Liga mistrů (předkola) -  ONLINE PŘENOS -  Kyjev : Slavia - 14. srpna 2018   18:30

Kyjev
Kyjev
11' Verbič  • 74' Besjedin
2:0
(1:0)
Slavia
Slavia
Kyjev
Bojko – Kędziora, Burda (75. Šabanov), Kádár, Pivarić – Sydorčuk, Šepeljev (88. Bujalskij), Garmaš – Cygankov (90+2. Morozjuk), Besjedin, Verbič
Buščan – Tchê Tchê, Morozjuk, Andrijevskij, Bujalskij, Šabanov, Rusyn
Stefański – Boniek, Golis (vš. Polsko)
NSC Olimpijskij, Kyjev
Slavia
Kolář – Coufal, Ngadeu, Deli, Bořil – Souček, Hušbauer (85. Frydrych) – Stoch, Sýkora, Zmrhal (68. Băluță) – Tecl (75. Škoda)

Červené karty: 0 – 0
Po remíze 1:1 v Praze dnešní odvetu rozehrálo úspěšněji Dynamo, když se po standardní situaci prosadil kyjevský střelec ze zápasu v Edenu, Benjamin Verbič. V závěru prvního poločasu rozpoutal emoce v Kyjevě neuznaný gól Slavie a do šaten se šlo za příznivějšího stavu pro Dynamo.

Ve druhém dějství Slavia dlouho nedokázala výrazněji ohrozit domácí branku, než v čisté gólové šanci selhal Tomáš Souček a nedlouho poté přidal razítko na postup Dynama Arťjom Besjedin, byť rozhodčí neviděli jeho ofsajdové postavení.
Sen pražské Slavie o postupu do Ligy mistrů končí v Kyjevě. Dynamo porazilo českého vicemistra 2:0 a zahraje si o postup do nejprestižnější evropské klubové soutěže proti úspěšnějšímu týmu z dvojice Ajax Amsterdam/Standard Lutych.

Slavii po vyřazení od ukrajinského velkoklubu čeká působení v základní skupině Evropské ligy.
90+5'
90+4'
Frydrych v přemíře snahy zezadu podrazil Garmaše a také si prohlíží žlutou kartu.
90+3'
Po rohovém kopu Morozjuka Besjedin v záklonu hlavičkoval mimo branku Slavie.
90+2'
Garmaš z levé strany vnikl do pokutového území, následně svoji střelu otřel o záda Ngadea, míč proletěl nad brankou Slavie.
90+2'
Střídání v týmu FC Dynamo Kyjev: ze hřiště odchází Cygankov, přichází Morozjuk.

