Sudí Mazzoleni foukl dnes naposledy do píšťalky a ukončil dnešní utkání, které skončilo remízou 1:1. V první půli se trefil Arevalo a ve druhé půli srovnal skóre na 1:1 Sau. Dnešní zápas byl vyrovnaný, a tak zaslouženě skončil remízou. Oba týmy si na své konto připsaly po jednom bodu. Děkuji za pozornost a přeji Vám hezký zbytek večera.
90+5
Rozběhla se poslední minuta nastaveného času.
90+3
Žlutou kartu vyfasoval za faul Pinilla.
90+2
Držení míče: U.S. Citta di Palermo 42% - 58% Cagliari Calcio.
90+2
Střely celkem: U.S. Citta di Palermo 8 - 8 Cagliari Calcio.
90+2
Střely na bránu: U.S. Citta di Palermo 4 - 5 Cagliari Calcio.
90
Sudí Mazzoleni nastavuje pět minut nad rámec řádné hrací doby.
89
Hrací plochu opouští Donati, kterého nahrazuje na pár minutek Pisano.
88
Cagliari právě vstřelilo branku!
Ke střele se nejprve dostal Perico, ale brankář jeho pokus zlikvidoval. Odražený míč zasáhl hlavou MARCO SAU, který jej přesně uklidil do brány, a srovnal tak dvě minuty před koncem řádné hrací doby skóre na 1:1.
87
Domácí chystají střídání.
84
V ofsajdu uvízl na druhé straně Ariaudo.
82
Miccoli nacentroval míč na bližší tyč, kde se hlavou prosadil jeden z jeho spoluhráčů, ale sudí branku neuznal pro avizovaný ofsajd.
82
Do konce utkání zbývá necelých osm minut a Palermo bude zahrávat volný přímý kop.
80
Hra po krátkém přerušení pokračuje a v ní pokračuje také Arevalo.
80
Sudí přerušil hru, na trávníku zůstal sedět atakovaný Arevalo.
78
Hrací plochu opouští Ekdal, nahrazuje ho Nene.
77
Útočnou akci domácích zastavil praporek sudího, v ofsjadu uvízl Miccoli.
77
Miccoli se dostal dnes již po několikáté do zakončení, ale ani tentokrát to ovoce nepřineslo.
76
Hrací plochu opustil Von Bergen, nahradil ho Munoz.
75
Von Bergen stále leží na trávníku a potřebuje ošetřit.
74
Na hrací ploše zůstal ležet Von Bergen. Sudí přerušil hru.
73
Střely na bránu: U.S. Citta di Palermo 2 - 2 Cagliari Calcio.
72
Hosté si vytvořili tlak, ale soupeř se zatím statečně brání.
71
Nainggolan se dostal ke střele, ale scházela jí přesnost.
68
Žádné nebezpečí z avizované standardní situace nehrozilo.
68
Palermo dostane výhodu volného přímého kopu.
65
Miccoli se dostal znovu do zajímavé situace, ale tentokrát ho zastavil praporek sudího, který mu signalizoval ofsajd.
64
Do zakončení se dostal Miccoli, který dnes připravil jednu branku, ale on sám se nedokázal prosadit ani tentokrát.
63
Ze hry odchází Thiago Ribeiro, nahrazuje ho Sau.
57
Ve středu hřiště byl faulován Arevalo, ale sudí nechal hru pokračovat.
53
Ilicice trápí nějaké zranění, a tak musí střídat. Nahradil jej Kurtic.
51
Nyní se ke střele dostal Thiago Ribeiro, ale do jeho střely se obětavě položil Bertolo.
50
V obrovské šanci se ocitli hosté, ale nedokázali tuto příležitost proměnit v gól.
48
Ke střele se probojoval Conti, ale jeho pokus byl zblokován.
47
Druhý poločas začal beze změn.
46
Na centrovaný míč si v pokutovém území naběhl Hernandez, ale jeho pokus hlavou skončil vysoko nad brankou.
46
Míč do druhého poločasu uvedli domácí hráči.
46
Hráči jsou zpět na hrací ploše. Utkání začne za malou chvíli.
Střely mimo branku: U.S. Citta di Palermo 2 - 1 Cagliari Calcio.
Střely celkem: U.S. Citta di Palermo 4 - 3 Cagliari Calcio.
Držení míče: U.S. Citta di Palermo 45% - 55% Cagliari Calcio.
První poločas nedohrál Cossu, kterého vystřídal Ibarbo.
Máme za sebou první poločas, který nám přinesl jediný gól, o který se postaral Arevalo čtyři minuty před koncem první půle. Hosté byli aktivnější, ale v posledních deseti minutách hrálo Palermo vyrovnanou partii.
Druhý poločas začne přibližně v 19:02.
45
Sudí Mazzoleni nastavil dvě minuty nad rámec prvního poločasu.
45
Žlutou kartu vyfasoval Garcia.
43
V ofsajdové pozici se ocitl Pinilla.
