V dnešním zápase zvítězili hráči Bologne, kteří si do tabulky připisují tři body za výhru nad hráči z Parmy. Po trefách Taidera a Moscardelliho vyhrávají hosté 0:2. Ode mne je to pro dnešek vše, přeji Vám příjemný zbytek večera a u dalšího online přenosu opět na počtenou!
Držení míče: 59% – 41%
Střely: 10 – 8
Rohové kopy: 13 – 2
Fauly: 23 – 14
90+3
Mesbah ostře fauloval soupeře a oprávněně mu rozhodčí Di Paolo uděluje žlutou kartu.
90+3
Rozbíhá se poslední minuta nastavení, u míče jsou domácí hráči, kteří se chtějí prosadit.
90+1
Přímý kop budou zahrávat hráči Bologne, kteří si budou chtít ještě pojistit dnešní vítězství nad domácí Parmou.
90
Druhý poločas se nám prodlouží o celé tři minuty, které dávají Parmě menší šanci se prosadit.
89
Za malý okamžik se dozvíme od rozhodčího, kolik minut se bude nastavovat k druhému poločasu.
88
Zápas se blíží ke svému konci. Míč drží u svých nohou hráči Parmy, kteří se i nadále snaží projít přes obranu Bologne.
87
Ofsajd! Rozhodčí Di Paolo na znamení pomezního rozhodčího píská ofsajd. Do ofsajdové pasti se chytil Taider.
86
Střídání v týmu Bologna FC: ze hřiště odchází Diamanti, přichází Guarente.
85
Hráč Bologne, Frederik Sørensen může pokračovat ve hře a zapojuje se do dalšího útoku svého týmu.
84
Sørensen zůstává po souboji ležet na zemi. Jsou k němu přivoláni zdravotníci, kteří ho ošetří.
83
Na hřišti je další čerstvá síla, která by mohla pomoct domácímu celku ke snížení náskoku Bologne.
83
Střídání v týmu Parma FC: ze hřiště odchází Parolo, přichází Morrone.
81
Domácí hráči zastavili útok soupeřů a mohou přeběhnout do rychlého přečíslení, které se jim naskytlo.
80
Rozbíhá se poslední desetiminutovka dnešního utkání. Prozatím to lépe vypadá pro hráče Bologne, kteří stále drží dvoubrankový náskok a urputně se brání.
79
Bologna podniká samé zajímavé útoky, které se jim daří až na tento, který končí ofsajdem, ve kterém se ocitl Amauri.
77
Zápas zcela ožil a fanoušky to ovlivnilo také. Na stadionu Ennio Tardini panuje velmi hezká atmosféra a Bologna drží míč pod kontrolou.
76
Bologna právě vstřelila branku!
Dočkali jsme se i druhé branky v tomto střetnutí! Útok Bologne se vyvedl na výbornou a MOSCARDELLI se prosazuje přesnou střelu za Miranteho záda.
74
Střídání v týmu Bologna FC: ze hřiště odchází Gabbiadini, přichází Abero.
73
U střídaček se rozcvičují další hráči a zřejmě přijde na řadu další střídání.
72
Diamanti opět faulován soupeřem a tentokrát se píská faul Parmy. Bologna bude zahrávat přímý kop na bránu Miranteho.
71
Z akce Parmy nic nebude, jelikož se tento tým provinil útočným faulem na obránce Bologne.
70
Domácí opět nakopávají dlouhý míč na bránu Stojanoviće. Co z toho bude tentokrát?
69
Střídání v týmu Parma FC: ze hřiště odchází Ampuero, přichází Palladino.
67
Hráči jsou jak na kolotoči, běhají sem a tam. Mirante si připisuje další zákrok díky střele Sørensena.
66
Po pár nepřesných přihrávkách se míče ujímá Garics, který si přihrává se Stojanovićem a zahajuje novou akci Bologne.
65
Míč se přesouvá zpět k bráně Miranteho, který si sjednává pořádek, chytá míč a následně ho odkopává daleko od své svatyně.
63
Diamanti z Bologne nesouhlasí s výrokem sudího a rozzlobeně kráčí z místa činu.
62
