La Liga -  ONLINE PŘENOS -  Bilbao : Atlético - 14. června 2020   14:00

37' Muniain
1:1
(1:1)
Atlético
39' D. Costa  (Koke)
Bilbao
Simón – Capa, Yeray, I. Martínez, Berchiche (83. Núñez) – Dani García, Unai López (63. Vesga) – I. Córdoba (63. Sancet), Raúl García, Muniain (83. de Marcos) – I. Williams (90+1. Kodro).
J. González – Becerril, D. Sánchez
San Mamés Barria, Bilbao
Atlético
Oblak – Trippier (63. Arias), Savić, J. Giménez, Lodi – Koke (78. H. Herrera), Partey – Carrasco (63. Lemar), M. Llorente (68. Á. Correa), Saúl Ñíguez – D. Costa (63. Morata).

To je z dnešního online přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou.
Držení míče: 55 % : 45 %.
Střely na branku: 2:3. Střely mimo: 8:6. Rohy: 5:6. Ofsajdy: 3:2. Fauly: 9:9.
Dnešní duel končí nerozhodným výsledkem, což je ztráta hlavně pro madridský tým. Ten si totiž připisuje již třináctou remízu v tomto ročníku a ztrácí další dva body v boji o Ligu mistrů. S napětím tak bude čekat na výsledek večerního zápasu Realu Sociedad, který se od Atlética může, v případě výhry, vzdálit na rozdíl tří bodů. Pro Athletic je to cenná remíza z duelu s favoritem, byť domácí nebyli dali od výhry, kterou by si možná, za velmi dobrý výkon, i zasloužili.
90+6'
90+6'
Ne, je konec, Atlético ani z tohoto rohu gól nedalo, takže zápas končí remízou!
90+5'
Rohový kop pro Atlético, v poslední nastavené minutě, bude to rozhodující branka?
90+3'
Unai Simón (Ath. Bilbao) má míč ve své moci a už to vypadá, že Atlético směřuje k další remíze, celkově v tomto ročníku již třinácté...
90+2'
Nastaveno je pět minut, čas na vstřelení branky tak oběma týmům stále zůstává.
90+1'
Střídání v týmu Athletic Bilbao: ze hřiště odchází Iñaki Williams, přichází Kenan Kodro.
90'
Thomas Partey (Atl. Madrid) zrychluje rozehrávku svého mužstva, ale také nepřesným nákopem dopředu ztrácí míč.
88'
Nyní se jí Bilbao nedočká, protože to nebyl vůbec dobře zahraný roh. A hosté se snaží co nejrychleji přenést hru na polovinu soupeře.
87'
Rohový kop pro Athletic, domácí budou rozehrávat z pravé strany, dočkají se vedoucí branky?
86'
Thomas Lemar (Atl. Madrid) rozehrál volný kop, kdy poslal míč do vápna Athletica, tam se ale jeho spoluhráči nedokázali prosadit.
85'
Statistika držení míče – 54% : 46%.
84'
Žlutou kartu dostává Iñigo Martínez (Athletic Bilbao).
83'
Střídání v týmu Athletic Bilbao: ze hřiště odchází Yuri Berchiche, přichází Unai Núñez.
Střídání v týmu Athletic Bilbao: ze hřiště odchází Iker Muniain, přichází Óscar de Marcos.
82'
Atlético se opět žene do útoku, vypadá to, že se hosté nadechují k nějakému závěrečnému náporu.
81'
Jan Oblak (Atl. Madrid) si došel pro míč k hranici malého vápna a rychle rozehrává na levou stranu.
79'
Gólová šance hostů, kdy se Santiago Arias dostal k odraženému míči, ale z pravé strany neprostřelil Simóna. ten si pro změnu připisuje parádní zákrok.
78'
Střídání v týmu Atlético Madrid: ze hřiště odchází Koke, přichází Héctor Herrera.
77'
Tím bránícím hráčem byl Yeray (Ath. Bilbao), který hned poté padá na trávník a bude se ošetřovat, obránce domácího týmu dostal míčem do hrudi a sudí toto využívá k udělení přestávky týmům k občerstvení u laviček.
76'
Přímý kop rozehrál Thomas Lemar (Atl. Madrid), který ale trefuje pouze bránícího hráče ve zdi.
75'
Thomas Partey (Atl. Madrid) faulován bránícím Raúlem Garcíou a je to zajímavá pozice pro hostující tým!
73'
Yuri Berchiche (Ath. Bilbao) se nabízel na levém křídle, ale Mikel Vesga mu neposlal přesnou přihrávku.
