Já Vám děkuji za pozornost a u dalších přenosu na počtenou.
Dnešní utkání je u konce. Téměř po celý zápas režírovali hru hráči domácího týmu a zaslouženě dnes zvítězili. Rayo Vallecano se může radovat z těsného vítězství díky proměněnému pokutovému kopu.
Hosté mohou litovat zbytečného nedovoleného zákroku v devadesáté minutě. Ztratili tak cenný bod.
90+4
Hostům bohužel tečou nervy. Další žlutou kartu obdržel Puñal.
90+3
Střídající si hned po vběhnutí na hřiště pomohl nedovoleně a ze souboje si odnáší žlutou kartu.
90+2
Střídání v týmu Rayo Vallecano: ze hřiště odchází Iago Falqué, přichází Samuele Longo.
90+1
Posouzení zákroku se nelíbilo hostujícímu kapitánovi, který okamžitě obdržel žlutou kartu za protesty.
90
Dnešní utkání bude prodlouženo o tři minuty.
90
Vallecano právě vstřelilo branku!
O vítězi dnešního utkání je nejspíše rozhodnuto. K exekuci pokutového kopu se postavil JOAGUÍN LARRIVEY a přízemní střelou k pravé tyči branky překonal Fernándeze – 1:0!
88
Je nařízena penalta! Velmi sporným zákrok, který předvedl Damià
87
Domácí se stále snaží vstřelit vedoucí branku, ale na soupeřově defenzívě si stále lámou zuby.
86
Střídání v týmu CA Osasuna: ze hřiště odchází Roberto Torres, přichází Joan Oriol.
84
Gálvez si pomohl útočným faulem.
83
Carlos měl v malém vápně problémy se skákajícím míčem, ale podařilo se mu vystřelit. Jeho pokus zablokoval obránce.
82
Trashorras vyslal na Fernándeze střelu z velké dálky. Hostující brankář ji ukryl do náruče.
81
Čerstvý Carlos dělá soupeři velké problémy. K centru se nakonec nedostal, ale bude zahrávat rohový kop.
80
Podle všech okolností se schyluje k závěrečnému tlaku domácího týmu.
79
José Carlos se ani nadvakrát nedostal k centru.
78
Viera uháněl osamocen před Fernándeze! Na poslední chvíli mu čistým zákrokem odebral míč z kopačky hostující obránce.
78
Střídání v týmu CA Osasuna: ze hřiště odchází Francisco Silva , přichází Javier Acuña.
77
A je tu žlutá karta také pro domácí. Po přidržení soupeře ji uviděl Gálvez.
76
Hrou na jeden dotek se dostali domácí až do malého vápna. Ke střele se nedostali.
75
Hosté čím dál více vzdorují svému soupeři. Jejich obranný blok už je dávno rozpuštěn.
74
Domácí už znovu hledají skulinku v soupeřově obraně. Zatím neúspěšně.
73
Zahrání přímého kopu přízemní střelou nebyla ta nejlepší volba.
72
Ze Castro si poměrně zbytečně pomohl faulem a nabídl tak soupeři přímá kop.
71
Hosté stále velmi dobře brání. Domácím se nedaří vytvořit si šance jako v úvodu druhého dějství.
70
Následný rohový kop k ohrožení branky nevedl. Domácí už znovu kombinují v útoku.
69
Ačkoliv to nevypadalo nebezpečně, byla to velmi velká šance pro tým Osasuny! Cejudo se nikým nebráněn dostal do dobré střelecké pozice a z dobrých pětadvaceti metrů vyslal střelu těsně vedle levé tyče Rubénovy branky.
68
Bueno odešel na lavičku velmi rozhořčen. Jeho gesta vyjadřovala velmi nesportovní chování.
67
Střídání v týmu Rayo Vallecano: ze hřiště odchází Alberto Bueno, přichází Jonathan Viera.
67
Střídání v týmu Rayo Vallecano: ze hřiště odchází Rubén Rochina, přichází José Carlos.
