La Liga - 3. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Valencia : Mallorca - 1. září 2019   17:00

Valencia
43' Parejo  • 57' Parejo
2:0
(1:0)
Valencia
Cillessen – Gayá, Diakhaby, Garay, Wass – Guedes, Coquelin, Parejo, Torres (73. Čeryšev) – Gameiro (83. Lee Kang-in), Rodrigo (63. Gómez).
Doménech – Gómez, Čeryšev, Lee Kang-in, J. Costa, Gabriel, Kondogbia.
Alberola – Hernández, Cerdán
Mallorca
Reina – Agbenyenu, Raíllo, Valjent, Sastre – Lago Junior, Sevilla, Baba, Rodríguez (64. Salibur) – Febas (64. Trajkovski) – Budimir (79. Kubo).
Parera – Chavarría, Trajkovski, Campos, Pedraza, Kubo, Salibur.

Pro dnešek je to od mne vše, přeji Vám hezký zbytek večera a někdy zase u onlajnu na počtenou!
Držení míče: 51 % : 49 %.
Střely na branku: 4:1. Střely mimo: 2:6. Rohy: 7:4. Ofsajdy: 3:0. Fauly: 6:19.
Je konec! V dnešním zápase nakonec vítězí Valencia! Ta rozhodla o svém vítězství dvěma proměněnými pokutovými kopy, ke kterým se postavil kapitán domácího celku Danie Parejo, jenž oba bez větších problémů proměnil. Mallorca se v druhé půli téměř na nic nezmohla a Valencia měla jednoduchou pozici na udržení dvougólového náskoku. Domácí si tedy připisují první letošní výhru v sezóně.
90+3'
90+3'
Hráči v červeném se dostali k balónu po nepřesném pasu domácích. Snaží se ještě v poslední minutce zaútočit, ale zatím bez kýženého efektu.
90+2'
Fotbalisté v bílém drží míč na svých kopačkách a chtějí v klidu dohrát tento zápas. Mallorca navíc ani nenapadá, takže Valencia v klidu kombinuje.
90+1'
Nastavovat se budou ještě tři minuty!
90'
O dnešním vítězi již není pochyb. Valencia si bez problémů drží svůj dvoubrankový náskok, navíc se dostává do útoku mnohem častěji než soupeř.
89'
Držení míče: 47% – 53%
88'
Mallorca měla k dispozici přímý kop. K tomu se postavil Salva Sevilla, jenže jeho střela šla přesně doprostřed brány, kde byl Jasper Cillessen připravený.
87'
To byl celkem bezohledný zákrok v podání hráče hostí. Maxi Gómez dostal kolenem částečně do mužských citlivých míst a částečně do ruky, už ale pokračuje.
86'
José Gayá upadl po souboji s protihráčem a sudí faul Mallorce odpískal. Valencia tedy hraje celkem v klidu a je velmi blízko dnešnímu zisku tří bodů.
85'
Domácí se navíc dostali do rychlého protiútoku, jenže veškeré vzrušení nyní bylo zbytečné. Gonçalo Guedes se totiž nacházel v ofsajdu, který mu byl odpískán.
84'
V posledních minutách se toho na hřišti moc neděje. Mallorca se sice drží na balónu, ale nemůže nijak překvapit domácí obrana, která se brání v pohodě.
83'
Střídání v týmu Valencia CF: ze hřiště odchází Kévin Gameiro, přichází Lee Kang-in.
82'
Čas hostům velmi rychle utíká. Lumor Agbenyenu posílal centr do šestnáctky, kde nikdo z jeho spoluhráčů nebyl. Přesto je Mallorca znovu u míče.
80'