72'
Ne, Atléticu se kombinace vůbec nedaří, domácí získávají celkem snadno spoustu míčů a dostávají tak soupeře pod tlak.
71'
Jan Oblak (Atl. Madrid) má míč ve svých rukavicích a tím končí akce domácích.
70'
Rohový kop pro domácí, kteří svůj čtvrtý roh rozehrají z levé strany, míč si bere Iker Muniain.
69'
Álvaro Morata (Atl. Madrid) padá na trávník, na polovině soupeře, ale nebyl faulován, naopak fauloval on sám, takže rozehrávají domácí.
68'
Střídání v týmu Atlético Madrid: ze hřiště odchází Marcos Llorente, přichází Ángel Correa.
67'
Iñigo Martínez (Ath. Bilbao) drží míč u středového kruhu, volí přihrávku na levou stranu, kde se již nabízí Muniain, jemuž ale přihrávka na Yuriho nevyšla.
66'
Znovu se dostávají domácí na polovině Atlética, které je stále, v dosavadním průběhu druhé půle, viditelně pasivnější.
64'
Athletic útočí po pravé straně, jeho akci ale vzápětí přerušuje odpískaný ofsajd.
63'
Střídání v týmu Athletic Bilbao: ze hřiště odchází Iñigo Córdoba, přichází Ohian Sancet.
63'
Střídání v týmu Athletic Bilbao: ze hřiště odchází Unai López, přichází Mikel Vesga.
63'
Střídání v týmu Atlético Madrid: ze hřiště odchází Kieran Trippier, přichází Santiago Arias.
63'
Střídání v týmu Atlético Madrid: ze hřiště odchází Diego Costa, přichází Álvaro Morata.
Střídání v týmu Atlético Madrid: ze hřiště odchází Yannick Carrasco, přichází Thomas Lemar.
62'
Koke (Atl. Madrid) rychle vhazuje z pravé strany, na polovině soupeře, ale hosté vzápětí stejně rychle míč ztratili.
61'
A platí to i po akci Yuri Berchicheho (Ath. Bilbao), který se z levé strany dostal do zakončení ve vápně, ale trefil jen boční síť.
60'
Hodina hry za námi, sledujeme stále velmi dobrý zápas, kdy v dosavadním průběhu druhé půle mají převahu domácí, byť zatím bez gólového efektu.
59'
Raúl García (Ath. Bilbao) z pravé strany vysoko přestřeluje branku Atlética, je z toho pouze odkop od branky.
58'
Renan Lodi (Atl. Madrid) odcentroval z levé strany, ale míč si pohlídal gólman Unai Simón.
57'
Tentokrát sledujeme útočnou akci hostů, kteří se po delší odmlce zase dostávají do útoku.
56'
Z reproduktorů se opět ozývá zvuk povzbuzujících fans, mezitím je odpískán domácím útočný faul.
55'
Vše končí propagační střela domácích z pravé strany, kdy Raúl García v podstatě jen poslal míč do rukavic Oblaka.
54'
Stále pokračuje akce domácích na polovině soupeře, Athletic zatím podává velice dobrý výkon ve druhé půli.
53'
Hraje se ve středu hřiště, domácí chce zaútočit po levé straně, k míči se dostává Muniain, který hru přenáší na opačnou stranu.
52'
Přetažený centr z rohového kopu není nebezpečný pro domácí tým.
51'
Koke (Atl. Madrid) to myslel dobře, z pravé strany poslal míč před branku, kde ale dobře zahrál bránící Yeray, který míč odkopl na roh.
50'
Domácí se dokázali ubránit, Trippierovi je navíc odpískán útočný faul.
49'
Autové vhazování hostů, z pravé strany, na polovině soupeře, nedaleko od rohového praporku, takže míč pravděpodobně půjde do vápna.
47'
Hosté rohový kop soupeře v pohodě ubránili, k míči se ale vzápětí znovu dostávají domácí.
46'
Hned v úvodu zápasu vybojovali domácí roh, který z pravé strany rozehraje Iker Muniain.
46'
Druhý poločas začne přibližně v 15:06.
První poločas končí nerozhodným výsledkem, když oba týmy dokázaly jednou skórovat. S výjimkou úvodních pěti minut se hrál parádní fotbal, kdy se oba týmy dostávaly do blízkosti vápna soupeře, z čehož pak vznikaly nejen šance, ale ve dvou případech i góly. Vzhledem k tomu, co oba týmy předváděly v první půli je tak do té druhé stále vše otevřené.
45+2'
45+1'
Žlutou kartu dostává Iñaki Williams (Athletic Bilbao).
