MSFL - 29. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Petřkovice : Hulín - 15. června 2019   17:00

Petřkovice
Petřkovice
22' Lokša  • 74' Lokša  • 85' Moučka  • 87' Szotkowski
4:1
(1:1)
Hulín
Hulín
28' Šrom
Petřkovice
Ognjanov – Velner, Tomšů (81. Kotala), Sporysz (C), Neumann, Ptáček (46. Moučka), Lokša (89. Raška), Plesník, Smékal, Mládek, Szotkowski.
Godula – Adámek, Moučka, Kotala, Raška, Luu Cong Than.
Zaoral – Glasnárek, Kneisl.
134 diváků
Hulín
Machalický – Josl, Koláčný, Minář, Oulehla, Šrom (81. Jelínek), Martin Vyskočil (C) (75. Tureček), Michal Vyskočil, Sedláček, Rožek, Pospíšil.
Jelínek, Tureček, Kostka, Zlámal

A FC Odra Petřkovice nakonec končí ne velmi pěkném druhém místě, za postupující FC Líšňí. Zklamání a překvapení je třetí příčka Frýdku – Místku. Přeji všem čtenářům onlajnů pěkný zbytek večera.
Ve druhém poločase byl tým Odry Petřkovice jasně lepší a zaslouženě si připisuje vítězství 4:1 a velmi dobrý zisk 60 bodů v MSFL. Fanoušci i hráči slaví nejen dnešní vítězství, ale i celou úspěšnou sezónu. Zároveň čekají na konec ostatních duelů.
90+2'
90+1'
Hulín ještě zkusil přímou střelu z přímého kopu ta se však nevešla mezi tři tyče.
90'
Rozhodčí nastaví 1 minutu!
89'
Střídání v týmu FC Odra Petřkovice: ze hřiště odchází Radovan Lokša, přichází Jan Raška.
88'
Žlutou kartu dostává Michal Minář (SK Spartak Hulín).
87'
Petřkovice právě vstřelily branku!
Další parádní akce do otevřené obrany, když míč výborně po pravé straně potáhl Marek Neumann poslal míč do pokutového území přesně na kanonýra MARKA SZOTKOWSKÉHO a ten upravuje na 4:1!
86'
V těchto momentech se hra odehrává převážně pouze na branku Hulína.
85'
ONDŘEJ MOUČKA zaznamenává první gól v kategorii dospělých a zvyšuje již na 3:1!
83'
Akce Odry Petřkovice se dočkala potlesku od svých náročných fanoušků.
81'
Střídání v týmu SK Spartak Hulín: ze hřiště odchází Michal Šrom, přichází Pavel Jelínek.
Střídání v týmu FC Odra Petřkovice: ze hřiště odchází Dominik Tomšů, přichází Daniel Kotala.
80'
Domácí hráč si nedokázal poradit v souboji jeden na jednoho.
79'
Ofsajd se nekoná a obrana Petřkovic zasáhla v poslední možný moment.
78'
Malou domů zvládají i obránci Hulína, kteří tohoto taktického prvku použili právě teď.
77'
Žlutou kartu dostává Michal Velner (FC Odra Petřkovice).
77'
Po faulu u rohového praporku následovaly protesty.
76'
Sražená střela po několikanásobné teči končí u brankáře
75'
Střídání v týmu SK Spartak Hulín: ze hřiště odchází Martin Vyskočil, přichází Miroslav Tureček.
75'
Rohový kop pro Odru Petřkovice.
74'
Po pěkné souhře Petřkovic po pravé straně hřiště se podruhé dnes gólově prosazuje zatím nejlepší hráč utkání RADOVAN LOKŠA – 2:1!
73'
Petřkovice mají poskytnutou výhodu od rozhodčího.
72'
U pasu za obranu byl jako první brankář Machalický.
71'
Celek SK Spartak Hulín získal rohový kop.
70'
Opět probíhá občerstvovací přestávka jak pro hráče tak i rozhodčí.
69'
Dnešní utkání sleduje 134 diváků!
68'
Centr z pravé strany končí faulem útočící Odry Petřkovice.
67'
Střela Martina Vyskočila poskakovala na brankové čáře, ale v síti neskončila!
66'
Souhra Hulína byla zastavena v poslední možnou chvíli.
65'
Žlutou kartu dostává Martin Vyskočil (SK Spartak Hulín).
65'
Vyskočil se pomstil za všechny fauly (odpískané i neodpískané) na svou sobu.
64'
Míč po rozehrání rohového kopu byl odvrácen na aut za postranní čáru.
63'
Sražená prudká střela obráncem Hulína značí další roh pro FC Odru Petřkovice.
62'
Po centru z rohového kopu Petřkovic opět zasáhl pohotový brankář Machalický.
61'
Po centru míč poskakoval divoce v pokutovém území Hulína, ale nakonec se ho zmocnil brankář Machalický.
60'
Obrana Hulína zhatila další centr Petřkovic z pravé strany.
59'
Domácí fanoušci si žádají druhý gól v síti Hulína.
58'
Z přímého kopu zeď obstřelil šikovně Radovan Lokša a brankář Machalický měl co dělat aby rukou míč vyrazil mimo tři tyče!
57'
Žlutou kartu dostává Tomáš Josl (SK Spartak Hulín).
