Oblak – Trippier, Savić, J. Giménez, Lodi (63. Lemar) – Vitolo (46. Á. Correa), Saúl Ñíguez, Koke (C), Partey – Félix (72. M. Llorente), D. Costa.
Courtois – Carvajal, Ramos (C), Varane, Nacho Fernández – Kroos, Casemiro, Valverde (70. Modrić) – Bale, Benzema (88. Jović), E. Hazard (78. James Rodríguez).
Aréola – Jović, Militao, Modrić, Vinícius Júnior, James Rodríguez, L. Vázquez.

Držení míče: 44 % : 56 %.
Střely na branku: 1:3. Střely mimo: 6:8. Rohy: 5:7. Ofsajdy: 4:1. Fauly: 14:14.
Hlavní rozhodčí nakonec ve druhém poločase nastavil čtyři minuty, ty jsou však minulostí a madridské derby mezi Atléticem a Realem končí 0:0!

Oba týmy vstoupily do zápasu s obrovským nasazením. Dlouho se ale oba brankáři nemuseli zapojit do hry. Až v desáté minutě musel být v pohotovosti Courtois, který ale nakonec proti nepřesné Félixově střele zasahovat nemusel. Také Real se dostal do náporu, ale brankovou příležitost si vypracoval až těsně před koncem první půle, kdy po Baleově přihrávka pálil pořádně nebezpečně Toni Kroos. Jan Oblak ale u své tyče předvedl parádní zákrok.

