La Liga - 31. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Levante : Atlético - 23. června 2020   19:30

0:1
(0:1)
Atlético
15' Bruno González (vl.)
Levante
Aitor Fernández – Toňo, Vezo, Bruno González, Coke (C) (60. Morales) – E. Bardhi (82. Hernâni), Radoja, N. Vukčević (60. Campaña), Rochina – S. León (70. B. Mayoral), Martí (60. Miramón).
J. Munuera Montero
Estadi Olimpic Camilo Cano (La Nucia)
Atlético
Oblak – Arias, Savić, Hermoso (59. J. Giménez), Lodi – Koke (C), M. Llorente (59. Á. Correa), Partey (84. Morata), Saúl Ñíguez – Carrasco (59. Félix), D. Costa (80. H. Herrera).

Druhý poločas nám přinesl zajímavou hru. Levante zlepšilo svou hru a dostávalo se častěji před branku Oblaka. V některých situacích bylo i poměrně nebezpečné a klidně mohlo vyrovnat stav zápasu. Atlético však také bylo směrem dopředu nebezpečné a spálilo několik brankových šancí. V poslední desetiminutovce se hosté stáhli a poctivě si ubránili těsný výsledek. V minulém zápase zvítězili brankou v závěru, dnes zvítězili brankou z kraje zápasu.
Držení míče: 56 % : 44 %.
Střely na branku: 0:7. Střely mimo: 5:3. Rohy: 10:4. Ofsajdy: 0:4. Fauly: 12:14.
90+5'
90+5'
Dlouhý míč na hrot, který sbírá obrana Atlética a nejspíše hosté dokážou ubránit tento těsný výsledek.
90+4'
Félixova rána byla tečovaná a madridský celek rozehrával rohový kop na krátko a snaží se šetřit čas.
90+3'
Na levé straně se k míči dostal mladík João Félix, který opět netrefil prostor mezi třemi tyčemi.
90+2'
Nemanja Radoja ostře zajel do Herrery a může být rád, že za tento faul nevidí žlutou kartu.
90+2'
Žlutou kartu dostává Álvaro Morata (Atlético Madrid).
Žlutou kartu dostává Toňo (Levante UD).
90+1'
Útočná faul ze strany Hernaniho a Oblak nikam nespěchá a bude rozehrávat.
90'
Pět minut nastavuje hlavní rozhodčí a uvidíme, jestli hosté ubrání i tento nastavený čas.
90'
Aitor byl až na půlce hřiště a pokoušel se odražený míč vrátit zpět do ohně, ale hodně nepřesně. Odkop od branky Oblaka.
89'
Hráči Atlética se již jen brání a nyní budou bránit další roh Levante, které by si za svůj herní projev ve druhém poločase, zasloužilo vyrovnání.
88'
Jorge Miramón se mohl dostat do šance, ale první dotek s míčem mu zhatil celý úmysl.
87'
Avšak ani jubilejní desátý roh neznamená pro domácí vyrovnání.
87'
Druhý pokus Levante rozehráli na krátko. Po kombinaci se dostali k centru, který byl tečován a Levante vybojovalo další roh a hosté se dostávají pod optický tlak svého soka.
86'
... José Campaña centroval na přední tyč a Morata vypomohl obraně na přední tyči a uklidil míč na další roh.
86'
Rohový kop pro Levante...
85'
Pobídka na Moratu, který utíkal sám na brankáře Levante a trefil boční síť. Nakonec se jednalo o ofsajd Moraty a případná branka by neplatila.
84'
Střídání v týmu Atlético Madrid: ze hřiště odchází Thomas Partey, přichází Álvaro Morata.
83'
Závěrečná desetiminutovka a domácí kombinují na útočné polovině.
82'
Střídání v týmu Levante UD: ze hřiště odchází Enis Bardhi, přichází Hernâni.
82'
Žlutou kartu dostává José Luis Morales (Levante UD).
81'
80'
Střídání v týmu Atlético Madrid: ze hřiště odchází Diego Costa, přichází Héctor Herrera.
79'
Toňo dostal míč do vápna a Morales se svou hlavičkou nebyl vůbec daleko od vyrovnání stavu!
79'
Hráči měli další občerstvovací přestávku a nyní již sledujeme další útočnou snahu Levante.
77'
Rohový kop Levante byl rozehrán na krátko, následoval nebezpečný centr, který hosté dokázali rychle ubránit.
76'
A další gólová šance Atlética. Koke z levé strany zcela osamocený střílel přímo do Aitora!
75'
Pěkná akce hostů, kdy se míč dostal do vápna a jeden z hráčů se pokoušel zadovkou ještě oslovit nabíhajícího Costu, který však byl o krok napřed.
74'
Ángel Correa vyvážel míč a byl přitom faulován. Levante mělo opět dobrou pasáž hry, kdy okupovalo pokutové území soupeře, nicméně nyní se jim nepodařilo zakončit.
72'
Nyní sledujeme vyrovnanou hru od obou týmů. Levante stále sympaticky zvyšuje svůj tlak.
71'
Costova hlavička o trávník skončila přesně v rukavicích Aitora. Costa už také měl v dnešním zápase dostatek možností vsítit svou branku.
70'
Střídání v týmu Levante UD: ze hřiště odchází Sergio León, přichází Borja Mayoral.
69'
Žlutou kartu dostává Saúl Ñíguez (Atlético Madrid).
68'
Levante rozehrálo rohový kop a zkoušelo převést signál, který se jim nepovedl dle jejich představ.
