Německo vítězí 2:0 a postupuje do finále, Kanadu čeká souboj o bronz! Němky se dostaly do vedení v 22. minutě, když Behringerová proměnila penaltu. Razítko na německý postup pak dala v 58. minutě Däbritzová. Kanada v závěru měla tlak, ale také smůlu v koncovce a nedala ani gól.
90+3
90+2
Lawrencová byla faulována a svíjí se na trávníku.
90+2
Střídání v týmu Německo: ze hřiště odchází Alexandra Poppová, přichází Mandy Islackerová.
90+1
Nyní míč poskakoval po vápně a z otočky se možná unáhlila Princová, která pálila vedle!
90
Kanada zůstává i po rohovém kopu v náporu a vybojovala další roh!
89
Rohový kop pro Kanadu, do vápna spěchá i brankářka!
88
Kanada už vrhá všechny síly a hráčky do útoku.
87
Kanaďanky bojují, ale dnes se jim v koncovce prostě nedaří.
86
Kanada posílá vysoké centry do vápna a snaží si vybojovat ještě gólovou příležitost.
85
Kanaďankám už mnoho času na zvrat nezbývá...
84
Střídání v týmu Kanada: ze hřiště odchází Melissa Tancrediová, přichází Nichelle Princová.
83
Němky už brání výsledek a vychází ze zabezpečené obrany.
82
Kemmeová vyšla sama do útoku a z úhlu pálila vysoko nad.
81
Střídání v týmu Německo: ze hřiště odchází Anja Mittagová, přichází Isabel Kerschowská.
79
Následný roh Němky ubránily.
78
Diana Mathesonová dostala pas za obranu a mířila z pravé strany, ale skvělá brankářka Schultová dostala míč na roh!
77
Němky už ale víceméně brání výsledek a útočná snaha je nyní na Kanadě.
76
Nyní Poppová z breku pálila nad branku.
75
Jedna z německých hráček zůstala na trávníku, ale snad bude brzy v pořádku.
74
Střídání v týmu Kanada: ze hřiště odchází Desiree Scottová, přichází Deanne Roseová.
73
Další roh pro Kanadu.
72
Kanaďanky rozhodně už mají šance a bojují, ale provází je smůla v koncovce.
71
Lawrencová z otočky jen o centimetry minula tyč!
70
Kanaďanky vybojovaly aut v blízkosti rohového praporku, hráčky v červených dresech se snaží alespoň snížit své dvougólové manko.
68
Tancrediová znovu faulovala, situace se ale obejde bez karty.
67
Němky se ale rohovému kopu ubránily.
66
Flemmingová zpracovala míč ve vápně a mířila na bližší tyč, ale brankářka míč vyrazila na roh!
65
Žlutou kartu dostává Melissa Tancrediová (Kanada).
63
Němky se více zatahují do obrany, ale stále v klidu kontrolují výsledek.
62
Kanaďanky se snaží se zápasem ještě něco udělat, ale budou to mít už velmi těžké.
61
Tancrediová uvízla v ofsajdu, Kanada přijde o míč.
60
Tohle už vypadá s Kanadou špatně, Německo míří dnes za vítězstvím.
59
Střídání v týmu Kanada: ze hřiště odchází Rhian Wilkinsonová, přichází Diana Mathesonová.
58
Německo právě vstřelilo branku!
Na hranici vápna zasekla míč SÁRA DÄBRITZOVÁ a tvrdou střelou poslala míč do sítě, Německo vede už o dvě branky!
56
Z dobré pozice pálila Beckiová, ale svou ostrou střelou nakonec branku minula.
55
Žlutou kartu dostává Ashley Lawrencová (Kanada).
53
Kanaďanky jsou ale oproti prvnímu poločasu o něco aktivnější.
52
Kanaďanky zvyšují svou aktivitu, ale zatím branku Německa přímo neohrožují.
51
Střelu Leupolzové chytila brankářka Kanady Labbéová.
50
Kanaďanky drží míč ve středu pole, ale zatím se do šancí nedostávají.
49
Kanada ustála roh Německa a drží míč.
48
Němky začaly druhý poločas závarem před brankou, ještě vybojovaly rohový kop.
46
Střídání v týmu Německo: ze hřiště odchází Dzsenifer Marozsánová, přichází Lena Goeßling.
