, které získali za osm výher a jednu remízu. V posledním kole změřila Zbrojovka své síly se soupeřem z Olomouce. Toho dokázala na vlastním stadionu porazit hubeným výsledkem 1:0.
Vítáme vás u on-line přenosu z juniorské ligy. V jedenáctém kole na sebe narazí FC Slovan Liberec, který bude hostit na libereckém Městském stadionu Zbrojovku Brno. Utkání začíná v 13:00.