Newcastle - West Brom | ONLINE | 30.11.2013 18:30 | Premier League 2013/2014 | ŽIVĚ | iSport.cz
Přenos se aktualizuje automaticky

To je od nás pro dnešek vše, tak děkujeme za pozornost a zase někdy u nějakého on-line přenosu na počtenou.
A je konec, Newcastle nakonec uhájil tesné vítězství nad West Bromwich Albion. Po osmi minutách hry ve druhém poločase se trefil Brunt a vyrovnal na 1:1, avšak čtyři minuty po vyrovnávací brance vrátil vedení domácím Sissoko. Žádnou velkou šanci už jsme pak neviděli a i když v nastaveném čase létal do šestnáctky domácích jeden balon za druhým, hostům se vyrovnat už nepodařilo.
Konec zápasu.
90+4
Domácí ještě jednou takticky střídají. Sissoka nahrazuje Cissé.
90+3
Po velkém tlaku hostí se k balonu dostal Debuchy a ten odkopává do bezpečí.
90
Hlavní rozhodčí nastavuje čtyři minuty.
90
Mulumbu se dostal k hlavičce, která ale zacílila mimo branku domácích.
89
Mulumbu inkasuje žlutou kartu.
89
Long byl u pravého rohového praporku u Krulovi brány sražen Santonem a to je zajímavá standardka pro hosty!
88
Gera přichází na úkor Amalfitana podpořit ofenzivu hostí.
87
Fotbalisté WBA v závěru utkání zvýšili za cílem vyrovnání svoji aktivitu a kombinují před šestnáctkou Newcastlu.
85
Berahino se pokoušel prokličkovat po levé straně, ale od balonu ho odzbrojil Debuchy.
83
Sedm minut před koncem odchází do sprchy Rémy, kterého nahrazuje Anita.
80
Long se pokoušel dostat k centru z levé strany na zadní tyči od Amalfitanoa. To se mu ale nepovedlo.
76
Hostující trenér připravil dvojí střídání. Místo Brunta a Sessègnona přicházejí Berahino a Anichebe.
76
Hostující trenér připravil dvojí střídání. Místo Brunta a Sessègnona přicházejí Berahino a Anichebe.
75
Gouffran po špatné rozehrávce Myhilla tvrdě vypálil na hranici vápna, hostující brankář měl ale štěstí, že střela domácího hráče šla doprostřed brány, a tak svoji chybu napravil.
72
Cabaye centroval do vápna a domácí fotbalisté reklamují u rozhodčího, že Jones se balonu dotkl rukou. Hlavní sudí ale zůstává v klidu.
70
Utkání se po těch dvou slepených gólech vcelku uklidnilo.
68
Ameobi se dostal k míči na levé straně, ale jeho hlavička, která měla mířit na Rémyho, skončila v autu.
66
Domácí jsou aktivnější a často dlouho kombinují blízko brány WBA, a když už se hosté dostanou k míči, většinou ho pouze odkopávají do autu.
63
Rémy napřáhl metr před vstupem do šestnáctky, ale jeho jedovatá rána skončila těsně nad hostující bránou!
60
Gouffran si narazil s Tiotém a centroval do velkého vápna, ale jeho pobídka nebyla dobře mířená a u balonu jsou hosté.
57
Newcastle právě vstřelil branku!
Domácí si krátce po vyrovnávací brance hostí berou zpět svoje vedení! Rémy metr před šestnáctkou WBA posunul hlavou balon MOUSSAOVI SISSOKOVI, jehož tečovaná rána skončila v pravé šibenici Myhillovi branky.
55
Hosté měli k dispozici rohový kop, který ale odvrací hlavou Cabaye.
53
West Brom právě vstřelil branku!
Hosté vyrovnávají na 1:1! Long odcentroval z pravé strany na nabíhajícího CHRISE BRUNTA, který nádhernou ranou o břevno nedal Krulovi šanci.
52
Rémy si zpracoval balon na středu velkého vápna a vystřelil. Jeho pokusu ale scházela potřebná razance a hostující brankář s ním tedy neměl větší problémy.
49
Rémy se díky obrovské shodě odrazů dostal před Myhilla, v poslední okamžik si ovšem dal míč příliš od nohy a brankář hostí mu jej uzmul.
47
Ameobi se za odraženým míčem dral tak houževnatě, že místo něj trefil Olssona. Kartou se to ale netrestá, Dowd pouze nařídil hru z místa přestupku proti Krulově brance.
46
Na druhé straně svedli další z řady soubojů Coloccini s Ridgewellem a vítězem se stal domácí obránce, který se nechal faulovat.
46
Hned na úvod zaútočil po své straně Debuchy, nicméně Ridgewell jej k centru nepustil a míč srazil do zámezí.
46
Začal druhý poločas.
První poločas až na pár světlých okamžiků žádnou velkou podívanou nepřinesl. Newcastle se dostal do vedení v 36. minutě, kdy se Myhillovi nepodařilo dostatečně vyboxovat Cabayeho rohový kop a Yoan Gouffran hlavou doklepl míč do sítě. Druhý poločas začne cca v 19:36.
45+5
První poločas skončil.
45+5
Brunt si vzal střední rozběh a pak vysoko překopl domácí branku.
45+4