Naldo vyfasoval od rozhodčího Di Paola žlutou kartu za provedený faul na protihráče.
61
Hra pokračuje, Amauri nebude střídat a bude bojovat se svými spoluhráči o vyrovnání.
60
Viděli jsme tvrdý zákrok na Amauriho, který se těžce zvedá z trávníku a má problémy rozhýbat svou nohu.
59
Na hřišti to je jeden velký boj. Je jen otázka času, kdy uvidíme další branku.
57
Naldo svádí souboj s protihráčem a vypadá to, že nakonec v tomto souboji vyhraje a získá míč pro sebe.
56
Z pohledu Parmy se opakuje stále ta samá hra. Obránci nakopávají míč do pokutového území a spoléhají na to, že si míč zpracují útočníci.
56
V druhé dnešní šanci se ocitl Taider, který měl nakročeno k druhé brance v tomto zápase, jenže ho zradila mířidla.
54
Hra se přesouvá do středu hřiště, kde svádí souboj o míč obě mužstva.
53
Christodoulopoulos se tlačil přes Marchionniho, jenže druhý zmiňovaný ho nepustil za svá záda.
52
Parolo si převzal míč od protihráče a následně se snažil prokličkovat mezi všemi hráči a vyslat střelu na Stojanoviće. Ten si však poradil i s tímto pokusem.
50
Rozhodčí vytáhl druhou žlutou kartu v tomto zápase. Tentokráte ji vidí Morleo, který si počínal nedovoleně.
50
Po souboji se ocitli dva hráči na trávníku a hra pokračuje protiútokem Parmy, který se táhne podél postranní čáry.
49
První dobře nakopnutý míč do pokutového území Bologne sklidil velký potlesk, ale nebezpečí to nepřineslo.
47
Začátek druhé poloviny zápasu je velmi pomalý a k první šanci se dostali hosté, kteří se snažili vystřelit na Miranteho.
46
Střídání v týmu Parma FC: ze hřiště odchází Benalouane, přichází Mesbah.
46
Rozhodčí Di Paolo k prvnímu poločasu nenastavil ani jednu minutu, a tak se hráči rozešli do kabin za výsledku 0:1, když se hned v sedmé minutě prosadil velmi tvrdou střelou Taider, který tak zařídil vedení Bologne.
Druhý poločas začne přibližně v 19:02.
45
Pasquato byl tvrdě smeten k zemi, ale z pohledu rozhodčího Di Paola se o nedovolený zákrok nejednalo, a tak hra pokračuje dál.
44
Za malý okamžik nám rozhodčí oznámí, kolik minut se bude nastavovat k prvnímu poločasu.
43
Lucarelli rozehrával volný kop od poloviny hřiště na Palettu, který mu pomůže přenést míč opět do pokutového území.
42
Další úspěšný zákrok obrany Bologne, která zakročila opět na jedničku. Do konce prvního poločasu nám zbývá už jen pár minut.
40
Vypadá to, že hráči Parmy mají za úkol nakopávat dlouhé míče na obranu Bologne. Prozatím jim to vůbec nevychází.
39
Amauri centroval nádherný míč na svého spoluhráče, který čekal u postranní čáry, jenže balón nedokázal zpracovat a vhazovat budou hosté.
38
Hra se na chvíli uklidňuje. Míč pod kontrolou mají hosté, kteří rozehrávají po stranách a hledají díru v obraně Parmy.
37
Hráč Parmy, Belfodil, byl ve vynikající pozici ke skórování, jenže to by nesměl být v ofsajdové pasti, která se hostům vyvedla na jedničku.
35
Na druhou stranu běží domácí, přesněji to je Amauri s Ampuerem, kteří se pokoušejí zakombinovat tak, aby přešli obranu Bologne.
34
Krhin rozehrával další akci Bologne, kterou měl zakončovat Pasquato, jenže míč mu přeskočil nohu.
33
Přímý kop se hostům vůbec nepovedl a míč je zrovna u Stojanoviće, který s přehledem chytá a rozehrává na krátko.
32
