Málaga – Real Sociedad: 0:2! Nehlídaný Juanmi překonal bezmocného Kameniho

To je z mé strany vše, hezký večer.
Je dobojováno. Sledovali jsme zajímavý zápas, který toho příliš nenabídl, ale dvou branek jsme se dočkali. Dvakrát se prosadili hráči San Sebastianu, kteří tedy vyhráli nad Málagou 2:0. Nutno dodat, že hosté byli o něco aktivnější a dle mého názoru vyhráli zaslouženě. Domácí bojovali, ale směrem dopředu se dnes hodně trápili.
90+3
90+1
Rozhodčí přidal tři minuty.
90
Hraje se poslední minuta řádné hrací doby.
89
Mikel Oyarzabal to hezky vyzkoušel z rohu velkého vápna, ale Kameni vytasil skvělý zákrok a míč jednou rukou vyrazil!
87
Hráči San Sebastianu zvládají konec zápasu skvěle. Domácí stále běhají bez míče a je jasné, že dnes nezískají ani bod.
85
Hosté ale míč získali a trpělivou kombinací šetří cenné vteřinky, což je zcela pochopitelné.
84
Domácí kombinují na polovině svého soupeře, ale stále velmi daleko od branky, kterou střeží Gerónimo Rulli.
82
Hosté kontrolují své vedení a kráčí za důležitým vítězstvím. Domácí se sice snaží, ale jsou v křeči nedaří se jim téměř nic.
80
Střídání v týmu Real Sociedad San Sebastian: ze hřiště odchází Álvaro Odriozola Arzallus, přichází Litri.
78
Střídání v týmu Málaga CF: ze hřiště odchází Pablo Fornals, přichází Juanpi.
76
Ani tentokrát to nevyšlo, protože vše skončilo útočným faulem. Na tahu jsou hosté, kteří nikam samozřejmě nepospíchají.
74
Domácí se snaží něco vymyslet, tlačí se dopředu, ale ve finální fázi se jim dnes vůbec, ale vůbec nedaří.
72
Žlutou kartu dostává Asier Illarramendi (Real Sociedad San Sebastian).
70
Střídání v týmu Real Sociedad San Sebastian: ze hřiště odchází Aritz Elustondo, přichází Raúl Navas.
67
Střídání v týmu Málaga CF: ze hřiště odchází Duda, přichází Javier Ontiveros.
65
Domácí už působí hodně nervózním dojmem a nic se jim nedaří. Budou to mít velmi, ale opravdu velmi složité.
63
Real Sociedad právě vstřelil branku!
Po osmém rohovém kopu se už hosté prosazují a jdou do vedení 2:0! Po centru se míč ocitl na malém vápně, kde byl nikým nehlídaný JUANMI a ten ho šlapákem uklidil za bezmocného Kameniho!
63
A hosté následně vybojovali rohový kop, už svůj osmý.
62
Domácí hráč upadl ve vápně hostů, ale rozhodčí zůstal zcela klidný a penaltu neodpískal.
61
Je před námi posledních třicet minutek a vzhledem k tomu, že je to stále pouze o jednu branku, tak je jasné, že to bude ještě hodně zajímavé.
59
Hosté zahrávali další rohový kop, ale druhou branku nepřidali a nyní jsou na tahu domácí.
57
Střídání v týmu Real Sociedad San Sebastian: ze hřiště odchází David Zurutuza, přichází Asier Illarramendi.
55
Žlutou kartu dostává Esteban Granero (Real Sociedad San Sebastian).
53
Domácí se pochopitelně hned vydali dopředu a byl z toho dlouhý nákop, ale ten postrádal přesnost a hsoté se tedy v pohodě ubránili.
51
Tak jsme se dočkali úvdoní branky! IÑIGO MARTÍNEZ to vyzkoušel ze standardní situace a trefil záda domácího hráče, jenže od něj se míč odrazil za bezmocného Kameniho.
50
Ale ani z něho nic nebylo. Domácí zatím velmi dobře brání, ale to stejné platí o hostech.
49
Hosté vybojovali rohový kop.
48
Ani jeden celek v poločas nestřídal, takže pokračujeme ve stejném složení, jako na konci prvního poločasu.
46
Vše je připraveno, jdeme na druhý poločas.
Hráči se vrací zpět na trávník, takže druhý poločas začne za malý okamžik.
Druhý poločas začne přibližně v 21:47.
První poločas je za námi. Sledujeme vyrovnaný duel, který zatím nenabídl žádnou větší šanci a Málaga tak hraje se San Sebastianem 0:0. Snad se to ve druhém poločase zlepší a dočkáme se nějakých šancí a branek.
45+2
45+1
Po střele z dálky musel zasahovat Carlos Kameni, ale s tímto propagačním pokusem neměl žádný problém.
45+1
Rozhodčí přidal jednu minutku.
45
Hraje se poslední minuta prvního poločasu.
43
Po centru se do zakončení dral Adalberto Peñaranda, ale nakonec se k míči nedostal.
42
Pátý rohový kop budou zahrávat i domácí borci.
41
Do konce prvního poločasu zbývá zhruba pět minutek a vypadá to, že na úvodní branku si budeme muset počkat do druhého dějství.
39
Hosté drží míč a trpělivě kombinují, ale zatím daleko od branky, kterou střeží Carlos Kameni.
37
Jeden z hráčů se natlačil do zakončení, ale míč se od něj spíše odrazil a skončil v zámezí, takže rozehrávat bude Kameni.
36
Rohový kop pro San Sebastian.
34
Kromě osmi rohů a několika nepřesných střel jsme zatím neviděli vůbec nic. Čekal se ofenzivní duel, ale zatím se diváci zřejmě příliš nebaví.
32
David Zurutuza to vyzkoušel z dálky, ale jeho rána přesná nebyla a míč skončil nad břevnem domácí branky.
30
Domácí se hnali do přečíslení tři na jednoho, ale nevyřešili to dobře a nakonec vůbec nezakončili a míč sebral Gerónimo Rulli.
28
Ale ani z osmého rohu v tomto utkání nic nebylo, protože na přední tyči se k míči dostal Mikel Villanueva, který ho odhlavičkoval.
27
Zatím jsou k vidění pouze rohové kopy, protože je tu další, ten bude zahrávat San Sebastian.
26
Po rohu doputoval míč na hranici velkého vápna, kde byl Pablo Fornals, ale jeho rána přesná nebyla.
25
A po kombinaci je tu další roh pro Málagu.
24
Domácí rozehráli rohový kop, ale neprosadili se. Zatím na trávníku dominují obrany, které fungují na obou stranách na jedničku.
23
Střídání v týmu Málaga CF: ze hřiště odchází Sandro Ramírez, přichází Adalberto Peñaranda.
21
Hra je ale přerušena, protože Sandro Ramírez je ošetřován a nevypadá to s ním vůbec dobře.
21
A další roh po rychlé, tentokrát ale pro domácí.
20
A hosté zahrávali další rohový kop, ale dopadlo to jako předtím, takže z něho nic nebylo a u míče jsou nyní domácí.
18
Ale i tentokrát to domácí v pohodě zvládli a dokázali se ubránit, takže stav duelu se stále nemění.
17
Aktivní hosté vybojovali svůj druhý rohový kop.
16
Po standardní situaci propadl míč až do branky, ale skvěle zasáhl Kameni. Nakonec bylo vše zbytečné, protože se jednalo o ofsajd.
14
Hosté nyní poměrně dlouho drželi míč na polovině svého soupeře, ale nakonec se k ničemu neprokombinovali a na tahu už je Málaga.
12
Ani jednomu celku nelze upřít snahu, ale zatím se hraje bez šancí a k vidění je pouze mnoho nepřesných přihrávek.
10
Jenže hosté nic nevymysleli a na druhé straně se dopředu hnal Gonzalo Castro, ale nezvládl centr a míč doputoval do zámezí.
9
Po delší době se dopředu vydali i hosté a nakonec také vybojovali rohový kop.
8
Úvod utkání patří domácímu celku, který je aktivnější a stále se tlačí dopředu. Zatím ale na první střelu na branku stále čekáme.
6
Domácí zahrávali druhý rohový kop, ale ani tentokrát nedokázali ohrozit branku San Sebastianu.
5
Po centru do vápna se k míči dral Duda, ale nakonec mu pár decimetrů chybělo a od své branky bude rozehrávat Gerónimo Rulli.
4
Z rohu ale nic nebylo a hosté šli hned dopředu. Vypadalo to slibně, ale nakonec to opět skončilo nepřesnou přihrávkou, kterých je zatím k vidění hodně.
3
A domácí nakonec vybojovali prvníh rohový kop v tomto utkání.
2
Z úvodních akcí nic nebylo. Na každé straně to skončilo nepřesnou přihrávkou směrem dopředu a nyní jsou u míče zase domácí fotbalisté.
1
Vše je připraveno, jdeme na to.
Hráči obou celků jsou na trávníku, takže duel začne za malý okamžik.