67'
Roh pro Levante a uvidíme, jestli Atlético nebudou nakonec mrzet jejich nevyužité šance.
66'
Levante kontruje svým dalším útokem a vyslalo dva nebezpečné centry před Oblaka a Levante začíná postupně kousat v útočné fázi.
65'
Nyní ve vápně Atlético, kde míč propadl na penaltový puntík a João Félix vystřelil. Míč končí nad brankou a Félix může banovat této nevyužité gólové šance!
64'
Domácí se dostali nebezpečně do pokutového území, kde jeden z hráčů upadl, ale rozhodčího píšťalka mlčí.
62'
Na druhé straně z levé strany střílel Enis Bardhi, který rozvlnil boční síť.
62'
Zničehonic se před brankou Aitora objevili tři hráči Atlética a zabránil jisté brance hostů! Nejprve střílel João Félix, jehož ránu vyrazil Aitora a perfektně se předvedl i proti dorážce Costy!
61'
Útočného faulu se dopustil Saúl Ñíguez a Levante získává míč.
60'
Střídání v týmu Levante UD: ze hřiště odchází Nikola Vukčević, přichází José Campaña.
60'
Střídání v týmu Levante UD: ze hřiště odchází Coke, přichází José Luis Morales.
Střídání v týmu Levante UD: ze hřiště odchází Roger Martí, přichází Jorge Miramón.
59'
Střídání v týmu Atlético Madrid: ze hřiště odchází Marcos Llorente, přichází Ángel Correa.
Střídání v týmu Atlético Madrid: ze hřiště odchází Yannick Carrasco, přichází João Félix.
Střídání v týmu Atlético Madrid: ze hřiště odchází Mario Hermoso, přichází José Giménez.
59'
Centr skončil na zadní tyči, ale Coke se nedostal k zakončení.
58'
Rubén Rochina centroval míč z pravé strany na zadní tyč, kde hlavičkoval Sergio León, který posílá míč nad branku Oblaka. Míč byl však tečován i obráncem a Levante bude zahrávat roh.
57'
Vhazování Levante na levé straně hřiště. Míč se jim do vápna nepodařilo dostat a jejich soupeř vyváží míč.
55'
Další pokus domácího celku se dostat k brance. Nicméně velmi těžko se snaží najít nějakou mezeru skrze obranu Atlética.
54'
Costa možná mohl střílet, ale ještě se pokusil oslovit Kokeho, ale na něj byla přihrávka příliš dlouhá.
52'
Nyní Levante sympaticky kombinovalo na levé straně. O průnikovou přihrávku se pokoušel Bardhi. Na poslední chvíli stačila obrana Atlética zacelit mezeru.
51'
Llorente se aktivně snažil na půlce vybojovat míč, nakonec se dopustil faulu a musí přenechat míč soupeři.
50'
Žlutou kartu dostává Nikola Vukčević (Levante UD).
49'
I úvod druhého poločasu vzali hosté aktivně a snaží se o druhou branku, která by je notně uklidnila.
48'
Ztráta míče na středu hřiště, kde si míč vzal Yannick Carrasco, který poslal míč do pokutového území na Llorenteho, který se však nacházel v ofsajdu.
47'
Levante rychle s míčem přešlo do útoku po levé straně, ale Atlético rychle zahustilo prostor a zmocnilo se míče.
46'
Hosté byli v prvním poločase aktivnějším týmem. Po čtvrt hodině se za přispěním domácího obránce Gonzáleze dostalo do vedení. Následně si hosté vytvářeli další nebezpečné situace před brankářem Aitorou. Levante se taktéž nebojí zaútočit, ale defenzíva Atlética je jedna z nejlepších v LaLize a domácí se těžko prosazují před branku Oblaka.
45+2'
45+2'
To se dostalo do útoku, avšak nedokázali výrazně ohrozit Oblaka v jeho brance.
45+1'
První poločas je nastaven o dvě minuty. Levante u míče.
45'
Nikola Vukčević faulován, rozhodčí signalizoval výhodu, nakonec vrací hru zpět a nechává míč pro Levante, které rozehrává z poloviny hřiště.
44'
Koke se ještě snažil o centr před Aitora, avšak nenašel žádného svého spoluhráče.
43'
Thomas Partey centroval na přední tyč, míč byl prodloužen na zadní tyč, kde se pokoušel Llorente doběhnout míč, to už se mu nepodařilo.
42'
Yannick Carrasco to nakonec zkusil individuálně. Přehodil si míč na pravou nohu a vyslal prudkou střelu. Aitor Fernández vyrazil nad svou branku.
41'
Ti totiž nyní kombinují na polovině Levante a jejich soupeř si nyní neví rady, jak získat míč.
40'
Zápas se nám překlopil do koncovky prvního poločasu a uvidíme, jestli se hosté dostanou k další brankové situaci.
39'
Levante kombinovalo na polovině soupeře. Celou situaci zakončili centrem do pokutového území, kde si jej v poklidu pohlídal Oblak.
38'
Llorente se dostal do úniku a přeloboval vybíhajícího brankáře. Avšak jeho lob nemířil do branky. Llorente spíše chtěl jen obhodit brankáře a následně střílet do prázdné. Avšak jeho lob byl nakonec dlouhý.
36'
