Mezinárodní přípravný zápas -  ONLINE PŘENOS -  Kamerun : Mali - 14. června 2019   18:00

Kamerun
Kamerun
45+2' Ekambi
1:1
(1:1)
Mali
Mali
21' Koné
Kamerun
Onana – Ngadue (63. Joel), Oyongo (63. Bong), Tchakonte – Bitolo, Mandjeck (73. Malong), Anguissa, Njie – Djoum (63. Fai) – Ekambi (63. Boumal), Bassogog (63. Bahoken)
Kameni, Tague, Bong, Malong, Kaptoum, Zoua, Ondos, Bivik, Bahoken, Moting, Collins, Boumal, Joel, Fai,
A. Al Alili – H. Al Sahli, A. Alanezi
Saoud Bin Abdulrahman Stadium (Al-Wakrah Stadium)
500 diváků
Mali
Diarra – Koné (74. Haidara), K. Coulibaly (74. Niane), L. Coulibaly, Kouyate – Wagué, Samassekou, Traoré (62. Doumbia), Diaby (62. Koita) – Doucoure, Sacko
Mounkoro, Djenepo, Koita, Traoré, Doumbia, Diarra, Fofana, Adama Traoré, Niane, Marega, M. Haidara, A. Haidara, Keita

To je z mé strany pro dnešek vše, děkuji Vám za pozornost a přeji hezký zbytek večera.
Držení míče: 57 % : 43 %.
Střely na branku: 5:4. Střely mimo: 4:3. Rohy: 3:3. Ofsajdy: 1:0. Fauly: 14:14.
Je konec. Přípravné utkání před Pohárem Afrických Národů, končí nerozhodně 1:1. Druhý poločas nám bohužel branku nepřinesl, i přesto, že k tomu oba celky byly blízko, brankáři však řekli ne. Kamerunce již nečeká žádné přípravné utkání, tudíž už mají před sebou pouze tréninky. Mali ale ještě hrát budou a to 16.6. proti Alžírsku, poté již utkání s Mauritinií. Hráčem utkání byl zvolen hostující hráč K. Coulibaly.
90+5'
90+4'
Malong ještě zkusil vypálit z cca 35 metrů, střela dolétla až na brankáře, ten ji však skvěle vyrazil a následně chytil!
90+2'
Do střely se hned rval Boumal, jeho střelu placírkou však bravurně vyrazil brankář Diarra a zachránil tak svůj tým před inkasováním!
90+1'
Pro Kamerun je tu nepřímý kop, zpoza malého vápna! Toto jsem ve fotbale již dlouho neviděl, to celé z důvodu ošetřovatele, který vběhl na hřiště, aby ošetřil obránce.
90'
Rozhodčí nastavuje čtyři minuty!
88'
Dvě minuty utekly a stále hráči kombinují. Ovšem teď přišla dlouhá přihrávka až do vápna Mali, kde se do rány opřel Malong, jeho střela ale trefila jednoho z obránců, který zůstává na zemi!
86'
Kamerunci drží míč na své polovině, kde pomalými přihrávkami kombinují, dopředu se však netlačí, je to jejich nějaká taktika ?
84'
Do vápna Mali přilétl poněkud nečekaný centr z pravé strany a to konkrétně z kopačky Bahokena, míč se ale k žádnému spoluhráči nedostal, páč ho přímo ze vzduchu sbíral brankář.
82'
Hostující hráč Sacko, byl zfaulován a poté minutu ležel na zemi, vypadalo to na loket, nakonec se ale po chvilce zvedl a ve hře bude pokračovat.
81'
Bahoken dostal přihrávku, která ho následně poslal samotného na bránu, za ním však běželi dva obránci Mali, ti ho o míč obrali, jenže Kamerun si žádal penaltu, vyhověno jim nebylo!
78'
Maliňané mají velký tlak na bránu Kamerunu, ovšem jediné co je trápí, je přesné zakončení.
75'
Do konce základní hrací doby zbývá patnáct minut, utkání je stále nerozhodné 1:1, uvidíme zda se vůbec nějaký tým dočká výhry.
74'
Střídání v týmu Mali: ze hřiště odchází Koné, přichází Haidara.
Střídání v týmu Mali: ze hřiště odchází, K. Coulibaly, přichází Niane.
73'
Střídání v týmu Kamerun: ze hřiště odchází Mandjeck, přichází Malong.
71'
Hráči mají opět přestávku na ochlazení.
70'
Onana!! Koné si šel pro druhou branku v zápase. Z pravé strany se s míčem dostal až do středu vápna, odkud následně vypálil, jeho tvrdou pumelici však ještě lépe vyrazil Onana!
