To je z dnešního onlajn přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou.
Dnešní utkání skončilo bezbrankovou remízou a nutno dodat, že ze získaného bodu se více radují svěřenci Ravanelliho. Ajaccio bylo totiž převážnou část zápasu pod mírným tlakem svého soupeře. Domácím se však ani jednu šanci využít nepodařilo a v jejich podání to dnes byl doslova festival "spálených" šancí.
90+4
Sudí stále nechává hrát a je tu šance hostů, kteří zahrávají rohový kop z pravé strany. Nic se již nestalo, utkání končí.
90+3
Třetí a poslední nastavená minuta právě začala, domácím "utíká" míč, hosté budou vykopávat.
90+2
Střídání v týmu FC Sochaux: ze hřiště odchází Roy Contout, přichází Sanjin Prcić.
90+2
Střídání v týmu AC Ajaccio: ze hřiště odchází Benoît Pedretti, přichází Ștefan Popescu.
90
Probíhá devadesátá minuta, publikum ještě žene svůj tým dopředu, ale zároveň nesmí Sochaux zapomínat na defenzivu.
89
Ve hře obou týmů je již v závěru zápasu hodně nepřesnosti.
88
Nepřesnost domácích před pokutovým územím soupeře.
86
Míč má ve své moci Ochoa, který bude vykopávat.
84
Rohový kop pro Sochaux, Zouma hlavičkuje vedle branky.
83
Autové vhazování Sochaux na polovině soupeře, z levé strany.
81
Statistika střel na branku: 5 : 2.
80
Nepřesná rozehrávka hostů, míč má ve své moci Pouplin, který rozehrává.
78
Sochaux rozehrává volný kop na polovině soupeře, míč po střele Diase prolétl kolem vzdálenější tyče, Ochoa kontroluje dráhu letu míče.
77
Střídání v týmu FC Sochaux: ze hřiště odchází Vincent Nogueira, přichází Rafaël Dias.
76
Obrana Sochaux odvrací do bezpečí, domácí střídají.
75
Rohový kop pro Ajaccio z levé strany.
74
Ajaccio útočí, domácí jsou mírně aktivnější, hosté si "říkají" o inkasování gólu!
72
Je ale pískán útočný faul, akce Ajaccia končí.
71
Hosté vhazují na polovině soupeře, z pravé strany.
69
Střídání v týmu FC Sochaux: ze hřiště odchází Cédric Bakambu, přichází Abdoul Razzagui Camara.
67
Corchia rozehrává volný kop na polovině soupeře, míč z pravé strany však "sbírá" Ochoa.
66
Oba týmy zatím šetří své možnosti střídání, zatím pouze Ajaccio jednou vystřídalo.
65
Míč na levé straně, na polovině Ajaccia, hrají domácí. Ale je z toho nakonec odkop od branky.
63
Převaha Sochaux v těchto chvílích není tak patrná, jako v předchozím průběhu zápasu.
62
Střela Pedrettiho letí zhruba dva metry nad branku Sochaux.
61
Statistika střel: 12 : 4.
60
Je za námi hodina hry, zatím jsme stále branku nezaznamenali, oběma mužstvům tak zbývá poslední půl hodina.
59
Bakambu v ofsajdu, útočná akce domácích končí.
58
Hosté kombinují na polovině soupeře.
56
Střídání v týmu AC Ajaccio: ze hřiště odchází Adrian Mutu, přichází Paul Lasne.
55
Obránce Sochaux Lionel Zouma dostává za faul na polovině hřiště, přímo před střídačkami, žlutou kartu.
54
Domácí vhazují z pravé strany, na polovině soupeře, ale hosté se ubránili.
52
Fabrizio Ravanelli postává téměř po celou dobu před střídačkou a bedlivě sleduje hru.
51
Obrana Ajaccia je výborně připravená na rychlíka Bakambu a zatím ho stíhá bránit.
50
Odkop od branky Ajaccia.
49
Zatím se hraje ve druhém poločase vyrovnaný fotbal.
48
Domácí kombinují na půli hřiště.
46
Hned po patnácti vteřinách druhého poločasu dostává hostující Diarra žlutou kartu za faul na Corchiu.
46
Sledujte i dál náš onlajn přenos, druhý poločas začne přibližně ve 21:01 hodin.
V prvním poločase se nenastavovala ani vteřina a sudí Desiage ho ukončil hned po vypršení pětačtyřiceti minut. Zatím sledujeme bezbrankové utkání, v němž jsou mírně aktivnější domácí fotbalisté. Hosté si vytvořili pouze jednu dobrou příležitost, ale protože se ani jednomu týmu zatím branku vstřelit nepodařilo, je skóre po první půli 0:0. Prosadí se některý z hráčů ve druhém poločase?
45
V pětačtyřicáté minutě je tu další pokus Bakambu, který je jednoznačně nejaktivnějším střelcem v prvním poločase, Ochoa však ani s jedním jeho pokusem neměl problém.
44
Ve hře obou týmů je stále hodně nepřesnosti, Contout gestikulací zklidňuje své spoluhráče.
43
Posléze je Bakambu faulován, útočné snažení hostů tím končí.
42
Hosté vhazují z pravé strany, na polovině soupeře.
41
Sochaux získává v závěru poločasu zřetelnou převahu.
40
Doubai hlavičkuje u vzdálenější tyče, ale nepřesně, Ochoa bude vykopávat od branky.
40
Je před námi závěrečná pětiminutovka prvního poločasu, domácí rozehrávají rohový kop z pravé strany.
38
Contout střílí z levé strany, míč letí vedle branky Ajaccia.
37
Kouč Ajaccia, slavný Ital Ravanelli, není zatím s herním projevem svého týmu spokojen.
36
Domácí rozehrávají rohový kop z levé strany, ale obrana Ajaccia odvrací.
35
Bakambu v další dobré šanci, nenechal se odstavit od míče obráncem Ajaccia, ale nakonec Bonnart stačil jeho střelu ztečovat, míč končí vedle branky.
34
Z necelých třiatřiceti metrů naopak rozehrají volný kop na polovině soupeře fotbalisté Ajaccia. Ale míč končí přímo v dobře postavené "zdi".
33
To vypadalo na faul v pokutovém území Ajaccia, sudí ale situaci "vidí" jinak, publikum hlasitě s tímto výrokem nesouhlasí.
32
Hosté odvrací, přesto domácí zůstávají u míče.
31
Sochaux má k dispozici rohový kop z pravé strany.
30
Je za námi první půl hodina dnešního utkání, zatím sledujeme poměrně vyrovnaný zápas, byť šanci si zatím vytvořili pouze fotbalisté Sochaux. Ani jim se ale gól vstřelit nepodařilo.
29
Nakonec míč končí u gólmana Ajaccia, který vykopává.
28
Odkop od branky Sochaux, na míč si nabíhá Bakambu, ale obránce Ajaccia odvrací do zámezí.
26
Útočná akce Ajaccia končí odpískaným ofsajdem a v něm útočník Diarra.
24
Rychlá akce Sochaux a do zakončení se znovu dostává domácí Bakambu, který na pravé straně usměrňuje míč pouze vedle branky Ajaccia.
22
Hraje se převážně ve středu hřiště.
20
Ochoa musí znovu zasahovat, tentokrát proti střele z pravé strany, výborný zákrok.
19
Bakambu ve velké šanci, hlavičkuje z těsné blízkosti branky Ajaccia, ale míč chytá pozorný Ochoa.
18
Domácí vhazují z pravé strany, na polovině soupeře.
16
Statistika držení míče: 50% : 50%.
15
Šikovná "zadovka" domácího Roudeta, gólman Ochoa byl pozorný.
13
Odkop od branky Sochaux.
12
Hraje se na polovině Sochaux, míč však létá více vzduchem, než aby se hrálo po zemi, kombinace v podání obou mužstev zatím vázne.
11
Podobně je na tom i před brankou Ajaccia domácí Bakambu.
10
Belghazouani nestihl míč na pravém křídle, domácí vhazují.
8
Corchia vybojoval autové vhazování z pravé strany, na polovině Ajaccia.
7
První střela fotbalistů Ajaccia, gólman Pouplin neměl s tímto pokusem starosti.
6
Dobrá zpětná přihrávka v podání domácího hráče z pravé strany, ale obrana Ajaccia míč dokázala zachytit.
5
Ochoa odkopává od branky, domácí kombinují na polovině hřiště.
3
André fauluje na polovině Sochaux, domácí rozehrávají.
2
Odkop od branky Ajaccia, míč získávají domácí.
1
-2
Oba týmy jsou již na hrací ploše.

