Po konečném hvizdu se domácí hráči seběhli k hlavnímu arbitrovi dnešního utkání a vyříkávají si sním sporné rozhodnutí z konce zápasu. To ale nemění nic na faktu, že dnešní zápas končí remízou 1:1 i přesto, že domácí celek byl ve druhém poločase jasně lepší. Atalanta dnes ale velmi pozorně bránila a za tento počin si jeden bod zaslouží.

Tímto se s Vámi loučím a přeji Vám pěkný večer.
90+3
Kucka se dostal do hlavičkového zakončení, které skončilo na bránícím hráči. Domácí hráči se dožadují pokutového kopu kvůli hře rukou, ale hlavní rozhodčí nechává hru pokračovat.
90+2
Immobile se dostal do vápna, ale tam o míč přišel.
90+1
Neskutečný tlak vyvíjí Janov, ale hosté stále odolávají.
90
Nad rámec základní hrací doby budou nastaveny 4 minuty.
90
Velkou příležitost měl Immobile, ale jeho pokus zablokovala hostující obrana.
88
Po postupném útoku se dostal ke střele Kucka, který ale špatně zamířil a poslal míč vysoko nad branku.
86
Janov stále v obležení Consigliho branky.
84
Z velké dálky se ke střele odhodlal Matuzalém a byl to zdařilý pokus, který skončil v rukavicích Consigliho.
83
Portanova uviděl žlutou kartu, když si pomohl rukama.
82
Střídání v týmu Atalanta Bergamasca Calcio: ze hřiště odchází Brivio, přichází Radovanovič.
82
Rigoni se dostal ke střele, ale tu zablokovala hostující obrana.
80
Manfredini obdržel žlutou kartu.
79
Kucka se dostával do slibné šance, ale na poslední chvíli jej o míč připravil Stendardo.
77
Janov stále útočí, ale Atalanta pozorně brání a nepouští domácí celek k ohrožení branky.
75
Ke střele se dostal Immobile, ale jeho rána skončila jen na bránícím hráči.
73
Střídání v týmu Janov CFC: ze hřiště odchází Jankovič, přichází Rigoni.
73
Velká šance Janova! Po rohovém kopu se k míči dostal na velkém vápně Bertolacci, který tvrdou střelou branku minul.
72
Střídání v týmu Atalanta Bergamasca Calcio: ze hřiště odchází Parra, přichází Livaja.
72
Immobile dokázal vybojovat pro Janov rohový kop.
70
Hraje se převážně ve středním pásmu, kde míč drží domácí.
69
Žlutou kartu za tvrdý zákrok vidí Bonaventura.
68
Poslední minuty se hraje velmi tvrdě.
66
Střídání v týmu Atalanta Bergamasca Calcio: ze hřiště odchází Moralez, přichází Giorgi.
65
Po volném kopu Janova se k hlavičce dostal Jankovič, který hlavou Consigliho nepřekonal.
64
Lucchini obdržel žlutou kartu za ostrý zákrok.
63
Střídání v týmu Janov CFC: ze hřiště odchází Moretti, přichází Nadarevic.
61
Janov má nadále více ze hry, ale ohrozit branku je pro něj velmi těžké. Hosté velmi dobře brání.
59
Střídání v týmu Janov CFC: ze hřiště odchází Floro Flores, přichází Immobile.
57
Na druhé straně se dostal ke střele Bertolacci, ale i on nedokázal trefit branku.
56
Z velké vzdálenosti zkusil štěstí Cigarini, který ale zamířil vedle branky.
54
Před velkým vápnem upadl Bertolacci, ale zřejmě vlastním proviněním, když hlavní rozhodčí faul nepíská.
53
Janov je v posledních minutách lepším týmem a snaží se dostat do vedení.
52
Do zakončení se dostal Floro Flores, ale jeho střela skončila pouze na boční síti.
51
I na začátku druhého poločasu se hraje velmi opatrně.
49
Atalanta zahrávala volný kop, po kterém se k míči nikdo z hostujícího týmu nedostal a míč tak skončil v zámezí.
48
Hosté kombinují na útočné polovině.
47
Z velkého vápna nepřesně vystřelil Jankovič.
46
Hned na začátku druhého poločasu vidí žlutou kartu Livaja.
46
První poločas skončil výsledkem 1:1, když obě branky padly na začátku utkání. Nejprve v 6. minutě poslal domácí do vedení Floro Flores. Atalanta ale na inkasovanou branku zareagovala velmi dobře a hned v 8. minutě dokázala vyrovnat zásluhou Del Grossa. Zbytek poločasu už nám mnoho šancí nepřinesl, když se hrálo hodně defenzivně a žádný z týmů nechtěl udělat chybu.
45+1
Kucka se dostal na velkém vápně k odraženému míči a vystřelil. Branku ale neohrozil, jelikož jeho střela šla značně nad branku.
45
V prvním poločase bude nastavena 1 minuta.
44
Další střela Flora Florese, který vystřelil z velkého vápna nad branku.
43
Z otočky se snažil překonat Consigliho Floro Flores, ale hostující brankář si jeho pokus pohlídal.
43
Atalanta velmi pozorně brání a domácí se nedokáží prosadit.
42
Janov kombinuje na útočné polovině.
41
Po rohovém kopu se nikdo z domácích hráčů k zakončení nedostal.
40
Granqvistův centr byl hostující obranou sražen na rohový kop.
39
Pro míč si do vzduchu došel Frey a uklidnil hru.
39
Hosté vybojovali z protiútoku rohový kop.
38
Portanova se dostal na dostřel hostující branky, ale ke střele se nedostal, když uklouzl a míč mu utekl.
37
Z pravé strany centroval do vápna Atalanty Jankovič, ale u centru mírně podklouzl a balón skončil v zámezí.
36
Brankáři obou celků jsou již dlouhou dobu bez zákroků, když oba týmy hrají velmi pozorně a nepouští se do žádných příležitostí.
34
Jankovič se už dostával do střelecké příležitosti, ale nakonec jej o míč obral dobrým obranným zákrokem Stendardo.
32
Kucka se snažil dostat vápna, ale ztroskotal na dobré obraně.
30
Oba celky se v posledních minutách soustředí spíše na obranou hru, takže se hraje převážně na středu hřiště.
28
Domácí se snažili dostat postupným útokem do zakončení, ale hosté je velmi dobře ubránili a vybojovali míč.
27
Po ošetření se pokračuje ve hře.
26
Bertolacci potřebuje ošetření.
25
Žlutou kartu za faul na středu hřiště vidí Biondini.
24
Floro Flores jednoznačně nafilmoval pád a rozhodčí mu za tento počin ukazuje žlutou kartu.
22
Moralez našel rozběhnutého Bonaventuru, ale tomu se nepodařilo odcentrovat.
20
Po rohovém kopu se dostal k hlavičce Kucka, který ale zamířil velmi nepřesně.
19
K exekuci přímého kopu se postavil Jankovič, který svojí střelou trefil jen připravenou zeď, od které se míč odráží do zámezí.
17
Scaloni obdržel žlutou kartu za faul těsně před pokutovým územím. Domácí budou zahrávat přímý kop.
17
Domácí mají v posledních minutách herní převahu, ale žádnou šanci si vypracovat nedokázali.
15
Bertolacci si pomohl rukama a dostává žlutou kartu.
14
Livaja si v jednom souboji pomohl faulem a je mu odpískán útočný faul.
13
Bertolacci poslal do vápna Atalanty centr z pravé strany, ale pro ten si do vzduchu došel Consigli.
12
Janov kombinuje na útočné polovině a snaží se dostat znova do vedení.
10
Zatím se hraje ve velkém tempu.
8
Bergamo právě vstřelilo branku!
Po rohovém kopu se odrazil míč na velké vápno, kde se do míče opřel vší silou CRISTIANO DEL GROSSO a poslal ho k pravé tyči domácí branky.
8
Na druhé straně se dostal k hlavičce Lucchini, ale Frey jeho pokus vyrazil na rohový kop.
6
Janov právě vstřelil branku!
Janov se dostává do vedení, když domácí zahrávali volný kop, na který si ve vápně naběhl ANTONIO FLORO FLORES a hlavou jej uklidil k levé tyči.
5
Janov zahrával rohový kop, který brankou neskončil, když centrovaný míč od Jankoviče odvrátil jeden z bránících hráčů.
3
O kombinaci se nyní pokouší domácí.
2
Frey si připsal první zákrok v utkání, když zastavil centr Livaji.
2
Hosté mají míč na svých kopačkách a kombinují na vlastní polovině.
1
Atalanta úvodním výkopem zahájila dnešní zápas.
1