Po změně stran bylo aktivnější Atlético, svou územní převahu ale nedokázalo využít ani k jediné nebezpečnější střele. Naopak Jan Oblak se musel činit, když fantasticky vytáhl umístěnou hlavičku Karima Benzemy. Deset minut před koncem poté přišel tvrdý souboj v pokutovém území mezi Ramosem a Lemarem, ale hlavní sudí penaltu nenařídil.
90+4'
90+4'
Thomas Partey u postranní lajny přibrousil Rodrígueze a v samém závěru zápasu inkasuje zcela zbytečnou žlutou kartu.
90+3'
Kroos vypomohl v obraně Carvajalovi, který u koncové čáry dokázal vytlouct napadajícího Llorenteho. Po dlouhé rozehrávce Courtoise šel do útoku ještě Bale, ale proti Savićovi neuspěl.
90+2'
Hlavní rozhodčí nastavuje ve druhém poločase tři minuty.
90+1'
Od rohového praporku kroutil míč do vápna právě Thomas Lemar. Na zadní tyči se sice dostal k hlavičce Diego Costa, ale v krkolomné pozici a ještě v souboji s Varanem příliš práce Courtoisovi nepřipravil.
90'
Madridské derby se chýlí ke svému závěru. Lemarova pobídka na levou stranu našla Llorenteho, který ještě získal na Carvajalovi rohový kop.
89'
Čerstvý Luka Jović ihned po svém příchodu na trávník zavařil při rozehrávce Savićovi. Domácí stoper musel v kritickou chvíli jen odkopnout daleko od své branky.
88'
Střídání v týmu Real Madrid CF: ze hřiště odchází Karim Benzema, přichází Luka Jović.
87'
Toni Kroos rozehrával další rohový kop Realu. V pokutovém území byl až příliš agresivní v souboji s Costou Sergio Ramos a toho si všiml i hlavní rozhodčí, který odpískal faul.
86'
Pohledná kombinace Atlética skončila u Casemira. Na druhou stranu poté pádil s míčem u kopačky Karim Benzema, kterého ale vytlačila dvojice Lemar – Giménez mimo střeleckou pozici.
85'
Opět byl v náběhu Kieran Trippier. Posila z Tottenhamu se ale nesešla s přesností. Centr Trippiera skončil jen u Ramose. Balon se však odrazil k Parteymu.
84'
Trippier vhodil míč do hry zpoza postranní lajny. Následně se do solidní příležitosti v pokutovém území dostal Koke, ale jeho teč skončila jen vysoko nad brankou belgického gólmana.
83'
Zhruba posledních deset minut i s nastavením zbývá do konce druhého poločasu. Madridské derby zatím branku nevidělo.
82'
Střídající James Rodríguez zkoušel nacpat centr přesně do prostoru, kde byl Benzema, ale balon dolétl jen k dobře postavenému Giménezovi.
81'
Také Atlético se chce předvést v ofenzivě. Llorente si nabíhal na pas Kokeho, ale balon mu sklouzl jen mimo hrací plochu. Vhazoval mohou hostující fotbalisté.
80'
Obrana Realu byla rozhozena po ztrátě Casemira. Následně Ramos odstavil tělem v pokutovém území Lemara a domácí stadion si žádal penaltu. Hlavní rozhodčí ale nařídil jen odkop.
79'
Atlético uklidňuje hru v postupné kombinaci ve středu pole. Saúl si několikrát vyměnil balon s Kokem, ten dokonce oslovil přihrávkou také Oblaka.
78'
Střídání v týmu Real Madrid CF: ze hřiště odchází Eden Hazard, přichází James Rodríguez.
