Je tu konec velice průměrného utkání mezi San Sebastianem a Osasunou. V celém průběhu hry jsme neviděli prakticky žádnou gólovou šanci a výsledek 0:0 je tak logickým vyústěním dění na hrací ploše.
90+3
Technický pokus v podání Carlose Vely mířil sice k tyči, balon ale v pohodě vyrazil Andrés Fernández.
90+2
Po centru z pravé strany se do zakončení dostával Agirretxe. Míč ale dokázal jen lehce tečovat a ohrožení brány z toho nakonec nebylo.
90+1
Nastavují se tři minuty.
90
Domácí brankář Bravo nakonec musel ještě zasahovat. Centr propadl až na malé vápno, kde gólman San Sebastianu dobře zasáhl před dotírajícím protihráčem.
90
Po faulu Castra je tu ještě přímý kop pro hostující tým. Míč je ale dobrých čtyřicet metrů od domácí brány.
89
Necelé dvě minuty před koncem jsou u míče znovu domácí. Jenže hodně daleko od brány soupeře.
88
Rychle se blíží závěr utkání a dnes to nevypadá, že bychom v tomto utkání viděli nějaký gól.
86
Hosté také potřetí střídají. Odešel Armenteros a nastupuje Timor.
84
Domácí Griezmann dokázal dopravit míč až do brány, jenže ještě před zakončením byl pískaný ofsajd.
83
Domácí potřetí střídají. Odešel Diego Ifrán, místo něj si zahraje Imanol Agirretxe.
82
Hra je stále hodně rozkouskovaná a vidíme neustálý boj ve středu hřiště.
80
Deset minut před koncem stále velice marně čekáme na gól nebo alespoň gólovou příležitost.
78
Fotbalisté San Sebastianu hodně drží balon, jenže daleko od brány soupeře.
76
Domácí Castro se dral přes brankáře Andrése Fernándeze do zakončení. Dokázal ho obejít, jenže tísněn obránci už nezakončil.
75
Přímý kop měli možnost kopat hosté. Po centru z levé strany musel zasahovat Bravo.
74
Střídání domácích. Odešel Zurutuza a nastupuje Ruben Pardo.
73
Domácí tým chystá další střídání.
72
Domácí fotbalisté se sice snaží s výsledkem něco udělat, jenže zatím se jim nedaří nic na soupeře vymyslet.
70
Střídají také domácí fotbalisté. Odešel Xabi Prieto a místo něj si zahraje Chori Castro.
69
Ani oni ale nedokázali na svého soupeře nic vymyslet.
68
Teď mají možnost domácí kopat rohový kop.
67
Po rychlé rozehrávce přišlo dokonce i zakončení. Se střelou doprostřed brány neměl ale Bravo sebemenší problémy.
66
Zurutuza táhl středem hřiště brejk domácího celku. O balon ale přišel a do protiútoku mohli jít také hosté. Po faulu skoro na polovině hřiště budou rozehrávat.
64
Íñigo Martínez posílal dobrý centr do vápna, hned ztrojený Vela ale v těžké pozici hlavičkoval nad bránu.
63
Hosté podruhé střídají. Odešel Sola a nastupuje Manuel.
62
Domácí sice dlouze kombinovali v blízkosti vápna soupeře. Pak ale přišla špatná přihrávka, míč v zámezí a bude z toho jen odkop.
60
Hra obou týmů je stále hodně nepřesná. Nyní mohl jít do brejku Ifrán, při svém úniku ale padl přes protihráče. Faul se nepískal a domácí se hodně zlobí.
58
Z pravé strany centroval Xabi Prieto, jeho pas do vápna byl ale příliš dlouhý a hosté se ubránili.
56
Z tribun se opět ozývá hlasitý pískot, na zajímavější akci ve druhém poločase stále čekáme.
54
Hra opět trochu postrádá fotbalovost. Domácí se sice snaží, jenže proti dobře bránícímu soupeři se jim nedaří.
52
Hosté mají možnost kopat další přímý kop, je to ale daleko od domácí brány.
50
Míč mají více ve své moci domácí fotbalisté, ani oni se ale nemohou dostat do zakončení.
49
Následný rohový kop si hostující obrana pohlídala.
48
Domácí se dostávali do zajímavého přečíslení, míč raději jen do zámezí odkopl Damià.
47
Také do druhého poločasu vstoupily oba týmy hodně zostra a sledujeme tvrdý boj ve středu hřiště.
46
Hosté o poločasové pauze vystřídali. Hrát nebude Alvaro Cejudo a místo něj nastupuje Roland Lamah.
46
Hráči se již opět pomalu trousí zpět na hrací plochu. Utkání bude za pár chvil pokračovat.
Je za námi první poločas, který příliš fotbalovosti na jedné nebo druhé straně nepřinesl. Mírně aktivnější byli hosté, kteří zahrávali hned několik standardních situací. Ty si ale domácí pohlídali a po půli je tak stav nerozhodný 0:0.
45+2
Poločas se dohrává a z tribun se ozývá hlasitý pískot nespokojených domácích fanoušků.
45+1
Nastavovat se budou dvě minuty.
45
Pomalu se blíží závěr prvního poločasu. U balonu jsou momentálně fotbalisté Osasuny.
43
Další žlutou kartu dostal Alejandro Arribas.
42
Hosté měli možnost kopat další roh, hráči San Sebastianu se opět bez větších problémů ubránili.
41
Stále sledujeme hodně důrazné utkání. Ani jeden z hráčů nechce ustoupit ani o metr a sledujeme velký boj.
40
Po dalším faulu hostů se znovu nehraje. Z poloviny hřiště budou rozehrávat domácí.
39
Za následné strkanice uvnitř vápna San Sebastianu dostal žlutou kartu právě Sola.
38
Do vápna se proti trojici protihráčů probíjel Sola. Neměl ale šanci na úspěch.
38
Následný přímý kop se hostujícímu týmu nepovedl.
37
Právě De La Bella nyní zatáhnul za záchrannou brzdu a po faulu na Armenterose dostává žlutou kartu.
36
Hosté kopali přímý kop, po kterém musel znovu zasahovat Bravo. Pak domácí založili rychlý protiútok, jenže De La Bella byl v dalším ofsajdu.
34
Zatím sledujeme pouze průměrné utkání, ani jedno z mužstev není výrazně lepší. Stále je to boj především ve středu pole.
32
Na dlouhý pas za obranu si nabíhal Ifrán, byl mu ale mávaný a pískaný ofsajd.
31
Hra je nyní často kouskovaná. Sledujeme boj o každý metr hřiště.
29
Ani tentokrát ale fotbalisté Osasuny nezahrozili a domácí obrana nepustila Solu k zakončení.
28
Hosté rozehráli a po centru z levé strany musel zasahovat brankář Bravo a je z toho další rohový kop.
27
Illarramendi trefil v hlavičkovém souboji loktem protihráče a dostává žlutou kartu.
26
Hráči San Sebastianu o balon ale rychle přišli a naopak rohový kop zahrávali fotbalisté Osasuny. Ani oni ale bránu soupeře neohrozili.
25
Po faulu na polovině hřiště budou nyní u balonu domácí fotbalisté.
24
Následný přímý kop nebyl pro domácí bránu nijak nebezpečný.
23
Žlutou kartu nyní dostal Mikel González. Následuje přímý kop z výhodné pozice.
22
Hraje se opět ve středu pole, u míče jsou nyní hosté.
20
Domácí celek se opět přiblížil k bráně soupeře, gólman Andrés Fernández ale zasahovat nemusel.
18
Fotbalisté obou týmů se předhánějí v držení balonu, na zakončení ale stále čekáme.
16
Hra se nyní trochu uklidnila a hraje se ve středu pole. Více mají balon domácí fotbalisté.
14
Po centru z pravé strany se pokoušel z voleje zakončovat Griezmann, jeho rána byla zblokovaná.
12
Další rohový kop zkoušeli domácí rozehrát signálem, ten se jim ale nepovedl.
10
Domácí fotbalisté svého soupeře nyní trochu zatlačili, do šance se ale nedostali.
9
První velkou šanci zápasu měl Vela, jeho zakončení bylo ale zblokované a je z toho jen rohový kop.
8
Domácí zahráli přímý kop z velké blízkosti dobře, centr Zurutuzy ale obrana odvrátila.
7
První žlutou kartu zápasu dostal Nano, který zahrál na hranici velkého vápna až u brankové čáry rukou. Přímý kop pro domácí.
6
Hosté jsou v úvodu zápasu aktivnější a tlačí se před bránu soupeře.
5
Z dvaceti metrů pálil Sisi, jeho rána šla ale hodně mimo. Od vlastní brány tak bude rozehrávat znovu Bravo.
4
U míče jsou znovu domácí fotbalisté. Zatím dlouze kombinují na vlastní polovině.
3
Další útočná akce domácího týmu skončila nepřesným pasem na Griezmann a odkopávat bude Andrés Fernández.
3
Po nepřesných zakončení na obou stranách bude nyní od brány vykopávat domácí brankář Bravo.
2
První roh Osasuny nebezpečí pro domácí bránu nepřinesl. U míče jsou již fotbalisté San Sebastianu.
1
Hned po deseti vteřinách hry musel poprvé zasahovat Bravo, střelu z velkého úhlu vyrazil na roh.
1
Výkop měli hostující fotbalisté.
1
Hráči obou týmů jsou již na hrací ploše a utkání za pár chvil začne.

