La Liga - 27. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Getafe : Celta Vigo - 7. března 2020   21:00

0:0
(0:0)
Getafe
Soria – Damián Suárez (84. Cabaco), Dakonam, Etxeita, Nyom – Etebo (70. Kenedy), Arambarri, Nemanja Maksimović, Cucurella – J. Molina (C) (61. Ángel Rodríguez), Jaime Mata.
Chichizola – Cabaco, Ángel Rodríguez, Ndiaye, Deyverson, Jason, Kenedy.
Martínez – Lahoz, Grijalba
Coliseum Alfonso Pérez (Getafe)
11 286 diváků
Celta Vigo
Blanco – Aidoo, Murillo, N. Araujo – Mallo (C), Bradarić, Yokuşlu, Rafinha (63. Méndez), Olaza – Smolov (70. G. Fernández), S. Mina (90. Sisto).
S. Álvarez – Sisto, Juncà, G. Fernández, K. Vázquez, Méndez, Pape Diop.

To je ode mě z tohoto zápasu všechno. Děkuji vám za pozornost a přeji vám hezký zbytek večera.
Držení míče: 56 % : 44 %.
Střely na branku: 6:2.
Střely mimo: 9:1.
Rohy: 9:1.
Ofsajdy: 2:2.
Fauly: 18:14.
Druhý poločas připomínal spíše bitvu než zápas nejvyšší španělské fotbalové soutěže. I když nabídl několik zajímavých momentů, tak byl plný především faulů a tvrdých zákroků. Rozhodčí vytáhl žlutou kartu 12krát, Smolov ji dostal mimo hřiště společně s trénerom Garcíou a Arambarri navíc dostal i červenou kartu. Domácí pak prakticky nedali hostům možnost využít krátkou přesilovku a i v závěru zápasu byli aktivnějším mužstvem, do vyložené gólové příležitosti se už ale nedostali a Celta tak vybojovala vytoužený bod. Getafe je po této remíze nadále na čtvrtém místě, o bod za třetí Sevillou a o bod před pátým Atléticem Madrid. Celta neprohrála popáté za sebou a je na 17. místě, o bod před 18. Mallorcou.
90+6'
90+5'
Olazův centr do středu šestnáctky odkopli domácí obránci a do otevřené obrany se rozběhl Cucurella. Ten ale nedokázal přesně přihrát spoluhráči na levé křídlo a útok Getafe tak skončí neúspěchem.
90+4'
Výkop gólmana domácích si ve středu pole zpracovali hráči Celty. Ti po faulu Nyoma na Sista získali přímý kop z levé strany útočné poloviny, který bude zřejmě poslední možnosti na vstřelení rozhodující branky.
90+3'
Sisto se hezky uvolnil na levém křídle, jeho nákop na Méndeze se ale stal snadnou kořistí brankáře Sorii. Hosté vypadají, že jim bezgólová remíza vyhovuje.
90+2'
Po centru z pravé strany se dostal k hlavičce Ángel Rodríguez, z poměrně dobré pozice ale zakončil výrazně mimo branku Celty.
90+1'
Getafe hraje v oslabení, i tak se ale v závěru utkání tlačí do útoku mnohem výrazněji. Dokonce se do kombinace ve středu pole zapojil i brankář Soria, jenž vyběhl až ke středovému kruhu.
90'
Bude se hrát ještě pět minut.
90'
Minovi se po vystřídání zřejmě nelíbila reakce fanoušků na tribunách a ještě si s některými něco vysvětloval. Jeho spoluhráči z lavičky Celty ho uklidňují.
90'
Střídání v týmu Real Club Celta de Vigo: ze hřiště odchází Santiago Mina, přichází Pione Sisto.
89'
Gólman hostujícího týmu Blanco vyboxoval centr z rohového kopu. K míči se pak dostal Kenedy, který založil další postupný útok Getafe.
88'
Nyomova střela z hranice pokutového území byla sražena obráncem Celty těsně mimo branku hostů.
87'
Domácí zatím hrají po vyloučení Arambarriho v obraně velmi disciplinovaně a další nákop hostů bez větších problémů zlikvidovali. Obránci Getafe otáčejí hru na opačnou stranu.
86'
Kenedy vysunul na levém křídle Cucurellu, opět byl ale jeho centr zblokován. Druhý Cucurellův pokus zpracoval na pravé straně Mata, který ho vrátil „do ohně“, v hlavičkovém souboji ale fauloval svého protihráče Jaime Mata.
