La Liga - 26. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Espanyol : Atlético - 1. března 2020   16:00

Espanyol
24' Savić(vl.)
1:1
(1:0)
Atlético
47' Saúl Ñíguez
Espanyol
Diego López – Javi López (C), Espinosa, Cabrera, Vilà – V. Sánchez, Iturraspe (71. Melendo) – Lej (71. Calleri), Darder, Embarba (81. Pedrosa) – de Tomás.
Prieto – Pedrosa, Vargas, V. Gómez, Melendo, F. Calero, Calleri.
Alberola – I. Hernández, Cerdán
RCDE Stadium, Cornella de Llobregat
30 360 diváků
Atlético
Oblak – Trippier, Savić, Felipe, Lodi – Koke (C), Saúl Ñíguez, Partey, Carrasco (56. Félix) – Morata (63. D. Costa), Á. Correa (69. Vitolo).
Adán – Vitolo, D. Costa, Félix, Hermoso, M. Llorente, Vrsaljko.

To je z dnešního online přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou.
Espanyol ubránil v těžkém závěru remízu 1:1, což je velice slušný výsledek s favorizovaným Atléticem. To dnes předvedlo, proč se mu nedaří... v koncovce si hosté nevěděli téměř většinu času rady, výjimkou byl jediný jejich gól. Nicméně totéž se dá říci i o Espanyolu, takže končené skóre odpovídá tomu, co jsme celý zápas sledovali.
90+3'
90+2'
Žlutou kartu dostává Javi López (Espanyol Barcelona).
90+1'
Žlutou kartu dostává Víctor Sánchez (Espanyol Barcelona).
90'
Domácí ubránili roh soupeře a utkání nám spěje do remízového konce.
89'
Ještě rohový kop pro Atlético, hosté rozehrají z pravé strany, bude z toho rozhodující branka zápasu?
88'
Nejen skóre je zatím vyrovnané, téměř vyrovnaný je i počet střel – 7 : 6 pro Espanyol.
87'
Espanyol se s míčem drží na útočné polovině, domácí usilují o vítězství!
86'
Žlutou kartu dostává Koke (Atlético Madrid).
86'
Kieran Trippier (Atl. Madrid) získal míč a bude vhazovat z pravé strany, na své polovině.
85'
Jonathan Calleri (Espanyol) končí na trávníku, po hlavičkovém souboji na své polovině, útočný faul Atlética, míč pro Espanyol.
84'
Centr z levé strany zamířil do vápna Espanyolu, který se ale dokázala ubránit.
83'
Atlético zůstane na polovině soupře, po faulu bránícího Víctora Sáncheze.
82'
Atlético se snaží udržet na polovině soupeře, což se mu v tuto chvíli i daří.
81'
Střídání v týmu Espanyol Barcelona: ze hřiště odchází Adrián Embarba, přichází Adria Giner Pedrosa.
80'
Statistika držení míče – 35% : 65%.
79'
Také na druhé straně končí míč vedle branky soupeře, zatím to nevypadá, že bychom se ještě nějakého gólu dočkali.
78'
João Félix (Atl. Madrid) netrefuje z levé strany branku Espanyolu, Diego López (Espanyol) si bere míč a vykopává.
77'
Atlético s míčem na polovině Espanyolu, ale znovu akce hostů končí vlastní chybou.
75'
Espanyolu patří poslední minuty, domácí kombinují u půlící čáry, hosté jen přihlížejí.
74'
Domácí branku Jana Oblaka ohrozit nedokázali, jejich útočná akce končí faulem Víctora Sáncheze.
73'
Volný kop pro Espanyol, na polovině Atlética, domácí budou rozehrávat ze střední vzdálenosti.
72'
Espanyol bojuje u vápna Atlética, domácí ale prosadit nedokázali, přes pozornou defenzivu hostů.
71'
Střídání v týmu Espanyol Barcelona: ze hřiště odchází Ander Iturraspe, přichází Oscar Melendo.
71'
Střídání v týmu Espanyol Barcelona: ze hřiště odchází Wu Lej, přichází Jonathan Calleri.
70'
Espanyol se po levé straně dostává dopředu, centr do vápna Atlética ale není přesný.
69'
Střídání v týmu Atlético Madrid: ze hřiště odchází Ángel Correa, přichází Vitolo.
68'
Rohový kop vybojovali domácí, kteří budou rozehrávat z pravé strany.
67'
Espanyol se dostal do blízkosti šestnáctky Atlética, bude z toho střela na branku Jana Oblaka?
66'
Bojuje se u půlící čáry, míč drží stále většinou hosté.
64'
Atlético s míčem opět na polovině Espanyolu, který se stále většinu doby druhé půle brání.
63'
Střídání v týmu Atlético Madrid: ze hřiště odchází Álvaro Morata, přichází Diego Costa.
62'
Centr z pravé strany míří do vápna Espanyolu, domácí se ale ubránili.
61'
Poslední půl hodina hry, v níž se hraje zatím nerozhodně. Blíže k vedoucímu gólu mají ale přece jenom hosté, kteří nyní vybojovali roh.
60'
Espanyol ubránil jak standardku Atlética, tak i následně další útočnou akci soupeře.
59'
Atlético vybojovalo další standardku z pravé strany, na polovině Espanyolu, bude z toho další gól?
58'
Atlético zaútočilo po levé straně, odkud ale jde před branku hodně nepřesný centr, odkop od branky Espanyolu.
57'
Espanyol se přece jenom již dostal do hry, nyní se domácí dostávají i na polovinu Atlética.
56'
Střídání v týmu Atlético Madrid: ze hřiště odchází Yannick Carrasco, přichází João Félix.
56'
Chyba na pravé straně znamená pro Atlético ztrátu míče a útočit mohou domácí.
55'
Atlético na polovině Espanyolu, centr z levé strany není přesný.
54'
Autové vhazování Atlética, z levé strany, na polovině soupeře.
53'
Jan Oblak (Atl. Madrid) sbírá míč, po nepřesném nákopu sopueře.
52'
Espanyol se od vyrovnávacího gólu v podstatě nedostal přes půlící čáru.