Dani Parejo si nyní kontroloval zuby poté, co dostal ránu loktem od Salvy Sevilly. Zůstaly mu ovšem všechny a Valencia se zadarmo dostala k balónu.
79'
Střídání v týmu RCD Mallorca: ze hřiště odchází Ante Budimir, přichází Takefusa Kubo.
79'
Valencia měla k dispozici další rohový kop během chvilky, ale tentokrát z toho žádné nebezpečí nebylo. Naopak se hnali do rychlého kontru hosté, ale neúspěšně.
78'
Mezitím máme v zápase další občerstvovací pauzu. Oběma týmům to rozhodně vyhovuje, jelikož se hraje v celkem rychlém tempu.
77'
Maxi Gómez měl v té skrumáži velkou šanci, ale Manolo Reina předvedl parádní zákrok na brankové čáře! Poté přepadl jeden z domácích hráčů svou vlastní vinou přes soupeře, takže penalta nebyla odpískána po právu.
76'
Dani Parejo zahrával rohový kop, po kterém vznikla velká skrumáž ve vápně hostí! Navíc přišel další pád domácího hráče, ale penalta se nepíská.
75'
Mallorca se už soustředí hlavně na útok a vzadu má tedy vrata! Gonçalo Guedes běžel z úhlu na gólmana, ale ještě zkoušel někoho najít zpětnou přihrávkou. Měl však střílet, takhle je z toho jen roh.
74'
Rychlý kontr v podání domácí Valencie končí reflexivním zákrokem Reiny! José Gayá posílal přízemní centr do malého vápna, ale gólman hostí se natáhl a tuto přihrávku zastavil. To byl důležitý zákrok.
73'
Střídání v týmu Valencia CF: ze hřiště odchází Ferrán Torres, přichází Denis Čeryšev.
72'
Vypadá to, že fotbalisté v červeném se nadechují na závěrečný nápor. Lumor Agbenyenu centroval do šestnáctky, ale jeho pokus byl sražen na rohový kop.
71'
Mallorca se po dlouhé době dostala s míčem na útočnou polovinu a kombinovala tam. Nakonec přišel centr, na který si naskočil Lago Junior, jenže mířil nad.
70'
Lago Junior to zkoušel takový polovysokým centrem, jenže poslal míst přesně do míst, kde byl připravený domácí obránce, jenž míč zastavil a odkopl.
69'
Dani Parejo je dnes rozhodně nejlepším hráčem na hřišti. Tentokrát se natahoval po přihrávce, ale o kousek na ní nedosáhl. Jinak by měl velmi dobrou možnost.
68'
Mallorca je průběhem druhého poločasu naprosto zaskočená a ještě se nezmohla na nic. Naopak Valencie to zkoušel průnikovým pasem, ale zastavilo jí ofsajdové postavení, které bylo odpískáno.
67'
Dani Parejo reklamoval, že jeho tým měl zahrávat rohový kop a podle opakovacích záběrů měl pravdu. Rozhodčí ale svůj výrok nezměnil, takže je to odkop.
66'
Dani Parejo zacílil na hattrick, jenže v tom mu zabránila zeď hostujících hráčů. Ta totiž přizvedla jeho střelu vysoko nad branku Manola Reiny.
65'
Valencia má dobrou příležitost na vstřelení třetí branky. Hosté se totiž provinili faulem nějakých osm metrů od šestnáctky a to je na přímou střelu.
64'
Střídání v týmu RCD Mallorca: ze hřiště odchází Aleix Febas, přichází Aleksandar Trajkovski.