Janov CFC: Frey – Granqvist, Portanova, Manfredini, Moretti – Kucka, Matuzalém, Antonelli – Bertolacci, Jankovič – Floro Flores

Atalanta Bergamasca Calcio: Consigli – Scaloni, Stendardo, Lucchini, Del Grosso – Brivio, Cigarini, Biondini, Bonaventura – Moralez – Livaja

Rozhodčí: Giannoccaro – Bianchi, Padovan.
Atalanta Bergamasca Calcio

Atalanta se nachází na klidném čtrnáctém místě se ziskem sedmatřiceti bodů, takže už je malá pravděpodobnost, že by Atalanta sestoupila. To nic ale nemění na to, že by Atalanta dnes ráda vyhrála a získala jistotu udržení.

V posledním zápase nestačila Atalanta na svém hřišti na Fiorentinu, které podlehla 0:2.
Janov CFC

Janov bojuje o udržení Serie A zatím neúspěšně, když se nachází se ziskem osmadvaceti bodů na předposledním místě. Nadějí pro Janov ale je, že na záchranu ztrácí pouhé dva body, takže dobrými výkony můžou letošní sezónu zachránit. Takže dnes jistě bude chtít Janov na svém hřišti vyhrát.

V posledním zápase remizoval Janov na svém hřišti se Sampdorií 1:1.
Přeji krásný večer všem fanouškům dobrého fotbalu. Italská nejvyšší soutěž má na programu 33. kolo a my budeme sledovat duel, kde Janov přivítá na svém hřišti Atalantu. Favoritem tohoto zápasu je hostující celek.
1. Inter Milán 38 28 7 3 89:35 91
2. Milán 38 24 7 7 74:41 79
3. Atalanta 38 23 9 6 90:47 78
4. Juventus 38 23 9 6 77:38 78
5. Neapol 38 24 5 9 86:41 77
6. Lazio 38 21 5 12 61:55 68
7. AS Řím 38 18 8 12 68:58 62
8. Sassuolo 38 17 11 10 64:56 62