Útočné křídlo Cygankova nahrazuje levý obránce Morozjuk.
90+1'
V době, kdy jsou signalizovány čtyři nastavené minuty, slávisté znovu faulují u svého pokutového území, když Băluță šlapákem fauloval Pivariće.
90'
Cygankovův centr Frydrych odvrací za postranní čáru, Dynamo s rozehráním autového vhazování nespěchá.
89'
Verbič si na křídle obhodil Coufala, ten poté soupeře atakoval nad rámec fotbalových pravidel a Dynamo bude moci rozehrávat standardní situaci z blízkosti pokutového území. Coufal je za své počínání žlutě napomenut.
88'
Střídání v týmu FC Dynamo Kyjev: ze hřiště odchází Šepeljev, přichází Bujalskij.
88'
Băluță byl ve středu hřiště přistrčen soupeřem, Dynamu se znovu podařilo přerušit hru.
86'
Ani další standardní situace Slavie se neujala, pořádek před svoji brankou si udělal Denys Bojko, poté je pískán faul Bořilovi, ten vidí žlutou kartu.
85'
Střídání v týmu SK Slavia Praha: ze hřiště odchází Hušbauer, přichází Frydrych.
85'
Slávisté posílí své šiky o Michala Frydrycha, povoláním obránce by měl působit na hrotu a sklepávat míče pro spoluhráče.
84'
Hra se v těchto momentech často kouskuje, což svědčí domácím fotbalistům a ti nepouští Slavii k závěrečnému náporu.
82'
Po domácím zisku míče se hbitý Cygankov znovu rozběhl po útočné polovině, navedl si míč na svoji silnější levačku, z osmnácti metrů ale slávistickou branku netrefil.
80'
Po rychlém útočném výpadu Dynama z otočky střílel Garmaš, mířil ale přímo do brankáře Bojka.
80'
Slávisté už byli znovu usazeni u pokutového území Dynama, Souček ale nedokázal vniknout do "šestnáctky".
79'
Ve velmi sporném souboji před slávistickou brankou Deli složil k zemi Cygankova, rozhodčí Stefański penaltu pro Dynamo nepíská.
78'
Po dalším Stochově centru od rohového praporku hlavičkoval Škoda, kyjevskou branku ale zhruba o metr přestřelil.
78'
Coufal svým centrem zblízka trefil Pivariće, ten se těžce zvedá ze země, už je ale na nohou.
77'
Po následném přetaženém centru Stocha hlavičkoval Ngadeu a před Bojkem nedokázal míč tečovat Škoda.
76'
Bořil svým centrem k blízkosti branky hledal Škodu, toho pokryl Kádár.
75'
Střídání v týmu SK Slavia Praha: ze hřiště odchází Tecl, přichází Škoda.
75'
Střídání v týmu FC Dynamo Kyjev: ze hřiště odchází Burda, přichází Šabanov.
74'
Dynamo Kyjev právě vstřelilo branku!
Druhá gólová radost Dynama! Cygankov kolmicí za slávistickou obranu uvolnil ARŤJOMA BESJEDINA a ten zřejmě z ofsajdu prostřelil brankáře Koláře! Polští rozhodčí postavení mimo hru neodmávali a Dynamo vede 2:0.
73'
U postranní čáry už je připraven ke vstupu do hry Šabanov, čeká ještě na přerušení hry.
72'
Hušbauerův velmi nepřesný centr domácí defenziva odvrací, následně měl příliš daleko k dlouhému nákopu Cygankov a Dynamo tak nemohlo zahrozit rychlým protiútokem.
69'
Po nepřesně nařízeném následném rohovém kopu pro Slavii vznikla ještě jedna skrumáž před Bojkem, nikdo v modrém ale nedokázal střelecky zakončit.
68'
Po souhře s Bořilem Sýkora připravil loženku pro Tomáše Součka, který ze dvou metrů netrefil prázdnou branku Dynama!
68'
Střídání v týmu SK Slavia Praha: ze hřiště odchází Zmrhal, přichází Băluță.

Klasické střídání Slavie.
67'
Coufal vybojoval míč na pravém křídle proti příliš váhajícímu Verbičovi, Hušbauer následně ale centroval jen do míst, kde kraluje Burda.
66'
Coufal si chtěl posunout míč do volného prostoru kolem Verbiče, ten někdejšího libereckého kapitána podrazil a Slavia může rozehrávat míč z klidu.
65'
Zmrhal si v osobním souboji počínal nedovoleně rukou v souboji s Pivarićem a poté se obořil na postranního rozhodčí po jeho signalizaci Zmrhalova prohřešku.
64'
Tecl si na pravém křídle našel prostor k centru, prudkým pasem ale trefil Hušbauera, od nějž se míč odrazil za kyjevskou branku.
63'
Coufal ostře atakoval Besjedina ve středu pole a píská se proti hostům. Slávistům se po přestávce nedaří dostat do podobného náporu, jaký měli v závěrečné čtvrthodině úvodního dějství.
62'
Coufal hledal svým centrem před brankou Tecla, ten neuspěl v hlavičkovém souboji s Burdou.
61'
Po Cygankovově pasu na křídlo se pozorně vrátil Stoch a zablokoval útočný náběh Kędziory, kopat se bude od slávistické branky.
61'
Slávisté se usadili u pokutového území Dynama, Stoch se Sýkorou si ale střeleckou pozici proti důrazné obraně soupeře nenašli.
59'
Dynamo pozvolna kombinuje ve středu hřiště, slávisté zatím s napadáním jejich rozehrávky nespěchají.
57'
Tecl se u postranní čáry pustil do souboje s Kádárem, dokázal mu ukopnout míč, asistent rozhodčího Golis ale viděl nedovolené počínání hostujícího útočníka a píská se proti Slavii.
55'
Následnému Stochově centru se Dynamo ubránilo a hru přesunulo do středu hřiště.
54'
Kędziora podrazil pronikajícího Zmrhala, Slavia bude rozehrávat z nějakých pětatřiceti metrů od branky.
53'
Garmašův nákop na levé křídlo byl příliš dlouhý pro Pivariće, ten poté svému spoluhráči na dálku tleská za snahu.
52'
Po Bořilově nedovoleném zákroku ve středu pole domácí fotbalisté mohou mít míč ve svém držení.
50'
Besjedin se po pravém křídle pokusil proniknout kolem Součka a zřejmě bez kontaktu padl k zemi, faul slávistického záložníka si ale u rozhodčích nevymodlil.
49'
Cygankov bude mít zřejmě otisk Deliho kopačky na žebrech, po krátkém ošetření už se ale vrátil zpět do boje.
47'
Cygankova v osobním souboji zasáhl kopačkou Deli a talentovaný domácí fotbalista se těžce zvedá z trávníku.
46'
Verbič se pokusil o velmi kreativní průnikovou přihrávku na rozběhnutého Cygankova, blíže k míči ale měl brankář Kolář.
46'
Po přestávce se pokračuje beze změn v sestavách.
46'
V odvetném utkání třetího předkola Ligy mistrů Dynamo Kyjev vede nad Slavií Praha 1:0, což v součtu s remízou 1:1 z prvního zápasu přibližuje k postupu do další fáze ukrajinský velkoklub.