77'
Jan Oblak zachránil Atlético od inkasované branky! Po parádním centru z levé strany se dostal k prudké hlavičce Karim Benzema, ale slovinský gólman domácího týmu se vrhl po balonu a dokázal ho vyrazit.
76'
Poslední minuty patří domácím. I další roh rozehrával Koke, ale tentokrát se provinil faulem na Ramose Diego Costa. Real bude moci rozehrávat od své branky.
75'
Kapitán Atlética Koke centroval od rohového praporku. Našel na malém vápně Saúla, kterému příliš nechybělo, aby umístil svou hlavičku přesně do rohu branky.
74'
Costa prohrál hlavičkový souboj s Varanem. Atlético ale mohlo ještě pokračovat v akci po zisku Kokeho. V pokutovém území se zjevil u míče Lemar, ale než si stačil připravit střelu, tak u něj byl Carvajal.
73'
Realu se podařilo získat míč na Saúlovi. Následně přenesl hru z levé na pravou stranu dlouhou přihrávkou Modrić. Baleův pas byl ale už o poznání méně přesný.
72'
Střídání v týmu Atlético Madrid: ze hřiště odchází João Félix, přichází Marcos Llorente.
72'
Se žlutou kartou dnes odejde také Raphaël Varane. Francouzský stoper totiž zezadu přišlápl kopačku Kokemu.
71'
Na závěrečných dvacet minut přichází spasit Real Luka Modrić. Chorvatský tvůrce hry se okamžitě zapojil do kombinace, ale jeho přihrávku nedokázal Hazard zkrotit.
70'
Střídání v týmu Real Madrid CF: ze hřiště odchází Federico Valverde, přichází Luka Modrić.
70'
Toni Kroos zvolil rozehrávku na krátko s Carvajalem. Nakonec přece jen balon do vápna přilétl, ale ve snaze dostat se do zakončení fauloval Sergio Ramos.
69'
Postupem času tempo zápasu lehce klesá. Bale si chtěl na pravé straně obhodit Parteyho, to se mu sice nepodařilo, ale získal pro Real alespoň rohový kop.
68'
Na pravé straně se otevřel prostor pro centr Trippierovi. Anglický fotbalista zakroutil balon do šestnáctky, kde se ale prosadil k hlavičce jen kapitán Realu Sergio Ramos.
67'
Balon si připravil na místo přestupku Casemiro. Defenzivní záložník se opřel do střely, ale ta vylétla jen vysoko nad břevno Oblakovy branky.
66'
Partey se ve středu pole nemazal s Kroosem. Německý záložník skončil s bolestivou grimasou na trávníku. Real bude rozehrávat standardní situaci z nadějného postavení.
65'
Baleovi se dnes nedaří. Třicetiletý útočník se hnal za balonem na pravém kraji, poté chtěl centrovat do vápna, ale balon pouze prolétl daleko za šestnáctku.
64'
Courtois při své rozehrávce lehce zaváhal, nechal si Félixe přiběhnout příliš blízko a poté musel v nouzi hrát daleko od své branky.
63'
Střídání v týmu Atlético Madrid: ze hřiště odchází Renan Lodi, přichází Thomas Lemar.
62'
Patrey se pokoušel překvapit hostující obranu přihrávkou středem na Costu, ale ten je dnes zcela neviditelný. Atlético se však ještě zmocnilo míče po mizerném odkopu Nacha.
61'
Bale vletěl do souboje s Félixem hodně tvrdě a mladého Portugalce zboural k zemi. Hlavní rozhodčí však welšskému útočníkovi žlutou kartu neukázal.