FC Sochaux: Pouplin – Corchia, L. Zouma, Doubai, Faussurier – Contout, Nogueira, Eickmayer, Carlão, Bakambu – Roudet

AC Ajaccio: Ochoa – Nadeau, André, Perozo, Bonnart – Pedretti, Pierazzi, Mostefa – Belghazouani, Mutu, Diarra

Rozhodčí: Desiage – Zitouni, Grosbost.
Vítejte u onlajn přenosu utkání čtvrtého kola francouzské Ligue 1, v němž domácí FC SOCHAUX přivítá AC AJACCIO. Utkání se odehraje na Stade Auguste-Bonal v Montbéliardu a provede jím trojice francouzských sudí, hlavní Desiage, asistenti Zitouni a Grosbost.
FC SOCHAUX
Sochaux neprožívá zrovna povedený vstup do nové ligové sezóny, když v dosud odehraných utkáních nasbírali pouze jeden bod. Další dva zápasy Sochaux prohrálo a se skóre 3:6 je zatím předposlední, tedy devatenácté.
AC AJACCIO
Hosté neměli vstup do nového ligového ročníku o nic lepší, než jejich dnešní hostitel. Ve třech odehraných ligových kolech nasbíralo Ajaccio dva body za dvě remízy a se skóre 1:2 jsou těsně nad sestupovou hranicí, tedy na sedmnáctém místě.
04.05.2013 / 35. kolo / Stade Reims – AC Ajaccio 1:1
11.05.2013 / 36. kolo / AC Ajaccio – ES Troyes 0:1
18.05.2013 / 37. kolo / Stade Rennes – AC Ajaccio 1:1
26.05.2013 / 38. kolo / AC Ajaccio – OGC Nice 0:2
11.08.2013 / 1. kolo / AC Ajaccio – St-Étienne 0:1
18.08.2013 / 2. kolo / Paris SG – AC Ajaccio 1:1
25.08.2013 / 3. kolo / AC Ajaccio – OGC Nice 0:0