Přípravné zápasy -  ONLINE PŘENOS -  Teplice : Varnsdorf - 29. června 2022   11:00

Teplice
Teplice
6' Elmaghrabi  • 78' Adigo
2:3
(1:1)
Varnsdorf
Varnsdorf
45+1' Đorđić   • 61' Samko   • 64' Schön
Teplice
2. poločas: Němeček – Švanda, Dramé, Knapík – Jukl – Procházka, Bulmaga, Žitný, Emmer – Adigo, Vachoušek
Varnsdorf
1. poločas: Šerák – Richter, Zbrožek, Kubista, Pajkrt – Kocourek, Žák – Tanko, Ondráček, Đorđić – Rudnytskyy
2. poločas: Vaňák – Ludvíček, Kouřil, Nicodem, Heppner – Bláha, Kříž – Schön, Samko, Majer – Svoboda

Dnešní utkání je u konce. Domácí Teplice překvapivě prohrávají s druholigovým Varnsdorfem 2:3. V úvodu zápasu otevřel skóre po rohovém kopu Elmaghrabi, před poločasem ještě vyrovnal z penalty Dordič. Ve druhém poločase se hosté trefili dvakrát během tří minut. Nejprve se trefil Samko a poté i Schön. Za Teplice pouze korigoval skóre Adigo. Teplice se v dalším utkání setkají už 2.7. s Mladou Boleslaví. Varnsdorf se ve stejný den utká na hořickém stadionu s Hradcem Králové.
Toto je ode mě v tuto chvíli vše. Děkuji za pozornost a u fotbalu zase někdy příště.
90+1'
90'
Varnsdorf už nemá ambici centrovat do vápna, roh rozehrál na krátko a kombinuje okolo vápna.
89'
Ještě jeden roh si rozehrají hostující hráči.
88'
K rozehrávce se postavil Samko, který cpal důrazný míč před branku. Naneštěstí pro hosty si míč nikdo z hráčů nenašel.
87'
Aktivita Varnsdorfu na levé straně nese ovoce. Majer vybojoval standardku pro svůj tým.
86'
Teplice se snažily dopředu dostat dlouhým nákopem. Ten se ale vůbec nepovedl a pro míč si v klidu došel Vaňák.
85'
Zajímavá příležitost Varnsdorfu. Na levou stranu vápna dostal míč Svoboda a střelou na zadní tyčku jen lehce minul teplickou klec.
84'
Teplice kombinují na polovině hřiště, dopředu se moc neženou. Divácky to dnes není nejatraktivnější zápas.
82'
Za vápna si navedl míč domácí Bulmaga a vypálil. Zajímavý pokus na vzdálenější tyčku skončil o kousek vedle branky.
81'
Teplický hráč už je na nohou a vypadá, že bude moci pokračovat v utkání.
80'
Na hrací ploše zůstal ležet tentokrát domácí Procházka.
78'
Teplice právě vstřelily branku! Domácí hráči snižují stav. Procházka dostal míč do vápna, kde si ho zpracoval a předložil do dobré střelecké pozice pro RYANA ADIGA, který levačkou přesně uklidil míč k tyčce varnsdorfské branky.
76'
Na hrací ploše se nachází jeden z hostujících hráčů, hra je tak přerušena.
74'
Z hloubky pole chtěl vysunout spoluhráče Nicodem. Příliš dlouhý míč skončil u kopaček brankáře Němečka.
73'
Roh se Teplicím příliš nepovedl a Varnsdorf odvrátil míč do bezpečí.
72'
Rohový kop pro domácí tým.
71'
Dramé byl v akce i na druhé straně hřiště, když čistě odstavil od míče pronikajícího Svobodu.
70'
Po rohovém kopu si našel míč na penaltě Dramé. Vysoký stoper domácích hlavičkoval kousek nad horní tyčku.
69'
Dlouhý míč za obranu dostal Vachoušek, který ho dovedl až do vápna. Tam proti němu zasáhl Vaňák, Teplice budou mít rohový kop.
68'
Teplice nyní zatlačily svého soupeře a drží ho na jeho polovině.
66'
Adigo si udělal prostor na levé straně pokutového území a vypálil. Klidná práce pro brankáře Vaňáka.
65'
Hosté i nadále pokračují v aktivitě. Samkovi teď utekl míč za postranní lajnu.
64'