Střídání v týmu RCD Mallorca: ze hřiště odchází Dani Rodríguez, přichází Yannis Salibur.
63'
Střídání v týmu Valencia CF: ze hřiště odchází Rodrigo, přichází Maxi Gómez.
62'
Ten žádné nebezpečí nepřinesl, jelikož Manolo Reina si míč bez potíží stáhl ze vzduchu, jeho dlouhý nákop dopředu ovšem skončil až u domácího gólmana.
61'
Navíc přišel faul v podání Mallorcy, takže Valencia má k dispozici standardní situaci. Z velké vzdálenosti, je to spíše pozice pro daleký centr.
60'
Daniel Wass centroval do šestnáctky, jenže centr se mu nevyvedl podle představ. Šel totiž po zemi přesně do míst, kde byli jen jeho protihráči.
59'
Ferrán Torres se řítil s další útočnou akcí, ale úspěšný nebyl. Valencia se ale stejně drží na míči a nepouští svého soupeře k ničemu, ten by potřeboval ale útočit.
57'
Valencia právě vstřelila branku!
A DANI PAREJO se prosazuje z penalty i podruhé! Tentokrát napálil míč parádní ranou přesně k tyči. Manolo Reina sice odhadl směr, ale na zákrok neměl nejmenší šanci.
56'
Hostujícím hráčům se toto rozhodnutí ani trochu nelíbí, jenže ruka byla více než jasná. K míči se navíc staví stejný exekutor jako v prvním případě.
55'
Valencia vybojovala rohový kop poté, co Lago Junior odvrátil nebezpečný centr. Po něm navíc vidíme druhou penaltu v dnešním zápase pro Valencii, tentokrát za hru rukou v podání Laga Juniora!
54'
Ve druhém poločase se zatím hraje hodně vyrovnaná partie, kdy oba týmy měly jednu velmi dobrou šanci na skórování. Přesto se stav zatím nemění.
53'
Žlutou kartu dostává Lago Junior (RCD Mallorca).
52'
Na druhé straně se Valencii nepovedl rychlý přechod do útoku. To samé zkusila na druhé straně Mallorca, ale Dani Rodríguez si míč nezpracoval ideálně.
51'
Po následném rohovém kopu se na míči nadále držela Mallorca. Dani Rodríguez posílal míč na hranici šestnáctky, ale obrana domácích ho zastavila.
50'
Lago Junior zpracoval přihrávku přes šířku hřiště a dostal se do šestnáctky. Tam posílal míč na Aleixa Febase, jenže jeho rána byla sražena na rohový kop! To byla dobrá šance na srovnání.
48'
Domácí fotbalisté navíc zatápí pod kotlem! Na přízemní centr si nabíhal Gonçalo Guedes, ale svým skluzem nedokázal trefit míč.
47'
Valencia se nadále drží u míče, ale rohový kop žádnou větší šanci nepřinesl. Mallorca přesto přestála infarktovou situaci z kraje poločasu.
46'
Valencia měla hned velikou šanci na navýšení svého náskoku! Ferrán Torres si mohl naběhnout s míčem až do šestnáctky. Pálil na zadní tyč, ale Manolo Reina předvedl dobrý zákrok a vyrazil míč na rohový kop! Nádherná akce z obou stran.
46'
Začal nám i druhý poločas dnešního utkání! Oba týmy vstoupily do půle beze změn.
46'
Je za námi první poločas dnešního utkání, po kterém vede mírný favorit dnešního zápasu, kterým je Valencia. Mallorca měla sice velmi dobrý vstup do zápasu, ale postupem času přebral iniciativu domácí celek, který vládl na hřišti. Ve 43. minutě navíc vybojoval Francis Coquelin penaltu, ke které se postavil Dani Parejo, jenž nabídnutou možnost s přehledem proměnil. Mallorca tedy bude muset ve druhém poločase přidat, pokud chce dnes získat nějaké body.
45+2'
45+1'
Nastavovat se budou dvě minuty!
45'
Pro Mallorcu je to studená sprcha. V prvních dvaceti minutách byla lepším celkem, ale nevyužila obrovskou šanci, za což nyní pyká. Valencia ale je v posledních minutách jasným vládcem hřiště.
43'
Domácí se po zásluze dostávají minutu před koncem prvního poločasu do vedení! Míč na penaltový puntík si postavil DANI PAREJO, který střelou do protipohybu nedal gólmanovi šanci.
