Toť vše. Děkuji za pozornost a přeji hezký zbytek dne.
Ze zápasu, který vypadal po první půli rozhodnutý, se stalo pořádné drama. Hosté byli ve druhém poločase lepší a čtvrt hodiny před koncem snížili na 2:1. Samotný závěr byl pak velmi vyhrocený, další gól však nepadl a domácí Bohemians si tak připisují vítězství.
90+2
90
Žlutou kartu v nervozním závěru vidí Malina.
90
Poslední střídání na straně domácích. odešel Koštíř, přišel Lukáš.
89
Na trávníku se teď strhla potyčka. Odměnou jsou žluté karty na obou stranách. Dostává jí Žaloudek a Szotkowski.
89
87
Rohový kop pro Baník Ostrava.
85
Havránek si teď doskočil pro dlouhý balón.
85
Nakonec se však zvedl a může pokračovat.
Baník právě vstřelil branku!

A branka přichází! Přímý kop krásně zahrál Helešic, jeho střelu sice vyrazil gólman Havránek, jenže z dorážky se prosadil DOMINIK ŠPAVELKO a snižuje na 2:1.
74
Trnka fauloval těsně před vápnem a dostává žlutou kartu.
73
Ostrava už hodně otevřela obranu a hraje vabank. Kýženého gólu však zatím nedosáhla.
69
Pěkná střela Maliny. Chybělo akorát zamířit trochu níž.
68
Další střídání Bohemians. Odešel Havel, přišel Řezníček.
68
Velkou šanci měl Artemuk, jeho technickou střelu však vykopl z brány jeden z obránců Baníku.
66
Koštíř posílal do protiútoku Trnku, obrana hostů včas zasáhla.
65
Ostrava teď tlačí svého soupeře.
63
Protiútok Bohemians končí po přihrávce do ofsajdu.
61
Za faul zezadu vidí žlutou kartu domácí Petr Rothe.
60
Hlavička domácího hráče skončila na břevně! Dobrá šance pro Klokany.
60
Po faulu budou rozehrávat Bohemians.
57
Střídání domácího týmu. Odchází Hejno, přichází Nováček.
56
Kombinace Artemuka s Košatou skončila pěknou střelou druhého zmiňovaného. Brankář Macej byl však včas na zemi a střelu zlikvidoval.
55
Další střídání Ostravy. Odešel Tomšů, přišel Hrdlička.
53
Matěj Helešic teď nezpracoval pěkný centr od svého spoluhráče.
52
Střela Žaloudka letěla hodně mimo.
51
Střídání domácích. Odešel Hubínek, přišel Trnka.
50
A hosté vstoupili do druhého dějství mnohem lépe. Po střílené přihrávce právě nového hráče Szotkowskiho, měla obrana domácích co dělat, aby balón odvrátila.
46
Baník do druhého poločasu vystřídal. Místo Opatřila, přišel Szotkowski.
46
Druhý poločas začne přibližně v 14:35.
První poločas jednoznačně patřil domácím, kteří byli mnohem lepším týmem a navíc střelili dva góly. Uvidíme, zdali se Baník do druhého poločasu zlepší.
45
45
Další důrazná domluva rozhodčího, tentokrát pro kapitána Radka Žaloudka a vzápětí byl písknut konec prvního poločasu.
44
Hlavička ostravského hráče mířila mimo. Odkop od brány Bohemians.
43
Na druhé straně vybojovali hosté rohový kop.
43
Hezkou střelu předvedl Malina. Brankář Macej byl však na svém místě.
42
Havránek sebral balón do náruče a může v klidu rozehrát.
41
Po ošklivém zákroku dostává důraznou domluvu Marek Koštíř. Standardní situace pro Ostravu.
38
Těsný ofsajd Artemuka, domácí jsou však nadále aktivnější než Baník.
35
Trenér hostů není evidentně spokojen s předvedenou hrou svých svěřenců, do hry tak posílá nového hráče. Za Martina Honiše přichází Dominik Špavelko.
33
Pěkná přihrávka našla Žaloudka, ten však nedokázal dobře zpracovat.
31
Další rychlá akce domácích byla zakončena nepřesným centrem. Domácí však zůstávají u míče.
28
Bohemians jsou při chuti. Další střela Havla letěla kousek nad.
27
Bohemians právě vstřelili branku!

Domácí vedou už 2:0. Artemuk potáhl balón po levé straně a přihrál MARTINU HEJNOVI, který střílel do prázdné brány.
23
Domácí nyní měli obrovskou šanci, samostatný úprk a následnou střelu ale skvěle zlikvidoval brankář Baníku.
19
Hosté se prakticky vůbec nedostávají do hry, domácí Bohemka je zatím lepším týmem. Nyní se pokusila ohrozit bránu střelou z dálky, nicméně balon skočil a ocitl se vysoko nad svatyní Baníku.
14
Nyní už se ale klokani prosazují! Hosté centr po průniku z pravé strany sice ještě odvrátili, ale domácí vrátili míč do malého vápna a následně jej dokázali dostat za záda brankáře Baníku. Úspěšným střelcem byl MARTIN HEJNO.
12
Bohemka se nyní dostala do velké šance, ale střelu z vápna hosté dokázali zblokovat.
7
V úvodu zápasu jsou aktivnější domácí klokani, kteří se už dvakrát dostali do zakončení. Zatím však neuspěli.
1

Bohemians Praha 1905: Havránek – Malina, Rothe, Pechr, Košata – Hubínek, Žaloudek, Koštíř – Havel, Hejno, Artemuk.
Náhradníci: Řezníček, Nováček, Lukáš, Trnka, Došek

FC Baník Ostrava: Macej – Fojtík, Honiš, Kaša, Opatřil, Šašinka, Behan, Kundrátek, Matěj, Tomšů, Helešic
Náhradníci: Hrdlička, Szotkowski, Špavelko, Jaška

Rozhodčí: Orel – Pilný, Trska..
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 13:30.