66
Další dlouhý centr domácího týmu byl neúspěšný.
65
Trashorras hledal Larriveye. Ten si však při zpracování míče pomohl faulem. Hosté se dostanou k míči.
64
Vallecano poněkud polevilo se svého tlaku od začátku druhého poločasu. Vypadá to však, že spíše šetří síly na další úder. Kombinují na polovině hřiště.
64
Dlouhý nákop na Larriveyho byl příliš přetažený. Fernández bude odkopávat.
63
Hosté v průběhu dvou minut změnili obraz své hry. Zatím jsme z průběhu utkání zvyklí, že jejich aktivita trvá jen několik málo minut, a tak se nechme překvapit, jak dlouho to bude trvat nyní.
61
Hosté přeci jen dokázali zahrozit. Dostali se až k velmi dobrému centru, ale Riera byl dobře bráněn a do odkryté klece nezakončil.
60
Do poslední půlhodiny utkání vstupujeme velmi diskutabilním zákrokem na Rochinu. Rozhodčí další kartu Silvovi neudělí.
59
Hráčům Osasuny se stále nedaří zmátořit se z ospalosti. Jejich hra je velmi rozpačitá a bídná.
58
Dlouhý centr na Larriveye zahrával Bueno. Domácí hrotový útočník neměl šanci na míč dosáhnout.
57
Rohové kopy se domácím hráčům stále nedaří využít. Mnohem nebezpečnější jsou následné střely z odražených míčů.
57
A osmý.
56
Tohle je útočná smršť, který se žene na hostující mužstvo. Další rohový kop byl zablokován a na řadu přichází již sedmý rohový kop.
56
Rohový kop se ještě opakoval, ale druhý pokus už žádné nebezpečí nepřinesl. Fernández bude odkopávat od své svatyně.
55
Útok Vallecana úspěšný nebyl, ale následný rohový kop už byl o dost nebezpečnější, když Rochina hlavičkoval těsně před Fernándezem.
54
Až po devíti minutách hry druhého poločasu se hráči Osasuny dostali na útočnou polovinu. Jejich kombinace však skončila daleko od Rubénovy klece.
53
Vallecano s míčem na kopačkách vyčkává na správný moment pro rychlý útok.
52
Hosté se ve druhém poločase ještě nedostali na útočnou polovinu.
51
Domácí vstřelili branku! Po vynikajícím centru Falquého se míč odrazil od kopačky Larriveya a s pomocí tyče překročil brankou čáru. Radost Vallecana překazil pomezní rozhodčí, který vztyčil praporek kvůli ofsajdovému postavení.
50
Jakmile se hosté dostanou k míči, jsou okamžitě napadání a jejich kombinace ve většině případů okamžitě končí.
49
Larrivey těsně minul centrovaný míč před prázdnou brankou!
48
Hráči Osasuny se zatím nedostali k míči. Trojice domácích kombinuje u rohového praporku.
47
Hosté po úvodním výkopu ihned přišli o míč. Následná střela Falquého zamířila mimo tři tyče.
46
První poločas je za námi. Utkání začalo lépe pro hostující Osasunu, která si v prvních minutách dokázala vytvořit slušný tlak. Poté převzali otěže zápasu domácí a po zbytek poločasu na hřišti dominovali. Hosté velmi dobře brání a soupeře nepustili do větších šancí. Utkání je zůstává bezbrankové.
45
45
V první poločase se nastavovat nebude.
44
Domácí zadělávají nejspíše na poslední útok prvního poločasu.
43
Fotbalisté Vallecana drží míč na vlastní polovině a už se také nikam neženou.
42
Hosté už se stáhli pouze do obranného bloku. S útokem v prvním poločase už rezignovali.
41
Vallecano se ještě pokouší před hvizdem konce prvního poločasu strhnout vedení na svoji stranu.
40
Bez ohledu na nastavený čas, běží posledních pět minut prvního poločasu.