85'
Celta má míč pod kontrolou, nedaří se ji ale proniknout na útočnou polovinu. Nakonec nakopl Murillo míč za obranu Getafe na Minu, toho ale čistě odstavil od míče tělem domácí brankář Soria.
84'
Střídání v týmu Getafe CF: ze hřiště odchází Damián Suárez, přichází Erick Cabaco.
82'
Fernández se ale dočkal a poté, co se Mauro Arambarri (Getafe CF) postavil na nohy, dostal za svůj zákrok na Méndeze druhou žlutou kartu. Zápas tak pro něj končí a Getafe bude dohrávat v početní nevýhodě.
81'
Žlutou kartu za protesty dostává Gabriel Fernández (Real Club Celta de Vigo). Hráč Celty se až přílš hlasitě dožadoval druhé žluté karty pro Arambarriho.
81'
Arambarri v souboji o vysoký odražený míč zasáhl vysokou nohou Méndeze do stehna. Oba hráči zůstávají ležet na trávníku.
81'
Cucurella připravil přihrávkou z levé strany pozici na hranici pokutového území Kenedymu, jehož střela byla sražena do boční sítě Blancovy branky.
80'
Murillo za velkého pískotu domácích fanoušků odešel do zámezí. Domácí pokračují v tlaku a obléhají pokutové území Celty.
79'
Murillo zůstává sedět na trávníku a drží se zezadu za stehno. Zdá se, že se jedná o svalové zranění.
78'
Getafe vstřelilo branku, ta ale neplatí! Nyomův centr prodloužil Jaime Mata za sebe na Ángela Rodrígueze, jenž míč hlavou zblízka usměrnil do sítě. Pomezní sudí ale hned signalizoval ofsajd Rodrígueze, který potvrdili i opakované záběry.
77'
Celta získala přímý kop na útočné polovině. Centr letěl na Fernándeze k pravé tyči, který míč prakticky přihrál brankáři Soriovi.
75'
Žlutou kartu za agresivní protesty dostává napokon i trenér Óscar García (Real Club Celta de Vigo).
75'
Žlutou kartu za protesty proti neodpískání zákroku Suáreze na Minu dostává Fjodor Smolov (Real Club Celta de Vigo), jenž je už na lavičce Celty.
74'
Hra se pořádně přitvrzuje a vidíme čím dál více tvrdých zákroků. Damián Suárez trefil po odehrání míče Minu do stehna, hra ale pokračuje navzdory protestům hráčů Celty dál.
73'
Mallo si naběhl na pravé křídlo na výbornou kolmici a prudkým centrem na přední tyč hledal střídajícího Fernándeze. Ten míč zasáhl, avšak jen proto, protože ho Dakonam srazil do něj. Od Fernándeze se pak odrazil mimo domácí branku.
72'
Žlutou kartu za podražení střídajícího Fernándeze, který se už rozběhl do otevřené obrany Getafe, dostává Damián Suárez (Getafe CF).
71'
Žlutou kartu za nesportovní chování při autovém vhazování dostává Jaime Mata (Getafe CF).
70'
Střídání v týmu Getafe CF: ze hřiště odchází Oghenekaro Etebo, přichází Kenedy.
70'
Střídání v týmu Real Club Celta de Vigo: ze hřiště odchází Fjodor Smolov, přichází Gabriel Fernández.
69'
I tentokrát se ale obrázek opakoval, jen s tím rozdílem, že Cucurella donutil Malla k chybě v rozehrávce. Getafe se následně usadilo u šestnáctky Celty.
68'
Domácí vytlačili hosty zpátky na jejich polovinu, o míč je ale připravit nedokázali. Po několika desítkách sekund se tak hráči Celty vrátili svým postupným útokem na polovinu domácích.
67'
Celta se nastěhovala na polovinu Getafe a postupnou kombinací tlačí domácí do obrany. Těm se teď nedaří získat míč.
66'
Etebo ztratil při rozehrávce na levé straně vlastní poloviny míč a okamžite centroval do šestnáctky domácích Mallo. Ani jeden z útočníků Celty ale míč nezasáhl a hrací předmět skončil za brankovou čárou.
65'
Střely: 12:1
64'
Damián Suárez se dostal k centru z pravé strany a nákopem na přední tyč našel hlavu Ángela Rodrígueze. Střídající útočník Getafe prudkou hlavičkou poslal míč do náruče brankáře Blanca.