45'
Nastavují se dvě minuty.
44'
Rohový kop dokázali domácí ubránit a zkouší zaútočit po levé straně.
43'
Yannick Carrasco (Atl. Madrid) v zajímavé pozici, ale z levé strany nakonec netrefuje branku Athletica, přesto mají hosté k dispozici roh.
42'
Iker Muniain (Ath. Bilbao) opět drží míč a zkouší na levém křídle něco vymyslet, tentokrát ho ale obránce Atlética dokázal ubránit.
41'
Poslední pětiminutovka první půle, dočkáme se ještě nějakého gólu? Vzhledem k útočným kvalitám obou mužstev to rozhodně není vyloučené.
39'
Atlético právě vstřelilo branku!
Domácí se dlouho z gólu neradovali, další zkušený střelec na hřišti, DIEGO COSTA, si totiž naběhl za obranu Athletica a pravačkou překonal gólmana Bilbaa.
37'
Bilbao právě vstřelilo branku!
Iñaki Williams (Ath. Bilbao) poslal míč z pravé strany na levou, tam si ho zpracoval Yuri Berchiche, který ho poslal hned zpět do vápna a tam si nabíhá zkušený IKER MUNIAIN, který parádní šajtlí poslal míč neomylně do branky.
36'
A znovu sledujeme útočnou snahu domácích, kteří by si za poslední minuty již zasloužili gól.
35'
Diego Costa (Atl. Madrid) neuspěl v souboji na levém křídle, kde upadl, hosté se pak dožadovali odpískání faulu, ale sudí je proti.
33'
Athletic vybojoval druhý roh v zápase, ten domácí rozehráli z levé strany, míč se dostal k Muniainovi, který z dálky vypálil a Jan Oblak musel tuto střelu vyrážet, střelu ještě hlavou přizvedl Yeray, další šance domácích.
32'
Už se opět hraje, hosté kombinují na své polovině, ale jsou při rozehrávce pod tlakem.
31'
Hlavní sudí nyní dává oběma týmům krátkou přestávku u laviček.
30'
První půl hodina za námi, zatím je to velmi pohledný zápas, s výjimkou prvních pěti minut, které byly trochu nervózní. Poslední minuty patří domácím, které si již také dokázali vypracovat svou první šanci.
29'
Iñaki Williams (Ath. Bilbao) sprintuje na pravém křídle, ale jako první bude u míče bránící hráč Atlética.
28'
A znovu to byl Iker Muniain, kdo poslal parádní pas do strany, odkud Iñaki Williams poslal míč do vápna Madridu, tam ale míč odkopává obránce.
27'
Poslední minuty patří Athleticu, které se více tlačí do útočení, hosté jakoby zatáhli za brzdu, oproti předchozím minutám.
26'
Iker Muniain (Ath. Bilbao) odvádí velmi dobrou práci před vápnem Atlética, kde rozděluje parádní pasy do stran.
25'
Iñaki Williams (Ath. Bilbao) v první šanci domácích, po centru z pravé strany hlavičkuje na bližší tyči, ale Jan Oblak chytá, byť až napodruhé.
24'
Athletic s míčem na polovině soupeře, hosté jsou zformováni a domácí těžko hledají prostor, kudy se dostat dál.
23'
Z reproduktorů pouští pořadatelé zvuky povzbuzujících fans, tak alespoň nějaká kulisa...
22'
Rohový kop rozehráli hosté z levé strany, míč ale ani nedolétl před branku Bilbaa a hosté se postupně dostali až zpět k půlící čáře.
21'
Yannick Carrasco (Atl. Madrid) nyní parádně vykličkoval obránce Bilbaaa, ale branku nakonec netrefil... nicméně vybojoval roh pro svůj tým.
20'
Je za námi prvních dvacet minut, které zatím gól nenabídlo, ale jednu gólovou šanci jsme již viděli, to když Yannick Carrasco (Atl. Madrid) těsně netrefil domácí branku.
19'
Ta ale končí hned u půlící čáry, kde hosté o míč přišli a sledujeme útočnou akci domácích... jenže to by Yuri Berchiche (Ath. Bilbao) nesměl přijít na levé straně o míč.
18'
Kouč Simeone pochoduje před lavičkou svého týmu a hlasitě vybízí své borce k další akci.
17'
Jan Oblak (Atl. Madrid) si jde pro míč a bude moci rozehrávat od své branky, nijak nespěchá.
16'
Kombinace se nyní domácím nedaří, na rozdíl od úvodu zápasu, domácí pár metrů za půlící čárou ztrácejí míče.
