Přenos se aktualizuje automaticky

AS Řím měl od začátku až do konce otěže zápasu na svých kopačkách. Svou převahu dokázal také využít v podobě dvou branek, které rozdělil rovnoměrně do obou poločasů. V tom prvním se prosadil po nádherné individuální akci Pjanić, ve druhém poločase přidal uklidňující druhý gól Gervinho. AS měl ještě několik dobrý příležitostí, ale další zásah nepřidal. Naopak hosté z AC Milán zůstali daleko za očekáváním a v zápase nepředvedli vůbec nic. S konstatováním, že si AS Řím připsal do tabulky tři body za výhru 2:0 se s Vámi loučím. Děkuji za pozornost a budu se na Vás těšit u zítřejšího zápasu mezi Bolognou a Fiorentinou.
Konec zápasu.
90+3
Už se rozběhla poslední minuta dnešního utkání při které si domácí tým bez problémů hlídá své dvoubrankové vedení.
90+1
Tolói nemůže po zákroku Robinha pokračovat ve hře a domácí dohrají zbytek zápasu o deseti. Mezitím rezervní sudí oznámil, že se budou nastavovat tři minuty.
90
Robinho si svoji frustraci vybil na Tolóiovi. Myslím, že Robinho může být ještě za žlutou kartu rád, to byl likvidační faul, který na fotbalové trávníky nepatří.
89
Robinho se snažil vymodlit pokutový kop a jeho filmování mohli potrestat z rychlého protiútoku domácí fotbalisté. Castán však v dobré pozici podklouzl.
89
Montolivo vybojoval pro hosty rohový kop.
87
Pazzini si šikovně stáhl uvnitř pokutového území míč na své kopačky, ale poté poslal svůj pokus mimo tři tyče.
86
I trenér Garcia vyčerpá všechny tři střídání. Na hřiště posílá Taddeie, ze hry naopak stahuje Pjaniće.
85
Po chybné rozehrávce domácích se dostal do zakončení Taarabt, ale ten nasměroval svůj přízemní pokus pouze do míst, kde stál připravený De Sanctis.
83
Další střídání i na straně domácích. Odpočinout si jde Maicon, nahradí jej Torosidis.
83
AS Řím svou kombinací baví přítomné diváky. Naopak AC působí odevzdaným dojmem. Takto se určitě nebojuje o pohárovou Evropu.
81
Poslední střídání na straně AC Milán. Pro dnešek už má odpracováno hvězdný Honda, na závěr zápasu přichází Robinho.
80
Rami zastavil nedovolenými prostředky rozběhnutého Gervinha, a tak ho sudí Tagliavento odměňuje žlutou kartou.
79
Pazzini to zkusil z hranice pokutového území, ale jeho střela postrádala jak na přesnosti, tak na razanci.
78
Po De Rossiho zásahu si hosté rozehrávku této standardky zopakují.
78
Centr z kopačky Montoliva srazil na rohový kop Tolói.
77
Domácí lodivod Garcia střídá. Do hry přijde čerstvý Florenzi, opačným směrem směřuje viditelně unavený Totti.
76
Kaká napálil míč pouze do zdi a následnou dorážku poslal Honda vysoko nad.
75
Pazzini vybojoval pro své barvy standardku z velmi zajímavé pozice. U míče stojí Hodna s Kaká. Uvidíme, kdo nakonec vystřelí.
73
Několik prudkých centrů v řadě do pokutového území AC zůstalo ze strany domácích hráčů nevyužito. Hostující brankář Abbiati se hodně zlobí na své spoluhráče a naznačuje jim, jak si mají přebírat své soupeře v pokutovém území.
71
Nainggolan zkusil své štěstí ze střední vzdálenosti, ale nakonec ohrozil pouze diváky sedicí za brankou AC.
70
Nainggolan sestřelil k zemi Taarabta a stává se dalším držitelem žluté karty.
69
Trenér Seedorf střídá. Ze hřiště odchází Balotelli, kterému se to vůbec nelíbí. Na hřiště přichází oživit hru směrem vpřed Pazzini.
68
Totti přiostřil hru ve středu hřiště a zaslouženě uviděl žlutou kartu.
67
Hosté nedokáží udržet po větší časový úsek míč na svých kopačkách, což je příčina jejich dnešního neúspěchu.
65
AS Řím právě vstřelilo branku!
