To je ode mě s konstatováním výhry Zbrojovky Brno pro dnešek z tohoto zápasu vše. Děkuji za pozornost a přeji příjemný zbytek dnešního dne, například sledováním některého z textových online přenosů na portálu Onlajny.com. Těším se na Vás zase u nějakého dalšího (nejen fotbalového) Onlajnu, na počtenou!
Gólová smršť ve druhém poločase nakonec dopadla lépe pro hosty z Brna. Brňané vstřelili v prvním poločase o jednu branku více, než jejich hostitel a to rozhodlo o dnešním výsledku (3:4). Domácí sice od stavu 1:4 dělali, co jim nohy stačily, ale na víc, než snížení na jednobrankový rozdíl nedosáhli. Brno si tak do tabulky připisuje další tři důležité body a dotahuje se v tabulce na vedoucí Mladou Boleslav, která má však odehraný o jeden zápas méně.
90+3
90+3
Sedlák přestřeluje domácí branku a rozhodčí Jech ukončuje dnešní zápas.
90+2
Střídání v týmu FC Zbrojovka Brno: ze hřiště odchází Tomáš Weber, přichází David Krška.
90+1
Rozhodčí Jech nastavuje 3 minuty nad řádnou hrací dobu.
90
Příbram právě vstřelila branku!
Po rohu Junka se dostává k míči MARTIN KRAMEŠ a z bezprostřední blízkosti snižuje na 3:4. Asistence: Jiří Junek.
89
Martin Krameš (PRI) obdržel žlutou kartu za útočný faul.
88
Kvída fauluje Bednáře na polovině hřiště.
87
Střídání v týmu FC Zbrojovka Brno: ze hřiště odchází Alois Hyčka, přichází David Pazourek.
86
Střídání v týmu 1.FK Příbram: ze hřiště odchází Štěpán Hlinka, přichází Jan Kvída.
85
Weber přestřeluje domácí branku.
84
Střídání v týmu 1.FK Příbram: ze hřiště odchází David Kilián, přichází David Sandr.
83
Střídání v týmu FC Zbrojovka Brno: ze hřiště odchází Dominik Duda, přichází Kevin Babička.
82
Srážka dvou domácích hráčů, Kilián musí být odnášen na nosítkách ze hřiště.
81
Po rohu Junka se FILIP ŘEZÁČ trefuje hlavou do sítě hostů. Asistence: Jiří Junek.
80
Junek se probíjí obranou hostů a vybojovává roh.
79
Duda přestřeluje domácí branku.
78
Šindelář nezakončil útočnou akci přesně.
77
Řezáč přestřeluje branku o úctyhodnou vzdálenost.
76
Roh Webera odkopl Mareš do bezpečí.
75
Střídání v týmu FC Zbrojovka Brno: ze hřiště odchází Fabián Slančík, přichází Petr Fojtík.
74
Slančík přihrává Dudovi a ten přestřeluje domácí branku.
73
Halouska nebezpečný přímý kop Junka hostující brankář chytá.
72
Po faulu na Junka kope sám Junek přímý kop.
71
Brno právě vstřelilo branku!
FABIÁN SLANČÍK vystihl malou domů Ježdíka a zakončil na 1:4 pro hosty. Bez asistence.
70
Kočí chytá nebezpečnou střelu Pospíšila.
69
Junek zahrává míč před Dudou raději do autu.
68
Útočný faul Řezáče na Buchtu.
67
Střídání v týmu 1.FK Příbram: ze hřiště odchází Jiří Mareš, přichází Jiří Michalec.
66
Halouska odkopává míč před dobíhajícím Brandnerem.
65
Protiútok zakončuje střelou mimo branku Řezáč.
64
Roh Webera likviduje Mareš a domácí jdou do protiútoku.
63
Domácí Ježdík raději odkopává míč na roh.
62
Junek rozvíjí útočnou akci domácích, ale neúspěšně.
61
Přímý kop Webera likviduje Kočí.
60
Po přímém kopu Matějů zakončuje nepřesně Krameš.
59
Po faulu na Matějů kopou domácí přímý kop.
58
Hlinka přihrává ideálně Řezáčovi, ale ten míjí branku.
57
Ježdík raději vrací míč Kočímu.
56
Střídání v týmu FC Zbrojovka Brno: ze hřiště odchází Jakub Přichystal, přichází Daniel Pospíšil.
55
Nikým nehlídaný JAN SEDLÁK z třiceti metrů nádhernou střelou pod levou spojnici tyčky a břevna zvyšuje na 1:3. Bez asistence.
54
Keresteš centruje na Dudu, ten hlavičkou míjí branku.
53
Sedlák fauluje Mareše.
52
Buchta likviduje další vyloženou šanci Brandnera.
51
Brejk Řezáčem likviduje skluzem Buchta.
50
Před útočícím Kramešem odkopává Keresteš.
49
Matějů obehrává přichystala.
48
Buchta odkopává před dotírajícím Brandnerem míč.
47
Řezáč vystřelil z vápna, střelu tečoval Sedlo, ale Halousek byl pozorný.
46
Střídání v týmu 1.FK Příbram: ze hřiště odchází Zoran Danoski, přichází Jiří Junek.
Střídání v týmu 1.FK Příbram: ze hřiště odchází Lukáš Stratil, přichází Patrik Brandner.
46
46
Hosté se dostali velmi brzo do vedení zásluhou Slančíka, jenže na tento fakt dokázal už o 7 minut později odpovědět taktéž brankou Řezáč. Dlouho to vypadalo na nerozhodný poločasový výsledek, jenže to změnil minutu před přestávkou agilní Alois Hyčka, který se hlavou prosadil a Brno tedy šlo do šaten za příznivějšího stavu.
45+2
45+2
Před 115 diváky ukončuje rozhodčí Jech první poločas.
45+1
Přichystal ideálně nacentroval do vápna na ALOISE HYČKU a ten v nastavení posílá hosty do vedení – 1:2! Asistence: Jakub Přichystal.
45
Po přihrávce Dudy hlavičkuje ve vápně Sedlo a Kočí excelentně míč vyráží.
44
Před dobíhajícím Sedlem odkopává míč Kočí do bezpečí.
43
Slančík z vápna přestřeluje branku.
42
Kočí chytá na kraji vápna míč před dotírajícím Slančíkem.
41
Další střela Sedla míří mimo branku.
40
Sedlák se pokusil přihrát do vápna, ale Kočí byl u míče dříve.
39
Sedlo míří z vápna nad branku.
38
Hlinka ideálně nacentroval do vápna, Halousek před Řezáčem chytá míč do náruče.
37
Po autu Keresteše se ocitl Hyčka v ideální pozici ve vápně, ale Hlinka ho obehrál.
36
Přichystal přihrál ideálně Slončíkovi a toho bravurně vychytal Kočí.
35
Po faulu na Hlinku rozehrává Krameš přímý kop.