Přenos se aktualizuje automaticky

Také z tohoto zápasu se budete moci těšit na onlajn přenos. Ode mě je to pro tuto chvíli vše, díky za pozornost a mějte se fajn.
Valladolid okupuje po devátém kole Primera División sedmnáctou pozici, Sevilla je zatím desátá a má na kontě deset bodů. Už ve čtvrtek ji čeká zápas Evropské ligy na hřišti Slovanu Liberec.
Zápas končí. Valladolid ve druhém poločase zlepšil svůj herní projev, výrazně zabojoval a nakonec se v posledních deseti minutách dočkal zaslouženého vyrovnání na 2:2. O to se postaral nejprve střídající hlavičkář Manucho, remízu pak vybojoval krásně zahraným přímým kopem Ebert. Sevilla tak prohospodařila nadějný náskok, který ztratit určitě neměla.
Konec zápasu.
90+4
Iborra na zemi, Sevilla má k dispozici poslední standardní situaci zápasu.
90+3
Ebertův centr do pokutového území hledal Guerru i Manucha, ale nenašel ani jednoho z nich.
90+3
Hrozící brejk Valladolidu zažehnával před nastartovaným Ramou pozorný Figueiras.
90+2
Autor vyrovnávací branky Ebert ještě dostává žlutou kartu za nevybíravý skluz na Navarra.
90+1
Nastavovat se budou tři minuty.
90+1
Klid před bouří se pokoušel rozčísnout Manucho, ale jeho pád v pokutovém území byl spíše teatrální.
90
Běží poslední minuta regulemi stanovené hrací doby. Oba týmy se už viditelně spokojily s remízou.
89
Na druhé straně měl mnohem více práce Beto, který konečky prstů vyrazil centr Ramy na Manucha.
89
Iborra chtěl přenést hru na levou stranu, kde číhal Perotti, ale poslal mu prachbídný pas.
88
Také držení míče je ve druhém poločase jasně lepší pro Valladolid. Jeho fotbalisté mají balon ve své moci v 55% zápasu.
87
Do konce zápasu už zbývají pouze minutky a vypadá to, že je to spíše Valladolid touží po třech bodech. Času ale mnoho nezbývá.
86
Rozhodčí teď navíc možná trochu uškodil domácím. Oboustranný souboj mezi Calou a Guerrou posoudil jako faul druhého jmenovaného.
86
Teď má na spěch samozřejmě Sevilla, která ztratila vyhraný zápas a rozhodně si tak zatím nezlepšuje náladu před čtvrteční pohárovou bitvou na hřišti Slovanu Liberec.
84
Real Valladolid právě vstřelil branku!
To byla fenomenální střela! PATRICK EBERT byl prakticky po celý zápas neviditelný, pak ale trefil přímý volný kop z nějakých dvaceti metrů naprosto parádně. Střela s pořádnou dávkou vnější rotace utekla od brankáře Beta a zapadla k pravé tyč hostující branky!
84
Naděje pro Valladolid stále doutná. Vitolo totiž těsně před velkým vápnem fauloval Valiente a Ebert opět může rozeznít svou pravačku.
83
Mohlo být hotovo. Sevilla vyrazila do brejku 3 na 3, balon se odrazil na hranici pokutového území k úplně volnému Vitolovi, jehož střelu riskantně srazil svými zády Peňa. Ten skutečně hraje ve druhém poločase výborný zápas. Dorážka Perottiho se už nekonala.
81
Real Valladolid právě vstřelil branku!
Naděje Valladolidu žije! Dravec MANUCHO si zaše našel centr Peňy, tentokrát byl v dobré pozici, přeskočil Carrica a vykřesal pro svůj tým jiskřičku naděje. To je věc, která ještě může celý zápas pořádně zdramatizovat.
80
Sevilla kouskuje hru, Baccu nahradí pro závěrečné okamžiky zápasu Kevin Gameiro.
80
Opět si přes soupeřova obránce našel cestičku k hlavičce Manucho. Ruedův centr ho však zastihl v hodně těžké pozici a Beto zasahovat nemusel.
79
Ebertova střela nebyla nikterak důrazná, míč doskákal do koše připraveného brankáře Beta. Valladolid útočí, ale marně.
78
První změna v kádru Sevilly přichází právě nyní. Jairo dohrál a místo něj je na trávníku Diego Perotti. Jairo samozřejmě nikam nespěchá.
77
Vzápětí dostal Peňa příliš dlouhý balon a Beto bude odkopávat od své branky. Do hry přijde v prvním střídání Sevilly Perotti.