Vyjma vstřelené branky po standardní situaci ale Dynamo nebylo jinak výrazněji nebezpečné a naopak zejména v druhé polovině úvodního dějství Slavia začala svého soupeře výrazně přehrávat a rezultovala z toho vyrovnávající branka Stanislava Tecla, kterou ale polští rozhodčí pro údajný ofsajd sporně neuznali.
45+3'
45+3'
Na Sýkorův centr si naběhl znovu Vladimír Coufal a tentokrát už se dostal k zakončení, prudkou střelou ale trefil jen bránícího Pivariće.
45+2'
Následný rohový kop Dynamo odvrací do pole a hru mohou uklidnit po odpískaném nedovoleném zákroku Miroslava Stocha na Cygankova.
45+1'
Před rohovým kopem ještě viděl žlutou kartu Miroslav Stoch za protesty po neodpískané ruce jednoho z domácích hráčů.
45+1'
Na Bořilův centr si ke vzdálenější tyči zabíhal Coufal, před ním ale stačil míč za branku prodloužit Kádár.
45+1'
Polský arbitr Stefański k úvodním pětačtyřiceti přidává tři nastavené minuty.
44'
Sýkora po kontaktu s Kędziorou na levém křídle padl k zemi a marně si říkal o odpískání faulu, polský rozhodčí nechává pokračovat ve hře odkopem od domácí branky.
42'
Další střelu zpoza pokutového území si na své konto připisuje Jaromír Zmrhal, jeho rána proletěla těsně nad domácí brankou.
40'
Po emotivní situaci už se ve hře opět pokračuje, Hušbauerův centr doskákal do rukavic ukrajinského brankáře.
38'
Josef Hušbauer za protesty vidí žlutou kartu, podobně jako náhradní brankář Přemysl Kovář.
37'
Dramatická situace před brankou Dynama! Po neúspěšných centrech Stocha a Hušbauera míč vracel před branku Ngadeu, Tecl využil prvního nedůrazu domácí defenzivy a zblízka překonal brankáře Bojka, rozhodčí ale po chvíli sporně signalizují údajný ofsajd!