Málaga CF: Kameni – Rosales, Muñoz, Villanueva, J. P. Carlos – G. Castro, Camacho, Fornals, Duda – Santos, Sandro Ramírez.
Náhradníci: Bojko – Recio, Jony, Juanpi, Peñaranda, Ontiveros, D. Llorente.

Real Sociedad San Sebastian: Rulli – Odriozola Arzallus, A. Elustondo, I. Martínez, Berchiche – Prieto, Zurutuza, Granero – Juanmi, José, Oyarzabal.
Náhradníci: Toño – Canales, D. Concha, Navas, Litri, Illarramendi, Pardo.

Málaga – San Sebastian 0:1
Málaga CF má na svém kontě zatím 21 bodů a nachází se na třináctém místě. V posledních týdnech se ale domácím příliš nedaří, protože z posledních pěti kol pouze jednou vyhráli, dvakrát remizovali a dvakrát prohráli. Na vítězství už ale nyní čekají čtyři kola a dnes neberou nic jiného, než tři body.

Real Sociedad San Sebastian je na tom o něco lépe. Hostující celek má na svém kontě zatím 29 bodů a je na šesté pozici. San Sebastian v posledním kole nestačil na Sevillu, ale předtím dvakrát vyhrál. Dnes mají tedy hosté co napravovat.
Zdravím všechny fotbalové fanoušky. Španělská LaLiga má na programu poslední zápas 18. kola ve kterém vyzve Málaga celek San Sebastianu. Mírným favoritem je domácí celek.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:45.