43'
Valencia bude kopat penaltu!
42'
Valencia tlačí svého soupeře v šestnáctce, ale nemůže se dostat do žádné gólové příležitosti. Mallorca by však měla přidat, pokud nechce inkasovat.
41'
Gonçalo Guedes se už napřahoval ke střele z hranice šestnáctky, jenže Mallorca předvedla další velmi dobrý obranný zákrok, kterým míč odvrátila.
40'
Velmi dobrý obranný zákrok v podání domácího hráče. Míč se poté odrazil k Guedesovi, který si to namířil mezi trojici hráčů a upadl. Nakonec ho vysvobodil rozhodčí, který odpískal faul hostujícího týmu.
39'
Na rohový kop si nejvýše vyskočil Ezequiel Garay, jenž byl opravdu vysoko. Byl však trochu vyveden z rovnováhy, takže Manolo Reina nemusel zasahovat.
38'
Kévin Gameiro si nabíhal na rychlou přihrávku, ale hostující obránce dobře vystoupil a míč odpálil. Přesto je Valencia znovu u balónu a může předvést rychlý útok.
37'
Gonçalo Guedes si nyní nepohlídal ofsajdovou past, jinak mohl jít sám na gólmana už z poloviny hřiště. Ofsajd byl ale odpískán i odmáván, takže u míče je Mallorca, jež se snaží přijít s překvapivým útokem.
36'
Rodrigo si nabíhal na dlouhou přihrávku svého spoluhráče. Domácí obránce ovšem zvládl svou práci na výbornou a nepustil ho k míči, natož ke střele.
35'
Jenže tento dlouhý nákop se moc nepovedl. Balón totiž nenašel nikoho z domácích hráčů, nýbrž mířil až k připravenému Reinovi, jenž ho ukryl do své moci.
34'
Domácí hráč si zkoušel navést míč na střed nedaleko poloviny hřiště, ale byl podražen. Valencia tedy může pokračovat v útočném snažení i nadále.
33'
Na obou stranách vidíme v posledních minutách hodně nepřesností, které ubraly na tempu hry. Přesto se dostal ke střele Iddrisu Baba, ale mířil nad.
32'
Občerstvovací pauza je u konce a na hřišti se znovu pokračuje ve hře. U míče byl brankář Mallorcy, ale jeho dlouhý nákop skončil jen v autu. To nebylo přesné.
31'
Na hřišti právě probíhá občerstvovací pauza, přeci jen je velké vedro, ale za chvíli už se bude pokračovat.
30'
Dani Parejo vyslal parádní ránu! Parejo napřáhl ze střední vzdálenosti a mířil do šibenice. Tu však jeho pokus o pár centimetrů minul.
29'
Valencia se tedy ubránila nebezpečné situaci a může zkusit zaútočit. První přízemní centr ovšem obrana hostů bez problémů poslala do autu.
28'
Mallorca měla k dipozici přímák ze třiadvaceti metrů. Salva Sevilla to chtěl vzít na sebe, ale jeho ránu zastavila zeď tvořená domácími hráči!
27'
Valencia to nyní zkoušela přízemním prudkým centrem do šestnáctky, ale trojblok vytvořený z hráčů hostí zvládl tuto situaci vyřešit a míč zastavit.
26'
Standardní situaci v podání Mallorcy zvládla domácí obrana na jedničku. Nepustila svého soupeře k míči, který navíc poslala až k nohám Manola Reiny.
25'
Ezequiel Garay to nyní neměl vůbec jednoduché. Byl totiž napadán hned dvěma protihráči v šestnáctce, ovšem nakonec odkopl míč až na polovinu hřiště.
24'
Gonçalo Guedes je hodně aktivním hráčem na domácí straně. Nyní ale o kousek nedosáhl na dlouhou přihrávku, která skončila v autovém vhazování.
23'
Joan Sastre doběhl za míčem jako první, načež posílal dlouhou přihrávku přes celé hřiště. Jasper Cillessen měl ale k míči nejblíže a bez problémů ho chytil.
22'
Ta se drží v útoku i nadále, ale nemůže se dostat do žádné zajímavé šance. Nakonec měl přijít centr, ale ten byl jenže ten nakonec skončil mimo třemi tyčemi.
21'
V uplynulých sekundách jsme viděli několik tvrdých soubojů, ale ani jeden z nich nebyl odpískán jako faul. U míče je tedy Mallorca na útočné polovině.
