Kvalifikace ME U21 -  ONLINE PŘENOS -  Černá Hora : Kazachstán - 16. října 2018   16:00

Černá Hora
Černá Hora
20' Uskoković  • 53' Milošević  • 73' Vukotić  • 82' Drinčić  • 87' Miličković
5:1
(1:1)
Kazachstán
Kazachstán
26' Soltanov
Černá Hora
Carević – Pesukic, Drinčić, Uskoković, Vukčević (C) – Bubanja, Vukotić (84. Terzić) – Osmajić (79. Camaj), Lončar, Stijepović (84. Miličković) – Milošević.
Ljubanovic – Kumburović, Camaj, Zečević, Terzić, Miličković, Marko Vučić.
P. Viljanen – R. Vihreävuori, M. Lamppu (všichni FIN)
Stadion Kraj Bistrice (Nikšić).
Kazachstán
Seisen – Kassym, Kussyapov, Orynbassar (C), Tursynbaj – Tulejev (78. Sarbaj), Karimov (72. Machan), Pairuz (59. Uchanov) – Orazov, Soltanov, Zhagorov.
Sotnik – Machan, Sarbaj, Uchanov, Batyrchanov, Nurdalijev, Aitore.

Děkuji za pozornost a přeji příjemný zbytek úterního dne. Na shledanou.
Ve druhé půli přišla gólová smršť ze strany Černé Hory, který překonala hostujícího gólmana hned čtyřikrát a uštědřila soupeři debakl. A to nebýt kazašského brankáře, byl by příděl ještě větší, jen díky Seisenovi to je "pouze" 1:5 v neprospěch Kazachstánu, ani za jednu branku nemohl.
90+4'
90+3'
Carević ještě jednou rozehraje a poté bude duel ukončen.
90+2'
Hosté se teď hodně zlobí na hlavního arbitra, který místo ponechané výhody píská faul.
90+1'
Rozhodčí se rozhodl nastavit ještě tři minuty, ačkoliv v tomto případě k tomu nebyl důvod.
87'
Černá Hora právě vstřelila branku!
Pěkná akce domácího mužstva, Camaj přihrál patičkou do běhu Pesukicovi, ten odcentroval před bránu, kam naběhl MARKO MILIČKOVIĆ a balón poslal k bližší tyči, kam Seisen nemohl dosáhnout.
84'
Střídání v týmu Černá Hora: ze hřiště odchází Stijepović, přichází Miličković.
Střídání v týmu Černá Hora: ze hřiště odchází Vukotić, přichází Terzić.
82'
Po rohovém kopu prodloužil Uskoković hlavou míč k MILOSI DRINČIĆOVI, který z bezprostřední blízkosti poslal míč k bližší tyči. Seisen se musí na obranu hodně zlobit, neboť soupeře ponechal z cela volného.
81'
Povedená rána Stijepoviće, kterou Seisen vyškrábl nad břevno. Domácí jsou jasně lepší.
80'
Camaj se hned uvedl dobrou střelou k bližší tyči, Seisen byl ovšem ve střehu a balón ukryl do rukou.
79'
Střídání v týmu Černá Hora: ze hřiště odchází Osmajić, přichází Camaj.
78'
Střídání v týmu Kazachstán: ze hřiště odchází Tulejev, přichází Sarbaj.
76'
Domácí přenesli hru ke svému brankáři, čas hraje v jejich prospěch.
73'
Domácí si jdou pro vítězství. ILJA VUKOTIĆ naběhl podél hranice pokutového území více na střed a poté zamířil do vzdálenějšího horního rohu bránu, kam Seisen nemohl dosáhnout.
72'
Střídání v týmu Kazachstán: ze hřiště odchází Karimov, přichází Machan.
69'
Pesukic si vynutil faul u postranní čáry, jeho tým rozehraje volný kop.
68'
Hosté vyrazili ve třech proti třem, ovšem Karimov prováhal vhodný okamžik pro přihrávku a o balón přišel.
66'
Žlutou kartu dostává Uchanov (Kazachstán), jenž skluzem zajel do Vukotiće. Tady je žlutý trest zcela na místě, během deseti minut šest žlutých karet. Je vidět, že emoce pracují.
65'
Žlutou kartu dostává Stijepović (Černá Hora) po faulu na předchozího hříšníka Zhagorova. Nutno říct, že domácí fotbalista si o kartu koledoval už hodně dlouho.
64'
Žlutou kartu dostává Zhagorov (Kazachstán).
63'
Karimov předvedl ukázkový sprint, ovšem když zjistil, že přeci jen o míč přijde, spadl na zem. Mohl být rád, že neviděl kartu za filmování.
62'
Soltanov se snažil před bránou Černé Hory střihnout nůžky, ty se mu ale vůbec nezdařili a Carević tak nemusel zasahovat.
61'
Žlutou kartu dostává Uskoković (Černá Hora).
Žlutou kartu dostává Orazov (Kazachstán).
60'
Poměrně velká strkanice se strhla u postranní lajny, rozhodčí bude udělat karetní tresty.
59'
Střídání v týmu Kazachstán: ze hřiště odchází Pairuz, přichází Uchanov.
58'
Hosté se statečně rvali o míč u pokutového území, ale nakonec se nikomu nepovedlo vystřelit.
57'
Žlutou kartu dostává Milošević (Černá Hora).
57'
Karimov obdržel úder loktem do hrudi od střelce druhé brány Černohorců a těžce se zvedá z trávníku. Milošević za svůj prohřešek pyká.
56'
Stijepović střílel z levé strany příliš vysoko nad soupeřovu svatyni.
53'
Domácí jdou zpátky do vedení, po autovém vhazování se míč dostal ke STERFANU MILOŠEVIĆOVI, který se dokázal probít až před bránu a poté trefit přesně vzdálenější horní roh brány. Tady nemohl Seisen nic dělat.
53'
Carević se musel pořádně natáhnout, aby letící míč ukryl do rukou.
51'
Hosté si nerozuměli při své souhře, míč končí u Careviće.
