Je tu konec zápasu mezi Almeríí a Espanyolem Barcelona. Viděli jsme hodně průměrné utkání, které skončilo remízou 0:0.
90+2
U míče jsou domácí, kteří se snaží také odpovědět závěrečnou šancí.
90+1
Hostující Lanzarote vnikl do vápna soupeře, jeho přihrávku před bránu nikdo do brány neusměrnil.
90+1
Nastavovat se budou čtyři minuty.
90
Již se hraje poslední minuta zápasu, zápas se dohrává.
89
Domácí sice drží balon, jenže zatím jen na vlastní polovině, odkud nejsou nebezpečný.
86
Zápas se blíží ke svému konci. Týmy se soustředí hlavně na defenzivu.
85
Střídání v týmu Espanyol Barcelona: ze hřiště odchází Sergio García, přichází Álex.
84
Střídání v týmu UD Almería: ze hřiště odchází Fernando Soriano, přichází Marcos Tébar.
82
Rychle se blíží závěr zápasu a stále čekáme na úvodní branku.
81
Za nafilmovaný pád dostal žlutou kartu Sergio García.
80
Právě Raúl García nyní posílal do vápna soupeře centrovaný balon, hosté se ale ubránili.
79
Střídání v týmu UD Almería: ze hřiště odchází Sebastián Dubarbier, přichází Raúl García.
77
Barbosa se po přímém kopu domácích statečně bil s přesilou, nakonec ale o balon přeci jen přišel.
76
Střídání v týmu Espanyol Barcelona: ze hřiště odchází Jhon Córdoba, přichází Thievy Bifouma.
76
Zápas se přehoupl do závěrečné čtvrthodinky. U míče jsou znovu domácí.
75
Z dálky zkoušel vystřelit García, jeho rána proskotačila těsně vedle pravé tyče domácí brány.
74
Proti míči mířícímu do vápna se opět vydal gólman Caillas. Celou situaci zvládl dobře a míč schoval do rukavic.
72
Hosté se pokusili natlačit na polovinu soupeře, k zakončení se ale znovu nedostali.
71
Už to vypadalo, že se po přihrávce na levou stranu dostane k míči Stuani, dobře ho ale pokryl Nélson.
70
Nyní musel svým spoluhráčům pomoci gólman Casilla, který vybíhal až na hranici vápna, aby mohl přebrat přihrávku od Rodrígueze.
69
Lanzarote vyslal levačkou parádní střelu, ta prolétla těsně vedle spojnice břevna a tyče domácí brány.
68
Teď budou mít výhodu standardní situace hostující fotbalisté.
67
Po rychlém útoku zkoušel zakončovat Barbosa, jeho rána byla ale slabá a mířila doprostřed brány.
67
Z následného rohu se domácí do zakončení nedostali.
66
Z pravé strany posílal do vápna centr Nélson, gólman Casilla měl co dělat, aby míč vyrazil před sebe. Následně balon do zámezí poslal Raúl Rodríguez.
65
V posledních minutách jsem o něco aktivnější domácí, k přímému ohrožení brány se ale stále nemohou dostat.
64
Střídání v týmu UD Almería: ze hřiště odchází Suso, přichází Hélder Barbosa.
63
Máme za sebou více než hodinu hry a stav zápasu je nadále bezbrankový 0:0.
61
Suso se dostal do velkého úhlu a chtěl z levé strany posílat balon do vápna. Hostující obrana ale bez problémů zasáhla.
60
Další střelecký pokus zaznamenal Sergio García, jeho přízemní ránu ale v pohodě lapil Esteban.
60
Colotto se dostal nyní trochu do úzkých, přesto ale dokázal celou situaci zvládnout a ve spolupráci s gólmanem Casillou míč odehrál.
59
Oba celky se snaží hrát aktivně, jejich hru ale brzdí značné nepřesnosti.
58
Blízko k zajímavému zakončení byl Sergio García, jeho rána levačkou ale nebyla dostatečně razantní a navíc byla zblokovaná.
