Já se s vámi loučím a přeji příjemný zbytek nedělního večera.
Utkání končí poměrně jednoznačným vítězstvím domácího Villarealu. Ten ne že by byl o tolik lepší, ale byl jednoduše efektivnější a to jak v rámci fáze předfinální tak také fáze finální.

První půli domácí vyhráli 2:0 a své vedení navýšili hned po několika minutách druhého poločasu, kdy se prosadil Giovani dos Santos. Ten přitom jen pár okamžiků před tím neproměnil penaltu. Valencii sice vykřesal jiskřičku naděje Costa, jenže v závěru vítězství Villarealu potvrdil krásnou střelou opět dos Santos.
90+3
Asenja ještě prověřil Soldado. Domácí brankář tentokráte musel na zem, ale pokus útočníka Valencie bez problémů vyrazil.
90+2
Canales se na vápně dostal ke střele, ale mířil přesně do rukou připraveného Asenja.
90
Rozhodčí nastaví tři minuty.
88
Z následného přímého kopu mířil Canales jen těsně vedle!
87
Ještě žlutá karta po faulu na Cartabiu pro Tomáse Pinu.
85
Naposledy střídají i domácí, Péreze nahradi Pereira.
84
Villarreal právě vstřelil branku!
Tak teď už je definitivně rozhodnuto. GIOVANI DOS SANTOS dostal v otevřené obraně Valencie hodně prostoru a z dvaceti metrů krásně trefil levý horní roh branky!
82
Trigueros se na středu hřiště dostal ke střele, obrana Valencia stačila míč srazit na roh. Z něj ovšem ohrožení Guaitovy branky nepřišlo.
80
Poslední střídání na straně hostů, odešel Pabón, místo něj si deset minut zahraje Feghouli.
79
Rohový kop Pareja na zadní tyči našel opět Costu a jeho hlavičku musel likvidovat výborným zákrokem Asenjo.
76
Dos Santosův centr z přímého kopu nalezl Maria a jeho hlavičku musel z pod břevna výborným zákrokem vyrazit Guaita.
75
Podruhé střídá i Valencia, Jonase nahradil Helder Postiga.
75
Pérez dostal dobrý míč za záda Costy, byl by už sám před Guiatou, ale špatně si balon zpracoval.
73
Druhé střídání Villarealu. Střelce prvního gólu Ucheho nahradil Aquino.
71
Pabón z dálky prověřil Asenja, ten míč bez problémů lapil.
69
Ačkoliv se skóre zdálo být před několika minutami beznadějné, hosté teď ožili a Villareal tlačí.
67
Dos Santos se tak dočkal rozehrání standardní situace, nikoho ze svých spoluhráčů ve vápně nenašel.
66
Poprvé střídají i domácí, Caniho nahradil Pina.
66
Uchemu se na Costovi podařilo vybojovat velmi nadějný přímý kop z hranice vápna na levé straně.
63
Valencia právě vstřelila branku!
Teď se to podařilo. Po Parejově centru z rohu si míč našel RICARDO COSTA a hlavou snižuje na rozdíl dvou branek.
62
Valencia je opět natlačená na půlce domácího týmu, jenže stále složitě něco vymýšlí.
61
Canales střílel z přímého kopu, ale trefil jen zeď.
58
Na hráčích Valencie začíná být vidět frustrace. Za další tvrdý zákrok je žlutou kartou potrestán i Sergio Canales.
57
Hosté se pokouší něco změnit střídáním, Banegu na hřišti nahradil Parejo.
54
Fuego v souboji loktem trefil Caniho, za což ho rozhodčí potrestal žlutou kartou.
53
Guaita centr domácích z levé strany neodvracel příliš jistě, jeho obránci míč ovšem odkopli.
51
Žlutou kartu dostává José Antonio Dorado (Villarreal CF).
49
Jenže po následném rohu už domácí vedou 3:0. K hlavičce se dostal Uche a GIOVANI DOS SANTOS odčinil svojí tečí penaltové zaváhání a zyvšuje na 3:0!
49
Dos Santos poslal míč na svoji pravou, jenže Guaita směr vystihl a penaltu chytá!
48
To je ale pro hostující tým velká nepříjemnost. Dos Santos nejprve trefil hlavou tyč a po faulu na Ucheho budou domácí kopat penaltu.
47
Valencia nakonec kopala rohy dva, po tom druhém se dostal ke střele Jonas, ale stejně jako před chvíli mu v cestě stál jeden z obránců.
46
Valencia se hned pustila do útoku, Jonsavu střelu ale domáci sblokovali a Canalesův centr skončil pouze rohovým kopem.
46
Po prvním poločase vede domácí Villareal 2:0. Během pěti minut se o to dvěma góly postarali Uche a Peréz. Valencia byla sice po obdržených gólech lepší, z jediné šance ale Pabón hlavičkoval do Asenja, skóre při odchodu hráčů do šaten tak je 2:0.
45
Dos Santos poté rozehrál rohový kop, dostal se k němu i odražený míč. Ten převzal a opět tvrdou ranou vyzkoušel pozornost Guaity. Ten míč dokázal vyrazit.
44
Gaspar se teď zapomněl za obranou s dos Santose, který díky tomu mohl z úhlu postupovat sám na Guaitu. Před bránou nikoho neměl, zkusil tak zakončit sám, ale brankáře Valencie neprostřelil.
43
Costa příliš dlouho váhal s vhozením míče do hřiště, až za to vidí žlutou kartu.
41
Ten ani následující však z pohledu Valencie nic nepřinesly.
40
Valencia je teď jasně lepší, další dobrý centr odrvátil těsně před Jonasem Musacchio na roh.
37
Canalesův centr z přímého kopu bez problémů sebral Asenjo.
36
Valencia teď mohla snížit! Jonasův krásný centr našel za obranou Villarealu Pabóna, jenže ten za malého vápna míč neumístil dostatečně přesně a Asenjo jeho pokus chytil.
34
Cartabia se důrazně prošel až do vápna Villarealu, ještě hledal Jonase, ale tuto přihrávku domácí obrana odvrátila.
30
Valencia měla k dispozici přímý kop, centr Cartabii ale nikoho z jeho spoluhráčů nenašel.
25
Pabónův centr musel před Jonasem odvracet Asenjo. Naštěstí pro Villareal se poté k míči dostal rychleji Dorado než Canales, který by měl před sebou hodně volnou branku.
22
Je to už 2:0. Druhý gól se tomu prvnímu velmi podoboval. Cani poslal z levé strany centr na zadní tyč a HERNÁN PERÉZ povedenou hlavičkou na přední tyč podruhé překonal Guaiatu.
21
Jonas hledal ve vápně domácích Pabóna, jeho pas byl ale příliš dlouhý.
17
Ale tentokráte to vyšlo! IKCHUKWU UCHE dostal opět centr z levé strany, tentokráte ovšem od dos Santose a na přední tyč. To ale bylo jen ku prospěchu, nigerijský útočník se prosadil a Villareal vede 1:0.
16
První trošku nadějnější šance utkání. Costův centr našel na zadní tyči Ucheho, jenže jeho hlavička se mezi tři tyče nevešla.
15
Caratabiův centr z pravé strany našel na přední tyči jen náruč brankáře Asenja.
13
Po akci dos Santose měli domácí první rohový kop. K hlavičce se sice dostal Mario Gaspar, ale mířil jen do odchozů.
9
Obrovská chyba Guaity, kteýr při rozehrávce poslal míč přímo na kopačku Péreze. Ten byl mimo střelecký úhel, posílal tak míč na Uchecho, jenže ten před bránu nedoběhl včas.
7
Dos Santosův pokus ale skončil na zdi.
6
Po faulu na Triguerose budou domácí zahrávat velmi nadějnou standartní situaci.
3
Hráči Villarealu se hnali do rychlého protiútoku, obrana Valencie však nakonec byla úspěšnější.
1