60'
Ani hodina hry branku nepřinesla. Ve druhém poločase se u míče drží časněji domácí Atlético. Courtois ani na druhé straně Oblak však příliš stále nemají.
59'
Do otevřenější obrany mířil na levé straně Nacho. Po zpětné přihrávce proti noze mohl pálit Gareth Bale, ale solidní příležitost zcela zahodil.
58'
Joao Félix byl v nadějném náběhu. Na levé straně měl ještě do kombinace připraveného Kokeho, ale rozhodl se jít mezi obránci do vápna, kde však proti Ramosovi neuspěl.
57'
Z velké dálky se odhodlal ke střele Bale. Jeho pokus ale neměl příliš šancí na úspěch a Oblak znovu zasahovat nemusel. Mezitím se šel z lavičky rozcvičovat uzdravený Luka Modrić.
56'
Kroos posouval míč na Hazarda, který byl ale v obležení hned dvou soupeřů. Nakonec zkusil Belgičan vytlouct stojícího Lodiho, ale míč šel do autu právě od Hazarda.
55'
Z levé strany si to chtěl namířit Benzema až do vápna. Na hranici šestnáctky ale narazil na dvojblok Lodi – Giménez. Po odraženém balonu se poté dostal do hry Thomas Partey.
54'
Partey až příliš riskoval přihrávkou přes zhuštěný prostor. K míči se snadno dostal Kroos, ale jeho pas na Valverdeho byl příliš dlouhý. Ani jeden z týmů se nemůže dostat do stabilnějšího tlaku.
53'
Hazarda zradilo zpracování. Po přihrávce od Casemira si nová posila Realu sklepla balon jen na ruku a to neuniklo hlavnímu rozhodčímu.
52'
Trippierův centr byl zblokován Carvajalem, na druhou stranu pádil s balonem u nohy Federico Valverde, ale než stačil přihrát Hazardovi, tak se k němu přihnal zezadu Saúl.
51'
Ve druhém poločase je zatím aktivnější domácí Atlético. Tentokrát ale spěchal do útoku Bale, kterého ještě podporoval z druhé vlny Eden Hazard. Belgičan ale musel výrazně zbrzdit před bránícím Giménezem.
50'
Koke přetáhl centr až ke vzdálenější tyči, kde ještě zachránil míč pro domácí Partey. Nakonec to byl střídající Ángel Correa, který v krkolomné pozici zakončoval nad branku Realu.
49'
O tvrdý faul se ve středu pole postaral také Varane. Hostující stoper nezareagoval na změnu směru Kokeho a pomohl si rukou.
48'
Gareth Bale si říkal o přihrávku na levou stranu, ale zkušený útočník Realu si nepohlídal své postavení a po odmávaném ofsajdu musel balon opět odevzdat.
47'
Kroosova přihrávka středem trávníku nebyla vůbec přesná, Bale neměl šanci na balon dosáhnout a tak putovali do útoku i domácí. Ani Costa si však s Félixem nerozuměl.
46'
Druhou polovinu dnešního utkání otevřel rozehrávkou ze středového kruhu Karim Benzema. Real se ujal rozehrávky, ale od Ramose musel putovat míč až ke Courtoisovi.
46'
Střídání v týmu Atlético Madrid: ze hřiště odchází Vitolo, přichází Ángel Correa.
46'
Druhý poločas začne přibližně ve 22:01.
Šedesát nastavených sekund uplynulo a první poločas madridského derby končí. Domácí Atlético hraje s Realem zatím bez branek.