50'
Atlético s míčem u půlící čáry, hosté nyní mají viditelnou převahu.
49'
Dnešní utkání sleduje 30 360 diváků.
47'
Atlético právě vstřelilo branku!
Lepší vstup do druhé půle si hosté přát ani nemohli! Vybojovali volný kop, který sice domácí ubránili, ale míč se dostal na hranici vápna, odkud ho z voleje napálil SAÚL ÑÍGUEZ, který prostřelil vše, co mu stálo v cestě.
46'
Druhý poločas začne přibližně v 17:01.
První poločas končí vítězstvím Espanyolu, který vede díky dobré akci Wu Leje, po jehož přihrávce před branku si míč srazil do vlastní sítě bránící Stefan Savić. Jinak je zarážející, jak moc je Atlético nemohoucí v útočné fázi.
45'
45'
Roh rozehrán, ale znovu končí útočná akce domácích faulem na Jana Oblaka, sudí nekompromisně píská.
44'
Wu Lej (Espanyol) vybojoval rohový kop, který domácí rozehrají z pravé strany.
43'
Adrián Embarba (Espanyol) rozehrál přímý kop a Jan Oblak musel předvést další výtečný zákrok, aby míč vyrazil.
42'
Raúl de Tomás (Espanyol) faulován na polovině soupeře, Thomas Partey (Atl. Madrid) dostává za svůj skluz žlutou kartu.
41'
Útočným faulem končí akce Espanyolu, kdy Raúl de Tomás srazil k zemi zasahujícího Oblaka.
40'
Po faulu bránícího Felipeho zůstává Espanyol stále na polovině soupeře.
39'
Espanyol se drží s míčem u půlící čáry a domácí samozřejmě nikam dopředu nechvátá.
38'
Žlutou kartu dostává Adrián Embarba (Espanyol Barcelona).
37'
Míč létá ze strany na stranu, každopádně Atlético toho zatím moc nepředvedlo a jen to dosvědčuje, že se mu tolik v útočné fázi nedaří.
36'
Bernardo Espinosa (Espanyol) fauluje a míč tak získávají hosté.
35'
Na druhé straně zahrozili i hosté, ale akci přerušil pískot sudího pro útočný faul.
34'
Víctor Sánchez (Espanyol) vypálil ze střední vzdálenosti a orazítkoval břevno branky Atlética, když míč přizvedl skvělý Jan Oblak!
33'
Míč končí v autu, vhazovat budou domácí, z pravé strany, na polovině Atlética.
32'
Diego Simeone dává svým svěřencům gestem najevo, aby nebláznili a hráli dál svou hru.
30'
Je za námi hodina hry a zatím na ukazateli skóre svítí překvapivý výsledek, zachraňující se Espanyol vede 1:0, získají dnes domácí cenné vítězství?
28'
Wu Lej (Espanyol) zabojoval opět na pravém křídle, vypadalo to na roh, ale není tomu tak, bude se vykopávat od branky Atlética.
27'
Míč letí do autu, domácí vhazují z levé strany, na polovině Atlética, ale v blízkosti půlící čáry.
26'
Atlético s míčem na polovině soupeře, následuje centr z levé strany, který ale vyřešil gólman Espanyolu.
24'
Espanyol právě vstřelil branku!
První gól dávají domácí, kdy Wu Lej (Espanyol) poslal z pravé strany míč do malého vápna, kde si ho nešťastně sráží do vlastní branky STEFAN SAVIĆ.
23'
Autové vhazování hostů, z levé strany, na polovině Espanyolu.
21'
Diego López (Espanyol) zachytil míč, směřující do vápna a vykopává... míč ale u půlící čáry získává soupeř.
20'
Akce Atlética končí odpískaným útočným faulem, provinil se na levé straně Yannick Carrasco.
19'
Statistika držení míče – 27% : 73%.
18'
Dlouhý pas na levou stranu, kde se nabízel Yannick Carrasco (Atl. Madrid), který ale neměl šanci míč dostihnout, autové vhazování domácích.
17'
Diego López (Espanyol) má míč a opět bude vykopávat od své branky.
16'
Koke (Atl. Madrid) rozehrál, jeho centr z levé strany míří do vápna, kde ve vzduchu kraluje gólman Diego López (Espanyol).
15'
Další standardka pro Atlético, na polovině Espanyolu, zatím mají hosté viditelnou převahu.
14'
Kieran Trippier (Atl. Madrid) centruje z pravé strany, domácí signalizují ofsajd, ale nepíská se... centr obránce Atlética ale nebyl vůbec přesný.
13'
Za pískotu diváků se hosté drží s míčem u půlící čáry.
12'
Yannick Carrasco (Atl. Madrid) nadvakrát odcentroval, ale ani jeden centr z levé strany nebyl přesný.
11'
Rohový kop pro Atlético, hosté budou rozehrávat z levé strany.
10'
Diego López (Espanyol) sebral míč před dotírajícími hráči Atlética a bude moci vykopávat od své branky.
9'
Bránící Kieran Trippier (Atl. Madrid) dobře zapracoval na pravé straně, domácí ztrácí míč.
8'
Koke (Atl. Madrid) rozehrál volný kop na polovině Espanyolu, ale žádné nebezpečí pro branku domácích z toho není.
7'
Raúl de Tomás (Espanyol) nevybojoval míč před pokutovým územím soupeře, Atlético může rozehrát.
6'
Žlutou kartu dostává Felipe (Atlético Madrid).
6'
Domácí rozehráli roh z levé strany, hosté ale tuto situaci v pohodě ubránili.
5'
Rohový kop rozehrávali také domácí, ve vápně se natahoval po míči Bernardo Espinosa (Espanyol), nakonec ale obránce odkopává na další roh.
4'
Závar před brankou Espanyolu, nakonec vše končí útočným faulem, ale hosté rozhodně po rohovém kopu zahrozili.
3'
Ángel Correa (Atl. Madrid) vybojoval první roh v zápase, který hosté rozehrají z pravé strany.
2'
Stefan Savić (Atl. Madrid) nakopává míč k vápnu Espanyolu, hosté mohou zaútočit.
1'