57'
Na hranici pokutového kopu došlo k faulu na hráče Petřkovic.
56'
Žlutou kartu dostává Dominik Smékal (FC Odra Petřkovice).
55'
Smékal se dopustil tvrdého faulu ve středu hřiště.
54'
Větší aktivitu lze opět zaznamenat u zelenočerného celku Petřkovic.
53'
Žlutou kartu dostává Tomáš Pospíšil (SK Spartak Hulín).
52'
Pěkná souhra Petřkovic skončila nakonec vniveč.
50'
Centr zprava končí u brankáře Machalického.
48'
Hra se odehrává převážně na polovině Hulína.
47'
Pěkným zásahem se opět blýskl brankář Machalický.
46'
Střídání v týmu FC Odra Petřkovice: ze hřiště odchází Jakub Ptáček, přichází Ondřej Moučka.
46'
Domácí celek vstoupil lépe do utkání což potvrdil z penalty Lokša, aby za pár minut vyrovnal Šrom z Hulína. Druhý poločas začne cca v 18:05 hodin.
45+1'
45'
44'
Centr Pospíšila od pokutového území uzemnila včas obrana Spartaku Hulín.
43'
Náznak hostí nakonec končí míč u brankáře Ognjanova.
41'
Rohový kop byl rozehrán na krátko a po přetaženém centru následovalo nepřesné zakončení hlavou.
40'
Centr z levé strany srazil skluzem obránce Hulína na rohový kop.
39'
Marek Szotkowski šikovně zasekl míč při přečíslení, zbavil se obránce a jeho velmi dobrou střelu bravurně zlikvidoval nohou brankář Machalický!
38'
Akce Hulína byla překombinována tudíž neskončila ani střelou.
37'
Nyní byl odmáván útočný faul hráče Petřkovic.
36'
Rozhodčí viděl nedovolený přestupek Hulína.
35'
Plesník se tvrdě srazil v hlavičkovém souboji se zkušeným exolomouckým Martinem Vyskočilem.
34'
Ptáček tentokráte nevybojoval ani rohový kop.
33'
Další nepřesný centr Hulína do pokutového území soupeře.
32'
Nepřesná kombinace končí akci Hulína.
31'
V hlavičkovém souboji na polovině hřiště byl příliš důrazný než by bylo zdrávo hráč Hulína.
30'
Hulínu nyní příliš dobře nezafungoval ofsajd systém, ale míč stejně končí za postranní čárou.
29'
Míč za obranu a Jakub Ptáček z toho tak získává pátý rohový kop pro Odru Petřkovice.
28'
Hulín právě vstřelil branku!
Po několikrát odraženém míči se ráznou střelou do branky prosazuje MICHAL ŠROM – 1:1!
28'
Přímý kop Hulína se musí opakovat míč nebyl v patřičném klidu.
27'
Tato příležitost domácím nevyšla uvidíme co ukáže Hulín.
26'
Agilní Lokša byl faulován před pokutovým územím.
25'
Ohledem na ostatní výsledky se díky brance Lokšy překvapivě a prozatím do čela dostává celek FC Odra Petřkovice!
23'
Probíhá občerstvovací pauza pro hráče u střídaček.
22'
RADOVAN LOKŠA se jistě a suverénně trefuje z pokutové kopu – 1:0!
21'
Byl nařízen pokutový kop pro Petřkovice!
21'
Sražený míč obráncem značí další rohový kop pro celek FC Odra Petřkovice.
20'
Přímý kop Hulína z poloviny hřiště nic vážného nepřinesl.
19'
Tentokráte centr zprava byl odvrácen pozornou obranou Hulína mimo pokutové území.
18'
Pěkný centr Ptáčka do pokutového území nikdo z hráčů nezasáhl.
17'
Se skákavou střelou, ale nikterak důraznou si poradil opět brankář Machalický.
16'
Centr z pravé strany hřiště jistě stahuje ze vzduchu brankář Machalický.
15'
Při své cestě hřištěm byl nedovoleně zastaven hulínský kapitán Martin Vyskočil.
14'
Obrana Petřkovic si ukázkově v nouzi poradila hlavičkou a malou domů svému brankáři.
13'
Na půlící čáře byl nedovoleně zastaven Lokša.
12'
Hulín bude zahrávat přímý kop ze své poloviny hřiště.
11'
Akce Ptáčka po levé straně hřiště končí autovým vhazováním pro Petřkovice.
10'
Radim Plesník se ukázkově uvolnil za obranu, ale jeho dobrá střela byla zlikvidována skvělým Machalickým – rohový kop!
9'
Brankář Machalický výkopem od branky posílá míč a své druhy do útoku.
8'
Nepřesným zakončení skončila i akce Hulína na druhé straně hřiště.
7'
Hulín dostane míč zpět do hry autovým vhazováním poblíž svého pokutového území.
5'
Souboj byl v pokutovém území Hulína rozhodčím puštěn jako dovolený a následovalo další nepřesné zakončení Petřkovic.
4'
Aktivita domácích trvá nyní byla zakončena nepřesnou střelou mimo branku Hulína.
2'
A vzápětí další rohový kop, tentokráte z druhé strany hřiště pro Petřkovice.
1'
Do utkání vstoupilo aktivně mužstvo Odry Petřkovice a za podpory svých fanoušků získává rychle rohový kop.