AC Milán si svou pasivitou přímo koledoval o další gól, který také přišel. Rychlou kombinaci AS zakončil Totti, jehož střelu vyrazil Abbiati pouze k nohám volného GERVINHA, jenž si s nabídnutou situací věděl rady! 2:0!
63
Obléhání hostující svatyně ukončil nepovedeným centrem Totti. Hosté se následně opět osvobodili pouze za cenu bezhlavého odkopu. Domácí tribuny jásají.
62
Gervinho vybojoval pro svůj tým rohový kop.
60
Ljajić se probíjel do pokutového území na vlastní pěst a kdyby nakonec neztratil stabilitu, dostal by se už do souboje tváří v tvář s brankářem Abbiatim.
58
Hosté střídají. Nevýrazného Muntariho nahradí Essien.
57
Bonerův prudký centr proletěl nikým nevšimnutý napříč pokutovým územím.
55
Balotelli se snažil opět nafilmovat faul. Rozhodčí Tagliavento gesty rychle zvedá útočníka AC zpět na nohy za ohlušujícího pískotu domácích tribun.
53
Nacvičený signál z dílny AS Řím zakončil na úrovni penalty zcela osamocený Pjanić. Jeho prudkou střelu dokázal se vší námahou vyškrábnout na rohový kop Abbiati. Nádherný fotbalový moment!
52
Totti si došel zkušeně pro faul na hranici pokutového území. Brankář Abbiati tak musí vyhlásit stav v ohrožení!
51
Kaká tentokrát vybídl k zakončení Taarabta, který ve velké příležitosti trefil pouze dobře postaveného Tolóie.
49
Kaká potáhl míč kolem postranní čáry a následně jej ideálně předložil na hranici pokutového území Montolivovi. Ten nasměroval svoji střelu zhruba dva metry od levé tyče. De Sanctis zůstal jako přikovaný na brankové čáře, a tak by na tuto střelu jistě nedosáhl.
47
Bonerův centr srazil do zázemí Dodo. Hosté zůstávají i nadále nastěhováni na útočné polovině.
46
Do začátku druhého poločasu vletěl úplně jiný AC Milán. Tento tým se snaží útočit, což se zdálo v prvním poločase jako nemožné!
46
Začal druhý poločas.
Na Stadio Olimpico máme za sebou první poločas, který zvládl lépe domácí tým, jenž jde do poločasové přestávky s vedením 1:0. Zatím o jedinou branku utkání se postaral po nádherné individuální akci Pjanić. Domácí tým byl po celý první poločas jasně lepším týmem a diktoval tempo hry. AC Milán se bouze bránil a směrem vpřed nepředvedl naprosto nic, a tak ani jednou neohrozil nikterak vážně domácí svatyni. Po inkasované brance se hosté budou muset přece jen tlačit více směrem vpřed, a tak nás čeká určitě zajímavý druhý poločas. Ten začne zhruba ve 21:48.
První poločas skončil.
45
Sudí Tagliavento nebude nastavovat ani jednu minutu nad rámec prvního poločasu.
44
Povedená fotbalová akce vzbudila u Pjaniće takové emoce, že si záložník AS sundal dres a běžel před domácí kotel. Za své oslavy vidí žlutou kartu.
43
AS Řím právě vstřelilo branku!
Fotbalová akce, která vyvolala husí kůži všem fanouškům AS! MIRALEM PJANIĆ předvedl individuální akci, jako vystřiženou z fotbalové učebnice! Šikovný záložník si udělal tréninkové kužely z kvarteta fotbalistů AC a své sólo dovezl až za Abbiatiho záda!
42
AC Milán přijel viditelně ukopat remízu 0:0. Směrem vpřed hraje pouze osamocený Balotelli, a tak mají útoky AC jepičí životnost.
40
De Rossiho prudká střela prosvištěla nad Abbiatovým břevnem.
40
Centr z kopačky Doda srazila hostující obrana na další roh pro AS.
39
Honda zastavil rozběhnutého Doda pouze za cenu žluté karty.
38
Tottiho střela z nepřipravené pozice končí vysoko nad brankou AC.
37
AS Řím se snaží rychlou kombinací vylákat svého soupeře z obranné ulity. Zatím marně.
36
Tottiho centr srazila zeď AC na roh.
35
Totti uvolnil chytrou patičkou Ljajiće, jehož následně poslal k zemi Bonera. Domácí budou rozehrávat přímý volný kop. O jeho rozehrání se postará Totti.
33