45+1'
45+1'
Fotbalisté Atlética se ještě těsně před koncem první půle vrhli do útoku. Félixova přihrávka jen prolétla vápnem a poté se provinil proti pravidlům napadající Vitolo.
45+1'
Hlavní rozhodčí nastavuje v prvním poločase jednu minutu.
45'
Nachova přihrávka podél postranní lajny Valverdeho nenašla. Následně ale mohl pokračovat v akci Hazard, ale ten s míčem vycestoval jen do zámezí.
44'
Minutu před pauzou se domácí dožadovali rohového kopu. Hlavní rozhodčí ale viděl dotek Parteyho a rozehrávat od své branky mohl znovu gólman Realu.
43'
Bale sice povalil v souboji Lodiho, ale hra mohla pokračovat. Následně střílel z nadějné pozice i Toni Kroos, ale Jan Oblak předvedl u své tyče parádní zákrok jednou rukou.
42'
O nebezpečnou ránu se postaral i Joao Félix. Stále jen devatenáctiletý Portugalec napřáhl zpoza vápna, ale branku Thibauta Courtoise minul o nějaký ten metr.
41'
Na trávníku skončil po souboji se Saúlem i Nacho. Při hlavičkovém střetu trefil domácí záložník Nacha loktem do obličeje a to neuniklo ani hlavnímu rozhodčímu.
40'
První poločas pomalu míří ke svému závěru. Z pětadvaceti metrů napřáhl ke střele Toni Kroos, který alespoň trochu protáhl Oblaka v domácí brance.
39'
Nacho Fernández vhodil míč do hry zpoza postranní lajny. To už ale byla domácí obrana zformována před pokutovým územím a mohla snadno dlouhý aut zneškodnit.
38'
Ve snaze najít v pokutovém území Benzemu se rozhodl Bale odcentrovat z pravé strany. Balon mu ale v klíčovou chvíli skočil a hostující útočník ho odpálil vysoko na tribunu.
37'
Až příliš dlouho čekal s přihrávkou Thomas Partey. Mezitím už doběhl Renan Lodi až za posledního obránce a ocitl se tak v ofsajdu. Rozehrávat bude Courtois.
36'
Ale ani další standardní situace obraně nezavařila. Defenziva Realu bez potíží centr odvrátila a Valverde poté mohl odpálit míč dokonce až na útočnou polovinu trávníku.
35'
Také Toni Kroos umí přitvrdit. Německý záložník složil na zem tvrdým faulem Kokeho. Atlético okamžitě rozehrávalo po lajně, kde získal roh Trippier.
34'
Obrana Atlética měla co děla, aby si poradila s hlavičkujícím Benzemou. Z pravé strany totiž přilétl do vápna velmi nebezpečný centr, ale Savić ve spolupráci s Giménezem uspěli.
33'
Kroosovi se povedlo vystihnout rozehrávku Saúla. Hosté se mohli opět přesunout s balonem blíže k brance Atlética. Casemiro byl ve středu pole v problémech a musel v nouzi přihrávat na levou stranu.
32'
Rohový kop rozehrával na druhé straně také Kieran Trippier. Obrana Realu dokázala míč odrazit pouze zpět k anglickému reprezentantovi. Po druhém centru to jen zahučelo, Diego Costa ve snaze dostat se do šance svalil na zem Carvajala.
31'
Už se zdálo, že další rohový kop vybojuje Gareth Bale. Ve skluzu ale zastavil welšského útočníka Lodi, který ještě navíc otřel míč právě o soupeře.
30'
Ani půlhodina hry madridského derby branku nepřinesla. Real je v posledních minutách více u balonu, ale k ohrožení Oblakovy branky stále nedošlo.
29'
Tentokrát už Toni Kroos zakroutil míč přímo do pokutového území, kde se ale prosadil k obranné hlavičce před Ramosem Giménez. Hazardovi následně utekl balon mimo hrací plochu.
28'
Také Nachovi se podařilo získat rohový kop. Po Kroosově centru sice zakončoval Bale, ale do pokusu mu skočil Savić. Druhý rohový kop znovu skončil zablokovanou ránou Kroose.
27'
Do sprintu se dostal také Carvajal. Na středu měl více prostoru Toni Kroos, ale jeho přihrávku nedokázal Benzema zužitkovat v přesné zakončení. Real se ale ještě udržel u míče.
26'
Dloubáček na Benzemu nebyl příliš přesný. Francouzský útočník ještě dokázal míč lehce zasáhnout, ale odrazil ho jen do náruče slovinského gólmana v brance Atlética.
25'
Real ještě pokračoval v mírném tlaku rozehrávkou od rohového praporku. Benzema se chystal hlavičkovat, ale na balon nakonec nedosáhl. Kroosova rána zpoza vápna už nebyla razantní.
24'
Koke prostrkával míč směrem na Félixe, ale jako poslední obránce zasáhl v pokutovém území Sergio Ramos. Hra se rychle přesunula až před Oblaka, kde se neprosadil Hazard.
23'
Podél pravé postranní lajny spěchal s míčem do útoku Koke. Do cesty se mu ale postavil Nacho, který po tvrdém faulu vidí žlutou kartou a je tak prvním potrestaným hráčem zápasu.
