La Liga - 31. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Valladolid : Getafe - 23. června 2020   19:30

Valladolid
45+5' Ünal
1:1
(1:1)
Getafe
41' Jaime Mata  (Duro)
Valladolid
Masip – Moyano, Fernández, Karim, Nacho Martínez – Plano (90+2. K. Pérez), Alcaraz, Fede (72. Olivas), T. Villa (60. Hervías) – Ünal, Guardiola (72. De la Fuente).
Soto – Costoya, C. Álvarez
Estadio Municipal José Zorrilla (Valladolid)
Getafe
Soria – Damián Suárez, Dakonam, Etxeita, Olivera – Nyom (64. J. Molina), Nemanja Maksimović (83. Jason), Arambarri, Cucurella (83. Portillo) – Jaime Mata (83. Timor), Duro (71. Ángel Rodríguez).

To je z dnešního online přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou.
Dnešní duel končí remízou, pro Getafe další v pořadí, pro domácí možná dobrý bod s o poháry bojujícím soupeřem. Duel byl téměř celou dobu remízový, byť na šance vyhráli hosté, ale na ty se nehraje.
90+7'
90+6'
Žlutou kartu dostává Kiko Olivas (Real Valladolid).
90+3'
Domácí již rozehráli roh z pravé strany, centr šel na bližší tyč, kde ale dobře zasáhl bránící hráč Getafe.
90+2'
Střídání v týmu Real Valladolid: ze hřiště odchází Óscar Plano, přichází Kike Pérez.
90+2'
Rohový kop pro Real, po zákroku bránícího Oliveiry, domácí rozehrají z pravé strany.
90+1'
Nastavuje se šest minut.
90'
Rozhodčí volá lékaře domácího týmu na trávník poté, co se dva hráči srazili před brankou Realu.
89'
Dlouhý centr míří do vápna Valladolidu, obránce Nacho Martínez jednoduše odkopává míč co nejdál.
88'
David Soria (Getafe) bojuje s nějakým svalovým zraněním, možná lýtko levé nohy, po dopadu při souboji u vlastní branky.
87'
Po rohovém kopu, který hosté rozehráli z levé strany, končí míč vedle branky Valladolidu.
86'
Jason (Getafe) poslal z pravé strany míč na branku, který Jordi Masip (Real Valladolid) vytěsnil na roh.
85'
Žlutou kartu dostává Rubén Alcaraz (Real Valladolid).
85'
Getafe přidává plyn a hosté jsou v posledních minutách viditelně aktivnější.
83'
Střídání v týmu Getafe CF: ze hřiště odchází Marc Cucurella, přichází Francisco Portillo.
Střídání v týmu Getafe CF: ze hřiště odchází Jaime Mata, přichází David Timor.
83'
Střídání v týmu Getafe CF: ze hřiště odchází Nemanja Maksimović, přichází Jason.
82'
Enes Ünal (Real Valladolid) se dostal ke střele zpoza vápna, jeho přízemní pokus vyškrábl David Soria (Getafe) na roh.
82'
Marc Cucurella (Getafe) odcentroval z levé strany, ale znovu hodně nepřesně, domácí se v pohodě ubránili.
81'
Rohový kop pro Getafe, které připravuje hned trojí změnu v sestavě.
80'
Je před námi posledních deset minut + nějaké to nastavení, hraje se stále nerozhodně, dokáže některé z mužstev strhnout vedení na svou stranu?
79'
Damián Suárez (Getafe) faulován, hosté rychle rozehrávají, ale vzápětí rychle míč zase ztrácejí.
78'
Již se opět hraje, domácí mají míč a budou moci vhazovat z levé strany, na své polovině.
77'
Druhá dnešní přestávka pro oba týmy, na občerstvení u svých laviček.
76'
Jaime Mata (Getafe) dnes hraje parádní zápas, další nebezpečná hlavička, která končí těsně nad domácí brankou!
75'
Odkopem míče řeší obránce Kiko Olivas (Real Valladolid) situaci u vlastního vápna.
74'
Akce Getafe končí ale trochu zbrklým centrem z pravé strany.