46
Německo vede po prvním poločase 1:0, když se trefila Behringerová z penalty. Němky byly aktivnější, ale v závěru poločasu i Kanaďanky dokázaly zahrozit.
45+1
45
Nyní po rohovém kopu kanadská útočnice hlavičkovala do branky, ale Maierová míč odvrátila na brankové čáře!
44
Nyní Kanada zaútočila, ale ve vápně míč Kanaďankám poskakoval jak horká brambora a nakonec o něj po faulu přišly.
43
Nyní Mittagová těsně pálila vedle ze střední vzdálenosti.
42
Aktivitu Kanady přerušil faul na Behringerovou.
41
Behringerová zabíhala za obranu, ale nakonec se ve vápně k míči nedostala.
40
Blíží se nám závěr poločasu, Němky zatím drží těsný náskok 1:0.
38
Nyní propadl míč za německou obranu a na poslední chvíli brankářka míč odkopla do zámezí před dotírající útočnicí.
37
Kanaďanky drží míč ve středu pole a drží míč.
36
Němky se ale rohu ubránily.
35
Kanaďanky vybojovaly svůj první rohový kop, hráčky se postěhují do vápna.
34
Nyní ale pálila Lawrencová. Sice z velké dálky, ale branku trefila a přinutila německou brankářku k zákroku.
32
Každopádně kromě německé penalty jsme toho zatím moc neviděli...
31
Němky nyní poslaly míč pod tlakem na tribunu.
30
Nyní kulhá Behringerová, hra je přerušena.
29
Kanada drží míč ve středu pole.
28
Kanaďanky zakládají útok od vlastní branky, zatím toho moc neukázaly.
27
Nyní Zadorskyová pod tlakem zahrála míč do autu.
26
Němky mají v posledních okamžicích herně navrch a jsou častěji na míči.
25
Němky po vstřelené brance ožily a hned ženou k brance další útok.
23
Nyní Alexandra Poppová z hranice vápna pálila těsně nad branku!
22
MELANIE BEHRINGEROVÁ si s penaltou poradila parádně, když napálila míč velmi tvrdě pod břevno. Německo vede 1:0.
20
Buchananová nešetrně skluzem sundala Poppovou ve vápně a tady musí přijít penalta. Buchananová obdržila žlutou kartu.
20
Ano, ano, ano, nyní naprosto souhlasím s výrokem rozhodčí, Německo bude kopat penaltu!
18
Kanaďanky nyní ztratily míč při svém postupném útoku. Vhazovat bude Německo.
17
Už se znovu hraje, míč mají Němky.
16
Nyní skončila na trávníku Poppová a musí být ošetřena. Nyní kulhá mimo hrací plochu. Hra je přerušena.
15
Kanaďanky se ale rohu v klidu ubránily.
14
Německo nyní dobře postupovalo k brance, nakonec vybojovalo rohový kop.
13
Kanaďanky nyní ztratí míč po útočném faulu.
11
Z dobré pozice pálila vedle Beckiová.
10
Zatím sledujeme velmi opatrnou hru z obou stran a šance stále čekáme.
8
Lawrencová způsobila faul, Německo získá míč.
7
Na vážnější šanci ale stále čekáme v utkání.
5
Německo má zatím herně lehce navrch.
4
Němky kombinovaly po hranici vápna, ale do zakončení se nedostaly.
3
Němky kombinují s míčem na kopačkách ve středu pole.
2
Kanaďanky hned v úvodu se pokusily o závar před brankou soupeře, ale nakonec se do zakončení nedostaly.
1

Kanada: Labbéová – Buchananová, Zadorskyová, Wilkinsonová, Lawrencová – Scottová, Schmidtová, Sinclairová, Tancrediová – Beckieová, Flemingová.
Náhradníci: D'Angelová – Roseová, Quinnová, Chapmanová, Princová, Mathesonová, Bélangerová.

Německo: Schultová – Bartusiaková, Maierová, Krahnová, Poppová – Behringerová, Marozsánová, Mittagová, Kemmeová – Däbritzová, Leupolzová.
Náhradníci: Benkarthová – Henningová, Goeßling, Islackerová, Peterová, Huthová, Laudehrová, Kerschowská.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 21:00.