57
Střídání v týmu Espanyol Barcelona: ze hřiště odchází Gabriel Torje, přichází Manuel Lanzarote.
57
Fuentes opustil trávník po svých, jeho ošetření bude ale pokračovat za lajnou.
56
Na trávníku zůstal sedět hostující Fuentes a musí být ošetřovaný.
55
Hosté se pokoušeli o rychlý protiútok, domácí ale celou situaci zvládli.
54
Na druhé straně zkoušel z pravé strany centrovat Torje, jeho pas byl ale zblokovaný do autu.
54
Po dalším centru Susa z levé strany se Córdoba již k balonu dostal, jeho jemná teč míče ale nenadělala brankáři Casillovi problémy.
53
S nasazením to nyní přehnal Córdoba, kterému byl odpískaný útočný faul.
51
Suso se snažil posílat do vápna balon na Díaze, ten ale na míč nedosáhl a zasáhnul Casilla.
50
Hraje se zatím od vápna k vápnu, ani jeden z brankářů zasahovat nemusel.
49
Nikdo nechce v úvodu druhé půle udělat chybu a tomu odpovídá obraz hry.
47
Domácí florbalisté se snaží hrát aktivně, zatím se jim ale proti dobře bránícímu soupeře nedaří.
46
Hráči jsou již zpět na trávníku, zápas bude pokračovat druhým poločasem.
Druhý poločas začne přibližně v 13:02.
Je tu konec poločasu, po kterém je stav zápasu nerozhodný 0:0. Sledovali jsme hodně vyrovnaný fotbal, ve kterém nebylo ani jedno z mužstev výrazně lepší. Blízko ke gólu byli domácí, Verza ale nedokázal ve 23. minutě proměnit pokutový kop.
45+1
První poločas se bude nastavovat o dvě minuty.
45
Poločas rychle spěje k závěru. U míče jsou domácí, kteří se snaží přiblížit k bráně soupeře.
44
Žlutou kartu dostává Héctor Moreno (Espanyol Barcelona).
43
První poločas pomalu spěje ke svému konci. Od Óscara Díaze se míč dostal až k brankáři Casillovi, který v pohodě lapil míč.
42
Po rohu centroval do vápna Fuentes a k hlavičce se dostal Colotto. Mířil ale mimo a míč už na hrací ploše nestihl Moreno. Odkopávat bude Esteban.
41
Z otočky pálil Stuani a jeho ránu mířící pod břevno vyrazil Esteban na roh.
40
Rozhodčí Del Cerro nyní nechtěně stál v cestě balonu a míč z kopaček domácího celku se dostal pod kontrolu hostů. To toho ale nedokázali využít.
39
Pomalu se začíná blížit konec první půle, míč se pohybuje nejčastěji v okolí půlící čáry.
37
S důrazem to nyní přehnal Óscar Díaz a po jeho faulu skoro až u rohového praporku soupeře bude rozehrávat Casilla.
36
Centr do pokutového území odvrátil mimo vápno vyboxováním balonu gólman Casilla.
35
Jako buldozer do vápna soupeře vtrhl Suso, přestože si hodně pomáhal rukama a následně zkusil ještě padnout ve vápně, je z toho "jen" rohový kop.
34
Nadále se hraje pěkně od podlahy. Uvidíme, zda hráči dokážou udržet nervy na uzdě.
33
Po dlouhé odmlce, kdy byl na tribunu vykázaný domácí trenér se již pokračuje ve hře.
31
Po neproměněné penaltě se hraje s velkými emocemi. Nyní došlo ke strkanici mezi lavičkami náhradníku a vše musí uklidňovat hlavní rozhodčí.
31
Jenže hráči Almeríe o míč rychle přišli a nyní se budou muset bránit.
30
Po faulu na Soriana budou rozehrávat domácí.
29
Hráči Espanyolu kopali třetí rohový kop v zápase. Po přetaženém centru zkoušel z první vypálit Stuani, míč ale ideálně netrefil.
28
Míč se dostal až k hostujícímu brankáři Casillovi, který s rozehrávkou rozhodně pospíchat nebude.