Zakončující Tecl v postavení mimo hru nebyl, ale impulsem pro rozhodnutí polských rozhodčích zřejmě byl pohyb Simona Deliho, jenž se mohl zapojit do hry atakováním obránce Kádára.
36'
Tecl zavařil Kádárovi při převzetí míče u domácího pokutového území, navíc byl doplněn Sýkorou, maďarský obránce ale nelehkou situaci zvládl s bravurou a dokázal si s hostující napadající dvojicí poradit.
35'
I další střelecký pokus Stocha dokázali domácí, konkrétně Kádár, ztlumit k brankáři Bojkovi. Obránci Dynama velmi dobře dostupují ke slávistickým fotbalistům a zatím je nepouští k nebezpečnému zakončení.
34'
Stochův centr před nabíhajícím Sýkorou odvrátil do bezpečí domácí obránce Burda.
33'
Centr Cygankova lapil ze vzduchu Ondřej Kolář a hned hledá, komu by rozehrál.
33'
Besjedin přesunul hru na pravé křídlo a vybojoval Deliho faul.
32'
Slávisté v posledních minutách přebírají iniciativu do svých rukou, větší příležitosti se ale zatím nerodí. Další střelu do statistik zapsal Hušbauer, z dobrých třiceti metrů ale kyjevskou branku přestřelil.
30'
Ngadeův nákop k pokutovému území Sýkora posunul ke Stochovi, ten si udělal prostor k zakončení, jeho tečovaný pokus ale doletěl přímo k brankáři Bojkovi.
28'
Cygankov svým dalším centrem ze standardní situace hledal v pokutovém území Verbiče, ten byl tentokrát u vzdálenější tyče pokryt slávistickou defenzivou.
27'
Jaromír Zmrhal ve středu hřiště fauloval Cygankova, Dynamo může převzít kontrolu nad míčem.
25'
Po chybě ve slávistické rozehrávce Garmaš vysunul Besjedina k pokutovému území Slavie, velmi dobře si ale v souboji jeden na jednoho vedl Simon Deli a nepustil kyjevského útočníka do zakončení.
24'
Po nadějné souhře hostů Tecl přistrčil míč Součkovi, ten ale z dobré pozice nějakých dvaceti metrů od branky střílel velmi nepovedeně daleko od domácí branky.
23'
Bořil svým centrem od levé postranní čáry trefil jen záda Kędziory.
22'
Slavia se rozestavila na útočné polovině a po ztrátě míče se Pražané museli rychle vracet, aby dokázali zamezit Šepeljevovi v hrozícím protiútoku, to se podařilo.
21'
Stoch si na útočné polovině elegantně prostrčil míč mezi nohami Garmaše, slávistickou akci pak ale přibrzdil nepřesnou přihrávkou Bořil.
19'
Hušbauer se pokusil o střelecký pokus z velké dálky, mířil ale zhruba půl metru nad břevno kyjevské branky.
18'
Josip Pivarić poprvé v akci, na levém křídle si naběhl na Verbičovu přihrávku, poté spoluhráči vrátil míč do pokutového území a se střelou Verbiče k bližší tyči si poradil brankář Kolář.
16'
Dlouhý nákop z hloubi pole na Tecla nebyl úspěšný, slávistickému forvardovi chyběly fyzické parametry proti domácímu obránci Burdovi.
15'
Po autovém vhazování Slavie míč propadl před domácí brankou a nebezpečně poskakoval, žádný z hostujících fotbalistů se k němu ale nedokázal prodrat a divoce poskakujícího balónu se nakonec zmocnil brankář Bojko.
14'
Po hrubce Ngadea ve vlastním pokutovém území se míče zmocnil Cygankov, zády k brance ale vystřelit nedokázal.
12'
Slávisté se pokusili o rychlou odpověď, na Hušbauerův centr si naskočil Jan Sýkora, hlavou ale nasměroval míč vedle tyče domácí branky.
11'
Velká radost domácích fotbalistů i fanoušků! Viktor Cygankov povedeným centrem za slávistickou obranu vyzval ke gólovému zakončení BENJAMINA VERBIČE a slovinská opora Dynama tváří v tvář brankáři Kolářovi nezaváhala!
10'
Besjedina na útočné polovině podrazil Ngadeu, Dynamo se může nastěhovat před branku Slavie.
8'
Šepeljev se pokusil o individuální přechod na útočnou polovinu, ovšem neprošel kolem Součka a slávistického středopolaře navíc fauloval.
7'
Zmrhal přízemním centrem hledal před brankou Dynama Sýkoru, ten v pádu zakončit nedokázal.
6'
Garmašův centr letěl do míst, kde operoval pouze Vladimír Coufal, posléze je Cygankovovi pískán faul na Součka.
5'
Dynamo zahrávalo dva rohové kopy v rychlém sledu, centry Cygankova z obou stran ale slávisté bezpečně ubránili.
4'
Právě Garmaš se odhodlal k první střele zápasu a byť zpoza pokutového území mířila přímo doprostřed, tak byla natolik prudká, že brankář Kolář ji musel vyrazit nad branku.
3'
Garmaš se pokusil proniknout po levém křídle, včas mu ale zastoupil cestu Vladimír Coufal.
2'
Podle očekávání se úvodní desítky sekund odehrávají ve středu pole, aktivnější ale začíná být Dynamo.
1'
Úvodního výkopu se ujal Jan Sýkora a bitva o závěrečné předkolo Ligy mistrů byla rozehrána!
1'
Dynamo dnes nastoupí celé v bílém, slávisté oblékli modrou sadu svých dresů.
Polští rozhodčí v čele s jednačtyřicetiletým Danielem Stefańskim přivádějí hlavní aktéry zápasu na trávník. V hledišti může být odhadem kolem pětadvaceti tisíc diváků.
Trenér Dynama Chackevič oproti prvnímu zápasu mění sestavu na dvou postech, poprvé po světovém šampionátu nastoupí Josip Pivarić a ve středu zálohy Bujalského nahradí Šepeljev, který do pražského utkání vstoupil v jeho průběhu.