76
Tohle bylo v podání Valladolidu zajímavé. Po rohovém kopu se míč snášel přesně do míst, kam Beto nemohl, ale Manucho mířil hlavou mimo. Nebyla to pro něj i celý tým vůbec špatná příležitost.
75
Nakonec to vypadá, že Iborra bude O.K. Po svých totiž odchází za postranní čáru.
74
Iborra se svíjí na zemi a nevypadá to s ním vůbec dobře. Po souboji s Valdetem Ramou utrpěl bolestivý direkt.
73
Jairo zkoušel vystřelit po rychlé akci, ale mířil úplně mimo. Zápas ve druhém poločase není kdovíjak atraktivní.
71
Fotbalisté Sevilly dnes ale brání precizně. Soupeře nepouští prakticky do žádných šancí, Beto je prakticky bez práce.
70
Rukavinův centr letěl do pokutového území, kde hledal Manucha, ale byl příliš přetažený. Valdet Rama ale vzápětí vybojoval rohový kop.
69
Domácí lavička už tedy využila všechny tři možnosti ke střídání, Sevilla dosud ani jednu. Uvidíme, zda budeme svědků nějakých efektů plynoucích z tohoto střídání.
68
Jednalo se o dvojité střídání, Valdet Rama pro změnu nahradil Omara.
68
Dohrál Baraja, na jeho místo přišel Alvaro Rubio.
67
Domácí chystají u postranní čáry druhé střídání, už jsou ve fázi, kdy rozhodně nemohou na nic čekat.
66
V pokutovém území si teď ale přece jenom proklestil cestičku k hlavičce Manucho. Beto ho však v poklidu schoval do náručí.
65
No a žádné nebezpečí neznamenal ani centr Omara. Domácí ale neúnavně táhnou po levé straně jednu akci za druhou.
65
Na druhé straně pro změnu nevyšel rohový kop zahrávaný Victorem Machínem (Vitolem), Valladolid ale možnost přechodu do rychlého brejku nevyužil.
64
Ebertův centr nakonec našel v pokutovém území Manucha, ale útočník Angoly si ve vzdušném souboji počínal nedovoleně.
63
Trochu ze zoufalství vystřelil z uctivé vzdálenosti Ebert a vzhledem k tomu, že jeho rána byla sražená, budou domácí zahrávat roh.
62
Odpískán ofsajd vracejícího se Baccy a Valladolid stále zůstává u míče. Po šestnáctku je to v jeho podání dobré, jakmile dojde k překročení této hranice, začíná ovšem být zle.
60
Velice těsný souboj svedli v pokutovém území Parejo a Manucho. Parejo si přidržoval svého soupeře, ale sudí si žádného nedovoleného zákroku nepovšiml.
59
Byť je hra domácích lepší, šance stále nepřichází. Čas naopak plyne a Sevilla může těžit z vynikajících rychlých protiútoků.
58
Domácí se hodně zlobí. Měli totiž zahrávat rohový kop, což jim však rozhodčí odepřel. Cala byl posledním hráčem, který se dotkl balonu po průniku Peňy z levé strany.
56
Domácí na každý pád výrazně zlepšili svůj herní projev. Teď ale zapomněli na svá zadní vrátka. Po chybě Rukaviny pospíchal k brance Valladolidu Bacca, potáhl si míč na střed a z patnácti metrů vystřelil. Vracející se Ebert ještě stihl tento pokus zablokovat na rohový kop.
54
Bacca dostal žlutou kartu za situaci, v níž stanul ve velké šanci Figueiras. Zbytečně odkopl míč brankáři Mariňovi při pokusu o rychlou rozehru.
54
Po chvilce zase bylo rušno na druhé straně. Nejprve se o to postaral Peňův centr, pak Ebertova přízemní střela, kterou lapil Beto.
53
Velká možnost pro Sevillu, jak možná definitivně rozhodnout zápas. Figueiras si počkal na průnikovou přihrávku na hranici ofsajdu, zpracoval si míč, udělal kličku do středu hřiště a vystřelil. Balon z malého vápna ale poslal nad branku. Velmi slušná příležitost.
52
Bacca byl teď na hranici pokutového území příliš osamocený. Hodil si míč mezi čtveřici beků Valladolidu, ale neprošel.
51
Zmar domácíc hhráčů teď dokumentovala souhra mezi Guerrou a Ebertem. Druhý jmenovaný dostal v nadějně se rozvíjející akci tristní balon na paty.