67'
Na obou stranách proběhla střídání, uvidíme jakému týmu pomohou více, v utkání se ale v posledních minutách nic velkého nedělo.
63'
Střídání v týmu Kamerun: ze hřiště odchází Oyongo, přichází Bong.
Střídání v týmu Kamerun: ze hřiště odchází Djoum, přichází Fai.
Střídání v týmu Kamerun: ze hřiště odchází Ngadeu, přichází Joel.
Střídání v týmu Kamerun: ze hřiště odchází Ekambi, přichází Boumal.
Střídání v týmu Kamerun: ze hřiště odchází Bassogog, přichází Bahoken.
63'
Čerstvý Kamerunec Joel, byl pod tlakem čtyř Malijských obránců, ti se mu všichni snažili odebrat míč, až si nakonec vybojoval faul.
62'
Střídání v týmu Mali: ze hřiště odchází Traoré, přichází Doumbia.
Střídání v týmu Mali: ze hřiště odchází Diaby, přichází Koita.
57'
Teď to po lajně zkoušel hostující Koné, ale před ním stála zeď v podání Anguissi a dopad na zem byl velmi tvrdý.
56'
Bassogog to myslel velmi dobře, po pravé straně chtěl poslat do běhu Njieho, ovšem přihrávka letěla velmi rychle a míč skončil pouze za postranní čarou.
54'
Druhý poločas je zatím více vyrovnaný, než ten první, oba týmy se již dostali dvakrát dopředu, ovšem na vítěze dnes tipuji Kamerunce, uvidíme jak to ale celé dopadne.
52'
Tohle si Bassogog za rámeček nedá. Z pravé strany obdržel velmi dobrou přihrávku, s míčem se vzápětí otočil a střílel zpoza malého vápna, jeho pokus ale skončil hodně vedle tyče!!
51'
Anguissa chtěl projít čistě kolem Samassekoa, jenže ten si pomohl faulem zezadu, kartu za to ale nedostává.
49'
Mandjeck dobře běžel po levé straně, před sebou měl pouze Sacka, ten mu ale vystavil stopku v podobě hry těla, Mandjeck byl poté velmi zaskočený až překvapený, jak to Sacko dokázal bez faulu!
47'
Maliňané začali aktivně. Z pravé strany přišla přihrávka do středu vápna, tam se o teč pokoušel K. Coulibaly, jenže míč tečoval příliš brzo!
46'
Statistiky prvního poločasu

Držení míče: 58%-42%
Střely: 5-5 (na bránu 2-2)
Fauly: 7-6
Druhý poločas začne přibližně v 19:02.
Je konec prvního poločasu, k vidění byly dvě branky. V úvodu byli lepší Maliňané a ti se také dočkali první branky v zápase. Po dlouhém obstřelování Onany, se nakonec protlačil do střely Koné a gól byl na světě. Po brance však hosté přestali hrát a Kamerunci toho v samotném závěru využili a vyrovnali na 1:1.
45+2'
45+2'
Kamerun právě vstřelil branku!
Máme srovnáno!! Kamerun to stíhá ještě před odchodem do kabin. Z levé strany přilétl přesný centr na zadní tyč, kam si ještě lépe seběhl TOKO EKAMBI a hlavičkou pod břevno rozvlnil síť.
45'
Rozhodčí nastavuje dvě minuty!
44'
Rohový kop letěl na přední tyč, kam si sbíhal Mandjeck, jeho teč nakonec nebyla přímá na bránu, páč ji zblokovali obránci!
43'
Njie dostal přihrávku po pravé straně, ta ho následně poslala až před brankáře, ke střele se nakonec rozhodl již na hranici vápna, jeho ránu na přední tyč, však Diarra vyrazil!
41'
Žlutou kartu dostává L. Coulibaly (Mali).
39'
Tak toto byl zbytečný faul. Doucoure mohl putovat sám na bránu, místo toho však fauloval a to v blízkosti vápna, nadějná akce tak končí.
37'
Kamerun nedává ani teď gól!! Opět přišla dobrá kombinace ze strany hráčů v zeleném, míč se dostal na hranici vápna, odkud to přímo z otočky pálil Djoum, ovšem jeho rána letěla pouze nad!
35'
V hledišti je dnes opravdu minimum diváků, dle mě návštěvnost nepřesáhne ani čtyřciferné číslo, jsou slyšet pouze pokřiky hráčů a trenéru, diváci nikoli.
33'
Žlutou kartu dostává Bassogog (Kamerun).
