Ode mě je to pro dnešek vše, děkuji za pozornost a přeji krásnou dobrou noc.
Domácí tým nakonec těsné vedení neudržel, když v 68. minutě po zaváhání brankáře Da Costy vyrovnal Spolli, nutno říct, že tato branka zřejmě padla z ofsajdu. Sampdoria mohla poté ještě vrátit vedení zpátky na svou stranu, v obrovské šanci trefil střídající Sansone pouze tyč, ale skóre se už nezměnilo. O vyrovnanosti tohoto duelu svědčí také držení míče: 51 % – 49 %.
90+4
Obiang se mohl stát hrdinou večera, ve velké šanci v bezprostřední blízkosti možná stačilo jen vystřelit, ovšem domácí hráč si míč zpracovat a teprve poté střílel a trefil pouze nohu bránícího protihráče.
90+3
Domácí tráví poslední vteřiny zápasu u branky soupeře, ale ke střele se dostat nemohou.
90+2
Gonzalo Bergessio je nakonec vystřídán, na poslední minuty nastupuje Edgar Cani.
90+1
Bergessio zůstává ležet na trávníku a hra je přerušena.
90+1
Tři minuty se budou nastavovat.
90
Hosté si vynutili faul na polovině soupeře, daleko od své brány, takže mohou v klidu šetřit cenné vteřiny a minuty.
89
Domácí mají míč na kopačkách, ale přes zahuštěnou obranu soupeře se neprochází moc jednoduše. Čas se neúprosně krátí.
87
Domácí podruhé střídají. Ze hřiště odejde Andrea Poli a nahradí ho Gianni Munari.
86
Sansoneho pokus byl tečován hlavou jednoho z protihráčů přesně pod horní tyčku a Frison musel míč vyboxovat nad branku.
85
Domácí fanoušci si přejí gól, ovšem po rohovém kopu se k němu jejich miláčci ani nepřiblížili.
84
De Silvestriho pokus byl zblokován a míč končí v zámezí, bude to roh.
83
Sergio Gontan na hřišti dlouho nepobyl a už vidí žlutou kartu.
82
Teď se domácí dožadovali odpískání pokutového kopu, ale pokračuje se dál.
81
Domácí teď zatlačili soupeře v jeho obranném pásmu, míč ovšem nakonec končí za brankou a Frison s odkopem vůbec nespěchá.
79
Navíc přichází střídání na hostující straně. Dohrál Francesco Lodi, štěstí na posledních deset minut zkusí Sergio Gontan.
78
Hra je přerušena, ošetřován je střelec vyrovnávací branky Spolli.
77
Sansone mohl vrátit vedení na stranu Sampdorie, po přihrávce z levé strany pálil bez přípravy, ovšem orazítkoval pouze pravou tyč hostující brány.
75
Alexis Rolin stáhl k zemi unikajícího protihráče a je potrestán žlutou kartou.
73
Hosté se dostávali do další příležitosti, tentokrát si domácí obránci poradili a míč odkopli do zámezí.
72
Ne, hostující hráči míč odvrací do bezpečí.
71
Standartní situace také pro domácí, dokáží ji také využít ve svůj prospěch?
68
Catania právě vstřelila branku!
Po následné standartní situaci se točený míč dostal na pravou stranu, odkud jej Bergessio odhlavičkoval na střed k nehlídanému NICOLASI FEDERICU SPOLLIMU a ten do prázdné brány srovnává. Brankář Da Costa tento centr hodně podcenil, vyběhl, ale pak se zbytečně zastavil a už bylo pozdě něco napravovat.
67
Lorenzo De Silvestri, střelec zatím jediného gólu zápasu, vidí žlutou kartu.
66
Lopez prověřil Frisona z dálky, přízemní ranou k pravé tyči mu však mnoho problémy nenadělal.
65
Nyní pro změnu Frison musel až ven z pokutového území, aby míč odkopl aspoň do autu.
63
Da Costa musel rychle odkopnout míč před dobíhajícím protihráčem.
62
Lopez zkusil ránu z asi dvaceti metrů a pokus to nebyl vůbec špatný. Frison se musel mít na pozoru, ale zasahovat nemusel.
