La Liga - 4. kolo -  ONLINE PŘENOS -  D. Alavés : Sevilla - 15. září 2019   14:00

0:1
(0:1)
Sevilla
37' Jordán
D. Alavés
Pacheco – Martín, Laguardia, Ely, R. Duarte – Aleix Vidal (69. Sainz Gallo), Pons (46. Burke), Pina, Wakaso – Joselu, Lucas Pérez (62. García).
Sivera – García, Sainz Gallo, Marín, Burke, Tachi, Magallán.
Sevilla
Vaclík – Navas, Diego Carlos, Carriço, Reguilón – Banega, Fernando, Jordán (67. Gudelj) – Ocampos, L. de Jong (71. Chicharito), Ó. Torres (78. F. Vázquez).
Bunú – Escudero, Gudelj, Munir, Chicharito, Koundé, F. Vázquez.

To je z mé strany vše, hezký zbytek neděle.
Držení míče: 37 % : 63 %.
Střely na branku: 0:7. Střely mimo: 4:2. Rohy: 2:6. Ofsajdy: 1:4. Fauly: 13:7.
Je dobojováno. Vyrovnané utkání nakonec lépe zvládla Sevilla, který na hřišti Deportiva Alavés vyhrála 1:0, když se z přímého kopu prosadil Joan Jordán, který se trefil opravdu nádherně. Sevilla tedy bere další tři body, navíc potřetí v sezoně udržel Tomáš Vaclík čisté konto.
90+5'
90+4'
Po centru byl na malém vápně zcela volný Joselu, ale hlavou branku trestuhodně minul, to byla tutovka!
90+2'
Žlutou kartu dostává Mubarak Wakaso (Deportivo Alavés).
Žlutou kartu dostává Lucas Ocampos (Sevilla FC).
Žlutou kartu dostává Diego Carlos (Sevilla FC).
Žlutou kartu dostává Víctor Laguardia (Deportivo Alavés).
90+1'
Rozhodčí nyní musí řešit menší potyčku, teď rozdá pár žlutých karet.
90+1'
Žlutou kartu dostává Bernardo Sainz Gallo (Deportivo Alavés).
90'
Žlutou kartu dostává Nemanja Gudelj (Sevilla FC).
90'
Hraje se poslední minuta řádné hrací doby.
89'
Hosty zastavil ofsajd a u míče jsou tedy domácí, kteří pospíchají dopředu.
87'
Nyní ale domácí zamkli svého soupeře na jeho polovině, ale nakonec z toho byla pouze nepřesná přihrávka do vápna.
85'
Domácím nelze upřít snahu o vyrovnání, ale v útočné fázi se jim dnes příliš nedaří. A Sevilla do toho navíc opravdu skvěle brání.
83'
Nyní šli hosté do slibně vypadajícího přečíslení, ale Banega to ukončil nepřesným projektilem a od své branky bude rozehrávat Fernando Pacheco.
82'
Dopředu se dral domácí Duarte, ale prosadit se nedokázal.
81'
Hosté zahrávali rohový kop. Nakonec se do míče z otočky opřel Daniel Carriço, ale poslal ho vysoko nad branku.
80'
Posledních deset minut. Sevilla to zatím zvládá na jedničku a míří za další vítězstvím a také dalším čistým kontem, které by bylo už třetím v této sezoně.
78'
Střídání v týmu Sevilla FC: ze hřiště odchází Óliver Torres, přichází Franco Vázquez.
78'
Žlutou kartu dostává Rubén Duarte (Deportivo Alavés).
76'
Mubarak Wakaso se prezentoval dlouhým autovým vhazováním, ale ve vápně hostů se žádný z jeho spoluhráčů k míči nedostal.
75'
Deportivo se usadilo na polovině svého soupeře, ale ani tentokrát z toho ohrožení branky nebylo.
73'
Žlutou kartu dostává Sergio Reguilón (Sevilla FC).
71'
Střídání v týmu Sevilla FC: ze hřiště odchází Luuk de Jong, přichází Chicharito.
70'
Posledních dvacet minutek mají domácí na to, aby něco udělali s nepříznivým výsledkem.
69'
Střídání v týmu Deportivo Alavés: ze hřiště odchází Aleix Vidal, přichází Bernardo Sainz Gallo.
67'
Střídání v týmu Sevilla FC: ze hřiště odchází Joan Jordán, přichází Nemanja Gudelj.
64'
Hosté jsou stále o něco málo aktivnější, ale do zakončení se ve druhém dějství příliš nedostávají.
62'
Střídání v týmu Deportivo Alavés: ze hřiště odchází Lucas Pérez, přichází Manuel García.
60'
Je před námi posledních zhruba třicet minutek. Sevilla stále vede o jednu branku, takže je jasné, že to bude ještě hodně zajímavé.
59'
Žlutou kartu dostává Daniel Carriço (Sevilla FC).
58'
Po dalším souboji rozhodčí hráče napomínal, zatím bez žluté karty.
57'
Na trávníku se přiostřilo a k vidění nyní bylo mnoho tvrdých soubojů hlavně okolo středového kruhu.
55'
Domácí se hnali do přečíslení, ale nakonec to nevyřešili dobře a nic z toho nebylo.
54'
Fernando byl nyní dobré dvě minutky ošetřován, ale vypadá to, že bude v pořádku a pokračovat.
52'
Lucas Ocampos si to namířil do vápna, po souboji upadl, ale rozhodčí byl blízko a pokutový kop neodpískal.
51'
Po zajímavém centru musel na malém vápně zasahovat Daniel Carriço a po něm následně míč vyboxoval Vaclík.