Varnsdorf právě vstřelil branku! Třetí branka v teplické síti a hosté si vytváří zajímavější náskok ve vedení. PATRIK SCHÖN si v roztrhané obraně soupeře našel prostor a přízemní střelou na zadní tyčku z hranice vápna poslal míč přesně k tyči.
61'
Varnsdorf právě vstřelil branku! Outsider zápasu otáčí vývoj. Schön dostal míč na pravou stranu hřiště a okamžitě odcentroval do vápna. Na středu pokutového území si míč hlavou našel DANNY SAMKO a hlavičkoval přesně k tyčce. Pro hráče, který je na zkoušce, určitě důležitá branka.
59'
Žitného centr od praporku skončil v náručí Vaňáka, dopředu tak může hostující celek.
58'
Rohový kop pro Teplice.
57'
Z pravé strany si míč na střed hřiště navedl hostující Majer a vypálil. Přízemní pokus nenadělal Němečkovi větší problémy.
56'
Na chvilku přebraly iniciativu Teplice. Knapíkův přetažený míč do lajny skončil mimo hrací plochu.
55'
Na pravé straně se snažil protáhnout Adigo, míč mu ale utekl za postranní čáru.
54'
Teď to hosté zkusili dlouhým nákopem vpřed. Nepřesný míč skončil mimo. Němeček bude rozehrávat od vlastní branky.
52'
Atraktivita fotbalu se ani ve druhém poločase příliš nezměnila, hosté kombinují na polovině hřiště.
50'
Tvrdý míč dostal do pravé strany Schön. Na hrací ploše už ho nestihl, navíc se potkal znovu se zábradlím, podobně jako v první poločase domácí Žák.
49'
Rychlý přechod dopředu se Teplicím nepovedl. Žitný míč posunul pouze k soupeři.
47'
Hosté zakombinovali na pravé straně hřiště a Ludvíček centroval do vápna, kde jeho pokus odvrátila teplická obrana.
46'
Druhý poločas začne přibližně ve 11:54.
První poločas je minulostí. Teplice byly o něco lepším týmem a už v šesté minutě je poslal do vedení hlavou po rohovém kopu Mohamed Elghraby. Vyrovnání přišlo až v samém závěru poločasu. Po ruce jednoho z domácích hráčů ve vápně se kopala penalta a Dordič ji nadvakrát proměnil. Jinak nám týmy zatím nenabídly zajímavější fotbalové představení, snad se to zlepší ve druhém poločase.
45+1'
45+1'
Varnsdorf právě vstřelil branku! Je srovnáno. K pokutovému kopu se postavil. K pokutovému kopu se postavil BOJAN ĐORĐIĆ, který nejprve neproměnil, ale byl mu nabídnut druhý pokus, ze kterého poslal Grigara na druhou stranu branky.
45'
Hosté to rozehráli na krátko a je z toho penalta, protože střela Ondráčka skončila na ruce jednoho z bránících hráčů.
44'
Tanko se protáhl na levé straně okolo Chaloupka, který ho bezprostředně poté fauloval. Zajímavý přímý kop pro Varnsdorf.
42'
Zajímavá příležitost i na druhé straně hrací plochy. Žák napřáhl kousek za vápnem a Grigar musel jeho pokus vytěsnit nad svoji branku.
41'
Velká šance Teplic. Po dlouhém nákopem se sám před Šerákem zjevil Čerepkai, který v obrovské příležitosti pouze trefil hostujícího strážce branky.
40'
Do konce první půle zbývá pět minut a domácí poměrně odvážně kombinují na středu hrací plochy.
39'
Nepříliš atraktivní podívaná pokračuje. Varnsdorf kombinuje na své polovině hřiště. Snad se obraz hry alespoň ve druhé půli zlepší.
37'
Z hloubky pole se snažil vysunout spoluhráče Kocourek. Příliš dlouhý míč skončil u brankáře Grigara.
36'
Rozehrávku si na starost vzal Trubač a jeho přetažené centr na zadní tyčku si našel Chaloupek, který z bezprostřední blízkosti pálil do brankáře Šeráka.
35'
Od rohového praporku budou rozehrávat i tepličtí fotbalisté.
33'
Hosté to zkusili dlouhým míčem na hranu vápna, kde Tanko nedokázal projít přes prvního soupeře.