V sestavě Slavie nechybí Simon Deli s Janem Sýkorou, nad jejichž startem visel otazník, naopak jen mezi náhradníky zahájí zápas Milan Škoda a s kapitánskou páskou tak vršovický tým povede do boje Josef Hušbauer.

FC Dynamo Kyjev: Bojko – Kędziora, Burda, Kádár, Pivarić – Sydorčuk, Šepeljev, Garmaš – Cygankov, Besjedin, Verbič
Náhradníci: Buščan – Tchê Tchê, Morozjuk, Andrijevskij, Bujalskij, Šabanov, Rusyn

SK Slavia Praha: Kolář – Coufal, Ngadeu, Deli, Bořil – Souček, Hušbauer – Stoch, Sýkora, Zmrhal – Tecl
Náhradníci: Kovář – Zelený, Kúdela, Băluță, Škoda, Frydych, Pokorný

Rozhodčí: Stefański – Boniek, Golis (vš. Polsko).
První zápas

Slavia do utkání nastoupila s Milanem Škodou na hrotu a oběma zahraničními akvizicemi (Băluță a Olayinka) na lavičce náhradníků. Hosté do Prahy vůbec nepřivezli chorvatského vicemistra světa Josipa Pivariće, jen na střídačce utkání zahájili brazilské posily Tchê Tchê a Sidcley.

Zaplněný sektor fanoušků Dynama Kyjev mohl poprvé propuknout nadšením už ve třetí minutě, kdy po průniku Cygankova útočník Besjedin z bezprostřední blízkosti trefil stojícího brankáře Koláře a slávistické publikum si pořádně oddychlo. To byla nakonec jediná výraznější příležitost během celého prvního poločasu.

Po změně stran se hrálo zejména na polovině Dynama a přicházely už i šance Slavie. V té největší neuspěl Jaromír Zmrhal, jenž hlavou těsně minul horní roh hostující branky a nedlouho poté projektil Hušbauera po signálu z volného kopu proletěl vedle tyče.

Když už se zdálo, že utkání spěje k bezbrankové remíze, tak udeřili hosté. Po autovém vhazování, kdy slávisty možná trochu zmátly dva míče na hrací ploše, tak Sydorčuk obloučkem uvolnil za obranou Benjamina Verbiče a ten s trochou štěstí propasíroval míč přes brankáře Koláře do sítě.

V nastaveném čase se ale Slavii podařilo vyrovnat. Po Olayinkově střele se míč odrazil k Teclovi, kterého fauloval Kedziora a nařízenou penaltu proměnil Josef Hušbauer.

Branky: 90+5. Hušbauer (pen.) – 82. Verbič (Sydorčuk)

Žluté karty: 86. Hušbauer (SLA), 89. Coufal (SLA) – 65. Bujalskij (DKY), 90+3. Kedziora (DKY)

SK Slavia Praha: Kolář – Coufal, Ngadeu, Deli, Bořil – Souček, Hušbauer – Stoch, Sýkora (86. Olayinka), Zmrhal (80. Baluta) – Škoda (K) (60. Tecl)
Náhradníci: Kovář – Olayinka, Tecl, Zelený, Kúdela, Baluta, Frydrych

FC Dynamo Kyjev: Bojko – Kedziora, Burda, Kádár, Morozjuk – Sydorčuk (K), Garmaš, Bujalskij (68. Šepeljev) – Verbič, Besjedin, Cygankov (90+1. Andrijevskij)
Náhradníci: Buščan – Tchê Tchê, Šepeljev, Sidcley, Andrejevskij, Šabanov, Rusyn
SK Slavia Praha

Slávisté bojují o Ligu mistrů druhý rok v řadě, loni po těsném postupu přes BATE Borisov ztroskotali před branami nejprestižnější evropské klubové soutěže na kyperském šampiónu APOEL Nikósia. Letos musí hrát nemistrovskou část kvalifikace a ta je papírově výrazně těžší.