Cabaye pomohl na zem Longovi a ten tak pro svůj tým vybojoval poslední naději na srovnání v prvním poločase.
45+4
Rémy v postavení mimo hru.
45+3
Závěr prvního poločasu je mírně nervózní z obou stran. WBA se sám připravil o možnost zaútočit, Krul s rozehráním z místa přestupku nespěchá.
45+2
Rémy se otočil kolem Olssona a pak chtěl směřovat na Myhilla, jenomže upadl k zemi. Olsson na něj sice sáhl, podle sudího Dowda tomu ovšem domácí útočník hodně přidal a domácí fanoušci včetně lavičky Magpies se zlobí nadarmo.
45+1
Debuchymu se dnes centry příliš nedaří, opět měl možnost si jej na pravé straně přichystat, jenomže on jen ukvapeně našel Olssona.
45
Navíc jsou přidány rovnou čtyři minuty.
45
Olsson vletěl příliš důrazně do souboje s Rémym a WBA se tak na chvíli musí vzdát myšlenek o ohrožení Krulovy branky.
44
Rémyho ukvapené zakončení zpoza šestnáctky v pohodě sebral Myhill.
43
Tioté odchází za postranní čáru, Sességnon autovým vhazováním vrátí míč Krulovi.
42
Na trávníku po souboji s Longem zůstal ležet Tioté. Long mu tam pravděpodobně uštědřil úder loktem do obličeje.
42
Nakonec přišlo rychlé přenesení hry Newcastlu dopředu, Myhill ovšem vyběhl včas a před Ameobim se zmocnil míče.
41
Coloccini se jakožto poslední hráče Newcastlu zbytečně zbavil míče, to samé ale provedl také Morrison.
40
Hosté zazdili postupnou akci a Amalfitano byl nucen faulovat Ameobiho. Tady klidně mohla přijít žlutá karta, sudí Dowd ji ale nevytáhl. Domácí manažer Alan Pardew to bere se širokým úsměvem.
39
Amalfitanův nákop opět našel Longa, jenž si poradil proti Williamsonovi a pak připravil míč Sességnonovi, jemuž ale vůbec nesedlo zakončení a míč tak Krulovu branku minul velkým obloukem.
38
Amalfitano si výborně zaběhl do křídla, jenomže nedostal od Longa potřebnou přihrávku. WBA sice tuto akci pojalo pěkně, nicméně opět chyběl poslední krůček.
37
Vše je pouhým vyústěním nepřesvědčivého výkonu Baggies. Ti od začátku utkání hodně polevovali tak, až nakonec inkasovali poměrně hloupý gól.
36
Newcastle právě vstřelil branku!
Amalfitano ztratil míč při snaze obhodit si Santona, který následně vybojoval rohový kop. K němu se postavil Cabaye, odcentroval do šestnáctky a tam se po nepřesvědčivém vyběhnutí Myhilla hlavou prosadil YOAN GOUFFRAN. Bruntův skluz na brankové čáře přišel pozdě.
35
Santon dostihl míč ještě před jeho přechodem za postranní čáru a dokázal odcentrovat do šestnáctky, kde však proti Ameobimu byli dva soupeři, kteří jej k zakončení nepustili.
34
Newcastle si momentálně předává míč v obranné linii.
33
Long znovu hlavou prodloužil míč na Sességnona, jenž se tentokrát dostal k zakončení, jenomže vystřelil nedůrazně a ještě k tomu vedle. Jednoduchá práce pro Krula.
32
Chvíli poté Cheick Tioté fauloval Mulumbua, sudí Dowd mu všechny předchozí fauly sečetl a jako výsledek mu vyšla žlutá karta pro domácího záložníka.
31
Na trávníku se teď hodně přiostřilo a jako poslední to odnesl Ameobi, kterého do kleští vzali Mulumbu s Morrisonem. Sudí Dowd se tentokrát spokojil s ústní domluvou.
30
Také se tak stalo, domácí strážce kasy ovšem vyběhl skoro až na okraj šestnáctky a ze vzduchu si stáhl míč.
29
Gouffranovi se teď vůbec nezdá rozhodnutí sudího Dowda o jeho faulu na Amalfitana, WBA každopádně má příležitost natlačit se před Krula.
29
Gouffran výborně zabojoval a připravil tak centr pro Sissoka, jenž však oslovil pouze Myhilla.
29
Long hlavičkou prodloužil míč za sebe na Sességnona, ten se ovšem k míči nedostal.
28
Santon se chopil rozehrávky z místa přestupku, tedy z vlastní poloviny od postranní čáry, a našel jen připraveného Myhilla.
28
Chris Brunt dojel na svou agresivitu a je prvním karetně potrestaným hráčem v tomto utkání.
26
Mimochodem, Ameobiho střela z před pár chvil byla vůbec prvním střeleckým pokusem na branku v tomto utkání.
25
Ameobi si pak zklamání vytloukl na Amalfitanovi, jenž se po tomto zákroku u půlící čáry s menšími problémy zvedl z trávníku.
25
Před Sissokem se otevřel volný prostor, čehož domácí záložník využil a poté poslal míč Ameobovi, který místo přihrávky Rémymu do ještě lepší pozice neškodně vystelil.
23