Nebezpečný přímý kop pro hráče Bologne. Uvidíme, jak si s touto situací poradí.
31
Diamanti se ocitl po souboji na zemi a diví se, že rozhodčí Di Paolo nezapískal faul.
30
Hra se nám velmi vyrovnala a jediné co teď žene hráče vpřed jsou fanoušci, kteří jsou na stadionu přítomni v hojném počtu.
28
Míč se mezitím přesunul opět k bráně Miranteho, který posouvá míč na volné obránce, kteří nakopávají další míče vpřed.
27
Ke konci sedmadvacáté minuty se přetlačoval Belfodil a Naldem. Jako vítěz z tohoto souboje vychází obránce Bologne.
26
Gabbiadini nestihl rychle letící míč a šance hostů tak úplně zaniká. Odkopávat od brány bude Mirante.
25
Mirante si vyskočil pro míč a ukrývá jej v náručí. Nadále rozehrává ke svým spoluhráčům, kteří unikají podél postranní čáry.
23
Hosté se zmocňují míče, když Naldo obehrál s přehledem Parola. Teď se mohou pokusit přenést míč blíže pokutovému území, kde už jednou vstřelili branku.
22
Míč mají pod kontrolou domácí, kteří kombinují u poloviny hřiště a čekají na zaváhání soupeře, který by jim poskytl volné místo v obraně.
21
Pasquato se ocitl v dobré střelecké pozici! Do jeho střely se mu nakonec vložil obránce Parmy.
19
Bologna zahrávala rohový kop, jenže ten se jim vůbec nepovedl a do útoku tak mohou jít opět domácí.
18
Bologna se dostala do rychlého protiútoku, který vedl Krhin, jenže odcentrovat se mu podařilo pouze do obránce Parmy, od kterého se odráží míč do zámezí.
17
Domácí stále nakopávají dlouhé míče do pokutového území, odkud se snaží umisťovat hlavičky na bránu hostů.
16
Velký závar před bránou Stojanoviće nakonec vyřešili obránci Bologny, kteří odkopávají míč daleko od jejich brány, čímž se vysvobozují z tlaku Parmy.
14
Hosté se urputně brání a nepouštějí domácí do vyložených šancí, ze kterých by se dala ohrozit brána Stojanoviće.
13
Do postupného útoku se snaží probojovat hráči Parmy, kteří stále prohrávají o jednu branku.
12
První rohový kop zahrají domácí, kteří ohrožují bránu Stojanoviće, ale konečná střela proletěla těsně vedle tyče.
10
Ke konci první desetiminutovky se míč přesunul k obraně domácího celku, který si musí poradit s náporem Bologny.
9
Rozhodčí Di Paolo poprvé vytahuje žlutou kartu, který si za svůj zákrok zasloužil Garics.
9
Domácí byli blízko vyrovnání, když celou akci na sebe převzal Biabiany a snažil se prostřelit Stojanoviće.
8
Na druhé straně mají k dispozici přímý kop hráči Parmy. Přesněji to je Parolo, který zahraje přímý kop.
7
Hosté se dostali do skvělé šance! Po pár odrazech se míč dostal k TAIDEROVI, který se prosazuje skrytou a hlavně tvrdou střelou k pravé tyči Miranteho brány.
6
Diamanti se dostal po pravém křídle k bráně Miranteho, jenže než stačil odcentrovat, o míč ho obral obránce Parmy.
5
Domácí v klidu rozehrávají ze své poloviny a dlouhým balónem hledal Rosi volného spoluhráče u hranice pokutového území.
4
Stojanović mohl v klidu sledovat míč, který přeletěl jeho bránu o pár metrů. Nyní bude odkopávat od své svatyně na své spoluhráče.
3
Pasquato se ocitl po osobním souboji na trávníku a těžce se zvedá ze země. Snad to nebude nic vážného a neovlivní to jeho výkon.
2
Domácí i hosté se dostali do svých prvních šancí a oba brankáři si připisují první zákroky.
1