32'
Rohový kop pro fotbalisty Varnsdorfu.
30'
Šerák musel v hostující brance znovu do akce. Důraznou střelu Chaloupka v klidu zalepil v rukavicích.
29'
Zajímavá akce Urbance na pravé straně hřiště. Domácí záložník dostal míč protáhl se kolem dvou soupeřů a střelu k tyči lapil Šerák.
28'
Přímo proti noze dostal míč Pajkrt a okamžitě vypálil. Dělovka z hranice vápna skončila vysoko nad brankou.
27'
Trubač z přímého kopu našel přesně hlavu Kučery, který tentokrát mířil do náručí Šeráka.
26'
Na pravé straně se od soupeře uvolnil Čerepkai a donutil soupeře k faulu.
24'
Kubistův dlouhý pas do lajny na naběhnutého Tanka přesný nebyl. Od branky bude rozehrávat Grigar.
23'
Hosté necentrovali z rohového kopu do vápna, ale kombinují v okolí šestnáctky.
22'
Roh pro Varnsdorf.
20'
Hodně nepříjemná situace na hrací ploše. Teplický útočník Žák se snažil stihnout míč na hrací ploše, což se mu nakonec nepovedlo a nepříjemně spadl na zábradlí u hřiště.
19'
Trubač se výborně uvolnil na středu hřiště a donutil soupeře k faulu na jeho osobu.
18'
Hosté byli opět aktivní na levé straně hřiště, z čehož rezultoval centr Dordiče do vápna. Pro míč si došel zkušený Grigar.
17'
Faulem na středu hřiště se provinil Křišťan, na míči tak bude pokračovat Varnsdorf.
16'
Přetažený centr z levé strany se snažil vracet do vápna Urbanec. Nikoho ze svých spoluhráčů však nenašel.
15'
Po levé straně se snažil uvolnit hostující Pajkrt, míč mu ale utekl za postranní lajnu.
13'
Vysoký míč za obranu Varnsdorfu dostal Žák, míč si poměrně solidně zpracoval a následně vypálil pravačkou kousek vedle branky.
12'
Dlouhý míč za obranu dostal Urbanec, který po kontaktu se soupeřem putoval k zemi. Rozhodčí pouze zakroutil hlavou.
11'
Hostům se roh vůbec nepovedl a málem z toho byl nadějný brejk Teplic.
10'
Rohový kop pro Varnsdorf.
8'
Už to mohlo být o dvě branky. Čičovský dostal míč na hranici vápna a z voleje vypálil. Jeho pravačka poslala míč do rukavic Šeráka.
6'
Teplice právě vstřelily branku! Na první branku zápasu se dlouho nečekalo. Daniel Trubač rozehrál rohový kop z levé strany a přesně našel hlavu MOHAMED ELMAGHRABI na středu pokutového území. Mladý hráč si počínal znamenitě a poslal míč hlavou přesně k tyčce.
6'
Šikovný míč dostal za teplickou obranu Rudnytskyy. Varnsdorfská stálice se nacházela v ofsajdu.
5'
Zpoza vápna pálil teplický Trubač. Jeho pokus skončil nad brankou, domácí hráč byl navíc v ofsajdu.
3'
Hosté v klidu kombinují na vlastní polovině hřiště. Dopředu se příliš neženou.
2'
Domácí se zkoušeli prosadit dlouhým míčem dopředu. Zbrožek si s jejich pokusem poradil.
1'

FK Teplice: 1. poločas: Grigar – Hora, Kučera, Chaloupek – Křišťan – Urbanec, Čičovský, Trubač, Elmaghrabi – Žák, Čerepkai
Trenér: Jiří Jarošík

FK Varnsdorf: 1. poločas: Šerák – Richter, Zbrožek, Kubista, Pajkrt – Kocourek, Žák – Tanko, Ondráček, Dordič – Rudnytskyy

FK Varnsdorf

Severočeši naopak zažili poměrně povedenou sezonu. Ve druhé nejvyšší soutěži získali 45 bodů ve třiceti zápasech se skóre 47:35 a skončili na šestém místě soutěže. Nejlepším střelcem týmu byl Srb Bojan Djordjič, který nasázel 15 branek a nestačil pouze na nejlepšího střelce soutěže Jakuba Řezníčka, jež dal o tři branky navíc. Pro Varnsdorf bude měření sil s Teplicemi prvním přípravným zápasem.