Muntari stáhl za dres k zemi Pjaniće a vidí zcela po právu žlutou kartu. Vůbec první v zápase.
32
Balotelli vyrazil do rychlého brejku, ale místo zakončení zvolil nafilmování penalty. Na tento špek mu zkušený sudí Tagliavento neskočil. Balotelli může být rád, že za svůj herecký výkon nevyfasoval žlutou kartu.
30
Hosté z Milána se už nějakou dobu nedostali z vlastní poloviny a soustředí se stále především na pevnou obranu. Že by se inspirovali hrou Chelsea?
29
Domácí mohli vyrazit do rychlého protiútoku, ale ten pokazil nepřesnou přihrávkou Nainggolan. Ten se také oprávněně drží za hlavu, protože tady to přečíslení měl řešit rozhodně jinak.
27
Rozehrávku rohového kppu si vzápětí zopakuje Totti.
26
K velkému sólu se nadechl Ljajić, když obešel v pokutovém území dvojici obránců, ale jeho následně zakončení stačil špičkou kopačky srazit Mexés na další roh.
25
Maicon vybídl k centru Ljajiće, jehož centr se otřel o Constantova záda a skončil v autu. Domucí budou rozehrávat rohový kop.
23
AC Milán se zatím soustředí především na obranu a kromě Balotelliho, který čeká na středovém kruhu, brání celý tým za míčem. AS tak nemá příliš prostoru, kudy by pronikl do vápna.
21
Po rohovém kopu se dostal uvnitř pokutového území k odraženému míči Dodo, ale následně jej poslal těsně nad břevno. Tady by byl Abbiati zřejmě krátký.
20
Gervinho předložil míč Ljajićovi, ale jeho dělovku z první srazil Rami na rohový kop.
18
Tottiho kolmice na Gervinha byla nakonec až příliš prudká. Nicméně Gervinho děkuje zdviženým palcem svému spoluhráčovi.
17
Mexés velmi ostře dohrál Tottiho a z domácího publika se ozývá ohlušující pískot. Fauly na domácí legendu se jen tan neodpouští a už vůbec ne, když fauluje bývalý dlouholetý hráč AS.
16
Hra se teď přelévá od jednoho vápna k druhému.
14
Na zemi zůstává ležet po ataku Castána útočník Balotelli a domácí sportovně zakopávají míč do autu.
13
Bonera natáhl z velké dálky a jeho střelu musel brankář De Sanctis zkrotit až nadvakrát.
12
Hosté si rozehrání rohového kopu vzápětí zopakují.
11
Kaká dostal do rychlého protiútoku, kdy před ním stál už pouze De Rossi. Domácí hráč nakonec Kaká zastavil pouze za cenu rohového kopu.
10
Montolivo sice pěkně zakroutil míč, ale ten pouze minul všechny jeho spoluhráče. U míče tak je opět domácí tým, který spěchá směrem vpřed.
9
Bolotelli si doslova vymodlil faul na hranici pokutového území. AC Milán tak bude rozehrávat přímý volný kop z velmi dobré pozice.
7
Muntari se snažil šikovně uvolnit v pokutovém území Balotelliho. Tomu zkřížil na poslední chvíli cestu Castán. Pro domácího stopera to už je druhý úspěšný zákrok v krátkém časovém sledu.
6
Tottiho střela z velké dálky si cestu mezi tři tyče nenašla, a tak zůstal Abbiati bez práce.
5
Domácí jsou při chuti a kombinují kolem pokutového území svého soupeře.
4
Opět v akci Dodo. Tentokrát jeho centr dolétl do pokutového území, kde ho odhlavičkoval do bezpečí Mexés.
3
Pjanić obral o míč Taarabta a následně přenesl hru krásným pasem na rozběhnutého Doda. Ten už bohužel pro domácí nedokázal odcentrovat přes Hondu, a tak se hosté osvobodili dlouhým odkopem.
2
Směrem vpřed vyrazili přes střed hřiště i hosté, ale Balotelliho připravil o míč včasným skluzem Castán.
1
Nainggolan se nepochopil s Gervinhem, a tak skončil míč až za postranní čárou.
1
Úvodní výkop obstarali domácí fotbalisté, kteří nyní zakládají postupnou kombinací první útok.
1
Utkání právě začalo.
Hlavním rozhodčím je zkušený Paolo Tagliavento, který se rozhodně nebojí sáhnout do kapsy pro kartu. V posledních osmi zápasech rozdal dokonce 4 červené karty!
Úvodní sestavy:

AS Roma: De Sanctis – Dodô, Tolói, Castán, Maicon – Pjanić, De Rossi, Nainggolan – Ljajić, Totti (C), Gervinho.
Náhradníci: Lobont, Skorupski – Torosidis, Romagnoli, L. Mazzitelli, Taddei, Bastos, Florenzi, Ricci.

AC Milán: Abbiati (C) – Constant, Mexés, Rami, Bonera – Honda, Muntari, Kaká, Montolivo, Taarabt – Balotelli.
Náhradníci: Amelia, Gabriel – De Sciglio, Zapata, Silvestre, Zaccardo, Poli, Essien, Emanuelson, Robinho, Pazzini.

Rozhodčí: Tagliavento – Meli, Marzaloni.
AS Řím doma letos ještě neprohrál! Udrží se tutu bilanci i po zápase s AC Milán? Dočkáme se gólové přestřelky? Sledujte náš podrobný onlajn a vše se dozvíte! Utkání na Stadio Olimpico startuje ve 20:45 a Vy jste srdečně zváni!
Vzájemné zápasy

Na podzim se na San Siru zrodila remíza 2:2. V tomto utkání bylo rozhodně na co koukat! Za domácí AC se trefili Zapata a Muntari, za AS Destro se Strootmanem. V té loňské sezóny se nejprve na hřišti AS odehrála přestřelka 4:2, poté na půdě AC nudná remíza 0:0. Nicméně forma obou týmů naznačuje, že se večer máme opravdu na co těšit!
AC Milán

Hosté z Milána mají úplně jiné starosti, než jejich dnešní soupeř. AC totiž prožívá jednu ze svých nejhorších sezón v klubové historii. Tragická první polovina soutěže stála místo dlouholetého trenéra Allegriho, jehož nahradil Seedort. Pod jeho vedením se AC přece jen zvedlo a v současné době je 4 kola před koncem pět bodů od pohárové Evropy. AC Milán se nachází stejně jako AS v oslnivé formě, když dokázalo vyhrát 5x v řadě! Bohužel večer se bude muset trenér Seedort obejít bez služeb El Shaarawyho, Petanga, Amelia, Essiena a pravděpodobně i Hondy.

Poslední zápasy AC: 3:0, 1:0, 2:1, 3:0, 2:0.
AS Řím

Vlci zažívají po dlouhé době povedenou sezónu. V současné době se vyhřívají na druhém místě ligové tabulky, když doposud nasbírali 82 bodů při skóre 69:19. AS má vůbec nejlepší obranu v celé lize a navíc i 4 kola před koncem Serie A jednu jistotu = skončí nejhůře druhý, a tak se už teď může těšit na účast v prestižní lize mistrů! Svěřenci trenéra Garcii vyhráli 8x v řadě a mají aktuální nejlepší formu ze všech italských týmů. Nicméně v poslední době je zužuje marodka. Mimo hru zůstává kvarteto hráčů, kteří by jinak určitě nastoupili v základní sestavě: Benatia, Balzaretti, Strootman a Destro.

Poslední zápasy AS: 1:0, 3:1, 3:1, 4:2, 2:0.
Netradičně v pátek budeme sledovat šlágr 35. kola mezi AS Řím a AC Milán. Utkání slibuje ofenzivní podívanou, a tak se máme určitě na co těšit!
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:45.
38. kolo
Tabulka 2020/2021
Z V R P Skóre B
1. Inter Milán 38 28 7 3 89:35 91
2. Milán 38 24 7 7 74:41 79
3. Atalanta 38 23 9 6 90:47 78
4. Juventus 38 23 9 6 77:38 78
5. Neapol 38 24 5 9 86:41 77
6. Lazio 38 21 5 12 61:55 68
7. AS Řím 38 18 8 12 68:58 62
8. Sassuolo 38 17 11 10 64:56 62
9. Sampdoria 38 15 7 16 52:54 52
10. Verona 38 11 12 15 46:48 45
11. Janov 38 10 12 16 47:58 42
12. Bologna 38 10 11 17 51:65 41
13. Fiorentina 38 9 13 16 47:59 40
14. Udinese 38 10 10 18 42:58 40
15. Spezia 38 9 12 17 52:72 39
16. Cagliari 38 9 10 19 43:59 37
17. Torino 38 7 16 15 50:69 37
18. Benevento 38 7 12 19 40:75 33
19. Crotone 38 6 5 27 45:92 23
20. Parma 38 3 11 24 39:83 20
Články odjinud