Real Sociedad San Sebastian: Bravo - Carlos Martínez, Mikel González, Íñigo Martínez, De La Bella - Xabi Prieto, Zurutuza, Vela, Asier Illarramendi, Griezmann - Ifrán

CA Osasuna: Andrés Fernández - Damià, Miguel Flaño, Alejandro Arribas, Nano - Cejudo, Oier, Armenteros, Loe, Sisi - Sola

Rozhodčí: Velasco - Alonso, Yuste.
Přestože je Osasuna na předposlední devatenácté příčce, v posledních dvou kolech se jí také zadařilo a uhrála čtyři body za výhru na hřišti Esponyolu 3:0 a následnou domácí remízu s Málagou 0:0.
Domácí fotbalisté Realu Sociedad San Sebastian se na devátou příčku tabulky vyhoupli především díky posledním dvěma ligovým zápasům, ve kterých získali šest bodů. Tři body přivezli z Malagy za výhru 2:1 a v posledním ligovém zápase doma rozstříleli Rayo Vallecano vysoko 4:0. K výhře je nasměroval Carlos Vela, který dokázal v prvním poločase během necelých dvou minut vstřelit dvě branky.
Dobrý večer při sledování online reportáže ze zápasu 13. kola španělské Primera División mezi Realem Sociedad a Osasunou. Dnes budeme sledovat souboj devátého týmu s devatenáctým.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 21:30.