Slavia ale v létě výrazně posílila. Zatímco mezi odchody byli jen méně vytěžovaní hráči (Danny, Flo, Bucha, Mingazov či ukončení hostování Necida a Sobola), tak kádr rozšířili krajní obránci Coufal a Zelený a především potenciální hvězdy do ofenzivy, Rumun Alexandre Băluță a Nigerijec Peter Olayinka.

Podobně jako Dynamo, tak také sešívaní v domácí soutěži ještě neztratili ani bod. Po úvodních třech výhrách Slavia zvládla i páteční utkání v Mladé Boleslavi, které vyhrála 1:0 díky gólové hlavičce Milana Škody.

Kromě dlouhodobých marodů (van Buren, Mešanović, Jugas a Hromada) bude Slavii dnes chybět i Peter Olayinka, který při zmíněném utkání v Mladé Boleslavi utrpěl trhlinu ve svalu. Se zdravotními šrámy do ukrajinské metropole odletěli i Simon Deli a Jan Sýkora, o jejich startu by se mělo rozhodnout během dne.
FC Dynamo Kyjev

Kyjevské Dynamo během 91 let existence dokázalo získat 13 mistrovských titulů bývalého Sovětského svazu, v rámci samostatné Ukrajiny jich poté přidalo dalších patnáct. V minulosti Dynamo dokázalo i dvakrát ovládnout Pohár vítězů pohárů (1975 a 1986).

V obou případech Dynamo trénoval Valerij Lobanovskij a když se v závěru tisíciletí legendární mág ujal trenérského kormidla Dynama znovu, dokázal s ním v sezóně 1997-98 dojít do čtvrtfinále Ligy mistrů a s hvězdnou útočnou dvojicí Ševčenko – Rebrov o rok později dokonce i do semifinále.

Novodobé Dynamo od roku 2006 ani jednou nechybělo v základní skupině Ligy mistrů či Evropské ligy, na Ukrajině už ale začalo zaostávat za Šachťarem Doněck a v posledních osmi letech získalo jen dva mistrovské tituly.

Šestnáctý titul v rámci samostatné Ukrajiny by Dynamo rádo získalo letos a byť sezóna je stále na svém začátku, tak zatím se Chackevičově výběru daří na výbornou. V domácích soutěžích všechny čtyři soutěžní zápasy vyhrálo shodně 1:0, přičemž je důležité podotknout, že dvě z těch výher se urodily proti Šachťaru Doněck. Jedna v národním superpoháru a další coby jedno ze tří dosavadních kol ukrajinské ligy.

Víkendový zápas proti Mariupolu si Dynamo odložilo na září, což jen zdůrazňuje důležitost, jakou ukrajinský velkoklub přikládá tomuto dvojzápasu.
Postupová matematika

První utkání v Praze skončilo před týdnem nerozhodně 1:1 a před odvetou tak máme jednu velkou jistotu, vítěz zápasu postoupí do další fáze, poražený si zahraje skupinovou část Evropské ligy.

V případě bezbrankové remízy se z postupu bude radovat Dynamo Kyjev díky brance vstřelené na hřišti soupeře, pokud bude na světelné tabuli po normální hrací době svítit výsledek 1:1, uvidíme prodloužení, případně penaltový rozstřel a v případě jakékoliv jiné remízy postoupí Slavia. Ta tedy ví, že cesta k postupu vede jedině přes vstřelenou branku.

Úspěšnější z tohoto dvojzápasu si zahraje o Ligu mistrů s vítězem souboje Ajax Amsterdam – Standard Lutych, kde první utkání v Belgii skončilo 2:2 a odveta se hraje dnes v půl deváté.
Hezký podvečer při sledování přenosu odvetného utkání třetího předkola nemistrovské části kvalifikace o Ligu mistrů, pražská Slavia bude v Kyjevě bojovat proti domácímu Dynamu o postup do finálové fáze kvalifikace.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:30.