20'
Tak tato standardka se domácímu týmu tedy moc nepovedla. Na centr nemohl nikdo z hráčů Valencie dosáhnout a míč si ze vzduchu sebral Manolo Reina.
19'
Gonçalo Guedes byl tvrdě zasažen do obličeje a rozhodčí nakonec faul odpískal. Žlutá karta z toho sice nebude, ale standardní situace ano.
18'
V posledních minutách je Valencia možná dokonce lepším celkem. Znovu se totiž drží na útočné polovině a postupnou kombinací se přibližuje šestnáctce.
17'
Valencia vyprodukovala centr do šestnáctky, ovšem tam byl hostující obránce připravený. Následný pokus domácích se mezi tři tyče nevešel.
16'
V posledních minutách se hra přece jen trochu uklidnila. Valencia se už stala vyrovnaným soupeřem a není pod tlakem. Teď je navíc u míče.
15'
Joan Sastre se snažil z první zbavit míče, ale narazil jen na připraveného soupeře. Přesto se mu podařilo vybojovat alespoň aut na útočné polovině.
14'
Kévin Gameiro napřáhl nějakých patnáct metrů od brány a vyslal solidní pumelici. Pálil na zadní tyč, jenže jeho rána šla nakonec těsně vedle.
13'
Po rohovém kopu se na zemi ocitl jeden z hráčů Valencie, ale rozhodčí žádný faul neodpískal. Fanouškům domácích se to ani trochu nelíbí, ale pokračuje se.
12'
No, tohle už vypadalo zajímavě i na straně Valencie! Hostující obránce ovšem stihl včas provést skluz, čímž zastavil míč, který mířil na osamoceného hráče domácího celku, který by měl jednoduchou pozici.
11'
Gonçalo Guedes se prokličkoval až nedaleko šestnáctky. Dani Parejo se nakonec dostal ke střele, jenže ta byla vysoko sražena a Manolo Reina jí sebral.
10'
Fotbalisté v červeném pokračují v hodně aktivním výkonu a jsou zatím jasně lepším týmem na hřišti. Domácí celek si o inkasovanou branku hodně koleduje.
9'
A z toho už žádné další nebezpečí nevzešlo. Valencia nyní měla obrovské štěstí, že neinkasovala. Naopak Mallorca měla smůlu, už mohla být ve vedení.
8'
Neskutečné co nyní hosté zahodili! Lumor Agbenyenu nejprve pálil z hranice šestnáctky. Jeho ránu Jasper Cillessen vyrazil jen před sebe, kde byl připravený další hráč hostí, který napálil břevno! Následoval ještě další pokus Mallorcy, ale ten byl sražen na rohový kop.
7'
Mallorca se už hnala do zajímavé šance! Vypadalo to na přečíslení, ale Mouctar Diakhaby zastavil ve skluzu míč, čímž překazil soupeřům šanci. Vypadalo to, že zahrál rukou, ale rozhodčí zůstal ledově klidný.
6'
Hráči v bílém se snaží okupovat útočnou polovinu a dostat se postupnou kombinací ke střele. Přihrávka skrze střed hřiště ale byla zastavena soupeři.
5'
José Gayá chtěl zrychlit hru rychlým pasem po zemi do šestnáctky, ale jho přihrávka byla zastavena. Stejný hráč poté ještě bojoval o balón, ale hráč hostí to ustál a může rozehrát další útok svého celku.
4'
Po delší době se dostala k míči také Valencia, která ho jinak měla na svých kopačkách jen při výkopu. Zatím však kombinuje jen na své obranné polovině.
3'
Rohový kop byl kopnutý dobře do ohně, ale hostům to nebylo k ničemu. Centr byl totiž o něco vyšší, než by fotbalisté Mallorcy v tu chvíli potřebovali.
3'
Hosté nadále drželi balón a vybojovali rohový kop. Ezequiel Garay totiž odvrátil pokus o střelu jen na rohový kop. Možná uvidíme první zajímavou šanci.
2'
S první útočnou akcí přišla Mallorca. Jasper Cillessen si ale nemusel připisovat zákrok, jelikož centr byl odvrácen obranou a odkopnut na polovinu hřiště.
1'
Zápas mezi Valencií a Mallorcou v rámci třetího kola LaLigy právě začal! Domácí fotbalisté dnes nastupují v bílých dresech, zatímco hosté v červených.
1'