Rémyho přešlapovaná před šestnáctkou skončil nepochopeným centrem, po němž se sice Newcastle ještě udržel u míče, nicméně po Gouffranově ofsajdu jej musel odevzdat.
22
Olssonův nákop na dobrých sedmdesát metrů směřoval na Longa, jehož ale na šestnáctce odclonil Coloccini a Krul si tak v pohodě vyběhl pro míč.
21
Debuchyho centr odhlavičkoval McAuley, míče se pak ve středu pole ještě zmocnil Cabaye, jehož další pokus ze střední vzdálenosti přeletěl Myhillovo břevno.
21
Na trávníku se tak konečně začalo něco dít a k mírnému překvapení všech před brankou West Bromu, jenž v úvodních minutách jasně vedl na procentuální držení míče.
20
Rohový kop odhlavičkoval mimo šestnáctku Long, nicméně problémy WBA tím neskončily. Newcastle byl opět blízko brance, míč poskakoval v pokutovém území jeho soupeře, avšak ani jeden z domácích hráčů jej nebyl schopen dopravit za Myhilla.
19
Mulumbu se nedohodl s Morrisonem, čehož po okamžitém zisku míče využil Newcastle k útoku, na jehož konci byla hlavička Rémyho, kterou na poslední chvíli dokázal za koncovou čáru srazit Jones!
18
Brunt se zmocnil míče na levé straně a měl kolem sebe prostor asi tak na pět metrů. Kapitán hostí ovšem bez rozvahy nakopl míč, který skončil u rohového praporku odkopem od Krulovy branky.
17
Pleskaná nadále pokračuje, Debuchy, aniž by na něj byl vyvíjen tlak, se na vlastní polovině rozhodl k nákopu z voleje a poslal míč za koncovou čáru. Odkop od Myhillovy branky.
16
Vše je v pořádku. Debuchy na nohou a Ridgewell jde vhazovat.
15
Long předskočil Williamsona a nakonec vybojoval alespoň autové vhazování u šestnáctky Newcastlu. Bude se ovšem muset chvíli počkat, neboť Debuchy si mírně ublížil ve vzdušném souboji s Ridgewellem.
15
Colocciniho odkop na poslední chvíli sice na druhé straně hřiště našel Rémyho, ten se ovšem do honby za míčem pustil z postavení mimo hru.
14
Mulumbu ztratil míč ve středu pole, Cabaye jej potáhl na dvacet metrů od Myhilla a pak velmi nepovedenou střelou minul.
13
Skandování "There's only one Gary Speed" je sice u konce, nicméně to, co se děje na tribunách, je nadále zajímavější než to, co nám nabízí hráči na trávníku.
12
St. James' Parkem se teď ozývá potlesk na počest bývalého hráče Magpies a welšského reprezentanta Garyho Speeda. Jeho smutný osud snad netřeba rozvádět. Snad jen tolik, že Speed si 27. listopadu před dvěma lety dobrovolně vzal život.
11
Long nasadil jesle Coloccinimu, avšak tím si zároveň posunul míč až za koncovou čáru, čehož si pozorný asistent rozhodčího Ledger všiml.
10
Toto tvrzení se znovu potvrdilo, Santonův centr od postranní čáry ale nebyl o nic lepší než příhra od Gouffrana. Následně navíc Tioté fauloval Sességnona.
9
Gouffran sice na první pohled přehrál Jonese, následný centr přes něj ovšem k Rémymu neprošel. Newcastle to na začátku utkání zatím hodně zkouší po své levé straně.
8
S McAuleym je to pravděpodobně ještě vážnější, u postranní čáry se podle všeho momentálně rozcvičuje Diego Lugano.
7
Newcastle se pak pokoušel natlačit před Myhillovu branku, jenomže Gouffranovi po ostrém sklepnutí od Rémyho uskočil míč do zámezí.
7
Tioté skvěle vybojoval míč v hloubi pole, avšak poté mu vystavil stopku Mulumbu, jenž jej raději u půlící čáry stáhl zezadu k zemi.
6
Hosté hrají tedy chvíli v oslabení o jednoho muže, přesto se dostali k autovému vhazování na polovině domácího mužstva.
5
McAuley nakonec odchází ze hřiště po svých, Amalfitano vrátí míč ke Krulovi.
4
Na trávníku zůstal ležet stoper hostí McAuley, jehož problémy zřejmě budou vážnějšího rázu. Na pomoc mu musela přijít lékařská četa Baggies.
4
Po rohovém kopu se Krul vydal ze své branky, avšak míč mu do rukou nespadl. WBA se pak ještě prostřednictvím Sességnona pokusilo o dorážku, beninský záložník ale trefil jen Debuchyho.
3
Brunt se s tím nepáral, zkusil to obstřelem přímo na branku a Krul míč letící mimo jeho branku raději posunul na rohový kop.
3
Coloccini vletěl do souboje se Sességnonem mírně bez rozmyslu, následuje standardní situace pro WBA z nějakých pětatřiceti metrů.
2
Myhill si vyžádal nakopnutý míč k Rémymu pro sebe a nakonec jej pustil až za koncovou čáru. Následuje tak odkop od jeho branky.
1
Oba týmy na úvod předvedly nepřesné nákopy na soupeřovu polovinu.
1
Utkání právě začalo.
Úvodní sestavy:

Newcastle United: Krul – Debuchy, Williamson, Coloccini (C), Santon – Sissoko, Tioté, Cabaye, Gouffran – Sh. Ameobi, Rémy.
Náhradníci: Elliot – Yanga-Mbiwa, Anita, Obertan, Cissé, Ben Arfa, Sa. Ameobi.

West Bromwich Albion: Myhill – Jones, McAuley, Olsson, Ridgewell – Amalfitano, Morrison, Sessègnon, Mulumbu, Brunt (C) – Long.
Náhradníci: Daniels – Popov, Lugano, Daniels, Yacob, Berahino, Gera.

Rozhodčí: Dowd – Ledger, Bryan.
Rozhodčí

Jako hlavní rozhodčí bude utkání řídit Philip Dowd. Na lajnách mu budou pomáhat pánové Scott Ledger a David Bryan. Čtvrtým rozhodčím bude Keith Hill.
West Bromwich Albion

West Brom v posledních zápasech také sbírá dobré výsledky a tak se s patnácti body nachází na jedenáctém místě. Poslední bod uhrál v zápase s Aston Villou, se kterou před vlastními fanoušky remizoval v poměru 2:2.
Newcastle United

Výborná forma v posledních zápasech vystřelila Newcastle na osmou příčku, na které má na svém kontě rovných dvacet bodů a například na příčku čtvrtou ztrácí jen dva body. V minulém kole si Newcastle poradil na svém hřišti s Norwichem, který porazil 2:1.
Zdravím všechny fanoušky anglické Premier League, ve které se dnes odehrají další zápasy 10. kola. Náš zrak se bude ubírat k zápasu Newcastle United – West Bromwich Albion, kterým Vás podrobně provedu.

Začátek utkání je naplánován na 18:30. Přeji příjemný sportovní zážitek.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:30.
3. kolo
Tabulka 2020/2021
Z V R P Skóre B
1. Leicester 2 2 0 0 7:2 6
2. Arsenal 2 2 0 0 5:1 6
3. Everton 2 2 0 0 6:2 6
4. Crystal Palace 2 2 0 0 4:1 6
5. Liverpool 2 2 0 0 6:3 6
6. Manchester City 1 1 0 0 3:1 3
7. Tottenham 2 1 0 1 5:3 3
8. Aston Villa 1 1 0 0 1:0 3
9. Brighton 2 1 0 1 4:3 3
10. Chelsea 2 1 0 1 3:3 3
11. Leeds 2 1 0 1 7:7 3
12. Wolves 2 1 0 1 3:3 3
13. Newcastle 2 1 0 1 2:3 3
14. Burnley 1 0 0 1 2:4 0
15. Manchester Utd. 1 0 0 1 1:3 0
16. Sheffield Utd. 2 0 0 2 0:3 0
17. West Ham 2 0 0 2 1:4 0
18. Fulham 2 0 0 2 3:7 0
19. Southampton 2 0 0 2 2:6 0
20. West Brom 2 0 0 2 2:8 0
Články odjinud