Přímý kop skončil nad břevnem a utkání je okamžitě ukončeno. Domácí nedokázali využít vyloučení brankáře Pescara a může je mrzet hlavně neproměněný pokutový kop. V samém závěru ještě viděl žlutou kartu hostující Birkir Bjarnason, ale toho to zas tak mrzet nemusí.

S informací, že Bologna se rozešla s Pescarou smírně 1:1 se s Vámi loučím a budu se těšit u dalších onlajn reportáží.
45+4
Zřejmě poslední standartní situace pro Bolognu.
90+4
Začala plynout poslední minuta nastavení. Domácí zřejmě budou litovat neproměněné penalty.
90+2
Domácím se nedaří dostat do nějaké zajímavější šance a hosté si nedělají žádné problémy a míče odkopávají co nejdál od vlastní brány.
90+1
Nastavují se 4 minuty!
90
Pád v pokutovém území další penaltou nekončí a domácí útočník poctivě ukázal, že upadl sám.
90
Začala plynout poslední minuta řádné hrací doby a nás bude hlavně zajímat kolik hlavní rozhodčí nastaví.
88
Diamanti se snažil ještě kličkou v pokutovém území obelstít protihráče, ten však tečoval na roh.
86
Domácím se již čas krátí, nyní se Pescara brání opravdu velice dobře.
84
Odpískán útočný faul a tak si mohou hráči Pescary aspoň na chvíli oddechnout.
84
Další rohový kop pro domácí tým, celkově již desátý v utkání.
83
Poslední střídání domácích. Odchází Morleo - přišel Abero.
81
Diamanti vypálil, ale jeho dobrou střelu zastavil nechtěně Gilardino. Tlak domácích je opravdu velký a Pescara bude mít co dělat v závěru utkání!
80
Bjarnason přichází místo Cascioneho a to je zároveň poslední střídaní hostů.
79
Tlak domácích se začíná navyšovat. Hosté v podstatě pouze odkopávají míče na polovinu soupeře.
78
Tutovka domácích, ve které se ocitl autor první branky Gilardino. Ten byl již sám před brankářem, ale jeho střela mířila přesně do náruče náhradního brankáře Pescary Pelizzoliho.
76
Gimenez nahrazuje v domácím týmu Koneho.
75
Diamantiho centr nenašel nikoho ze spoluhráčů. Zajímavější byla situace po následném rohovém kopu, hlavička však neskončila brankou - míč totiž vylétl příliš nad břevno.
74
Diamanti ztratil míč a evidentně ho to dost mrzí. Pescara se již zatáhla na vlastní polovinu a hrozí převážně z rychlých brejků.
71
V hostujícím týmu odchází Modesto, kterého nahradil Zanon.
70
Střídající Gabbiadini zkusil technickou střelou překvapit, ale jeho pokus se mezi tři tyče nevešel.
69
Každopádně mají domácí na hřišti o jednoho hráče více a to může být rozhodující faktor. Do konce zápasu totiž stále zbývá něco přes dvacet minut.
68
To jsou nám věci. Náhradní brankář Pelizzoli si nemohl přát lepší začátek, chycená penalta mu může dodat patřičné sebevědomí do dalších minut.
67
Střídání i v domácím výběru. Gabbiadini přichází místo Pulzettiho.
64
Ještě před pokutovým kopem došlo ke střídání u hostů. Přišel náhradní brankář Pelizzoli, který nahradil Caprariho.
64
Pokutový kop je neproměněn! Střídající brankář vystihl směr a tak hra pokračuje za stavu 1:1!
63
Mattia Perin brankář Pescary skluzem fauloval útočícího hráče Bologny a viděl za tento faul červenou kartu, kromě toho bude navíc Bologna zahrávat pokutový kop a to je dvojitý trest pro hosty.
63
Byla nařízena penalta pro domácí tým!
60
Druhý poločas se hraje stále v dobrém tempu, ale na vyloženou šanci druhé půle stále čekáme.
59
První žlutá karta i pro domácí fotbalisty. Vidí ji Panagiotis Kone.
58
Několik tvrdších soubojů bylo nyní puštěno a to v některých momentech překvapilo i samotné aktéry.
57
Jenom to tak zahučelo na stadionu. Kone si potáhl míč a opřel se do něj, ten letěl velice dobře a jen o málo minul levou tyčku!
54
Míč ze standartky trefil zeď. Domácí sice reklamovali ruku, ale hraje se dál.
52
První žlutá karta zápasu pro hostujícího Cascioneho.
49
Zajimavě kopnutá standartka ze strany Pescary, jenže brankář Agliardi stál opět na správném místě. Míč letěl přesně do jeho náruče.
48
Hezké kličky předváděl hráč Pescary v pokutovém území soupeře, ale už mu nezbyla síla na kvalitní zakončení.
46
Hned v úvodu druhé půle rozehrávala Bologna rohový kop, ale ten žádné vzrušení nepřinesl. Naopak na druhé straně málem vyrobil hrubku obránce domácích, vše však vyřešil společně s brankářem Agliardim.
46
Do šaten jdou oba týmy za vyrovnaného stavu. Bologna vstoupila do utkání aktivněji a odměnou jí byla branka už v 9. minutě, kdy se trefil po chybě obrany Gilardino. Hra se poté uklidnila a vypadalo to, že se do kabin půjde za stavu 1:0, jenže ve 40. minutě rozehrávala Pescara standartní situaci a z té krásně zatočil míč Quintero.