22'
Koke byl u středového kruhu přistrčen Casemirem. Následně domácí rozehrávali standardní situaci jen po trávníku. Real se dokázal rychle připravit a nechal Patreymu ujet balon za koncovou čáru.
21'
Ani více jak dvacet minut prvního poločasu brankovou příležitost nenabídlo. Oba týmy hrají v obrovském tempu, ale zatím jen od šestnáctky k šestnáctce.
20'
Madridské derby zatím příliš šancí nenabízí. Nacho viděl na levé straně volného Hazarda, ten poté přihrával do středu na Casemira, který byl ale obsazený.
19'
Také Karim Benzema se zapojil do obléhání vápna soupeře. Hned několikrát si hosté posunuli míč z levé na pravou stranu, následně přiletěl centr do vápna, odkud hlavičkoval Bale pouze vysoko nad.
18'
Na trávníku po souboji s Félixem skončil i Eden Hazard. Belgický útočník následně rychle vstal, ale Real moment překvapení nevyužil a pokračoval jen ve zdlouhavé kombinaci.
17'
Už už to vypadalo, že by se mohl dostat za obranu hostů Joao Félix. Mladý útočník Atlética si ale nepohlídal své postavení v okamžik přihrávky a ocitl se v ofsajdu.
16'
Do problémů se při rozehrávce dostal Carvajal. Hned trojice soupeřů vystartovala na hostujícího beka, který ale nakonec pro Real získal alespoň aut.
15'
Zidanova parta je v úvodu zápasu více u balonu. Po autovém vhazování Trippiera se ujal míče Toni Kroos. Německý záložník ale neměl příliš času na další kombinaci a tak mohou útočit domácí.
14'
Gareth Bale ukázal svou rychlost. S přehledem si vyšlápl na Lodiho, ale v pokutovém území už nestačil na Giméneze. Real ale může po odraženém balonu ještě pokračovat v akci.
13'
Po faulu Saúla rozehrávali hosté ze středového kruhu. S Casemirem si narazil Valverde. Následně jednadvacetiletý záložník Realu zkoušel rozběhnout Hazarda, ale ten na balon nedosáhl.
12'
Carvajalova narážečka s Kroosem byla sice přesná, ale ihned poté zklamal v zakončení Bale, který ze střední vzdálenosti branku domácího týmu minul o pořádný kus.
11'
Atlético se s balonem usadilo na útočné polovině. Tlak domácího týmu ale netrval příliš dlouho. Po zbytečné ztrátě musel faulovat rozběhnutého Hazarda Renan Lodi.
10'
Obrana Realu pořádně zaspala. Po zisku míče na nic nečekal Koke, z prvního doteku vyslal do úniku Félixe. Ten se sice rychlostně zbavil Ramose, ale z úhlu se do branky netrefil.
9'
O střílený centr se pokusil z levé strany Nacho. V pokutovém území číhal na šanci Bale i Benzema, ale ani jeden z obávaného dua útočníků se k míči nedostal. Real ale pokračuje v náporu.
8'
Varane s Ramosem si několikrát vyměnili míč při rozehrávce. Benzemova kombinace s Kroosem sice nebyla nejpřesnější, ale hosté udrželi balon proti pasivní obraně Atlética.
7'
O rozehrávku z místa přestupku se postaral Koke. Trippier už je zpět na trávníku a dokonce mohl také zaútočit. Podél pravé postranní lajny si ale na Nacha Fernándeze netroufl.
6'
Také Sergio Ramos si koledoval o žlutou kartu. Proti Vitolovi použil až příliš razantně své tělo a domácí záložník skončil tvrdě na zemi.
5'
Kieran Trippier je zpět na nohou, sice se stále drží za levé koleno, ale vypadá to, že bude pokračovat ve hře. Mezitím už Real pokračoval v akci na pravém kraji. Souhra Hazarda s Kroosem však neklapla podle představ.
4'
Hazard následně zcela zbytečně přibrousil po odpískání Trippiera, který musí být ošetřován na hrací ploše. S novou posilou Atlética to nevypadá vůbec dobře.
3'
Gareth Bale chtěl pomoci v obraně, ale pouze daroval faul Parteymu. Atlético rozehrávalo standardní situaci, kterou ale opět hosté dokázali ve vápně rychle ukončit.
2'
Po nákopu Carvajala se dral za balonem Gareth Bale. Také Atlético se ale usadilo u balonu na útočné polovině trávníku. Prudký centr stačil hlavou odklidit Varane.
1'
O úvodní rozehrávku ze středového kruhu se postarala domácí dvojice útočníků Diego Costa a Joao Félixem. Real okamžitě získal míč a ihned se spustil hlasitý hvizd domácích fanoušků.
1'
Hlavní rozhodčí již přivádí obě úvodní jedenáctky na hrací plochu. Madridské derby v rámci sedmého kola nejvyšší španělské soutěže La Ligy může za několik málo okamžiků odstartovat.