50'
Kombinační akci hostujícího celku zastavil pomezní rozhodčí, ofsajd.
48'
Začátek druhého poločasu zatím probíhá v poklidném tempu, ani jeden celek nechce udělat zbytečnou chybu.
47'
Žlutou kartu dostává Oliver Burke (Deportivo Alavés).
46'
Střídání v týmu Deportivo Alavés: ze hřiště odchází Pere Pons, přichází Oliver Burke.
46'
Hráči se vrací zpět na trávník, takže druhý poločas začne za malý okamžik.
Druhý poločas začne přibližně v 15:00 hodin.
První poločas je za námi. Nabídl několik zajímavých střeleckých pokusů a nakonec i jednu branku, protože hostující Joan Jordán se parádně trefil z nařízené standardní situace Sevilla tedy vede nad Deportivem 1:0.
45+1'
45'
Z rohu ale nic nebylo a vypadá to, že v prvním poločase se už nic nestane.
44'
Rohový kop pro domácí.
43'
Joan Jordán je při chuti. Znovu to zkusil ze standardní situace, ale tentokrát poslal míč jen do zdi.
41'
Hostující hráči kontrolují konec prvního poločasu a nikam nepospíchají, což je zcela pochopitelné.
39'
Domácí se hned vydali dopředu, ale z jejich snažení nic nebylo a stále tedy prohrávají o jednu branku.
37'
Sevilla právě vstřelila branku!
A je z toho první branka, protože JOAN JORDÁN parádně dostal míč přes zeď a domácí brankář byl proti tomuto skvělému pokusu zcela bez šance, krásná branka.
36'
Po faulu budou zahrávat hosté standardní situaci z hranice velkého vápna Deportiva.
34'
Po rohu vznikl závar ve vápně domácího Deportiva, ale nakonec to domácí ustáli a míč dostali do bezpečí.
33'
Rohový kop pro Sevillu.
32'
Nyní se na trávníku nic zajímavého neděje a vše podstatné se odehrává hlavně uprostřed hrací plochy.
30'
Nyní už musel po střele z dálky Fernando Pacheco zasahovat, ale s tímhle nepříliš nebezpečným projektilem si poradil.
28'
Ve vápně se dostal k míči nejspíše Óliver Torres, který z otočky střílel, ale trefil jen protihráče.
27'
Sevilla mnohem více drží míč, ale do zakončení se dostává jen sporadicky. Domácí když se k míči dostanou, tak se okamžitě ženou dopředu, a to bez nějakého velkého vymýšlení.
26'
Nyní se ale dopředu vydal Aleix Vidal, kterého ovšem skvělým skluzem zastavil ve vápně Jesús Navas.
24'
Hostující celek v posledních minutách přidal a je lepším týmem. Alavés po skvělém začátku trochu přestává hrát.
22'
Víctor Laguardia zezadu podkopl protihráče a může být rád, že nevyfasoval žlutou kartu.
21'
Je za námi úvodních dvacet minutek a zatím se rozhodně nenudíme. Je to sice stále 0:0, ale už jsme viděli několik zajímavých střeleckých pokusů.
19'
Hosté nyní vymysleli parádní narážečku a chyběl kousíček, aby se Luuk de Jong dostal do vápna a mohl zakončovat.
17'
Sergio Reguilón se na své polovině zamotal do svých kliček, ale naštěstí pro hosty z toho nic hrozného nebylo.
16'
Po něm se do zakončení dralo několik hráčů, ale žádný se k míči nakonec neprodral.
15'
Po střele z úhlu musel zasahovat Fernando Pacheco, ale nenechal se překvapit a míč vykopl na rohový kop!
14'
Po bleskové akci pálil z hranice velkého vápna Éver Banega, ale poslal míč jen doprostřed branky, kde byl pozorný Fernando Pacheco.
13'
Domácí zatím skvěle napadají a hráči Sevilly nemají na nic čas, což nyní poznal Tomáš Vaclík, který míč jen tak tak uklidil do zámezí.
11'
Po přihrávce před branku skákal míč na hranici malého vápna Alavésu, ale žádný z hráčů Sevilly se k němu nedostal.
10'
Domácí mají velmi nebezpečný přechod do útoku a hostující zadáci se musí mít na pozoru.
8'
Po bleskové akci se na Vaclíka hnal Joselu, který vystřelil z hranice velkého vápna, ale branku o několik málo decimetrů minul!
7'
Z následného rohu nic nebylo, protože u míče byl jako první Víctor Laguardia, který ho uklidil do bezpečí.
6'
Lucas Ocampos se prodral do vápna a po souboji upadl, ale rozhodčí byl blízko a pokutový kop neodpískal.
4'
Jenže i domácí se dokázali ubránit a ani z tohoto rohu nic nebylo, začalo se pořádně zostra.
3'
Z první akce hostů v tomto utkání je také rohový kop.
2'
Z prvního rohu v tomto utkání ale nic nebylo. Po další přihrávce skončil míč v zámezí a rozehrávat bude Vaclík.
1'
Domácí se hned vydali dopředu a vybojovali rohový kop.
1'