Druhý poločas jistě nabídne zajímavou bitvu o ligové body, kdo se bude radovat po závěrečném hvizdu je stále ve hvězdách.
45+2
Střílený cent autora vyrovnávací branky prolétl malým vápnem a domácí fanoušci si hlasitě oddechli.
45+1
V prvním poločase se budou nastavovat dvě minuty!
45
Plyne již poslední minuta prvního poločasu, uvidíme kolik hlavní rozhodčí nastaví nad rámec pětačtyřiceti minut.
43
Pescare se málem podařil obrat snů. Z čista jasna došlo k přečíslení obrany domácích a nebezpečnou střelu musel vyrážet brankář Agliardi, ten si musel následně poradit i s dalším střeleckým pokusem, který již zachytil bezpečně do náruče.
43
Bologna se snaží o okamžitou odpověď, centr z levé strany však odvrátila pozorná obrana hostí.
40
Pescara právě vstřelila branku!

Jedním slovem nádhera! Přímý kop z dobrých třiceti metrů rozehrával JUAN QUINTERO. Jeho technická střela letěla přesně k levé tyči a brankář Agliardi se natahoval marně. Vyrovnání Pescary před koncem poločasu by mohlo dodat utkání nový náboj.
39
Michele Pazienza nepříjemně trefil Colucciho a ten stále leží na trávníku. Hra se tedy opět přerušuje, tempo z úvodu utkání se bohužel nepodařilo udržet.
36
Juan Quintero rozehrával standartku Pescary, jeho centr však dolétl až do náruče brankáře Agliardiho.
33
Diváci se již radovali, Gilardino totiž dostal míč do sítě. Ještě před tím však byl odpískán útočný faul jeho spoluhráče a tak je vzrušení na stadionu zbytečné.
31
Hosté se rozčilovali, že při zranění Balzana nikdo z domácích nezakopl balón. Jenže to neudělali ani hráči Pescary, kteří se k míči dostali. Nyní již dochází k ošetření Antonia Balzana.
29
Nepříjemný souboj musel podstoupit Vukusic, který se těžce zvedá z trávníku.
26
Střílený centr Diamantiho proletěl vápnem bez teče.
24
Hezký pokus hráče Pescary, který mířil jen těsně vedle pravé tyčky domácí brány.
23
Na rohový kop hostů si nejvýše naskočil Emmanuel Cascione, jeho hlavička však bránu minula.
21
Divoký úvod máme zřejmě za sebou, hra se nám nyní trochu uklidnila.
20
Giuseppe Colucci si počínal nedovoleně, rozhodčí prozatím kartičku se žlutou barvou nevytahuje.
17
Střelecký pokus evidujeme i na druhé straně, jenže Agliardi stál opět na správném místě.
15
Kone se opřel do míče z takových třiceti metrů a jeho střelu musel robinzonádou likvidovat brankář Perin.
14
Sledujeme velice zajímavé utkání, jak domácí tak i hosté se snaží hrát aktivně a útočné výpady na jedné i druhé straně přinesli kromě gólu i mnoho zajímavých akcí.
11
Další velice hezká akce domácích. Centr přeletěl všechny obránce a našel si ho Alessandro Diamanti, který dokázal vystřelit i přes bránění a vylekal svou střelou brankáře Pescary. Ten dokázal jeho střelu vyrazit na roh, ze kterého Bologna nic nevytěžila.
9
Bologna právě vstřelila branku!

Domácí jsou od začátku zápasu aktivnější a tato aktivita přináší ovoce. Na pravé straně hřiště se dostal k míči György Garics, který centrem do šestnáctky našel naprosto volného ALBERTA GILARDINIHO, který neměl nejmenší problém se zakončením. Velice špatné bránění předvedli hosté.
6
Na druhé straně se míče poprvé dotkl Agliardi, střela však mířila přesně do míst kde stál a tak měl práci o dost usnadněnou.
4
Zajímavý centr na zadní tyč odvrácen na další rohový kop.
3
Domácí Alessandro Diamanti je prvním hráčem, který si připisuje střelecký pokus, jeho střela však letěla vysoko nad.
2
Rozehrávka této standartky se však domácím vůbec nepovedla.
1
Hned v první minutě získali domácí rohový kop.
1
-5
Do výkopu zbývá pět minut a oba týmy právě vychází z útrob stadionu.

Bologna FC: Agliardi - Morleo, Antonsson, Natali, Garics, Pazienza, Kone, Pulzetti, Taider, Gilardino, Diamanti

Delfino Pescara 1936: Perin - Balzano, Cosic, Bocchetti, Modesto, Colucci, Nielsen, Cascione, Quintero, Vukusic, Caprari

Rozhodčí: Romeo - Meli, Stefani.
Hezký den při sledování 4. kola italské 1. fotbalové ligy. V této onlajn reportáží budeme sledovat utkání Bologna FC - Delfino Pescara 1936.

Bologna získala ve třech utkáních tři body, za jednu výhru a dvě porážky. Soupeř z Pescary má na kontě tři porážky a při skóre 2:9 je poslední.

V posledním zápase Bologna vyhrála na horké půdě AS Roma 2:3, když třemi góly ve druhém poločase naprosto otočila vývoj zápasu. Pescara v posledním zápase na domácím hřišti podlehla 2:3 Sampdorii.

Favoritem zápasu je podle bookmakerů Bologna, zda se jí podaří naplnit roli favorita se dozvíme v 15:00, kdy se začne naplňovat scenář tohoto utkání.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 15:00.
1. Inter Milán 38 28 7 3 89:35 91
2. Milán 38 24 7 7 74:41 79
3. Atalanta 38 23 9 6 90:47 78
4. Juventus 38 23 9 6 77:38 78
5. Neapol 38 24 5 9 86:41 77
6. Lazio 38 21 5 12 61:55 68
7. AS Řím 38 18 8 12 68:58 62