63'
Nyomův centr z pravé strany odhlavičkoval Aidoo. Jeho spoluhráči pod tlakem však míč jen odkopli na polovinu Getafe, kde se k hracímu předmětu snadno dostali domácí obránci.
63'
Střídání v týmu Real Club Celta de Vigo: ze hřiště odchází Rafinha, přichází Brais Méndez.
61'
Ángel Rodríguez si hned po příchodu na trávník zpracoval nákop z vlastní poloviny hřiště před šestnáctkou Celty a pak i vystřelil, jeho střelu do středu branky ale na dvakrát zlikvidoval gólman hostů Blanco.
61'
Střídání v týmu Getafe CF: ze hřiště odchází Jorge Molina, přichází Ángel Rodríguez.
60'
Žlutou kartu za zdržování hry při odkopu od své branky dostává brankář Rubén Blanco (Real Club Celta de Vigo).
60'
Damián Suárez si narazil míč na pravém křídle s Molinou, jeho zpětnou přihrávku si ale nedokázal pravý obránce Getafe zpracovat.
59'
Cucurella vystřelil ze střední vzdálenosti, jeho pokus se ale pomalu po trávníku dokutálel mimo branku Celty Vigo.
58'
Cucurellův centr zleva nedokázal zasáhnout nabíhající Molina a Nyomův centr zprava pro změnu zastavil obránce Araujo. Míč se ale znovu vrátil na kopačky domácích hráčů, kteří se vracejí k šestnáctce hostů.
57'
Žlutou kartu za doslova sestřelení pronikajícího Damiána Suáreze dostává Hugo Mallo (Real Club Celta de Vigo).
56'
Na konci rychlého protiútoku Getafe byl Cucurella, jemuž se ale centr nepovedl. Hosté míč odkopli do středu pole.
55'
Žlutou kartu za podražení Rafinhy ostrým skluzem zboku dostává Mauro Arambarri (Getafe CF).
54'
Žlutou kartu za zásah loktem do obličeje Yokuşluho v hlavičkovém souboji dostává Nemanja Maksimović (Getafe CF). Maksimović nebude hrát v dalším zápase.
53'
Jaime Mata obešel na levé straně Aidooa, jenž ho ale při snaze o zastavení míče jemně zasáhl zezadu do nohy. Jaime Mata spadl a míč mu odskočil za brankovou čáru, následovat ale bude jen odkop od branky Celty.
52'
Etebo vyrazil hned po zisku míče na opačnou stranu a jeho centr z pravého křídla zblokoval Murillo. K odraženému míči se dostali domácí, kteří přecházejí do postupného útoku.
51'
Odkop brankáře Blanca si zpracoval Smolov, který navíc pronikl do šestnáctky Getafe z levého křídla. Tam si zasekl protihráče a přihrál do druhé vlny Yokuşluovi, ten ale ani nevystřelil, ani nepřihrál.
50'
Střely: 9:1
49'
Molina pronikl do šestnáctky po pravé straně a přihrávkou na střed našel Arambarriho, který z první pravačkou těsně minul levou tyč branky Celty Vigo.
48'
Rafinha získal míč ve středu pole a hned ho posunul na Minu za obranu Getafe. Útočník Celty si posunul míč na pravé křídlo, tam mu ale odskočil a následně fauloval Arambarriho.
47'
Domácí o míč rychle přišli a hosté se svým postupným útokem dostali na jejich polovinu hřiště. Tam se jim finální fáze nepovedla a míč skončil na kopačkách hráčů Getafe.
46'
Výkop druhého poločasu měl domácí tým. Během přestávky nedošlo k žádnému střídání.
46'
Druhý poločas začne přibližně ve 22:03.
První poločas branku nepřinesl, zajímavých momentů jsme ale viděli docela dost. Prvních cca 25 minut patřilo Getafe, které mělo velký tlak a hosty prakticky ani nepustilo na svou polovinu. Ze svých příležitostí ale domácí nic nevytěžili a následně hosté hru vyrovnali. I oni měli několik nadějných situací, ze kterých mohla vzniknout velká gólová příležitost, ani u nich jsme se toho však nedočkali. Věřme tedy, že ve druhém poločase uvidíme nějaké góly.