61
Domácí střídají, odejde Eder, příjde Gianluca Sansone.
61
Už to vypadalo, že se Barrientos dostane s míčem až před brankáře, míč mu ale z kopačky utekl a to rovnou do náruče vyběhnuvšího gómana soupeře.
59
Bergessiovi je odpískán faul na brankáře, hostující hráč sice s tímto verdiktem nesouhlasí, ovšem není mu to nic platné. Odvolání zde neplatí.
57
Frison musel ven z branky, skoro až na hranici pokutového území, aby chytil do rukavic přetažený centr.
56
Příliš dlouhý pas na Edera končí v zámezí. Hosté budou vhazovat.
54
Nepřesnost střídá nepřesnost, opravdu nepříliš pohledný fotbal předvádí oba týmu ve druhé půli.
52
Domácí v jejich útočné snaze zastavil ofsajd.
51
Stále se hra přelévá ze strany na stranu, ale bez štřel.
49
Daleký nákop končí až u brankáře Frisona.
48
V prvních minutách druhé půle je to opět přetahovaná o míč.
46
Domácí jsou zatím o trochu lepším týmem, více ohrožují branku soupeře a také dávají góly, přesněji jeden gól. Devět minut před koncem první půle poslal domácí hlavou do vedení De Silvestri. Poté začal hrát také soupeř, ale do větší šance se už nedostal. Uvidíme, zda se domácím podaří své vedení udržet, případně ještě navýšit a vybojovat důležitou výhru, nebo zda hosté utkání zdramatizují.
45+3
Lopez si vynutil faul a zřejmě pro svůj tým větší klid. Vypadá to, že do konce poločasu své vedení domácí udrží.
45+1
Znovu se Eder ocitl na trávníku, tentokrát však po zcela jasném a evidentním faulu. Karta udělena není.
45+1
44
Z něj ale hosté nezahrozili, u míče domácí tým.
44
Palombo včas zakopl míč před dobíhajícím Barrientosem. Bude to roh.
42
Až nyní je hra přerušen a k domácímu fotbalistovi spěchají lékaři.
41
Eder se svíjí v bolesti na trávníku, ale hra přesto pokračuje.
39
Giovanni Marchese byl potrestán žlutou kartou.
39
Hosté by chtěli rychlou odpověď, centr do zahuštěné obrany před branou Da Costy však nenašel svého adresáta.
36
Sampdoria právě vstřelila branku!
Nakonec se domácí přeci jen dočkali. LORENZO DE SILVESTRI si vyskočil na centr z pravé strany nejvýš a hlavou jej poslal k bližší tyči. Frison zůstal stát uprostřed brány, pak sice skočil, ale už neměl šanci míč chytit.
34
Lopez se krásně prosadil mezi dvěma protihráči, dostal se na levé straně před branku, z ostrého úhlu pálil pod horní tyč a míč by se určitě do branky dostal, ovšem Frison vynikajícím zákrokem balón vyrazil a podržel svůj tým.
32
Hra pokračuje.
31
Obiang fauloval, ovšem sám se při tom nejspíš zranil. Hra je přerušena.
30
De Silvestri pálil z pravé strany, tečovaný míč nakonec kryje gólman Catanie.
29
Lodi tvrdě srazil k zemi jednoho ze hráčů soupeře a může být hodně rád, že nevidí žlutou kartu.
28
Vypadalo to na další pěknou akci, Edera však skluzem a čistě o míč odebral jeden z hráčů protivníka.
27
Od Edera se odrazil míč na polovinu soupeře a jeho hráči si museli pomoct malou domů, prudký míč však dokázal Frison odpálit pouze do autu.
25
Eder zkusil přímou střelu na bránu, ovšem tu zblokovala zeď.
24
Ten hosté odvrátili, ale poté si Sergio Almiron pomohl faulem a je potrestán žlutou kartou.
24
Domácí vybojovali roh, po jeho zahrání se k míči dostal Estigarribia, zpracoval si jej a střílel, tečovaný balón končí opět v zámezí a bude to další rohový kop.
23
Hraje se dál, míč mají fotbalisté Catanie.
22
Hra je navíc přerušena, ošetřován je Spolli.