73'
Uvidíme, co udělají změny v sestavě s hrou, kterou sledujeme, nyní útočí hosté po pravé straně.
72'
Střídání v týmu Real Valladolid: ze hřiště odchází Fede, přichází Kiko Olivas.
Střídání v týmu Real Valladolid: ze hřiště odchází Sergi Guardiola, přichází Miguel De la Fuente.
71'
Střídání v týmu Getafe CF: ze hřiště odchází Hugo Duro, přichází Ángel Rodríguez.
70'
Nákopem řešili přehuštěný střed domácí, ale to bylo pouze odevzdání míče.
68'
Hosté rozehráli, ale domácí se dokázali ubránit, zakončující Mauro Arambarri poslal míč pouze nad branku.
67'
Marc Cucurella (Getafe) faulován před pokutovým územím soupeře, kde ho nedovoleně atakoval Joaquin Fernández a ten může být rád, že to není karta.
66'
Tento roh v podání Valladolidu ale nebyl ideálně rozehraný, místo toho zahrozili hosté z brejku, který domácí dokázali ubránit.
65'
Djené Dakonam (Getafe) odhlavičkovává centr soupeře na roh, další tak budou domácí rozehrávat z levé strany.
64'
Střídání v týmu Getafe CF: ze hřiště odchází Allan Nyom, přichází Jorge Molina.
63'
Míč z levé strany zamířil do vápna, přesněji do malého vánpa, kde ale zaúřadoval obránce Getafe.
62'
Rohový kop pro Valladolid, domácí rozehrají z levé strany.
60'
Střídání v týmu Real Valladolid: ze hřiště odchází Toni Villa, přichází Pablo Hervías.
59'
Pohyb u lavičky Valladolidu, domácí připravují první změnu v sestavě.
58'
V šesti nyní mohli hosté zaútočit, ale celá akce se hodně zbrzdila a následně to hosté zazdili totálně nepovedeným centrem.
57'
Žlutou kartu dostává Joaquin Fernández (Real Valladolid).
56'
Óscar Plano (Real Valladolid) zkoušel poslat míč do vápna Getafe, ale trefil jen před sebou stojícího obránce.
55'
Getafe tentokrát útočí po pravé straně, Allan Nyom tam bojuje u postranní čáry, kde ale přišel o míč.
54'
Getafe útočí po levé straně, odkud ale Marc Cucurella poslal hodně nepřesný centr, gestem se pak svým spoluhráčům omlouvil.
53'
Až k šestnáctce soupeře směřoval nyní nákop domácích, jenže tam obránce odkopává míč do autu.
52'
Útočným faulem končí akce domácích, takže David Soria (Getafe) rozehrává od vlastního vápna.
51'
A vzápětí mohli skórovat i domácí, Sergi Guardiolu ale vychytal parádně gólman Soria... ale i tato akce by nakonec skóre nezměnila, je totiž pískán ofsajd.
50'
Jaime Mata (Getafe) opět zahrozil, z otočky poslal míč na břevno, od něhož se odrazil nad branku!
49'
Žlutou kartu dostává Salisu Karim (Real Valladolid).
49'
Nakonec Rubén Alcaraz (Real Valladolid) rozehrával dva rohové kopy z levé strany, hlavně při tom prvním dokázali domácí zahrozit.
48'
Bránící Allan Nyom (Getafe) nepustil soupeře do vápna, ale pouze za cenu rohu pro Valladolid.
47'
Utkání se hraje za tropické teploty 31°C.
46'
Druhý poločas začne přibližně v 20:35.
Zápas výtečně rozehráli hosté, kteří byli zhruba první čtvrthodinu lepší. Nicméně šanci si vypracovat si nedokázali. Poté se hra vyrovnala, k vidění bylo ale mnoho chyb a žádné gólové šance. Změna skóre přišla až ve 41. minutě, po nenápadné akci, kdy chybovala domácí obrana. Když už se zdálo, že hosté vyhrají první půli, vybojovali domácí již po nastaveném čase penaltu, kterou Enes Ünal dokázal proměnit.
45+5'
45+5'
Real Valladolid právě vstřelil branku!