Fauly: 7:9
45+2'
45+1'
Žlutou kartu za šlápnutí na nohu pronikajícímu Rafinhovi dostává Marc Cucurella (Getafe CF).
45'
Bude se hrát ještě jednu minutu.
45'
Molina si zpracoval míč v pokutovém území Celty, otočil se kolem Aidooa a z ostrého úhlu vystřelil. Jeho pokus byl sražen na rohový kop.
44'
Aidoo unikl na pravé straně Cucurellovi a hezkým obloučkem za obranu Getafe hledal Smolova. Ten opět zkusil sklepnout míč hlavou na Minu, kterého ale čistým zákrokem tělem srazil na trávník Nyom.
43'
Cucurella opět získal míč ve středu pole a založil další útok domácích. Etebův centr na konci této akci odhlavičkoval ze své šestnáctky do bezpečí Araujo.
42'
Domácí po zisku míče vyrazili do rychlého protiútoku. Cucurella se dostal do úniku na levém křídle, Molinovi ale přihrál na paty. Míč nakonec skončil za autovou čárou na opačné straně.
41'
Nyoma nedovoleným způsobem vytlačil Rafinha na jeho polovinu. Domácí získali čas a prostor na založení svého dalšího postupného útoku, ten ale nevyužili a hosté se k míči snadno dostali.
40'
Druhý Arambarriho centr chytil brankář Celty Vigo Blanco. Ten vykopl míč na Smolova, jenž ho ale nedokázal zpracovat a hrací předmět se nakonec dokutálel až k brankáři domácích Soriovi.
39'
Molina vysunul na pravém křídle Arambarriho, který mu chtěl míč obloučkem do šestnáctky vrátit. Před útočníkem domácích ale míč odhlavičkoval obránce Celty.
38'
Smolov tentokrát nedokázal ani zpracovat, ani sklepnout nákop Malla na spoluhráče. Domácí obránci po zisku míče hned otáčejí hru na opačnou stranu.
37'
Cucurella vysunul do náběhu na levém křídle Nyoma, jenž nacentroval do středu šestnáctky Celty na Jaimeho Matu. Útočník Getafe hlavičkoval do země a míč se od ní odrazil těsně nad branku Blanca.
36'
Domácí se po minutách, ve kterých byli aktivnější hosté, vrátili na útočnou polovinu. Postupnou kombinací se přibližují k šestnáctce Celty.
35'
Střely na branku: 1:1
34'
Centr hostů od rohového praporku obrana domácích vyřešila. Smolov pak sklepl hlavou nákop ze středu pole za sebe na Minu, jehož střelu po zemi k pravé tyči musel zlikvidoval brankář Soria.
33'
Signál domácím nevyšel a rychle se museli vrátit dozadu Brankář Soria vyběhl před vlastní šestnáctku, aby odhlavičkoval nákop na rozběhnutého Minu.
32'
Damián Suárez se po krátkém ošetření postavil k rozehrávce standardní situace téměř z brankové čáry.
32'
První žlutou kartu zápasu dostává za zásah loktem do obličeje Damiána Suáreze Néstor Araujo (Real Club Celta de Vigo).
30'
Molina faulem v hlavičkovém souboj dal hostům možnost rozehrát. Yokuşlu se hned pokusil vysunout za obranu Getafe Minu, ten ale vybíhal z ofsajdové pozice.
29'
Vysílačky se napokon povedlo zprovoznit a hra může pokračovat. Domácí mají míč na svých kopačkách a opět kombinují na polovině svého soupeře.
28'
Hra je teď přerušena kvůli technickým problémům rozhodčích. Těm zjevně nefungují vysílačky, následovat tak zřejmě bude jejich výměna.
27'
Cucurellův centr na přední tyč nedokázal odkopnout do bezpečí Murillo, k odraženému míči se tak dostal Nemanja Maksimović. Z voleje ho však poslal na tribunu za Blancovou brankou.
26'
Střely: 5:0
26'
Cucurella přistavil míč Damiánovi Suárezovi, jenž z první vystřelil po zemi mimo branku Blanca.
25'
Domácí hráči ještě zkoušejí získat pro hráče Celty žlutou kartu. To se jim nepovedlo, i tak ale budou zahrávat přímý kop z poměrně dobré střelecké pozice.
24'
Getafe získalo přímý kop z levé strany poloviny Celty Vigo. Arambarriho centr obrana hostů odvrátila, k míči se ale dostal před šestnáctkou Celty Molina, kterého podrazil Rafinha.
23'
Yokuşlu si zasekl protihráče na levé straně útočné poloviny a nakopl míč za obranu Getafe. Za hracím předmětem se ve skluzu natahoval Smolov, míč ale nezasáhl a ten tak skončil v rukavicích brankáře domácích.
22'