39
Hra se znovu o něco více uklidnila, hraje se převážně na polovině hřiště a bez větších šancí.
38
Hra se začíná přitvrzovat. Hosté začínají být nervózní a často si pomáhají nedovolenými zákroky.
37
Střely z velké vzdálenosti jsou velmi slušnou zbraní domácího celku. K další střele se odhodlal Arbilla. Fernández musel zasahovat.
36
Falqué si poradil s bránícím hráčem a z pokutového území vyslal přízemní centr. Ten si našel hostující obránce.
35
Vallecano stále tlačí svého soupeře.
34
Míč ze standardní situace domácího týmu skončil na kopačce Buena, který okamžitě vypálil. Jeho střela neměla šanci na úspěch, jelikož zamířila doprostřed branky.
33
Nebezpečně rychlý protiútok zastavil již v zárodku hostující Silva a obdržel první žlutou kartu utkání.
32
Rohový kop mířil na přední tyč, ale tam byl připraven jeden z domácích.
32
Až do pokutového území se při rychlém úniku dostal Torres. Jeho pokus o střelu byl zablokován, ale šance hostů nekončí. Bude zahrán rohový kop.
31
Kombinace Osasuny skončila už na polovině hřiště. Míč však zůstává stále na jejich kopačkách.
30
První půlhodina utkání je za námi. Utkání se jeví velmi vyrovnané. Domácí se snaží více útočit, hosté se spoléhají na dobře připravenou defenzívu a případné rychlé brejky.
29
Další dlouhý centr, na které Trashorras nedosáhl mohl ještě zahrát Falqué. Veškerou šanci překazil obránce mezi oběma domácími útočníky.
28
Míč na kopačkách hráčů Osasuny. Hosté vyčkávají a hledají skulinku v domácí obraně.
27
Oba celky se momentálně střídají v držení míče.
26
Další centr Vallecana skončil v rukavicích připraveného Fernándeze.
25
Hra se znovu velmi vyrovnala. Hosté zvýšili svoji aktivitu a dělají Vallecanu velké problémy při rozehrávce.
24
Rubén se nyní po právu zlobí na své spoluhráče. Torres se dostal k nebezpečné střele, ale zamířil příliš nad.
23
Dobrou kolmici na Trashorrase a následnou jeho akci zastavil pomezní rozhodčí odpískaným ofsajdem.
23
Většinu času na útočné polovině tráví domácí Rayo Vallecano. Jejich kombinace zatím nevedly k ohrožení branky.
22
O střílený centr se z velké vzdálenosti pokusil Falqué. Míč skončil mimo branku bez doteku domácích.
21
Další centr do šestnáctky mířil na kapitána týmu Trashorrase. Ten je v dnešním zápase dobře hlídán a nezakončil.
20
Za prvních dvacet minut utkání jsme branku neviděli. Obě mužstva jsou k dnešnímu utkání velmi dobře připravena, co se týče defenzivní činnosti.
19
Domácí Vallecano se dostává, čím dál více do hry. Na úvodní tlak Osasuny už je téměř zapomenuto.
18
Falqué se ještě dožaduje karetního trestu pro protihráče, ale rozhodčí si je jist svým rozhodnutím.
17
Hra se momentálně pohybuje kolem nudného bodu. Ani jedno mužstvo se nemůže dostat na polovinu soupeře a vytvořit si tak střeleckou pozici.
16
První větší šanci měli také hosté. Dobrý centr směřoval znovu na Trashorrase, ale ten jej minul v řádu milimetrů.
16
Dlouhý centr na Trashorrase si v malém vápně našel Fernández a míč tak skončil v jeho náruči.
15
Postupný útok domácí mužstvo příliš hluboko na útočnou polovinu nezavedl, a tak se znovu hraje spíše na polovině hřiště.
14
Na druhé straně se k centru dostal Falqué, ale žádného adresáta v šestnáctce nenašel.