Pěkný centr a pěkná hlavička Costy, který hlavičkuje jen kousek vedle levé tyčky!
36'
Arias centroval z pravé strany, ale míč byl blokovaný a to bude druhý rohový kop dnešního zápasu pro hosty.
35'
Hráči zvolili rozehrávku na krátko a následoval centr, který se jim příliš nepovedl.
35'
Nedovolený zákrok na Ariase a Atlético má k dispozici volný přímý kop z větší dálky.
34'
Míč mířil na Costu, ale celé situaci zabránil González.
33'
Levante zvolilo rozehrávku po zemi do strany. Tímto však nakonec nic nevyřešili.
33'
Centr Cokeho byl blokován a domácí půjdou zahrávat další rohový kop.
32'
Po přestávce se do útoku dostalo Levante, jejich soupeř se ubránil zahráním míče do autu.
30'
Půl hodina hry je za námi a to je čas pro občerstvovací přestávku pro všechny aktéry na hřišti.
29'
Costa se pokoušel přízemní přihrávkou oslovit v pokutovém území Llorenteho, ale míč k němu neprošel.
29'
Pokus domácích po pravé straně, ale Sergio León si následně v souboji s Hermosem počínal nedovoleně.
27'
Coke je prvním hříšníkem, který dostává žlutou kartu a to za zákrok na Saúla Ñígueze, do kterého šel hodně tvrdě skluzem.
26'
... Enis Bardhi zahrával rohový kop, ale jeho centr proletěl celým pokutovým území, následně hosté vykopávají míč směrem dopředu.
25'
Levante si po centru vybojovalo další rohový kop...
24'
Hra se nám nyní trochu uklidnila a k míči se i více dostává domácí celek. Ten se nyní snaží o průnik do šestnáctky Atlética.
22'
Renan Lodi vhazoval aut na Costu, který následně chtěl vrátit zpět na Lodiho, avšak nepřesně.
21'
Nyní se míč ocitá na polovině hřiště, kde se jej domácí snaží dostat opět pod svou kontrolu.
20'
Centr z rohového kopu šel na přední tyč, který obrana ihned odvrací. Levante však pokračovalo v kombinaci a po prudkém centru se pokoušel tečovat jeden z hráčů míč do branky, ale z voleje nastřelil míč nad branku.
19'
U míče Levante, které kombinuje a pokouší se dostat do blízkosti branky Oblaka. Nakonec po bloku Ariase budou domácí zahrávat rohový kop.
17'
Favorit zápasu vede po čtvrt hodině hry 1:0 a uvidíme, jak na tuto situaci zareaguje domácí celek.
16'
Pěkná a tvrdá střela k pravé tyčce nyní zaměstnala Aitora Fernándeze, který nyní zabránil další brance hostů!
15'
Atlético právě vstřelilo branku!
Pokus o přímou střelu na branku ze standardní situace nevyšel. Nicméně odražený míč si hosté vzali ihned zpět a vrátili míč do šestnáctky, kde se Marcos Llorente pokoušel najít Costu, který se však nakonec míče nedotkl a ten se před ním odrazil od domácího BRUNA GONZÁLEZE, který si dává nechtěnou vlastní branku.
14'
Yannick Carrasco faulován a k vidění bude hodně zajímavá standardní situace pro Madrid.
13'
Domácí mohli využít nepřesnosti soupeře na středu hřiště, ale i domácí byli ve své kombinaci nepřesní a Atlético získává míč zpět.
12'
Přihrávka vzduchem na Costu, který sice míč nedokázal zpracovat, nicméně to vypadalo na těsný ofsajd.
11'
Ti zahrávali dlouhý aut až do šestnáctky soupeře, hráči Levante ubránili celou situaci, následně se jejich soupeř dopustil útočného faulu.
10'
Hodně nepřesný míč od Saúla Ñígueze, míč byl však někým tečován a bude to aut pro hosty.
9'
Levante se pokoušelo o útok, ale ani nyní se jim nepodařilo dostat do blízkosti brankáře Oblaka.
8'
Z levé strany zahrávali hosté standardní situaci. Yannick Carrasco se rozhodl o přímé zakončení na branku a míč končí asi metr nad horní tyčkou.
7'
Rohový kop Atlética výrazně neohrozil branku Levante. Hosté jsou v úvodu zápasu aktivnější a více na míči.
6'
Yannick Carrasco vyslal ze středu hřiště nepříjemnou a tvrdou střelu. Aitor Fernández kontroluje jeho pokus, ale nedokázal udržet míč. Následovala další snaha hostů dostat míč pod svou kontrolu, nakonec Aitor na podruhé získává míč do rukavic.
5'
Po levé straně táhl míč Yannick Carrasco, kterého skluzem ubránil González. Autové vhazování pro Madrid.
4'
Průnik hostujícího hráče do pokutového území, nakonec v rozhodující chvíli přišel o míč.
3'
Domácí celek si vyměnil několik přihrávek na vlastní polovině. Při přechodu půlící čáry ztrácí míč.
2'
Saúl Ñíguez nedokázal přihrát a míč získává Levante, které si poprvé v zápase může pohrát s míčem.
1'
Diego Costa se ihned v první minutě dostal do zakončení a jeho ránu z pravé strany vyrazil Fernández.
1'
Úvodní výkop mají hostující hráči a ihned se vydávají po pravé straně do útoku.
1'