50'
Milošević pálil v dobré pozici na pravé straně, míč však udeřil až příliš silně a poslal jej vysoko nad bránu.
49'
Příliš přetažený centr letí za postranní lajnu, Osmajić neměl šanci si míč zpracovat.
47'
Na druhé straně pálil z dálky Vukčević, jeho dělovka byla zblokována vysoko nad.
46'
Carević hned v úvodu musel lapit daleký nákop, míč schoval do rukavic.
46'
Viděli jsem poměrně pohledný první poločas s šance i góly na obou stranách. Do vedení šli domácí, avšak to netrvalo dlouho a soupeř se rychle dotáhl. Poté úřadovali oba gólmani, ale především Seisena je třeba hodně pochválit, neboť zabránil minimálně třem jasným gólům. Bude se mu tak dařit i ve druhé půli?
45+3'
45+2'
Seisen sebral ze vzduchu míč do náruče a s rozehrávkou nepospíchá.
45+1'
Stijepović je zpátky na travnaté ploše.
45+1'
Nastavují se dvě minuty.
45'
Excelentní zákrok vytáhl v samém závěru Seisen. Přímý kop rozehrál Pairuz a jeho střela byla hodně povedená, míč mířil pod břevno, avšak hostující gólman se natáhl a vyrazil jej do zámezí.
44'
Domácí fotbalista odchází v doprovodu zdravotníků za postranní lajnu, kde je nadále ošetřován. Uvidíme, zda bude nutné takto na konci první půle střídání.
43'
Stejný hráč byl krátce na to faulován zcela evidentně. Jeho tým rozehraje přímý kop a sám Stijepović je ošetřován na trávníku.
41'
Stijepović v souboji s protihráčem upadl na zem, tentokrát si ale faul nevynutil.
40'
Uskoković zatáhl před bránou Kazachů soupeře za dres, což pozornosti sudího neuniklo. Domácí se tak musí stáhnout.
39'
Další faul na straně Kazachů, kteří budou čelit volnému kopu soupeře.
37'
Osmajić si teď v útoku počínal až příliš směle, po faulu na Soltanova musí míč odevzdat.
35'
Vukčević dobře pálil z hranice pokutového území do protipohybu brankáře, ten se ale stačil natáhnout a konečky prstů míč vyrazit na tyč, od které se posléze balón odrazil do zámezí.
34'
Domácí rozehráli volný kop z levé strany poblíž pokutového území, žádné nebezpečí z něj ale nevzešlo.
32'
Jeden z jeho spoluhráčů nyní tvrdě pálil, avšak míč se k Carevićovi nedostal.
32'
Pairuz nebojácně prošel až do pokutového území, vystřelit se mu sice nepovedlo, ale jeho tým bude rozehrávat roh.
30'
Kazaši rozehráli roh, míč proletěl pokutovým územím kolem klubka hráčů před bránou, v jednu chvíli to vypadalo, že se hosté dostanou ke střele, ovšem nakonec je vše jinak.
29'
Střelec úvodní branky Uskoković se teď provinil poměrně tvrdým faulem, rozhodčí mu pouze domlouvá.
26'
Kazachstán právě vstřelil branku!
Trošku kuriózní branka. Po přihrávce do pokutového území se pokoušel střílet Tulejev, byl však faulován a míč nezasáhl, avšak aniž by si to přál, přihrál jej na kopačku ZHANDOSE SOLTANOVA, který jej okamžitě poslal za bezmocného Careviće.
25'
Nepřesná přihrávka Černohorců končí u Seisena.
24'
Jeden z domácích borců už byl připraven střílet, avšak o míč v rozhodujícím momentu přišel.
23'
Hra se po úvodní brance poněkud zklidnila, odehrává se převážně u středového kruhu.
20'
Teď už se skóre mění. Milošević načasoval přesný centr od postranní lajny směrem k bráně, kde na míč vyskočil LUKA USKOKOVIĆ a hlavou jej poslal k bližší tyči. Seisen se jen ohlédl.
18'
Obrovská šance domácích, Stijepović našel přihrávkou na pravou stranu Lončara, ten střílel do horní části brány, avšak vyběhnutý Seisen na míč dosáhl a rukou jej tečoval do zámezí.
17'
Osmajić rozehrál přímý kop přímo z hranice pokutového území, jeho ránu neudržel Seisen v náruči, avšak naštěstí pro něj byli spoluhráči poblíž.
15'
Tentokrát se k hlavičce dostal Lončar, avšak mířil pro změnu příliš vysoko nad bránu.
15'
Další roh rozehrají Černohorci.
13'
Na druhé straně Drinčić hlavou zamířil přesně do náruče Seisena. Kdyby mířil k tyči, nejspíš by skóroval.
12'
Soltanov našel přihrávkou v pokutovém území Tursynbaje, ten si ale míč nedokázal zpracovat tak, jak by si přál, nakonec jej pouze lehce zasáhl a vyběhnutý Carević jej vyrazil do zámezí.
10'
Stoltanov se dožadoval faulu, ovšem dle mínění hlavního arbitra si Drinčić počínal čistě. Jeho tým bude vhazovat aut.
9'
Stijepović si míč až příliš ukopl od kopačky, ten mu utekl za postranní lajnu.
8'
Pesukic velmi dobře pohlídal míč v cestě do zámezí, o odkop se postará Carević.
7'
Hosté si přihrávali dlouho na své polovině, poté chtěli rychle přenést hru do útoku, avšak špatnou přihrávkou o míč přišli.
4'
Stijepović se snažil co to šlo, ale míč před brankovou čárou nedoběhl. Rozehrávat bude Seisen.
2'
Soltanov byl chycen do ofsajdové pasti.
1'