49
Domácí pokračují v náporu, tentokrtá letěl centr Peňi na vzdálenější tyč, ale nenašel žádného ze spoluhráčů. Ebert byl v souboji s Navarrem pozdě.
48
Omar uvolnil na levé straně Peňu, ten se pokoušel svůj centr napasovat rovnou do branky, ale byl to nepřesný balon.
46
Manucho vystřídal do druhé půle Bergdicha.
46
Začal druhý poločas.
Sevilla zakončila první půli hlavičkou Caly. Jinak ale byla v dosavadním průběhu hry jasně aktivnější než soupeř, měla několik velkých šancí a zásluhou dvou přesných střel ze střední vzdálenosti vyhrála úvodní část hry 2:0. Valladolid má rozhodně o čem přemýšlet.
První poločas skončil.
45+1
Nastavovat se bude jedna minuta.
45
Beto si teď došel pro centr Omara hledající Guerru v pokutovém území. Pozorný zákrok brankáře Sevilly.
44
Nepřesnostmi se to na straně Valladolidu jen hemží. Tentokrát pokazil přihrávku Baraja. Těžit z toho mohl střelec Bacca, leč mířil jen nad branku.
43
Od Eberta se odrazil v dalším těsném souboji míč do zámezí, obránci Sevilly soupeře zatím vůbec k ničemu nepouští.
41
Jakoby nic teď prolétl dravý štírek Moreno kolem Valienteho a odcentroval. Jeho pas byl ale natolik prudký, že se ani nemohl stát kořistí žádného z jeho spoluhráčů.
41
Poločas pomalu plyne ke svému konci, Sevilla stále pokračuje ve svých zlepšených výkonech z předchozí doby a vede na půdě Valladolidu zcela zaslouženě 2:0.
39
Carrico chtěl z větší vzdálenosti otestovat pozornost brankáře Mariňa, ten se obalamutit nenechal a balon lapil do svých rukavic.
39
Malinko se ze hry vytratil v úvodních minutách aktivní Bergdich, teď ho obránci Sevilly nachytali v ofsajdu.
37
Javi Guerra přímo před zraky pomezního rozhodčího nakopl Navarra dost bolestivě, může být rád, že to není za žlutou kartu.
36
Iborra krásnou českou uličkou oslovil Baccu, který ale stihl balon až v hodně ostrém úhlu od branky Mariňa a logicky tak mířil pouze do boční sítě.
35
Carrico zbytečně ostře dohrál svůj souboj s Rossim a vidí za něj žlutou kartu.
34
Domácím zatím moc neklape souhra mezi Ebertem a Rukavinou na pravé straně. Ebert byl opět snadno a čistě odstaven od míče. Poradil si s ním Navarro.
33
Parejovi jeho střela ale nevyšla tolik jako třeba Baccovi či Morenovi. Mariňo míč v klidu ukryl ve svých rukavicích.
33
Domácí nestíhají v prvním poločase po všech směrech, opět budou čelit nebezpečné standardní situaci.
31
Sevilla právě vstřelila branku!
Sevilla vede ve Valladolidu už 2:0! Po rohovém kopu se míč ještě dvakrát vrátil do pokutového území, než ho duchapřítomný Bacca sklepl za velké vápno přímo proti noze ALBERTA MORENA, který svou střelu z dvaceti metrů precizně utáhl a brankář Marino proti jeho dělovce neměl nárok.
30
Útočné manévry hostitelů prezentoval na hranici pokutového území Ebert, ale při kličce do středu hřiště podklouzl a upadl.
28
Kolumbijec Bacca má zatím střeleckou náladu. opět potáhl míč do dvacátého metru od branky Mariňa, ale vystřelil nepřesně. Míč prošel kolem branky domácích.
27
I nadále táhnou fotbalisté Valladolidu většinu svých útoků přes levou stranu, kde operuje Maročan Bergdich. Na toho si však už dávají zadáci Sevilly bedlivější pozor.
26
Hra se nyní odehrává spíše v poklidném tempu, Sevilla hlídá svůj těsný náskok z druhé minuty. I ona nezachytila úvod zápasu úplně stoprocentně a body taktéž potřebuje jako sůl.
24
Už už se Valladolid dostával do solidní šance na vyrovnání. V době přihrávky však stál unikající Bergdich v ofsajdu.
23
Na druhé straně vedl domácí akci Omar, ale jeho centr zadáci Sevilly odvrátili. Hra se ovšem vyrovnala.
22
Moreno se teď protáhl po levé straně kolem Eberta jakoby nic. Jeho centr však ani Bacca, ani Vitolo nezasáhl.