Espanyol Barcelona: Diego López – Javi López, Espinosa, Cabrera, Vilà – V. Sánchez, Iturraspe – Lej, Darder, Embarba – de Tomás.
Náhradníci: Prieto – Pedrosa, Vargas, V. Gómez, Melendo, F. Calero, Calleri.

Atlético Madrid: Oblak – Trippier, Savić, Felipe, Lodi – Koke, Saúl Ñíguez, Partey, Carrasco – Morata, Á. Correa.
Náhradníci: Adán – Vitolo, D. Costa, Félix, Hermoso, M. Llorente, Vrsaljko.

Rozhodčí: Alberola – I. Hernández, Cerdán.
Utkáním, které se odehraje na RCDE Stadium v
Cornella de Llobregat, provede jako hlaví sudí Javier Alberola, kterému budou na čarách asistovat Iván Hernández a Marcos Cerdán.
ATLÉTICO MADRID
Atlético se, na rozdíl od Espanyolu, s pohárovou Evropou ještě rozloučit nemuselo. V prvním osmifinále Ligy mistrů totiž dokázalo doma skolit Liverpool nadějným výsledkem 1:0, který může hodně důležitý pro Atlético v okamžiku, kdy se mu povede na hřišti soupeře vstřelit gól. S tím však mají svěřenci Diega Simeoneho zatím docela problémy, když s osmadvaceti ligovými brankami mají osmý nejhorší útok v celé LaLize! Například městský rival Real nastřílel o osmnáct gólů více, vedoucí Barceloa dokonce o čtyřiatřicet gólů více... i proto může Atlético již v tuto chvíli na titul v podstatě zapomenout.
ESPANYOL BARCELONA
O záchranu bojující Espanyol má v tomto zápase šanci dostat se, po delší době, z posledního místa. Nahrál mu výsledek předposledního Leganés, které doma nedokázalo porazit Alavés. Aktuálně tak poslední Espanyol ztrácí na předposledního pouhý bod, na záchranu pak bodů pět, nicméně třeba osmnáctá Mallorca má ještě utkání tohoto kola k dobu. Proti Atléticu však Espanyol čeká tvrdá bitva, ale i proti němu se dá vyhrát, což dokázal třeba Eibar v utkání 20. kola, kdy doma Atlético porazil 2:0. Navíc Espanyol se v týdnu rozloučil s pohárovou Evropou, kde v šestnáctifinále Evropské ligy nepřešel přes Wolverhampton, a může se tak plně soustředit již pouze na ligu a na záchranu v ní.
Vítejte u online přenosu fotbalového utkání 26. kola španělské LaLigy, v němž ESPANYOL BARCELONA přivítá na svém stadionu ATLÉTICO MADRID.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 16:00.