Černá Hora: Carević – Pesukic, Drinčić, Uskoković, Vukčević (C) – Bubanja, Vukotić – Osmajić, Lončar, Stijepović – Milošević.
Náhradníci: Ljubanovic – Kumburović, Camaj, Zečević, Terzić, Miličković, Marko Vučić.

Kazachstán: Seisen – Kassym, Kussyapov, Orynbassar (C), Tursynbaj – Tulejev, Karimov, Pairuz – Orazov, Soltanov, Zhagorov.
Náhradníci: Sotnik – Machan, Sarbaj, Uchanov, Batyrchanov, Nurdalijev, Aitore.

Rozhodčí: P. Viljanen – R. Vihreävuori, M. Lamppu (všichni FIN).
Poslední vzájemné zápasy

Kazachstán – Černá Hora 1:1
Černá Hora – Kazachstán 3:1
Kazachstán – Černá Hora 0:2
Kazachstán

Hosté jsou o dva body lepší, než jejich dnešní protivník. Na svém kontě mají rovněž dvě výhry, ovšem čtyři remízy a tři porážky a skóre 12:13. Ze hřišť soupeřů si ze čtyř klání odvezli čtyři body za výhru 3:0 v Lucembursku a remízu 2:2 v Bulharsku, vstřelili sedm branek a osm inkasovali. Nejlepším střelcem týmu je tříbrankový Maxim Fedin.
Černá Hora

Domácímu mužstvu náleží páté, předposlední místo s osmi body. Na svém kontě má z devíti utkání dvě výhry a stejný počet remíz při skóre 10:14, před svými fanoušky si dosud ze čtyř odehraných střetnutí připsali čtyři body za výhru a remízu, vstřelili čtyři góly a o jeden víc inkasovali. Jediným hráčem týmu, který dosáhl na víc než jeden gól, je Meris Skenderović, jenž docílil dvou branek.
Dobrý den, úterý přinese obrovské množství zápasů kvalifikace fotbalového Mistrovství Evropy hráčů do 21 let, jako druhý na řadu přijde souboj dvou sousedů tabulky skupiny 9, a sice Černé Hory a Kazachstánu. Favoritem je prvně zmíněný celek.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 16:00.