13
Po nedovoleném zákroku na Torrese zahrál sám postižený volný přímý kop, ale situace se velmi dobře nezhostil a centr přetáhl.
12
Dlouhá přihrávka na Silvu byla velmi nepřesná. K míči se tak poměrně snadno dostávají znovu domácí.
11
Začínají se objevovat první chyby v rozehrávce. Obě mužstva končí svůj útok krátce za polovinou hřiště.
10
První desetiminutovka utkání je za námi. Domácí mužstvo se pomalu, ale jistě dostává do hry.
9
Domácí teď vykouzlili velmi pohlednou patičku na středu hřiště. Larrivey měl před sebou volný prostor, ale zaváhal.
9
Po delší odmlce se na útočnou polovinu dostali také domácí. Hosté okamžitě zvýšili svou aktivitu, a tak se Vallecano muselo vrátit na svoji polovinu.
8
Damià se prodíral hostující obranou. Následný pokus o obehrání tří protihráčů nebyl dobrý nápad.
7
Následný centr do pokutového území zahrávaný na Silvu přinesl další nebezpečí. Rubén nakonec zasahovat nemusel.
7
Po ataku protihráče se na zemi ve velkých bolestech svíjí hostující Cejudo.
6
Hráči Osasuny se postupným útokem dostali až k soupeřově šestnáctce. Tam po nepřesném centru ztroskotali.
5
O něco aktivněji začali hosté, kteří od začátku utkání kombinují na útočné polovině. Fotbalisté domácího týmu se na útočnou polovinu dostali jen v první minutě.
4
Arribas byl při snaze zahrát míč v pokutovém území složen k zemi. Rozhodčí nechává hru plynout dále.
3
Poměrně nebezpečnou střelu z úctyhodné vzdálenosti vyslal hostující Silva! Brankář Rubén vyrazil střelu mířící do horního rohu branky. Hosté zahrají první rohový kop utkání.
2
Hosté si užívají první chvilky s míčem a kombinují na polovině hřiště.
1
S dlouhým nákopem až na hranici pokutového území si Larrivey neporadil. Hostující brankář Fernández bude odkopávat od své svatyně.
1
Úvodním výkopem zahájilo domácí Vallecano dnešní utkání.
1
Domácí nastupují v klasické bílé kombinaci s červenou "šerpou", hosté v kombinaci modro-červené.
Užijte si tento sportovní zážitek s námi.
Ve stánku Estadio del Rayo Vallecano je většina sedaček obsazených. Obě mužstva momentálně nastupují na hrací plochu.

Rayo Vallecano: Rubén – A. Arbilla, Z. Castro, A. Gálvez, R. Rat – R. Trashorras (C), S. Ñíguez, R. Rochina, A. Bueno, I. Falqué – J. Larrivey.
Náhradníci: D. Cobeño – N. Martínez, R. Baena, José Carlos, J. Viera, S. Longo, A. Perea.

CA Osasuna: Andrés Fernández – Oier, J. Lotiès, A. Arribas, Damià – P. Puñal (C), F. Silva, R. Loé – Á. Cejudo, O. Riera, R. Torres.
Náhradníci: A. Riesgo – J. Oriol, M. Flaño, Lolo, C. Lobato, J. Acuña, M. Onwu.

Rozhodčí: Iglesias – Costoya, Ramos – Fernández.
Vážení sportovní diváci, vítejte v tento netradiční den u 30. kola španělské Primera Division. V dnešním utkání se střetnou dva ambiciózní celky. Domácí Rayo Vallecano přivítá na svém hřišti tým CA Osasuna. Utkání by dle předpokladů mělo být velmi vyrovnané, a tak se nechme překvapit, jak to dnes dopadne.

Utkání začíná ve 20:00. Podrobným komentářem Vás provede Marek Indruch.
Pokud máte nějaké dotazy ohledně tohoto utkání, ptejte se na Twitteru. Stačí označit svůj příspěvek @MarekIndruch a já se Vám pokusím co nejrychleji odpovědět.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:00.