Pokutový kop zahrává sám faulovaný ENES ÜNAL, který si vede naprosto s přehledem a gólem do šatny srovnává stav na 1:1.
45+3'
Žlutou kartu dostává Djené Dakonam (Getafe CF).
45+3'
Pozor, pokutový kop pro domácí! Po faulu Djené Dakonama (Getafe), který fauloval Enese Ünala!
45+2'
Tak s velkým vypětím se domácí ubránili, ale byly to parádní minuty Getafe.
45+1'
Tak to je velký tlak Getafe, které má další roh, tentokrát hosté rozehrají z pravé strany.
45'
Na malém vápně se dokázat dostat ke střele Mata, ale míč tečuje obránce na další roh.
44'
Rohový kop pro Getafe, hosté rozehrají z levé strany, přidají druhý gól?
43'
Pozor, další šance hostů... Mata uháněl sám na branku, ale nic, ofsajd..
41'
Getafe právě vstřelilo branku!
Po autovém vhazování, z levé strany, se míč dostal do vápna Valladolidu, kde to šikovně udělal Hugo Duro. Ten jakoby v pádu odehrál ještě míč před JAIME MATU. Toho nechali obránci vystřelit a hostující útočník skóruje.
41'
Mauro Arambarri (Getafe) rozehrál přímý kop, míč letí přes zeď a následně i přes branku, a to hodně, o takových deset metrů, to byl ragbyový kop.
40'
Hugo Duro (Getafe) faulován před pokutovým územím soupeře, tak dočkáme se konečně gólu nebo alespoň nějaké šance?
39'
Ne, nic se zatím nemění, oba týmy se sice dostávají k vápnu soupeře, ale to je zatím maximum, čeho jsou schopny.
38'
Jordi Masip (Real Valladolid) rozehrává od své branky, musí si pospíšit, před dotírajícím Matou... stihl míč odehrát.
37'
Míč letí do autu, znovu se Marc Cucurella (Getafe) přesného pasu nedočkal.
35'
Ofsajdem končí akce domácích, na levé straně se v něm ocitá Toni Villa.
34'
Valladolid na polovině Getafe, ale ani domácí nemají příliš jistoty na svých kopačkách.
33'
Dvě minuty trvala přestávka na osvěžení, nyní již sudí opět zahájil hru.
32'
Přestávka stále trvá...
31'
Hráči nyní dostávají přestávku na osvěžení u laviček.
30'
První půl hodina hry za námi, v tuto chvíli sledujeme vyrovnaný zápas, je to o čekání na první gól.
29'
Zatím ale poměrně dost akcí (na obou stranách) končí zbytečnými ztrátami, po nepřesných centrech a pasech.
28'
Mauro Arambarri (Getafe) faulován na polovině Valladolidu, hosté tak zůstanou u míče.
27'
Ani z tohoto rohového kopu však hosté branku domácích ohrozit nedokázali, Jordi Masip (Real Valladolid) rozehrává.
26'
Rohový kop pro Getafe, hosté budou rozehrávat z pravé strany.
25'
Znovu malá domů v podání Getafe, které nyní těžko hledá cestu k vápnu soupeře.
24'
Odkop od branky Getafe, u půlící čáry vybojovali míč hosté.
23'
Žlutou kartu dostává Allan Nyom (Getafe CF).
22'
Žlutou kartu dostává Enes Ünal (Real Valladolid).
21'
Mathias Oliveira (Getafe) fauluje na vlastní polovině, na pravé straně, odkud tak domácí budou rozehrávat další standardní situaci.
20'
Prvních dvacet minut tohoto zápasu za námi, v úvodu zápasu byli jasně lepší hosté, nicméně posledních zhruba pět minut již bylo o poznání vyrovnanějších.
19'
K míči se postavil Sergi Guardiola (Real Valladolid), který to zkusil přes zeď... tu sice přestřelil, ale přestřelil také branku.
17'
Pozor, Marc Cucurella (Getafe) fauluje v těsné blízkosti vlastního vápna, to bude velmi zajímavá standardka pro domácí!
16'
Mathias Oliveira (Getafe) poslal nepřesný pas na levou stranu, Marc Cucurella neměl možnost míč zachytit na hrací ploše.