Parma FC: Mirante – Paletta, Lucarelli, Benalouane, Rosi, Marchionni, Parolo, Ampuero, Amauri, Biabiany, Belfodil

Bologna FC: Stojanović – Garics, Morleo, Naldo, Sørensen, Christodoulopoulos, Krhin, Taider, Diamanti, Pasquato, Gabbiadini

Rozhodčí: A. Di Paolo – R. Di Vuolo, M. Musolino.
Jak to vidí bookmakeři?

Výhra domácích: 1,75

Remíza: 3,5

Výhra hostů: 5,0

(Unibet.com)
Pravděpodobné sestavy:

Parma: Mirante – Coda, Paletta, Lucarelli – Rosi, Marchionni, Valdes, Parolo, Biabiany – Belfodil, Amauri

Bologna: Stojanović – Motta, Sorensen, Naldo, Morleo – Pazienza, Taider – Moscardelli, Diamanti, Christodoulopoulos – Gabbiadin
Bolognu ale nečeká nic jednoduchého a trenér Stefano Pioli se musí potýkat s celou řadou absencí. Ať už jsou to vykartovaní Alberto Gilardino, Diego Perez a Panagiotis Kone, nebo zranění Nicolo Cherubin, Gianluca Curci, Mikael Antonsson a Roger Carvalho. Úplný kádr nemá k dispozici ani jeho oponent, Ducali se musí obejít bez Massima Gobbiho, Nicoly Sansoneho a Djamela Mesbaha. Donadoniho může těšit alespoň produktivita znovuzrozeného Amuariho, bývalý útočník Juventusu vstřelil již deset branek.

Rossoblu se oproti Parmě vůbec nedaří. Série zápasů bez výhry se protáhla již na osm zápasů a 'hoří' zejména obrana. Šest branek od Lazia díky fenomenálnímu střelci Miroslavu Klosemu, naposledy tři branky od Neapole – Stefano Pioli má opravdu nad čím přemýšlet. Není to tak dávno, co Bologna skončila sezonu na místě devátém a tuto metu by jistě ráda zopakovala. To nyní sice není reálné, ale výhra v Derby dell'Emilia by jistě fanoušky uklidnila.
Parma pod vedením zkušeného trenéra Roberta Donadoniho otestuje schopnosti Pioliho Bologně. Ani jeden z týmů nemá pohárové ambice, na druhou stranu ani jeden z nich nemusí řešit sestupové starosti.

Jedná se také o souboj dvou týmů s naprosto odlišnou formou. Parma poslední dvě kola slavila úspěch, když nejprve góly Parola a Biabianyho vyhrála nad Atalantou, a poté se radovala z těsné výhry na Sardinii. Jediný gól zápasu vstřelil deset minut před koncem obránce Aleandro Rosi, čímž zajistil Donadoniho týmu pohodlný střed tabulky.
Příjemný dobrý podvečer, vítám Vás u sledování online přenosu z italské Serie A, ve kterém se dnes v rámci sedmatřicátého kola utká Parma a Bologna.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:00.
1. Inter Milán 38 28 7 3 89:35 91
2. Milán 38 24 7 7 74:41 79
3. Atalanta 38 23 9 6 90:47 78
4. Juventus 38 23 9 6 77:38 78
5. Neapol 38 24 5 9 86:41 77
6. Lazio 38 21 5 12 61:55 68
7. AS Řím 38 18 8 12 68:58 62