27
Opět se hraje ve středu pole. Domácí neproměněnou penaltou promarnili velkou šanci.
25
Domácí jsou s verdikty rozhodčích hodně nespokojení a také ochozy začínají postupně bouřit.
24
Psychická výhoda bude nyní na straně hostujícího celku. U míče přesto zůstávají domácí fotbalisté.
23
Jak už to bývá, tak fotbalový osud je neúprosný. Verza chtěl druhou střelu z penalty poslat pod břevno, míč ale poslal nad bránu!
22
Domácí Verza sice dal gól, jenže jeden z jeho spoluhráčů vběhl brzo do vápna a penalta se musí opakovat!
21
Po rohu Torje fauloval ve vápně Susa a je z toho pokutový kop pro domácí!
20
Po rohu se hosté neprosadili a nyní je tu naopak rohový kop pro domácí celek.
19
Torje vybojoval druhý rohový kop hostů v dnešním zápase.
18
Po centru z pravé strany musel zasahovat gólman Esteban.
17
Nadále se hraje hlavně ve středu pole, více u balonu jsou sice hosté, k ohrožení brány soupeře se ale ani oni nedostávají.
15
Čes rychle plyne a hra se v posledních minutách trochu uklidnila. Ani jedno z mužstev není výrazně aktivnější a hraje se ve středu pole.
13
Domácí byli znovu u balonu, jenže k vápnu soupeře se prakticky nepřiblížili a nyní se musí znovu bránit.
12
Na balon si sáhl také gólman Casilla, ten ale bez větších problémů na zemi pokryl centr mířící do vápna.
10
Esteban je nadále v ohni střel. Další zákrok si nyní připsal po střele Davida Lópeze.
9
I druhý hostující útočník Sergio García měl už zajímavou šanci. Stejně jako Córdoba vnikl do vápna a vystřelil, gólman Esteban si připsal další důležitý zákrok.
8
Po delší době se k balonu dostali také domácí, bránu soupeře ale zatím ohrozit nezvládli.
7
Po hodně přetaženém centru se míč po chvilce vrátil zpět do vápna, kde v tísni zakončil Stuani hlavou jen nad bránu.
6
O chvilku později vybojoval Stuani rohový kop pro hosty.
5
Obrovská šance hostů! Jako nic vlétl do vápna soupeře Córdoba, jehož přízemní ránu gólman Esteban jen lehce tečoval a míč se odrazil do břevna a zpět do hřiště!
4
Rychlý útok domácích táhl Dubarbier, jeho přihrávka na levou stranu byla ale nepřesná.
3
Domácí fotbalisté měli možnost kopat první roh v zápase, bránu soupeře ale neohrozili.
2
Úvod zápasu je hodně opatrný, nikdo nechce udělat zbytečnou chybu.
1
Hráči jsou již nastoupeni na trávníku, zápas může začít.

UD Almería: Esteban – Nélson Tomar Marcos, Pellerano, Trujillo, Dubarbier – Suso, Verza, F. Soriano, Azeez, Vidal – Díaz.
Náhradníci: Ustari – Torsiglieri, Carnero García, Tébar, Corona, Rafita, Barbosa.

Espanyol Barcelona: Casilla – R. Rodríguez, Colotto, H. Moreno, Fuentes – Stuani, V. Sánchez, David López, Torje – S. García, Córdoba.
Náhradníci: Germán – Sidnei, V. Álvarez, Álex, Abraham, Lanzarote, Bifouma.

Rozhodčí: Del Cerro – Sobrino, Álvarez.
Hezké sobotní poledne všem příznivcům španělské Primera Division při sledování online reportáže ze zápasu 16. kola mezi UD Almería a Espanyolem Barcelona. Almería je nováčkem soutěže a po patnácti kolech má na svém kontě pouhých dvanáct bodů a je na předposledním devatenáctém místě. Hostující fotbalisté Espanyolu jsou dvanáctí a mají o šest bodů více.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 12:00.