Etxeitu podběhl nákop na svou polovinu a k míči se za ním dostal Smolov. Ten ho potáhl po levé straně k šestnáctce Getafe, kde ho ale obránci domácího týmu zdvojili a nakonec připravili o míč.
20'
Vůbec poprvé se usadila k delší kombinaci na útočné polovině i Celta. Její útok ale probíhal daleko od pokutového území Getafe a po nepřesné přihrávce Rafinhy na Malla ve středu pole nakonec skončil míč v zámezí.
19'
Cucurellův centr poslal hlavou na branku Etebo, Etxeita ale jeho střelu tečoval tak, že míč pomalu doletěl k obráncům Celty. Ti by rádi rozehráli, není ale příliš na koho a například Smolov na hrotu útoku se dnes s míčem prakticky ještě nesetkal.
18'
Damián Suárez hezkou průnikovou přihrávkou vysunul na pravém křídle do náběhu Arambarriho, jehož centr proletěl celou šestnáctkou na levé křídlo. Tam se o sólový průnik snažil Cucurella, Mallo mu ale míč srazil na rohový kop.
17'
Nyomovi se pokus o individuální průnik po levé straně nepovedl a úspěch nepřinesl ani jeho centr z levé strany. Obrana Celty však znovu špatně rozehrála a míč mají na kopačkách opět domácí hráči.
16'
Cucurellův další centr z křídla odvrátila obrana Celty k Arambarrimu, jenž hlavou vrátil míč do šestnáctky. Mata se k němu dostal a jemně ho tečoval, míč ale usměrnil jen do rukou brankáře Blanca.
15'
Cucurellův centr zleva sklepl Mata hrudí k Etebovi, jehož tvrdou střelu srazil jeden z obránců Celty na další rohový kop. Domácí tým má v této chvíli velký tlak.
14'
Centr od rohového praporku odhlavičkoval Mallo na pravé křídlo k Etebovi, který však nacentroval daleko za Blancovu branku.
13'
Cucurella přihrávkou z levé strany posunul míč k Arambarrimu, jenž tentokrát napřáhl ke střele ze střední vzdálenosti sám. Jeho krásnou střelou do levého horního rohu vyrazil výborným zákrokem brankář Blanco.
12'
Arambarri před šestnáctkou Celty připravil streleckou pozici Nemanjovi Maksimovićovi, pokus srbského záložníka Getafe po zemi ale skončil výrazně mimo pravé tyče branky hostujícího týmu.
11'
Hosté se zatím nedostali ani jednou na delší dobu na polovinu Getafe. Domácí tým skvěle pokrývá střed pole a hned po ztrátě míče přechází k vysokámu presinku.
10'
Domácí rozehráli rohový kop na krátko a Cucurellův centr na zadní tyč obrana Celty odvrátila do bezpečí. Přitom potáhl Smolov Arambarriho za dres, tento zákrok ale hlavnímu sudímu úplně unikl a hra tak pokračuje dál.
9'
Hra Celty je zatím plná nepřesností a další mizerná rozehrávka znamená znovu míč na kopačkách hráčů Getafe. Etebův centr z pravé strany musel srazit hrudí na rohový kop kapitán hostů Mallo.
8'
Aktivita Getafe ale přinesla výsledek a hosté pod tlakem znovu jen odevzdali míč domácím obráncům. Pas Etxeitu na Cucurellu ale nebyl přesný a míč se tak vrátil na kopačky hráčů Celty.
7'
Hosté zakládají postupný útok od vlastních obránců. Ti čelí vysokému presinku domácích hráčů, zatím ale míč drží pod svou kontrolou.
6'
Cucurella zakroutil z levé strany útočné poloviny míč do šestnáctky Celty, jeho pas ale nedokázal zasáhnout ani jeden z útočníků Getafe. Míč končí za brankovou čárou a do hry ho vrátí odkopem od své branky Blanco.
5'
Nákop domácích Olaza před nabíhajícím Molinou zastavil. Rozehrávka se mu ale nepovedla a Araujo musel po jeho nepřesné přihrávce míč odkopnout na polovinu Getafe.
4'
Cucurella ale o míč ve středu pole přišel a následně křídelník Getafe fauloval Murilla. Hosté s rozehrávkou zatím nikam nespěchají.
3'
Domácí mají poprvé možnost založit svůj postupný útok. Obránci Getafe postupně tlačí hosty na jejich polovinu.
2'
Nyom ostrým skluzem po odehrání míče zasáhl do nohy Malla. Hned v úvodu zápasu tak musí hlavní rozhodčí domlouvat některému z hráčů.
1'
Výkop utkání měli hosté. Obránci Celty nakopli míč na útočnou polovinu, kde ho ale nezpracoval nikdo z jejich spoluhráčů, hracího předmětu se tak zmocnili domácí hráči.
1'
Getafe bude hrát v modrých dresech, Celta Vigo v belasých.
Oba týmy právě nastupují na hrací plochu, zápas se tak za malou chvíli začne.