41
Palermo právě vstřelilo branku!
EGIDIO AREVALO posílá čtyři minuty před koncem prvního poločasu do vedení. Gólovku mi přichystal Miccoli, který mu adresoval chytrou přihrávku, AREVALO na hranici pokutového území napřáhl svoji kopačku a tvrdou, nechytatelnou ránou uklidil míč do branky.
40
Útočnou akci domácích zastavil praporek sudího, v ofsajdu totiž uvízl Miccoli.
37
Miccoli může být rád, že za protesty nevyfasoval žlutou kartu.
36
Do protiútoku pospíchal Miccoli, který následně upadl a dožadoval se, aby rozhodčí odpískal faul. Ten si však na celou situaci udělal vlastní obrázek.
36
Centrovaný míč na vzdálenější tyč výborně vyboxoval Ujkani.
36
Calcio bude zahrávat volný přímý kop.
35
Hosté využívají prvního střídání. Ze hry odchází Cossu, nahrazuje jej Ibarbo.
34
Mantovani si připsal vynikající obranný zákrok, když se položil do střely, kterou adresoval Pinilla.
33
Nyní se hraje v blízkosti středového kruhu, kde domácí vybojovali míč, ale již za malou chvíli o něj přišli.
29
Na dlouhý pas za obranu si počíhal Cossu, ale bohužel nedokázal zpracovat míč, a tak jej Ujkani uklidil do své náruče.
29
Hosté vybojovali autové vhazování na vlastní polovině.
27
K hlavičce se dostal ještě Hernandez, ke kterému se odrazil míč, ale jeho pokus skončil těsně nad brankou.
27
Miccoli napřáhl svoji kopačku a tvrdou střelou vylekal Agazziho, který brilantním zákrokem zachránil Calcio před inkasovaným gólem.
23
Ilicic se snažil prodloužit míč na Hernandeze, ale bohužel balon zblokovala pozorná obrana.
22
Hráči Palerma kombinují na soupeřově polovině.
22
Palermo bude zahrávat volný přímý kop. Faulovaný byl Bertolo.
21
Thiago Ribeiro si vypracoval další gólovku, ale i tentokrát Ujkani jeho pokus zlikvidoval.
20
První žlutou kartu vyfasoval Nainggolan.
18
Z rohového kopu žádné nebezpečí domácímu týmu nehrozilo.
18
Ke střele se dostal Thiago Ribeiro, ale Ujkani vytasil brilantní zákrok a míč vyrazil na rohový kop.
15
Máme za sebou patnáct minut řádné hrací doby, ale zápas prozatím probíhá mezi pokutovými územími. Vyloženou šanci na gól jsme nezaznamenali ani na jedné straně. Hosté jsou aktivnější, mají častěji míč na kopačkách a zaznamenali jednu střelu, která na branku nemířila. Domácí prozatím nevystřelili ani jednou.
14
Hra po krátkém přerušení pokračuje.
13
Sudí přerušil hru, na hrací ploše zůstal ležet jeden z domácích hráčů.
10
Do zajímavé situace se hrnuli hosté, ale výborný obranný zákrok, který si připsal Garcia, hostům radost překazil.
9
Gólovou příležitost promeškal Hernandez, který mohl zakončit, místo toho ale čekal na své protihráče a o míč příšel.
8
Volný přímý kop rozehraje Ujkani.
8
Pro faul si došel Morganella.
7
Z avizované standardní situace žádné nebezpečí nehrozilo, a tak Agazzi mohl zůstat klidný a nemusel ani zasahovat.
6
6
Máme za sebou šest minut a zatím jsme viděli pouze jednu střelu, která však na branku ani nemířila.
5
Z následujícího protiútoku žádné nebezpečí nehrozilo. Míč zpět mohl vybojovat ještě Hernandez, ale nepodařilo se mu to, a tak jsou u míče opět hosté.
4
Do protiútoku pospíchá Palermo.
3
Hráči Palerma zbytečně přišli o míč, když nepřesně přihrával Garcia.
3
Odkop provede Ujkani.
3
Ke střele se dostal Conti, ale jeho pokus skončil vysoko nad brankou.
2
Faulu se dopustil Rios, a tak Calcio bude zahrávat volný přímý kop.
2
Hra po krátkém přerušení pokračuje a pokračuje v ní také Miccoli.
1
Sudí přerušil hru, na trávníku zůstal ležet Miccoli, ale vypadá to, že bude v pořádku.
1
Domácí hráči oblékli tradiční růžové dresy, hosté dresy bílé.
1
Výkop provedli hosté, kteří budou hrát zleva doprava.
1
-1
Sudí Mazzoleni přivedl obě základní jedenáctky na hrací plochu.
-15
Hráči jsou na hrací ploše, kde absolvují předzápasovou rozcvičku.