Atlético Madrid: Oblak – Trippier, Savić, J. Giménez, Lodi – Vitolo, Saúl Ñíguez, Koke (C), Partey – Félix, D. Costa.
Náhradníci: Adán – M. Llorente, Felipe, Lemar, Á. Correa, Arias, H. Herrera.

Real Madrid CF: Courtois – Carvajal, Ramos (C), Varane, Nacho Fernández – Kroos, Casemiro, Valverde – Bale, Benzema, E. Hazard.
Náhradníci: Aréola – Jović, Militao, Modrić, Vinícius Júnior, James Rodríguez, L. Vázquez.

Atlético Madrid

Atlético mělo sice v předcházející sezoně náskok na městského rivala, ale naopak na suverénní Barcelonu ztrácelo jedenáct bodů. I přes nepříliš povedený závěr ročníku tak Atlético udrželo konečnou stříbrnou pozici. V prestižní Lize mistrů dokráčelo Atlético až do osmifinále, v něm začala domácím vítězstvím nad Juventusem 2:0, ale v odvetě zařídil postup italského týmu hattrickem Cristiano Ronaldo.

Madridský tým v přípravě příliš zápasů neodehrál. V rámci International Cupu porazil v penaltách Guadalajaru, následně i Real Madrid. Na závěr poté těsně přehrál i Juventus.

Před sezonou se Atlético muselo rozloučit s Antoinem Griezmannem, který zamířil do mistrovské Barcelony. Také Rodri nově obléká dres Manchesteru City. Naopak do Madrid přišel Joao Felix, Hector Herrera nebo Kieran Trippier z Tottenhamu.

Do aktuálního ročníku vstoupilo Atlético třemi těsnými výhrami v řadě. V zápasech s Getafe i Leganés rozhodl vždy jen jeden gól. Před týdnem poté Atlético pouze remizovalo 0:0 s Celtou Vigo, ale ve vloženém kole v týdnu už si znovu přivezlo tři body ze souboje s Mallorcou.
Real Madrid CF

Madridští fotbalisté prožili mizernou sezonu. V domácí soutěži Real hned dvanáctkrát prohrál, i tak si ale v LaLize připsal konečné třetí místo. V prestižní Lize mistrů usiloval Real Madrid o čtvrtý titul v řadě. Po odchodu hlavní hvězdy Cristiana Ronalda se Real probojoval ze základní skupiny do osmifinále. V něm nejprve vyhrál v Amsterdamu proti místnímu Ajaxu, ale v domácí odvetě padl 1:4 a s milionářskou soutěží se musel předčasně rozloučit.

Po zpackané sezoně Real mohutně posiloval. Z londýnské Chelsea přišel do Madridu Eden Hazard. Za Bílý balet budou nově nastupovat také Ferland Mendy, Éder Militao, Takefusa Kubo, Rodrygo nebo Luka Jović. Naopak dres Realu už letos nebudou oblékat Sergio Reguilon, Theo Hernandez, Luca Zidane a Daniel Ceballos nebo Jesus Vallejo. Těsně před startem nového ročníku poté Madridští vyměnili brankáře, z PSG přišel Aplhonse Aréola, opačným směrem poté zamířil Keylor Navas.

Ani v přípravě se Real příliš nepředvedl. V rámci International Cupu nejprve madridský tým prohrál 1:3 s Bayernem, poté sice zvítězil po penaltovém rozstřelu nad Arsenalem, ale na závěr padl s městským rivalem Atléticem. Ani Audi Cup Realu příliš nevyšel. V semifinále prohrál 0:1 s Tottenhamem, následně v utkání o třetí místo přestřílel 5:3 Fenerbahce. V generálce poté Real nestačil 2:3 na AS Řím.

Do nového ročníku vkročil Real vítězstvím 3:1 na půdě Celty Vigo, další dva duely ale poté skončily nerozhodně. Nejprve Real v domácím prostředí nedokázal porazit Valladolid. Před reprezentační pauzou poté madridský celek remizoval i s Villarrealem, když na branky Garethea Balea zareagovali Moreno s Gomezem. Ani čtvrté kolo nebylo pro Real jednoduché. Proti Levante sice vedl Bílý balet o poločase už 3:0, ale po přestávce dvakrát inkasoval a o tři body se musel ještě strachovat. I proti Seville musel Zidanův tým bránit, ale o jediný zásah zápasu se postaral Karim Benzema. Ve vloženém duelu v týdnu poté Real zvítězil na domácí půdě nad Osasunou 2:0.

Před týdnem Real vstoupil také do základní skupiny Ligy mistrů. V Paříži proti místnímu PSG se však španělský velkoklub neprosadil k jediné přesné střele. Tým z Francie i bez obávaného tria útočníků Mbappé, Cavani, Neymar zvládl domácí utkání pohodlným výsledkem 3:0.
Krásný sobotní večer, vítám všechny příznivce fotbalu. Španělská nejvyšší soutěž La Liga pokračuje již sedmým kolem a my se společně zaměříme na madridské derby. V souboji prvního s druhým týmem tabulky zajíždí Real na půdu Atlética.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 21:00.