Villarreal CF: Asenjo – M. Gaspar, Musacchio, Dorado, J. Costa – Trigueros, Cani, B. Soriano – Pérez, Uche, G. dos Santos.
Náhradníci: J. Sánchez – Pantić, Iñiguez, Pina, Aquino, Perbet, Jonathan Pereira.

Valencia CF: Guaita – João Pereira, Mathieu, R. Costa (C), Bernat – Fuego, Canales, Banega – Cartabia, Jonas, Pabón.
Náhradníci: Diego Alves – Ruiz, Guardado, Romeu, Feghouli, Parejo, Postiga.
Villarreal se nachází na 4. příčce, což znamená přímý postup do Ligy mistrů. Domácí jsou jistě spokojeni, nacházejí se totiž za klasickou trojkou španělské ligy (Barcelona, Real Madrid, Atletico Madrid). Z 9. zápasů se domácím podařilo vytěžit 17 bodů a kladné skóre 15:9. Poslední utkání Villarreal prohrál na půdě Bilbaa 2:0. Valencia na tom není o moc hůře, patří ji 8. příčka za zisk 13 bodů z devíti zápasů. Valencia je nyní velmi dobře psychicky naladěná, když v Evropské lize rozstřílela St. Gallen 5:1. Ve španělské lize však v posledním utkání prohrála před vlastními fanoušky se San Sebastianem 1:2.
Utkání povede jednačtyřicetiletý sudí Carlos Clos Gómez, na čarách mu budou asistovat Xavier Aguilar Rodriguez a Luis Fernando Marco Martínez. Jako čtvrtý rozhodčí byl na dnešní duel povolán Miguel Sánchez Seco Otero.
Dobré odpoledne, vítám Vás u onlajn přenosu ze španělské nejvyšší fotbalové soutěže. Dnes na sebe narazí Villarreal a Valencia. Utkáním, které začíná v 17:00 Vás bude provázet Radim Sochor.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:00.