U.S. Citta di Palermo: Ujkani - Morganella, Von Bergen, Mantovani, Garcia - Ilicic, Donati, Arevalo, Bertolo - Miccoli, Hernandez.

Cagliari Calcio: Agazzi - Perico, Rossettini, Ariaudo, F. Pisano - Ekdal, Conti, Nainggolan - Thiago Ribeiro, Pinilla, Cossu.

Rozhodčí: Paolo Silvio Mazzoleni.
Předpokládané sestavy:

U.S. Citta di Palermo: Ujkani - Pisano, Mantovani, Von Bergen, Garcia - Bertolo, Donati, Kurtič, Iličič - Dybala, Miccoli.

Cagliari Calcio: Agazzi - Perico, Rossettini, Ariaudo, Pisano - Dessena, Conti, Nainggolan - Cossu, Pinilla, Thiago Ribeiro.
Cagliari Calcio je po dvou odehraných kolech na místě čtrnáctém, se ziskem jednoho jediného bodu. V prvním utkání Calcio podlehlo Janovu 2:0 a ve druhém utkání Calciu stála Atalanta, se kterou remizovalo 1:1.
Domácí Palermo je po dvou odehraných kolech na osmnácté sestupové příčce. Na svém kontě má nula bodů a skóre je 0:6. Palermo v obou utkáních inkasovalo po třech gólech a žádný nevstřelilo. Zda se jim podaří dnes složit reparát teprve zjistíme.
Dobrý den, vítejte u komentovaného přenosu prestižní italské Serie A. V rámci třetího kola změří síly domácí Citta di Palermo s Cagliari Calcio.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:00.
1. Inter Milán 38 28 7 3 89:35 91
2. Milán 38 24 7 7 74:41 79
3. Atalanta 38 23 9 6 90:47 78
4. Juventus 38 23 9 6 77:38 78
5. Neapol 38 24 5 9 86:41 77
6. Lazio 38 21 5 12 61:55 68
7. AS Řím 38 18 8 12 68:58 62