Valencia CF: Cillessen – Gayá, Diakhaby, Garay, Wass – Guedes, Coquelin, Parejo, Torres – Gameiro, Rodrigo.
Náhradníci: Doménech – Gómez, Čeryšev, Lee Kang-in, J. Costa, Gabriel, Kondogbia.

RCD Mallorca: Reina – Agbenyenu, Raíllo, Valjent, Sastre – Lago Junior, Sevilla, Baba, Rodríguez – Febas – Budimir.
Náhradníci: Parera – Chavarría, Trajkovski, Campos, Pedraza, Kubo, Salibur.

Rozhodčí: Alberola – Hernández, Cerdán.
Vzájemné zápasy:

Tyto dva týmy se spolu naposled utkaly 17.2. 2013! To Valencia hrála doma a vyhrála 2:0. Co se týče pěti posledních zápasů je na tom o něco lépe Valencia. Vyhrála totiž dvakrát, dvakrát oba týmy remizovaly a jednou vyhrála Mallorca.
RCD Mallorca

To Mallorca začala sezónu o něco lépe. V současné době se nachází na dvanáctém místě se ziskem tří bodů ze dvou zápasů. Má například stejný počet bodů jako desátá Barcelona. V prvním zápase se Mallorca utkala na svém hřišti s Eibarem. Již ve čtvrté minutě se dostala do vedení díky brance Rodrígueze. Za Eibar sice srovnal Oliviera, jenže ten si také vstřelil ještě vlastní branku, čímž rozhodl o výhře Mallorcy 2:1. V dalším zápase, který se hrál na domácí ploše, přišla prohra. Mallorca nevstřelila San Sebastianu ani jednu branku a připsala si první letošní porážku 0:1.

Nejlepší střelec týmu – Dani Rodríguez (1)
Valencia CF

Valencii se počátek letošní sezóny zrovna nepovedl. Po dvou odehraných zápasech se totiž krčí až na sedmnáctém místě se ziskem jednoho bodu za remízu. Valencia, která je hlavním městem stejnojmenné provincie, remizovala hned v prvním utkání nové sezóny LaLigy. Na domácím hřišti se utkala s Realem Sociedad. V utkání sice od padesáté osmé minuty vedla, jenže v nastaveném čase se začaly dít věci. Valencia zahrávala penaltu, ale Gameiro svou druhou branku v zápase nepřidal. V desáté minutě nastavení navíc Francis Coquelin dostal druhou žlutou v zápase a kopala se penalta. Tu Oyarzabal proměnil, takže zápas skončil po sto minutách remízou. O týden později hrála Valencia na hřišti RC Celty, kde padla 0:1. V dnešním zápase tedy potřebuje bodovat, nejlépe za tři body.

Nejlepší střelec týmu – Kevin Gameiro (1)
Dobrý den, chtěla bych Vás přivítat u dnešního zápasu v rámci třetího kola španělské LaLigy. V tomto utkání se mezi sebou střetnou domácí Valencia CF a hostující Mallorca. Zápas začíná v 17:00 a my budeme u toho!
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:00.