Deportivo Alavés: Pacheco – Martín, Laguardia, Ely, R. Duarte – Aleix Vidal, Pons, Pina, Wakaso – Joselu, Lucas Pérez.
Náhradníci: Sivera – García, Sainz Gallo, Marín, Burgui, Tachi, Magallán.

Sevilla FC: Vaclík – Navas, Diego Carlos, Carriço, Reguilón – Banega, Fernando, Jordán – Ocampos, L. de Jong, Ó. Torres.
Náhradníci: Bunú – Escudero, Gudelj, Munir, Chicharito, Koundé, F. Vázquez..
Poslední vzájemné zápasy

Sevilla – Alavés 2:0
Alavés – Sevilla 1:1
Sevilla – Alavés 1:0
Alavés – Sevilla 1:0
Alavés -Sevilla 1:1
Sevilla FC má po třech kolech zatím 7 bodů a nachází se na páté pozici. Také Sevilla hraje zatím skvěle dozadu, protože také hosté pouze jednou inkasovali. Směrem dopředu je to ale mnohem lepší, protože Sevilla dala 7 branek. Sevilla nejdříve vyhrála 2:0 na hřišti Espanyolu, poté 1:0 v Granadě a naposledy doma remizovala 1:1 s Celtou Vigo.
Deportivo Alavés má po třech zápasech 5 bodů a nachází se na 10. pozici. Domácím zatím funguje skvěle obrana, protože po třech kolech inkasovala jen jednu branku. Horší je to ale směrem dopředu, protože ve třech zápasech dali domácí jen dva góly. Alaves doma porazil 1:0 Levante, pak remizoval 0:0 s Espanyolem a naposledy hrál 1:1 v Getafe.
Zdravím všechny fotbalové fanoušky. LaLiga má na programu 4. kolo a my budeme sledovat duel mezi Alavésem a Sevillou. Mírným favoritem je hostující celek, ale uvidíme, jak to celé nakonec dopadne.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 14:00.