32'
Bassogog dostal výtečnou přihrávku za obranu, na tu si však vyběhl příliš brzo a pomezní sudí pískl ofsajd. To se mu nelíbilo a za zakopnutí míče dostává žlutý kartonek.
30'
L. Coulibaly nedovolil Yayovi přihrát po pravé lajně a poslat svého spoluhráče po lajně, při souboji si však pomohl faulem, tudíž z toho nic nezískal.
28'
Rohový kop nepopadl podle představ. Vzápětí na to však z levé strany zkoušel střílet Njie, jeho rána sice došla až k brankáři, ale nijak zásadně ho neohrozila.
27'
Coulibaly hledal svojí přihrávkou svého bratra, ovšem do té vstoupil jeden z obránců, Kamerunská bojovnost alespoň přinesla roh.
25'
O rychle srovnání se snažil svojí střelou a bojovností zpoza vápna Anguissa, jeho pokus ale nedopadl zrovna nejlépe, míč totiž letěl pouze do zámezí.
24'
I přesto, že se jedná pouze o přátelský zápas, tak Maliňané zatím překvapují, Kamerun byl silný favorit, jenže realita je úplně jiná. Uvidíme zda Kamerun brzy odpoví.
23'
Hlavní sudí nařizuje přestávku na pití, jelikož zde panují velké teploty.
21'
Mali právě vstřelilo branku!
Máme tu první branku! Obrana Kamerunu totálně zaspala a nechala KONÉHO úplně volně prokličkovat a vzápětí ho nechali i zakončit, brankář Onana neměl šanci!
18'
Kamerunci skvěle překombinovali obranu Mali. Po levé straně se až k brankovišti dostal Bassogog, který následně míč posunul na Toka, jeho zakončení zpoza vápna bylo ale zblokované obránci.
16'
Maliňané zatím tlačí favorizovaný Kamerun, hráči v bílém se drží na jejich polovině, kde již dlouhé dvě minuty kombinují, do zakončení se však nehrnou.
14'
V sestavě Kamerunu můžeme najít známou tvář z české ligy, konkrétně stopera Ngadea, který hájí barvy mistrovské Slávie, uvidíme jak se mu dnes povede.
12'
A znovu to byli Maliňané, kteří to zkusili na bránu. Centr Dawy si dobře zpracoval Mandjeck a ihned zkusil střelu na bránu, ta ale letěla těsně vedle.
10'
Po levé straně se do útoku hnal rychlý Toko Ekambi, s míčem proklouzl až do vápna, kde se pokusil o přihrávku na zadní tyč. To se mu ale nepodařilo, protože přihrávku přečetl Koné.
8'
Onana musel čelit tvrdé ráně Malijského hráče. Na hranici vápna dostal přesnou přihrávku úplně volný L. Coulibaly, jeho ránu však Onana vyrazil na roh.
7'
Kvůli technickým problémům se přenos zdržel, nyní však jede jak má a přenos může v klidu začít.
1'
Vzájemná utkání

20.1.2015 – Mali – Kamerun 1:1
10.2.2011 – Kamerun – Mali 1:0
7.2.2002 – Mali – Kamerun 0:3
28.2.1972 – Kamerun – Mali 1:1
Mali též bude hrát velký šampionát a los jim dal velmi lehkou skupinu, ze které mají šanci postoupit. Za tento tým však hraje velmi mladých talentů, kteří třeba hájili svojí zemi na Mistrovství světa do 20 let v Polsku. V sestavě by neměl chybět například Sékou Koita, nebo také Moussa Marega. Mali má velmi kvalitní kádr, a proto možná budeme sledovat vyrovnaný duel. Vzájemných zápasů odehráli pouze čtyři, z toho dva skončily remízou a dva výhrou pro Kamerun.
Kamerun jakožto mistr Afriky, bude velký favorit v tomto zápase, ale i na šampionátu. Do sestavy by se měly dostat velké hvězdy, a to konkrétně Aboubakar, Kameni, Onana, Matip a nebo také Ngadue.Jak to ale trenér poskládá, to uvidíme hodinu před zápasem. Oba týmy se naposledy potkali 20.1.2015, kdy utkání skončilo nerozhodně 1:1. Jak jsem již zmiňoval Kamerun bude favorit, jak na hřišti, tak i kurzový.
Dobrý den všem fanouškům a fanynkám fotbalu! Dnes se podíváme na přípravný duel před Pohárem Afrických Národů, konkrétně na duel Kamerun – Mali. Kamerun bude velký favorit, jak v tomto utkání, tak i na šampionátu, protože jsou to poslední obhájci a mistři Afriky. Výkop je stanoven na 20:00.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:00.