21
Máme tu druhou žlutou kartu. Rossi potáhl rozběhnutého Alvareze a žlutý trest byl tudíž na místě.
20
Ebert však trefil pouze pětičlennou zeď.
20
Opět je pískáno proti Seville. Bergdich nafilmoval pád a je tu velmi zajímavý přímý volný kop. Zahrávat ho nejspíš bude Ebert.
18
Málem se pískala penalta! Centr Guerry totiž zavadil o ruku Caly a kdyby se pískala desítka, nikdo by se nemohl ani divit.
18
Bergdich se pokoušel odcentrovat z levé strany, ale trefil pouze před sebou stojícího Pareja.
16
Málem jsem však Valladolidu přivolal velkou šanci. Guerra se natahoval po zakončení, ale nakonec jeho pokusu zablokovali hostující stopeři.
15
Za tohoto stavu bychom očekávali spíše nápor Valladolidu než kombinaci Sevilly ve středu pole. Domácí zatím na soupeře nestačí.
14
Vitolův centr nenašel v pokutovém území žádného z jeho spoluhráčů.
13
Bacca je ale také při chuti. Napřáhl ze třiceti metrů a brankář Mariňo se vzduchem musel proletět. Je z toho ale ještě rohový kop.
11
Bergdich je v úvodních minutách zápasu velice aktivní. Tentokrát jeho střela zpoza pokutového území ale letěla nad branku.
10
Po standardní situaci zakončoval v pokutovém území Navarro, respektive se pokoušel o zakončení. Míč se však odrazil o jeho ruku a bylo po nebezpečí.
8
Dobrá akce ale byla k vidění také na druhé straně. Bergdich se krásně uvolnil na levé straně přes Pareju, poslal do pokutového území ostrý centr, který nakonec trefil Ebert. Koníčkem ale mířil nad branku.
8
Baraja povalil na zem Vitola, Sevilal zůstane u míče.
7
Jinak se zatím hraje hodně opatrný zápas, Sevilla zatím v klidu brání svůj náskok.
5
Cala potáhl za dres Guerru a vidí první žlutou kartu zápasu.
4
Valladolid před tímto utkáním nevyhrál pětkrát v řadě a opět nezačal dobře.
2
Sevilla právě vstřelila branku!
Tak to je snový úvod pro Sevillu. Španělský celek jde totiž do vedení už ve druhé minutě zápasu! Víctor přiťukl v pokutovém území míč proti noze CARLOSE BACCY a ten bombou ke vzdálenější tyči otevřel skóre.
1
Omar v první útočné akci Valladolidu ztratil balon.
1
Utkání právě začalo.
Vzájemné zápasy v posledním období hovoří spíše pro Valladolid. Ten z posledních pěti měření sil zvítězil dvakrát, ve stejném počtu případů došlo k remíze. Jen jednou se z vítězství radovala Sevilla.
Avšak ani Sevilla nenaplňuje své papírové předpoklady. Z posledních tří zápasů získala dohromady sedm bodů a vyšvihla se alespoň do středu tabulky. Ve svých zlepšených výkonech bude chtít pokračovat také proti Valladolidu.
Fotbalisté Valladolidu jsou v tíživé situaci. Naposledy totiž bodovali naplno proti Getafe na konci srpna. Z následujících pěti zápasů však pouze třikrát remizovali a dvakrát prohráli, i díky tomu jsou momentálně v pásmu sestupu.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 21:00.
38. kolo
Tabulka 2021/2022
Z V R P Skóre B
1. Manchester City 38 29 6 3 99:26 93
2. Liverpool 38 28 8 2 94:26 92
3. Chelsea 38 21 11 6 76:33 74
4. Tottenham 38 22 5 11 69:40 71
5. Arsenal 38 22 3 13 61:48 69
6. Manchester Utd. 38 16 10 12 57:57 58
7. West Ham 38 16 8 14 60:51 56
8. Leicester 38 14 10 14 62:59 52
9. Brighton 38 12 15 11 42:44 51
10. Wolves 38 15 6 17 38:43 51
11. Newcastle 38 13 10 15 44:62 49
12. Crystal Palace 38 11 15 12 50:46 48
13. Brentford 38 13 7 18 48:56 46
14. Aston Villa 38 13 6 19 52:54 45
15. Southampton 38 9 13 16 43:67 40
16. Everton 38 11 6 21 43:66 39
17. Leeds 38 9 11 18 42:79 38
18. Burnley 38 7 14 17 34:53 35
19. Watford 38 6 5 27 34:77 23
20. Norwich 38 5 7 26 23:84 22
Články odjinud