15'
Odkop od branky Valladolidu, další míč míří od branky domácího mužstva, je ale pravděpodobné, že se brzy znovu k brankáři Masipovi vrátí.
14'
Mauro Arambarri (Getafe) to zkouší ze střední vzdálenosti, ale i on branku přestřeluje.
12'
Centr z levé strany míří do vápna Valladolidu, tam se dostal k hlavičce Allan Nyom (Getafe), který ale branku přestřeluje.
11'
Getafe znovu na útočné polovině, hosté mají od úvodních vteřin zápasu viditelnou převahu.
10'
Domácí ubránili nejen rohový kop Getafe, ale i následnou akci soupeře.
9'
Rohový kop rozehrává právě Marc Cucurella z pravé strany, je to přetažený centr na Nyoma, který ale měl k míči daleko.
8'
Marc Cucurella (Getafe) posílá pas do vápna Valladolidu, hosté vybojovali roh.
6'
Centr z pravé strany míří do vápna Valladolidu, ale tam obránce odehrává míč mimo pokutové území, nakonec je tu ještě střela Maura Arambarriho, kterou zablokoval bránící hráč Valladolidu.
5'
Po levé straně se hosté dostali dopředu, Mathias Oliveira poslal míč do vápna, ale tam se jeden z jeho spoluhráčů nedokázal otočit a vystřelit.
4'
A centr také dolétl do vápna, ale do míst, kde nebyl vůbec nikdo, takže následně opustil hřiště.
3'
Volný kop pro Valladolid, na polovině soupeře, je to na centr do vápna.
1'

Real Valladolid: Masip – Moyano, Fernández, Karim, Nacho Martínez – Plano, Alcaraz, Fede, T. Villa – Ünal, Guardiola.
Náhradníci: Caro – Sánchez, Ben Arfa, Olivas, Hervías, Fernandes, De la Fuente, Antoñito, K. Pérez, Alende López.

Getafe CF: Soria – Damián Suárez, Dakonam, Etxeita, Oliveira – Nyom, Nemanja Maksimović, Arambarri, Cucurella – Jaime Mata, Duro.
Náhradníci: Chichizola – Ndiaye, Portillo, Chema, Poulolo, Ángel Rodríguez, Jason, Fajr, Timor, J. Molina.

Rozhodčí: Soto – Costoya, C. Álvarez.
GETAFE CF
Getafe nezačalo obnovenou část této sezóny ideálně. Tým, který má zcela jiné starosti, než Valladolid, totiž ještě nevyhrál! O poháry bojující Getafe nejprve prohrálo v Granadě 1:2, aby poté poztrácelo čtyři body v dvou domácích duelech – nejprve s Espanyolem (0:0) a poté s Eibarem (1:1). V tabulce tak sice stále drží páté, ale čtvrtá Sevilla i třetí Atlético si již vybudovalo náskok na příčkách, zajišťujících Ligu mistrů. Navíc zezadu se na Getafe mocně dotahuje Real Sociedad, Villareal i Valencia. Bez šance stále ještě není ani deváté Bilbao a desátá Granada! Stejně, jako Real Valladolid, ani Getafe tak není v pozici, kdy by nějaké ty body mohl oželet...
REAL VALLADOLID
Real v posledním kole statečně vzdoroval Atléticu na jeho hřišti, kde dlouho držel nerozhodný stav! Nakonec se ale velký favorit zápasu přece jenom radoval ze tří bodů, když jediný gól zápasu vstřelil v 81. Vitolo. Pro Valladolid to byla první prohra v obnovené části sezóny, když předtím dokázal vyhrát 2:1 v Leganés a doma remízovat se Celtou Vigo 0:0. I když právě bezbranková remíza se Celtou byla spíše bodová ztráta se zachraňujícím se soupeřem... Navíc ani Real nemá ještě nic jistého, náskok před osmnáctou Mallorkou je pouze sedmibodový, takže rozdávat body si fakt Valladolid dovolit nemůže.
Vítejte u online přenosu 31. kola španělské LaLigy, v němž REAL VALLADOLID přivítá na svém stadionu GETAFE CF.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 19:30.