Levante UD: Aitor Fernández – Toňo, Vezo, Bruno González, Coke (C) – E. Bardhi, Radoja, N. Vukčević, Rochina – S. León, Martí.
Náhradníci: Koke – Campaña, C. Clerc, Ó. Duarte, Kočorašvili, Martínez, B. Mayoral, Miramón, Morales, Postigo, Hernâni, Rober.

Atlético Madrid: Oblak – Arias, Savić, Hermoso, Lodi – Koke (C), M. Llorente, Partey, Saúl Ñíguez – Carrasco, D. Costa.
Náhradníci: Adán – Á. Correa, J. Giménez, H. Herrera, Lemar, Morata, Moya, M. Sánchez, Šaponjić, Félix, Trippier, Vitolo.

Rozhodčí: J. Munuera Montero.

Levante UD
Levante dokázalo po dvou předešlých remízách bodovat na hřišti zachraňujícího se Espanyolu. Tento zápas zvládli velmi dobře, když svého soka porazili výsledkem 3:1. Levante bylo v daném zápase lepším soupeřem, ač po prvním poločase svítil na ukazateli nerozhodný výsledek, ve druhém poločase pokračovalo Levante v dobré hře a i díky vlastní brance Expanyolu v závěru zápasu, dokázali zvítězit dvou brankovým rozdílem.
Levante patří 11. příčka s celkovým počtem 38 bodů a může v poklidu (bez hrozby sestupových míst) hrát další zápas proti Atléticu, které bude rozhodně těžkým soupeřem. Domácí potřebují dosáhnout alespoň 40 bodů v tabulce, což by mělo znamenat jistou záchranu v soutěži pro další ročník.

Atlético Madrid
Hostům patří třetí příčka, přestože ztrácí na první Real Madrid propastných třináct bodů, prioritou madridského celku je Liga mistrů pro další ročník! A o tu musí ještě pořádně bojovat, neboť na umístění v horních patrech tabulky si brousí zuby několik dalších týmů, jako Getafe, Real Sociedad, Villarreal či Valencie. Tudíž konkurence je velmi pestrá a Atlético ví, že proti Levante nemůže zaváhat.
V minulém zápase vyhráli 1:0 nad Valladolidem, který je tabulkově níže, než Levante a Atlético mělo se svým sokem v zápase značné potíže! Valladolid hrál s favoritem překvapivě vyrovnanou partii a o osudu zápasu rozhodl, devět minut před koncem, brankou Vitolo.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 19:30.