Getafe CF: Soria – Damián Suárez, Dakonam, Etxeita, Nyom – Etebo, Arambarri, Nemanja Maksimović, Cucurella – J. Molina (C), Jaime Mata.
Náhradníci: Chichizola – Cabaco, Ángel Rodríguez, Ndiaye, Deyverson, Jason, Kenedy.

Real Club Celta de Vigo: Blanco – Aidoo, Murillo, N. Araujo – Mallo (C), Bradarić, Yokuşlu, Rafinha, Olaza – Smolov, S. Mina.
Náhradníci: S. Álvarez – Sisto, Juncà, G. Fernández, K. Vázquez, Méndez, Pape Diop.

Rozhodčí: Martínez – Lahoz, Grijalba.

Vzájemné zápasy

Vzájemná bilance v minulém desetiletí mluví ve prospěch Getafe, které z 13 vzájemných zápasů vyhrálo šest. Celta Vigo se z výhry radovala třikrát a čtyři zápasy skončily nerozhodnými výsledky. Naposledy se však z výhry radovala ještě v únoru 2016. Od této výhry vstřelila Celta Getafe v následujících pěti zápasech jen tři branky. První vzájemný zápas v této sezoně vyhrálo ve Vigu Getafe 1:0.

Real Club Celta de Vigo

Celta se v posledních týdnech dostala ze sestupové zóny a poskočila v tabulce na 17. místo. Na ní má před 18. Mallorcou náskok tříbodový náskok. Po dlouhé sérii bez ligového vítězství dokázala Celta v posledních kolech výrazně zabrat a z posledních čtyř zápasů vytěžila osm bodů. V posledních dvou zápasech navíc neinkasovala ani jeden gól. Problémem Celty a důvodem jejího nízkého postavení je především málo produktivní útok, který je s Valladolidem druhý nejhorší v LaLize (22 vstřelených branek). V tabulce zápasů venku je Celta čtvrtým nejhorším týmem a z 13 utkání na cizích hřištích vyhrála jen jeden.

Getafe CF

Getafe po dvou porážkach v LaLize zabodovalo v posledním kole na Mallorce naplno a vrátilo se v tabulce na čtvrtou pozici, znamenající postup do Ligy mistrů. Před dneškem ztrácelo na třetí Sevillu bod a jednobodový náskok mělo naopak i před pátým Atléticem Madrid, tyto dva celky se ale dnes utkají ve vzájemném souboji. Getafe má čtvrtou nejlepší obranu ligy (25 inkasovaných gólů) a šestý nejproduktivnější útok soutěže (37 vstřelených branek). Doma je Getafe sedmým nejlepším týmem LaLigy, když z 13 zápasů prohrálo jen tři.

Athletic Bilbao – Getafe 0:2
Getafe – Valencia 3:0
Barcelona – Getafe 2:1
Getafe – Sevilla 0:3
Mallorca – Getafe 0:1
Vítejte u on-line přenosu ze zápasu Getafe CF – Real Club Celta de Vigo. Utkání 27. kola španělského LaLigy začíná v 21:00.