15'
Iñaki Williams (Ath. Bilbao) faulován na vlastní polovině, čímž končí útočná akce hostů, domácí rozehrávají.
14'
Hraje se ve středu hřiště, hosté drží míč a hledají cestu k vápnu Athletica.
13'
První velká šance zápasu! Yannick Carrasco (Atl. Madrid) vypálil zpoza vápna, z pravé strany, míč ale poslal těsně vedle vzdálenější tyče.
12'
Nakonec z toho byly dva rohové kopy, oba rozehrál Kieran Trippier na bližší tyč a ani jednou hosté branku ohrozit nedokázali.
11'
Iñigo Martínez (Ath. Bilbao) odkopává míč na roh, takže uvidíme první roh v zápase, který budou hosté rozehrávat z pravé strany.
10'
Ander Capa (Ath. Bilbao) vhazuje z pravé strany, na své polovině, k míči se ale vzápětí dostávají hosté.
9'
Útočná akce domácích středem není úspěšná, Thomas Partey (Atl. Madrid) vybojoval míč a hosté rozehrávají.
7'
Autové vhazování hostů, z pravé strany, na vlastní polovině, zatím je to opatrný úvod zápasu.
6'
Žlutou kartu dostává Iker Muniain (Athletic Bilbao).
5'
Raúl García (Ath. Bilbao) ve skluzu fauluje na své polovině Lodiho, hosté tak získávají volný kop v blízkosti půlící čáry.
4'
Domácí mají dobrý vstup do zápasu, zatím je Athletic o něco aktivnější, než hosté z Madridu.
3'
Standardka pro domácí tým, z pravé strany, u pokutového území soupeře.
2'
Koke (Atl. Madrid) odkopává míč do autu, domácí budou vhazovat.
1'
Oba týmy již nastupují na trávník.

Athletic Bilbao: Simón – Capa, Yeray, I. Martínez, Berchiche – Dani García, Unai López – I. Córdoba, Raúl García, Muniain – I. Williams.
Náhradníci: Herrerín – de Marcos, Kodro, Beñat, Sancet, Balenziaga, Larrazabal, Vesga, I. Gómez, Núñez, San José, Lekue.

Atlético Madrid: Oblak – Trippier, Savić, J. Giménez, Lodi – Koke, Partey – Carrasco, M. Llorente, Saúl Ñíguez – D. Costa.
Náhradníci: Adán – Hermoso, Morata, Moya, M. Sánchez, Á. Correa, Riquelme, Arias, Lemar, H. Herrera, Camello, Šaponjić.

Rozhodčí: J. González – Becerril, D. Sánchez.
ATLÉTICO MADRID
Madridské Atlético bojuje o Ligu mistrů, ale aktuálně bojuje alespoň o pohárovou Evropu pro příští rok. Ligový rekordman v počtu remíz totiž v předchozích sedmadvaceti duelech poztrácel až příliš mnoho bodů a vedoucí duo FCB a Real Madrid se mu již hodně vzdálilo... místo boje o titul se tak Atlético musí soustředit alespoň na boj o příčky, zajišťující Ligu mistrů. Sezóna se, bohužel pro Atlético, přerušila těsně poté, co v osmifinále Ligy mistrů dokázalo vyřadit obhájce titulu, anglický Liverpool!
V LaLize zatím pouze čtyři týmy dokázaly madridské Atlético porazit – ve 4. kole Real Sociedad, v 15. kole FC Barcelona, ve 20. kole Eibar a ve 22. kole městský rival Real. Bude Bilbao pátým týmem, které bude slavit výhru nad silným soupeřem?
ATHLETIC BILBAO
V prvním utkání obnovené části této sezóny čeká Athletic pořádně těžká práce s madridským Atléticem. Kouč Gaizka Garitano by rád zopakoval triumf z posledního vzájemného duelu na hřišti Athletica, které 16. března 2019 doma silného soupeře porazilo 2:0, když o svém triumfu rozhodl až v závěrečné dvacetiminutovce. A Bilbao má také na co navazovat, když v posledním duelu, před koronavirovou přestávkou, dokázalo suverénně vyhrát na hřišti Realu Valladolid (4:1)! Za zmínku také stojí poslední domácí duel, který Bilbao sehrálo 1. března s Villarrealem, který dokázalo porazit 1:0, vyšlápne si Athletic i na Atlético?
Vítejte u online přenosu fotbalového utkání 28. kola španělské LaLigy, v němž ATHLETIC BILBAO hostí na svém stadionu ATLÉTICO MADRID.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 14:00.