21
Který ale dlouho netrval, po faulu Obianga se sice domácí hráči i fanoušci hodně zlobí, ale míč má soupeř.
20
U míče domácí a zahajují protiútok.
19
Centr před branku Sampdorie odvrátili včas její hráči do bezpečné vzdálenosti.
18
Přetažený centr končí přímo v náruči Da Costy.
16
Domácí sice dokáží hezky zakombinovat, ale ke gólu to zatím nevede. Po další akci pálil Eder, ale míč trefil ideálně a poslal jej snad pět metrů vedle pravé tyče hostující brány.
15
Renan jako první hráč v zápase pálil na branku, mezi tři tyče sice nezamířil, ale i snaha se cení.
14
Hosté mají míč na svých kopačkách, zatím si ale jen přihrávají mezi sebou.
12
Další pěkná akce domácího mužstva, které chybělo jen lepší finální zakončení.
9
Bergessio se se ocitl sám před brankářem, ale nejen, že jej nedokázal překonat, navíc předtím jeho spoluhráč, který mu přihrál, stál v ofsajdovém postavní, a hra je přerušena. Případný gól by tak neplatil.
8
První vážnější šance domácích, po pěkné souhře se k míči dostal De Silvestri, ale balón mu uskočil od kopačky a domácí hráč tak nestačil zakončit.
7
Znovu v akci Renan, tentokrát už míč dostal, po pravé straně na hranici pokutového území ještě chtěl přihrát před branku, ovšem pokus na slepo byl bezúspěšný.
5
Příliš prudká přihrávka na Renana, balón končí v moci Frisona.
4
Gomez si už nabíhal před branku, přihrávka na něj však byla v poslední chvíli zblokována, hostující hráč by se dostal do velké šance.
3
Zatím je to přetahovaná o míč, žádný z týmů se ke střele nedostal.
1

UC Sampdoria: Da Costa – Castellini, Palombo, Gastaldello – De Silvestri, Poli, Obiang, Renan, Estigarribia – Lopez, Eder.

Calcio Catania: Frison – Izco, Rolin, Spolli, Marchese – Biagianti, Lodi, Almiron – Barrientos, Bergessio, Gomez.

Rozhodčí: Domenico Celi.
První vzájemný zápas vyzněl lépe pro Catanii, který doma vyhrála poměrem 3:1. V minulé sezóně skončilo utkání v Sampdorii bezgólovou remízou.
Hostujícímu mužstvu už prakticky o nic nejde. Catania se nachází na klidném devátém místě, desátá Parma ji už nemůže předehnat a na pohárové pozice už pomýšlet také nemůže. Takže zbývá už dohrát pouze sezónu. Ze sedmnácti zápasů hraných mimo svůj stadion vyhrálo Calcio pouze tři a pětkrát si připsalo bod za remízu. Naposledy si tři body ze hřiště soupeře odvezlo 24. února po vítězství 2:1 nad Parmou.
Právě Sampdoria bude před svými fanoušky bojovat o důležité vítězství. V tabulce jí zatím patří 15. místo, ovšem Palermo na 18. pozici, jenž znamená už sestup, ztrácí šest bodů. Při shodě příznivých okolností by se tak po tomto duelu mohli její hráči radovat z udržení v nejvyšší italské fotbalové lize. V poslední době se však domácím moc nedaří, poslední výhru za tři body si připsali 3. března, kdy porazili na svém stadionu Parmu 1:0.
Přeji krásný dobrý den. Italská Serie A má před sebou poslední tři kola, ve kterých se rozhodne o týmech, které postoupí do Ligy mistrů, do jejího předkola, Evropské ligy nebo o týmech, které sestoupí. Mistr ligy už je znám, titul znovu obhájil Juventus Turín. V tomto duelu proti sobě nastoupí mužstva s rozdílnými starostmi.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:45.
1. Inter Milán 38 28 7 3 89:35 91
2. Milán 38 24 7 7 74:41 79
3. Atalanta 38 23 9 6 90:47 78
4. Juventus 38 23 9 6 77:38 78
5. Neapol 38 24 5 9 86:41 77
6. Lazio 38 21 5 12 61:55 68
7. AS Řím 38 18 8 12 68:58 62